PDA

View Full Version : [Apo 7.6] BALANS POSTACI-wiem ze bylo ale przeczytajcie chociaz

kamikaze
17-07-2008, 23:35
[ARMIA 7.6] jak wiemy balans postaci zostal przeprowadzony na 1000 lvl (jak się nie myle). Uważam, że jest to troche nieuczciwe (nie mam tu na względu tego, iż nie posiadam 1000 lvl ;-) ) jest to szczególnie nieuczciwe dla setek graczy, którzy grając MS albo ED muszą się męczyć przez dlugie miesiace, a nawet lata, aby dorównać innym profesjom tzn EK-tom i pall-om .Uważam, że z całego towarzystwa najbardziej pokrzywdzony jest sorc. ponieważ druid ma siochanie to przynajmnije kase zbije. Mam 2 propozycjena wyrównie tego problemu:
1.- NIEZNACZNE zwiększenie HP. np; obecnie dodaje sie 12 hp/lvl proponuje 13 lub 14 hp/lvl
2. - Zrobienie czegoś z manasami np; wprowadzenie Gigamanasów ladujących nie 500 lecz np 1000(może tu przegiolem ale to sugestia). Nawet mogą być drozsze od 2 plecaków zwyklych mansow ladujacych po 500

PROSZE O OBIEKTYWNA OPINIE (szczególnie ze strony knightow i pallow). Jesli jużwidzicie wady zaproponujcie inne rozwiazanie. Krytyka rowniez mile widziana.

Techniks
17-07-2008, 23:46
jak wiemy balans postaci zostal przeprowadzony na 1000 lvl (jak się nie myle). Uważam, że jest to troche nieuczciwe (nie mam tu na względu tego, iż nie posiadam 1000 lvl ;-) ) jest to szczególnie nieuczciwe dla setek graczy, którzy grając MS albo ED muszą się męczyć przez dlugie miesiace, a nawet lata, aby dorównać innym profesjom tzn EK-tom i pall-om .Uważam, że z całego towarzystwa najbardziej pokrzywdzony jest sorc. ponieważ druid ma siochanie to przynajmnije kase zbije. Mam 2 propozycjena wyrównie tego problemu:
1.- NIEZNACZNE zwiększenie HP. np; obecnie dodaje sie 12 hp/lvl proponuje 13 lub 14 hp/lvl
2. - Zrobienie czegoś z manasami np; wprowadzenie Gigamanasów ladujących nie 500 lecz np 1000(może tu przegiolem ale to sugestia). Nawet mogą być drozsze od 2 plecaków zwyklych mansow ladujacych po 500

PROSZE O OBIEKTYWNA OPINIE (szczególnie ze strony knightow i pallow). Jesli jużwidzicie wady zaproponujcie inne rozwiazanie. Krytyka rowniez mile widziana.
Jestes idiota?
Całkowite NIE!
Dostaniecie 1+hp i będziecie cieszyć się.
Manasy sa takie jakie sa i takie maja zostać.
Giga manasy zwykłe wystarcza musicie płacic czasem dodawania za moc.

Edit.
Zamknij ryj i nie mów nic o mojej rodzinie.
Edytuj posty.
Ktoś musi być mocny aby ktoś był słaby.
Każda profesja jest w czymś dobra.
Dodanie 1hp ed/ms jest dobry pomysłem i myślę ,że to wystarczająco ich umocni.

kamikaze
17-07-2008, 23:51
Prombany( i nie jestem idiota, tak to sie do KOLEGI zwracaj jak chcesz) , prosilem o obiektywne opinie a nie takie jak towja penwie jestes knight albo pall i nie podoba Ci sie ze sorc i drut Ci dorwnaja <LOL 234>. Spojrz na to z 2 strony i zobacz jak to jest. SPOJRZ NA TO OBIOEKTYWNIE TAK CIEZKO . pewnie masz 11 lat no to sory dojrzej ( towj podpis na to wskazuje "tibia wazniejsz niz milość" prosze cie zal.pl TO TYLKO GRA <lol 235> )

kamikaze
18-07-2008, 00:10
mysle ze 1 hp i tak moze byc malo ale lepsze to niz nic proponuje w takim razie 1 hp i bedzie GITEZ

JaCkAsS
18-07-2008, 00:38
Według mnie najlepiej będzie zabrać Sorecerer'om i Druidom 1mp, a dodać 1hp....Gdzieś ktoś już coś takiego mówił i sądzę że to jest dobre rozwiązanie bo gdyby sorc/druid dostawali 14hp na level to za dużo.

Podszywam sie pod Gall Jopek
18-07-2008, 01:47
Z tego co wiem to był taki temat... a raczej sonda. Nie mów że ed/ms sie ciężko gra i expi, bo np. Glemexor w niecałe 3 miesiące wbil 1000+ ed... Sam mam ed więc wiem. Można jedynie manaski dać za np. 700-800 many.

kamikaze
18-07-2008, 17:50
No i co z tego ze wbil 1000 LOL niech wbije 2000 ale to nie mowi ze ek i pall nie wbija szybciej. tak apropo jak policzylem ile hp bedzie mial sorc wiecej na 1000 lvl to naprawde nie duzo 1 k ?? co to jest jak sie ma 20

Rybka
18-07-2008, 18:19
Kamikaze Masz 2 warny załatwione już jesteś w dziale zgłoszenia :] Uśmiechni się za te Nabijanie postów. Człowieku nie wiesz co to jest opcja Edit ? To jest do tego aby edytować a nie nabijać. A co do tematu to żenade odwaliłeś po co znów nabijasz posty ? zobacz sobie w dziale Sondy tam jest podobny temat a ty zakładasz ponownie temat
1 propozycja Żal może odrazu 50 ?
2 propozycja jeszcze większy żal ?
Jestem na Nie!

Pazdzioszek
18-07-2008, 18:25
Zwiększone manasy nonsens 1 manas ue?
Do tego dodajcie jeszcze może mmm.. 20 hp za lvl.
Ja mam patrzec subiektywnie ,twoim zdaniem jak ktoś jest na nie to jest niesubiektywny i ma knighta/palla Ja mam knighta a uwazam ze jest w miare "Ok"
Sorc ma lepsze ue,silver wand
Drut lepszy mort i tez silver wanda
A kina? ma mace która wiekszosc osob od nowa musi skillowac bo mieli swordy
Pall ma wow golden bolta no i? do tego pogorszyli mu e vite

A Tobie jeszcze mało
Daj wiecej propozycji moze beda lepsze ale te co dałes teraz to kompletny szajs
Tyle ode mnie

NarQ

Pozatym Warn za Double posta a ty jak ci nie pasuje zrób sobie kine i zobacz czy tak łatwo