PDA

View Full Version : [APO 7.6] Gamemasterzy.

Kimlovs
25-07-2008, 18:02
Czytalem wiele skarg na gamemasterow za free bany, wiekszosc osob skarzacych niema dowodow jak to mowia gm ale pytanie skad wziasc te dowody ?? jak dostaje sie bana to odrazu wyzuca z gry to skad mam wziasc dowod?? moze mam nagrywac caly czas jak gram co ?? Mortiis powinien wziasc to pod uwage.

Ale przejdzmy do sprawy, skoro jest tyle skarg na gmow co nieznaczy ze gracze zawsze maja racje, to powinoo sie gm-ow wybierac po wieku i znajomsci regulaminu a nie potym ze ma 1000 pkt na forum 1k lvl w grze itp.
Gamemasterzy powinni miec min. 17-19+ lat poniewaz w tym wieku wiekszosc juz wie co to znaczy zycie i podchodza powaznie do wszystkiego (oczywiscie zdazaja sie wyjatki) wybralem taki wiek ze wzgledu na to ze starsze osoby raczej niegraja na otsie lecz jesli jest inaczej to ten prog na gma powinien byc jeszcze wyzszy, a przedewszystkim gm niepowinien zaprzyjazniac sie z graczami (jako gm, nie jako gracz) czy w rl tibi gm siedzi z graczami w depo/ pod domkiem i se rozmawiaja co tam slychac itp?? raczej nie !

Pewnie zostane zkrytykowany przez modow i gm-ow a nawet ich kumpli ale uwazam ze powinniscie sie ze mna zgodzic gmem niezostaje sie poto by dawac bany tym co cie wkurzaja, albo chronic swoich kumpli, gm powinien byc tak jakby bez uczuc daje bana kazdemu nawet swoim kumplom.

To by bylo tyle jesli chodzi o gamemasterow na APO, ogolnie niemam do was urazy bo jeszcze bana niedostalem :) ale mozliwe ze po tej wypowiedzi sie wkurzycie i bedziecie mnie tak dlugo pilnowac puki sie niepotkne.

Wiceps-Biceps
25-07-2008, 18:13
Mortiis nigdy nie wybierał kogoś na gm jeżeli go nie znał długo/ nie znał go z reala...

Tygrys - brat cioteczny
Sieka - dziewczyna?
Rysiek - brat Mortiisa (był tutorem!)
Coguar - podobno znał się z nim 1 rok+, nie wiem czy z real (był tutorem!, po jakimś czasie gm)
Graydon - nie wiem (był tutorem!)
Exod - nie wiem (był tutorem!)
Scorpion - początki ots, znał się z reala chyba

Więc Mortiis nikgo nie bierze z graczy. Neko - 20 lat?
Myślisz, że wiek ma jakieś znaczenie?

Kimlovs
25-07-2008, 18:23
oczywiscie ze wiek ma znaczenie, taki 13 latek a 20 latek to ruznica i to duza ale zawsze zdazaja sie wyjatki, jak piszesz ze mortiis przewaznie wybiera po znajomosci to bany zawsze beda leciec za free, wiekszosc 13 latkow by zbanowala pol apo bo kieruja nimi uczucia ze ktos ich przezwal, a tak byc niepowinno dlatego wlasnie apo zchodzi na psy. niewiem ile ma Mortiis lat ale jak wybiera 13 latkow na gmow to niewiem czy on wogole podstawowke skonczyl (bez obrazy).
Tylko niepiszcie jak sie niepodoba to w... znam ten text :) wymyslcie cos nowego.

booombello
25-07-2008, 18:25
Wiceps, wiesz to jest popularny ots, załóżmy że wybierze kogoś (nieznajomego) na gm'a a ten będzie banował za free i robił rozpierdolke na otsie.. zastanów się..

Gdy ja bym miał takiego ots'a też bym nie dawał tuta, gm'a byle komu..

@topic

Myślę, że Gmowie nie banują za friko, no i tyle.. ;) Mortiis wie kogo wybiera..

BaNaN
25-07-2008, 18:33
Żaden GM nie banuje za nic, zawsze się znajdzie coś na kogoś.

Layer
25-07-2008, 18:38
oczywiscie ze wiek ma znaczenie, taki 13 latek a 20 latek to ruznica i to duza ale zawsze zdazaja sie wyjatki, jak piszesz ze mortiis przewaznie wybiera po znajomosci to bany zawsze beda leciec za free, wiekszosc 13 latkow by zbanowala pol apo bo kieruja nimi uczucia ze ktos ich przezwal, a tak byc niepowinno dlatego wlasnie apo zchodzi na psy. niewiem ile ma Mortiis lat ale jak wybiera 13 latkow na gmow to niewiem czy on wogole podstawowke skonczyl (bez obrazy).
Tylko niepiszcie jak sie niepodoba to w... znam ten text :) wymyslcie cos nowego.

