PDA

View Full Version : Co? ala Stamina

Wolfale
09-07-2008, 18:08
Dobra, do rzeczy.. Na serverze jest coraz więcej ludzi 1000+, którzy grają w 5 by tylko byc w czołowce.. odstrasza to nowych wspaniałych graczy.. Nasuwa się pytanie, jak temu zapobiec? Otóz mój pomysł wygląda następująco:
Wprowadzic nową komende !stamina która pokazywała by ile czasu możesz jeszcze expic..
For example:

!stamina
12:32 Mozesz wbijac pkt. doswiadczenia jeszcze 32 godziny 12 minut.

Jakby to działało? Podobnie jak na globalu..

Osoba expiąca moze expic non stop XX godzin (w zaleznosci od administracji) , gdy godziny expienia osiągną 1/3 pełnego czasu, wtedy gracz dostawałby tylko 1/3 doświadczenia.. Zaś jezeli byłby wylogowany stamina by się odnawiała, w łóżku więcej o jakies 20% niz normalnie..

For example:

Zamiast za stwora 600 000 tysięcy dostawałby 200 000...

Umiliło by to zycie wielu graczą , bo cuz to za gra kiedy na jednej postaci grają 2-3 osoby? Administracja nie wyrabia z banowaniem, łapaniem takich ów kont.. Pozatym ludzie zaczeli by interesowac sie zyciem ; )..

Co wy na to?

Siilimka
09-07-2008, 18:10
Dobry pomysl. Jestem za umililo by to gre ;]

Blinder Najt
09-07-2008, 18:10
Ja jestem bardzo za np. taki Wykopek to on gra 24/7 :P albo Glemexor ; o

Rybka
09-07-2008, 18:29
Nie jestem na NIE! Wiesz co to by było ? Ktoś expi cały dzień i w nocy chce sobie pograć z kolegami a tu super najazd a on ma 0 staminy i Na marne by nikt nie grał w nocy i by było mniej najazdów które tylko są wtedy. Coś ci nie pasuje że dużo ludzi ma 1000+ ? To jest niesprawiedliwe że ktoś nagle ma 1600 i go nikt nie przegoni bo jest jakaś osrana stamina pewnie ty jesteś nowym graczem i chcesz przegonić Abu. Jestem na NIE!

Wolfale
09-07-2008, 18:34
Tak, jestem nowym graczem , siedze tu od 2oo5 i jestem nowym graczem, nie interesuje mnie jakis Abu to po 1
A po 2 nie spamuj w tym dziale bo wstyd ..

Piszesz: Gram caly dzien a w nocy ide sobie z kolegami na exp.

Ta .. Jak to o tobie swiadczy, brak zycia... Stamina by wprowadziła ład na serverze

BTW:

Twój podpis koliduje z twoją osobowscią ; )

Helian (' ',)
09-07-2008, 18:46
:o!stamina
12:32 Mozesz wbijac pkt. doswiadczenia jeszcze 32 godziny 12 minut.:o

Chyba powinno pisac mozesz jeszcze grac 32 godziny i 12 minut!
a nie wbijac pkt. :D

GladeQ
09-07-2008, 18:48
#3x up
ale ty zrąb jesteś... pomyśl troche. Jesteś bratem Dobre Chłopaki czy co? Przecież taka stamina nie wynosiłaby 24h -.-
#topic
Na globcu stamina trwa 56h ? To na apo możnaby zrobić 60h ;] Ciekawy pomysł ;] Mnie też odstrasza ta liczba 1000+ lvli xD Ale polowa z nich nie gra i polowa z nich to 0 pvp xD Pomysł mógłby być wprowadzony ;]

Wolfale
09-07-2008, 18:57
:o:o

Chyba powinno pisac mozesz jeszcze grac 32 godziny i 12 minut!
a nie wbijac pkt. :D

Nie, bo gdybys wbijał pkt. doświadczenia to by ci czas ubywał ..

#down

No ale co ma siedzenie do expienia? Zakazac gry nikt ci nie moze , zwlaszcza ze wspierasz server w postaci gratisu

Helian (' ',)
09-07-2008, 18:58
A jak ktos siedzi przed dp i noobi? :D ja np nie gram i bym mial full stamine jak bym siedziel 60h przed dp ;)

Jan Pan Banned
09-07-2008, 19:16
Stanowczo jestem na TAK, ale co to da? nic, Mortiis tudzież inny osobnik :D nie wprowadzi tego na APO.
Dlaczego? bo za dużo pracy by z tym było ( tak myślę ). Ogólnie przydało by sie takie coś, umiliło by to grę.

