PDA

View Full Version : [Armia 7.6] Zapomniana wyspa propozycje

Siz@r
21-07-2008, 08:54
A wiec tak jedna z wysp na APO została zapomniana jest to tiquanda z tego co wiem nic na niej nowego sie nie dzieje mógł by powstać jakiś resp MSC Mistic Scaraba lub nowego potwora z outfitem lizarda nowy quest dla 400lvl, w tej chwili jest raczej opustoszona przez graczy, wyspa mogla by być również miejscem dla nowego npc skupującego najlepsze przedmioty na ots, dostęp do npc musiał by zostać utrudniony kilka zagadek podobnie jak NPC Sonia.

Dodajcie swoje propozycje lub negacje dla tematu

EDIT@

Do Pana Malkina: Chodzi mi o modernizacje wyspy respy dla lowlvl i hlvl dodanie podziemi z ograniczeniami lvlowymi np.
-1-hydry jeden dwa hyedramusy
-2. hydramusy
-3 bramka i new monster lub jeszcze kilka w duł
W miedzy czasie wpadłem na pomysł nowego questa dla 2klvl poco? dla naczego maniaka (ABUa ba ;pi innych żeby ich męki zostały nagrodzone
Nagroda Nowy outfit Dwarf Geomancer Lub cos podobnego misje jeszcze wymyślam ale to tylko taka mała propozycja

Dla tygryska ;p
Osobiście uważam ze dość questów dla 1000lvl plx co to ma być tyle ludzi ma 1klvl zróbcie coś dla 2000lvl może zachęci to do gry

Pawlos Knight
21-07-2008, 09:04
Żal? Opustoszona? Jak ja wbijam tam na hydrach expic zawsze pół dnia all respy zajęte. To jest resp dla low lvl i tak zostanie!

!!sQaua!!
21-07-2008, 09:12
A mi sie pomysl podoba. Ta wyspa jest odwierdzana nie często przez male lvle. Podoba mi sie pomysl z tym npc. Mortiis powinien to rozpatrzyc.

Aventor
21-07-2008, 09:26
Dobry pomysł, na pewno 'zaprosi' trochę h-lvl na Tiquande :)
Popieram.

Malkin
21-07-2008, 09:31
Dobry pomysł, ale:
dla nowego npc skupującego najlepsze przedmioty na ots
Nie, na takiej wyspie się nie opłaca, rozumiem dodać potwory, ale bez przesady.
dostęp do wyspy musiał by zostać utrudniony kilka zagadek podobnie jak NPC Sonia.
A jeśli jakiś 20 lvl na Hydrah chce expić, to co wtedy ;>?
nowy quest dla 400lvl
Znowu quest? - Za mało masz? -,-

Tygrys
21-07-2008, 09:45
Tiquanda?:| A co to jest? Mamy w ogóle takie coś na APO?:|

Hehe, nie no żartuję :):P
Ale po co robić cokolwiek na tej małej wysepce? Z resztą - gdzie? Tam nie ma miejsca na rozbudowywanie tej wysepki czy w ogóle na robienie czegokolwiek tam. Niech będzie tak jak jest. Nie wszystko trzeba zmieniać... A może i Kanion jest dla was także zapomniany? Dawno tam nic nie było zmieniane, prawda? Albo Ankaros?:| Ehh, to że nie zmieniamy "gdzieś czegoś", to nie znaczy że trzeba o tym także pamiętać i modernizować co chwilę...

Co do questu... Ale dlaczego od 400lvl? Może czas zrobić coś dla np. 50 lvl? Albo 100? W końcu to też ludzie i na pewno by się ucieszyli, gdyby mieli coś nowego.

Prawdopodobnie (ale nie obiecuję), powstanie w niedługim czasie quest od 50/100 lvl i od 1000lvl + (ten o to quest od 1k+ będzie chyba już ostatnim, dla h-lvli).

Malkin
21-07-2008, 09:51
A mówią, że Ekipa nic nie robi, a tu proszę jakie plany !

#Tygrys
Super, tylko jakiś quest dla low lvl, typu Pandemka, żeby solo room był, no i żby dobra nagroda.

Silkroad
21-07-2008, 11:24
Ta wyspa nie jest opustoszałą czasami wbijesz tam w dni robocze popołudniu to wszystkie respy zajęte od góry do dołu a pozatmy to wyspa hydr więc co chcesz tam dodać? Można by było tam zrobić z 2 respy hydramusów ale więcej nic nie potrzeba. Chcesz Questa ? Za mało ci ich masz tyle Questów nowych że nie pytaj.A to z najlepszymi itemami to też już przesada, By nikt tego nie kupował bo by sie sprzedawało.Zgadzam się w pełni z wypowiedzią Tygrysa, dać coś dla LoW!