PDA

View Full Version : [komenda] lista tutorów

Taker 2.0
12-07-2008, 01:01
Wziąłem pomysł z takiej gry (Lineage 2). Polega to na tym że gracz wpisze komende (!gmlist, /gmlist, albo coś w tym stylu) i wyświetla mu sie lista GMów/GMów i tutorów online.

@edit

Nazwa tematu miałobyć lista GMów :-)

Wiem że jest komenda !online, ale trzeba przybierac w tych wszystkich graczach, a taka komenda oszczędzi nam szukania

Splaxor
12-07-2008, 01:31
Jak wszyscy wiedzą na APO jest gro botterów. Po wprowadzeniu takiej komendy booter będzie wiedział, że jest jakiś GM lub Tutor i może wpaść i wyłączy bota. Jeżeli chcecie ułatwić sprawę boterom to proszę bardzo, ale ja jestem na NIE!!

Adzio
12-07-2008, 10:05
Moim zdaniem to jest zbędne z tego powodu co powiedział Splaxor ..
Booter przestraszy się że wpadnie i wyłączy bota ;[ lepiej żeby tego nie było

Dogi
12-07-2008, 10:07
Świetny pomysł ale pod jednym warunkiem jak znowu to zrobicie i nie dacie następnego zrytego głosowania... i dacię też czy ten GM w dalej chwili jest online.

Hrater
12-07-2008, 23:09
Moim Zdaniem dobry pomysł...
A boterzy i tak predzej czy później wpadną...
Kiedy Gm albo Tutor są potrzebni przy np. tzw. Trade Rook-Main... To ich nie ma... Dziś np. Stracilem 1k cc na wymianie z Van Marich bo ten mnie oszukał... A żadnego gma/tutora nie było by mógł tego dopilnowac...

Chir
12-07-2008, 23:14
@up
Nawet jakby był to by ci nie pomógł bo wymieniając sie rook - main robisz to na własną odpowiedzialność.

@topic
Nie, z tych samych powodów jakie napisał Splaxor.

Plener123
13-07-2008, 14:56
Zgadzam się z wypowiedzią Splaxor'a.Większość APO to sami boterzy.Każdy by wiedział w której chwili ma wyłączyć bota.Ja ofc jestem na NIE
Pozdrawiam

Rybka
13-07-2008, 20:12
Nie.!!.
Jest specjalny temat do Tibii 7.6 TAM SKŁADAJ PROPOZYCJE!
Na Apo wszyscy mają boty więc jakby widział że Gm się loguje by Wyłączył Bota.
Zaznaczyłem opcje nr. 2 i myśle że nikt nie jest na tak.
Nie wiem czy nie jesteś kolejnym nabijaczem który pisze durne propozycje w złym dziale.

[Splaxor] Sam nie wprowadzasz nic nowego do tematu, więc nie upominaj kogoś za nabijanie postów jak sam to robisz.