Ko0oDeeXiiiK
09-07-2008, 19:25
Rybką się nie przejmuj bo to noob i 0 inteligencji.

# Ryba
Rybka ty bezmózgi człowieku, myślisz że teraz jak jest najazd to tylko jedna osoba bije? Na to samo wyjdzie, a poza tym najazdy są 4fun a nie dla expa. ale nawet jak by to dostawał by te 20 % nie ?
WON Z TEGO FORUM RYBKA

#Topic
Jestem na tak bo tak. kthxbye

Wolfale
09-07-2008, 23:27
Komentujcie, im wiecej tym lepiej , moze Cof zauwazy

Rzulf
09-07-2008, 23:50
Dla mnie nie. Nie róbcie z Armii globala. Co Was to obchodzi, że gra 24/7 ? Jego strata, że nei ma rl życia. A jak mu zazdrościcie, to też grajcie.

Pempek2
10-07-2008, 03:22
hmm szkoda mi was lepej śmiac się z tych co expija 24/7 :))aa tak co będa robic Taki dark rose :|nudzic się będzie rozjebie stamine w 2dni i musi czekac aż sie odnowi ^^

Wolfale
10-07-2008, 09:50
hmm szkoda mi was lepej śmiac się z tych co expija 24/7 :))aa tak co będa robic Taki dark rose :|nudzic się będzie rozjebie stamine w 2dni i musi czekac aż sie odnowi ^^

Ta, w 2 dni to 48 H bez przerwy, a graczy dostalby z 60, pozatym kiedys spac musi nie?

Czapa^^
10-07-2008, 10:00
Jestem oczywiście na TAK :) ale wątpie aby Mortiis cyz ktoś z ekipy się tym zają lepiej juz niech robią uptade no ale.... Gratulóje pomyslu :) . A.. i jeszcze słowo do rybki ! jak masz krytykować to idz pomuc mamie upiec ciasto -.- :mad:
Pozdro:*

Granis
10-07-2008, 10:04
Czapa nie pozwalaj sobie, bo niby czemu ma nie krytykować?! Każdy ma swoje zdanie i ma prawo się wypowiedzieć... Co do pomysłu to nie. Co masz do tych, którzy expią 24/7/365 :) Jak chcesz takie coś mieć to wymyśl sobie i przestrzegaj tego...

Playboy
10-07-2008, 10:47
Nie rozumiem was... Tak jak wyzej napisal kolega nie robcie z APO globala....
Jesli ktos lubi expic niech expi... Np Akuzino ma 20+ lat i lubi to co robi poprostu. Nie mozecie sie odjeb*c od tych ca expia ? moze nie mozecie ich przegonic i dlatego chcecie stamine... Zaloze sie gdyby wprowadzili stamine w zycie APO to wiekszosc ludzi by odeszla.

Dran Frek 2
10-07-2008, 13:18
Zgadzam się z Ko0oDeeXiiiK, Rybka to przygłup dowartościowujący się na forum...ignorujcie błazna...

@Topic Ciekawe lecz trudne do wykonania. Osobiście jestem na nie, jak ktoś chce expic non stop i nie mieć życia to jego wybór. Motiis i tak nie wprowadzi tego więc najlepiej close topic. Pozdro by Dran

Wolfale
10-07-2008, 15:40
Zgadzam się z Ko0oDeeXiiiK, Rybka to przygłup dowartościowujący się na forum...ignorujcie błazna...

@Topic Ciekawe lecz trudne do wykonania. Osobiście jestem na nie, jak ktoś chce expic non stop i nie mieć życia to jego wybór. Motiis i tak nie wprowadzi tego więc najlepiej close topic. Pozdro by Dran

trudne, hahahahah, przerobilby z 8.11 na 7.6 i nie ma problemu ; )

Wgle pyt, czy nie łatwiej bylo by ci przerobic silnik z 8.11 na 7.6, na 8.11 sa wiele stabilniejsze, maja wiecej funkcji ;)

Moge ci zrobic dokładna kopie twojego silnika pod 7.6 z 8.11, wiecej funkcji i stabilniejszy by był ale za kase ;]

adrianeq :)
10-07-2008, 18:24
:> Pomysł sam w sobie fajny, ale niedopracowany, ponieważ jak się re-lognę to będę miał czas na nowo liczony, więc co mi po tym ^^:p

Wolfale
10-07-2008, 19:24
:> Pomysł sam w sobie fajny, ale niedopracowany, ponieważ jak się re-lognę to będę miał czas na nowo liczony, więc co mi po tym ^^:p

nie kumasz chyba nic z tego co napisalem, co nie?

