PDA

View Full Version : [Armia 7.6] Moja propozycja ...



Solex
25-07-2008, 15:59
.... to :
zrobić dla tych wszystkich którzy sa w gildii czynsz czyli chodzi mi o to zeby kasa znikała z servera ze np. gildia co tydzien musi zapłacic czynsz ze wysyla go
gdzies wtydy by było mniej kasy na serverze
np. każda gildia co tydzien musi zapłacić 500cc a każdy musi dac kasy (ten co jest w gildii) a jak nie da to lider daje mu kicka :D to moj pomysł :D :D :D

kicek7
25-07-2008, 16:18
zal bow wstyd ciemnota i rozpacz zapomnialem o czyms ?

Solex
25-07-2008, 16:21
yyyy... o czym ??? :D bo nie wiem powiedz o czym zapomnialem :D
<znaki>

Mosuke
25-07-2008, 16:24
Wedlug mnie zly pomysl bo bylyby 2-3 duze gildie a malych by nie bylo :P
A po za tym taka duza guild co ma z 100 osob 300+ lvl to po ile wyniesie skladka?Zly pomysl wedlug mnie.

Kimlovs
25-07-2008, 17:31
moze nie tak by placily gildie, ale mozna by zrobic tak jak na rl tibi ze trzeba placic miesieczny czynsz za dom, zaleznie od sqm, wtedy by juz troche kasy zniklo z apo.

sorki za moj polski ale mieszkam za granica.

Solex
25-07-2008, 18:57
zal mi cie kimlovs
moze nie tak by placily gildie, ale mozna by zrobic tak jak na rl tibi ze trzeba placic miesieczny czynsz za dom, zaleznie od sqm, wtedy by juz troche kasy zniklo z apo.

taa to by za dużo znikneło wtedy tej kasy

Kimlovs
25-07-2008, 19:04
dlaczego odrazu zal?? niepotrafisz sie normalnie wypowiedziec??

jakos na rl tibi nieznika za duzo kasy. zawsze mozna ustalic takie ceny by niebyly za wysokie ani za niskie, pomysl zanim sie wypowiesz.

Kamiloes
25-07-2008, 19:27
Człowieku to wogole kazdy by nie mial gildi z tego powodu ze by musial tracic kase.;.Głupi teat wogole twoja wypowiedz taka od 7 bolesci.

Adasik
25-07-2008, 21:01
Kasa by znikła ale licz sie z tym ze byłoby ponad połowę gildii mniej
Dużo gildii uległo by kasacji, ponieważ jesli jest gildia na rooku skad wezmiesz 500cc na rooku?...
Następnym razem pomyśl co piszesz...

DeDemon
25-07-2008, 21:49
zrobić dla tych wszystkich którzy sa w gildii czynsz czyli chodzi mi o to zeby kasa znikała z servera ze np. gildia co tydzien musi zapłacic czynsz ze wysyla go
gdzies wtydy by było mniej kasy na serverze
np. każda gildia co tydzień musi zapłacić 500cc a każdy musi dac kasy (ten co jest w gildii) a jak nie da to lider daje mu kicka to moj pomysł

Tobie jest kogoś żal? 100 powtórzeń, prosty język i masło maślane. Innymi słowy... twoja wypowiedź.

Nic w tym pomyśle nie trzyma się kupy. Dla gildi złożonej z dobrych graczy 500cc to nic. Nie wiem co by to miało dać. Z kolei dla gildi newbie to cały majątek!


a jak nie da to lider daje mu kicka
A liderowi to zwisa i nikogo nie wywala :], po prostu super pomysł!

Kimlovs:

moze nie tak by placily gildie, ale mozna by zrobic tak jak na rl tibi ze trzeba placic miesieczny czynsz za dom, zaleznie od sqm, wtedy by juz troche kasy zniklo z apo.

na mój gust bardzo dobra propozycja... Żaden mały lvl nie ma dużego domq, a jeśli ma to znaczy że go na niego stać... więc każdy by mógł ten czynsz zapłacić :]

i można by zrobić skale

0-12sqm 100cc tygodniowo
13-xxsqm 250cc tygodniowo itd.

Pozdrawiam

Nemiksiol
30-07-2008, 12:07
nieeeeeeee to jesty blad to jest zle toen temat jest do ...

Pietrass 2.0
30-07-2008, 22:30
Nikt by nie utrzymał pozadku w dużych gildiach po 200 osób liderzy by nie mieli tyle czasu. A poazatym Po co ???

krzysiek_15
30-07-2008, 23:15
Kasa by znikła ale licz sie z tym ze byłoby ponad połowę gildii mniej
Dużo gildii uległo by kasacji, ponieważ jesli jest gildia na rooku skad wezmiesz 500cc na rooku?...
Następnym razem pomyśl co piszesz...



Logiczne ze na rooku by bylo np 20cc?? zal ty tez pomysl. Jestem na NIe by nikt nie mial gildi.. nie wejdzie w zycie. :)

Quik
31-07-2008, 12:20
Nie no w sumie racja mocniejsi gracze szybko by tracili pieniądze,ale co z tymi słabszymi....nie wypłacą się...lepiej tego nie robić bo 3/4 graczu ucieknie z APO

Silkroad
01-08-2008, 14:25
Nie! Ktoś sobie założy Gildie dla zabawy a nie będzie wiedział że jest jakiś czynsz i akurat pod koniec miesiąca przed restartem servera członek (Jeden) Zapłacić będzie musiał 500 cc za Nic!. A takie Niebiesko białe Szatany ? 200 osób - 2,5 cc... Bez sensu twoja propozycja jestem na NIe!

Bysiek
01-08-2008, 20:15
Każdy by wolał zostać bez gildii;| Bo poco ma płacić....