Rembik
10-07-2008, 21:25
Nie jestem na NIE! Wiesz co to by było ? Ktoś expi cały dzień i w nocy chce sobie pograć z kolegami a tu super najazd a on ma 0 staminy i Na marne by nikt nie grał w nocy i by było mniej najazdów które tylko są wtedy. Coś ci nie pasuje że dużo ludzi ma 1000+ ? To jest niesprawiedliwe że ktoś nagle ma 1600 i go nikt nie przegoni bo jest jakaś osrana stamina pewnie ty jesteś nowym graczem i chcesz przegonić Abu. Jestem na NIE!

Nie nabijaj już tych postów, w każdym nowym temacie musisz coś napisać, zbędnego i bez sensu.

@Topic

Propozycja oczywiście zajebista, zmniejszyło by to ilość sharerów na APO, a jest ich pełno wystarczy sprawdzić listę zbanowanych, oraz dużo lepiej by się expiło, bo respów by było więcej do expienia, bo teraz typ wejdzie rano, pozniej jego brat expi na jednym respie, pozniej kumpel i tak jest i resp cały zajęty, tak np. robi Tyriusz

[09/07/2008 00:39] Tygrys -> Tyriusz was banished because of Dzielenie konta.

Adzio
10-07-2008, 22:06
Ja powiem tak ... Jak ktoś chce niech expi .. jego życie, jego sprawa.. a Ty, któremu się to nie podoba to też exp a się w to nie mieszaj

@Wolfale
Coś mi się wydaje że chyba dostaniesz upomnienie za nabijanie postów..
Ja napisałem 2 w 1 temacie bo się do mnie koleś stawiał i niezawodny modek wkroczył do akcji..
I proszę napisz mi na PW czy dostałeś ;]

Turek
10-07-2008, 23:06

Ale Ty masz downa o BOŻE. Wiesz co to najazd? Najazd jest od tego aby się pobawić, poćwiczyć, zebrać ekipą, zlootować coś, popadać, kupić dużo sl, spalić manę, dać radochę Gm`om, poubijać noobków za pomocą potworka, a po zabiciu czegoś mocnego zwalić konia!

@topic

Propozycja niczego sobie.
Ale....
Niestety chyba to nie wyjdzie, ponieważ Stamina jest wprowadzona dopiero w późniejszej wersji Klienta. Wątpie, że można tak 7.6 przerobić.
Ale nasz "Ave Mortiis" potrafi wszystko :)

Pozdrawiam ;*

Wolfale
11-07-2008, 04:56
Niestety chyba to nie wyjdzie, ponieważ Stamina jest wprowadzona dopiero w późniejszej wersji Klienta. Wątpie, że można tak 7.6 przerobić.
Ale nasz "Ave Mortiis" potrafi wszystko :)

Pozdrawiam ;*

Dało by się, tu nie było by problemu... Mortiis na studiach ma cos takiego jak lekcje myślenia logicznego więc problemu nie powininien miec, a co do paska to on nam akurat tu nie potrzebny..(Stamina bar)

#Modek

Jeżeli juz wleciałes to nie tykaj nic, czekamy na Mortiisa niech on wszystkie wypowiedzi przeczyta..

Patrol32111
11-07-2008, 09:19
jestem na TAK ! to zmienjszyło by ilość "Pro Hirołów" i by milej się grało bo jak widziałem że koleś od 12 do 20 siedział na tym samym respie to mnie głowa zaczeła boleć. jeszcze raz popieram bo to pewnie zmnejszy i ilość "ludzi bijących krzesłem rodzine :D" i takich uzależnionych poważnie idiotów

Nerki Knight
11-07-2008, 11:39

Jedno słowo:
http://pu.i.wp.pl/?k=MTM1NjgzNzUsMjIzODgx&f=japierdole.jpg

@topic
Hmm... jak dla mnie pomysł dobry, a nawet bardzo tylko problemy z wykonaniem >.<(czyt. nie wiadomo czy możliwe do wykonania).

Wolfale
11-07-2008, 12:48
@topic
Hmm... jak dla mnie pomysł dobry, a nawet bardzo tylko problemy z wykonaniem >.<(czyt. nie wiadomo czy możliwe do wykonania).

***** mowie ci ze jest mozliwe do wykonania!

Listek
12-07-2008, 15:11
Propozycje dotyczące srvera 7.6 składamy tutaj (http://forum.toproste.pl/showthread.php?t=27146).

Zamykam.