H@H@H@ Rozwaliłeś mnie tym... Nie jeden 13 latek jest mądrzejszy od 20 latków... Ja mam 13 lat, i co powiesz że jestem głupi bo znasz tylko mój wiek? A ty ile masz lat? Bo też chyba w granicach 12-15. Jeżeli sądzisz że wiek sądzi o tym że ktoś jest mądrzejszy to coś z tobą chyba jest nie tak.

"ruznica"

H@H@

^Dementis 2.0^
25-07-2008, 18:45
Bierze po znajomości, bo wie kogo bierze... proste.

Ormin był tu modem. Ile miał lat wtedy? 12 czy 13 a wiedział więcej o życiu, niż ty o niedzielnym obiedzie.

Więc ogólnie ze swoimi propozycjami, ortograwiom i komentami w moją stronę... spierdalaj.

Kimlovs
25-07-2008, 18:45
Layer : typowa wypowiedz 13 latka (nasmiewanie sie z innych), mam 17 lat dla twojej informacji i skoro twierdzisz ze jestes madrzejszy niz taki 30 latek to juz sam niewiem moze mi powiesz ze moja 3 letnia siostra jest odemnie madrzejsza?? albo ze jestes madrzejszy od einsteina??.
I cos ci powiem uzyles slowa "glupi" ja tego niepowiedzialem wiec niezmieniaj faktow (nastepna typowa zecz 13 latkow, przekrecanie faktow), tylko ze wiekszosc mlodych bazuje na uczuciach ten mnie obrazil wiec muis dostac bana. Powiem ci czemu sie tak wypowiedziales, bo masz 13 lat i jesli mortiis by sie ze mna zgodzil to bys pewnie stracil moda a wtedy bys pewnie chcial mnie ... ??

teraz mozesz zaczac szukac bledow by mi dac warna albo jeszcze lepiej zbanowac. :)

booombello
25-07-2008, 18:58
H@H@H@ Rozwaliłeś mnie tym... Nie jeden 13 latek jest mądrzejszy od 20 latków... Ja mam 13 lat, i co powiesz że jestem głupi bo znasz tylko mój wiek? A ty ile masz lat? Bo też chyba w granicach 12-15. Jeżeli sądzisz że wiek sądzi o tym że ktoś jest mądrzejszy to coś z tobą chyba jest nie tak.

"ruznica"

H@H@

Daj sobie spokój bo zaraz wkleję tutaj screena jak napisałeś "ważyw" a nie "warzyw" więc już tak nie cwaniacz, co? Sam robisz błędy ort. a wypominasz to innym.. -.-

Helian -.-
25-07-2008, 19:06
Mortiis nigdy nie wybierał kogoś na gm jeżeli go nie znał długo/ nie znał go z reala...

Tygrys - brat cioteczny
Sieka - dziewczyna?
Rysiek - brat Mortiisa (był tutorem!)
Coguar - podobno znał się z nim 1 rok+, nie wiem czy z real (był tutorem!, po jakimś czasie gm)
Graydon - nie wiem (był tutorem!)
Exod - nie wiem (był tutorem!)
Scorpion - początki ots, znał się z reala chyba

Więc Mortiis nikgo nie bierze z graczy. Neko - 20 lat?
Myślisz, że wiek ma jakieś znaczenie?

a AdioS ;) kim jest znasz go, moze cos o nim wiesz ;) o.0

Ishaus
25-07-2008, 19:23
A'propos Sieki. Jeżeli się nie mylę, to dziewczyna Kamila.

<demoniczny_śmiech_form_hotkey>

Acha, Wiceps, Exod był GM'em. Nie doceniasz go.

Qlers
25-07-2008, 19:28
Layer : typowa wypowiedz 13 latka (nasmiewanie sie z innych), mam 17 lat dla twojej informacji i skoro twierdzisz ze jestes madrzejszy niz taki 30 latek to juz sam niewiem moze mi powiesz ze moja 3 letnia siostra jest odemnie madrzejsza?? albo ze jestes madrzejszy od einsteina??.
I cos ci powiem uzyles slowa "glupi" ja tego niepowiedzialem wiec niezmieniaj faktow (nastepna typowa zecz 13 latkow, przekrecanie faktow), tylko ze wiekszosc mlodych bazuje na uczuciach ten mnie obrazil wiec muis dostac bana. Powiem ci czemu sie tak wypowiedziales, bo masz 13 lat i jesli mortiis by sie ze mna zgodzil to bys pewnie stracil moda a wtedy bys pewnie chcial mnie ... ??

teraz mozesz zaczac szukac bledow by mi dac warna albo jeszcze lepiej zbanowac. :)

To już wiadomo, dlaczego zaczyna się od 17 ;p Nie dostaniesz tuta itp. Nie musisz się starać.
Jeśli myślisz, że wiek ma znaczenie to się mylisz... Znam dużo osób, które mają mniej niż te Twoje 17 lat i są bardziej dojrzałe niż 19 itd.
A i mądrość to nie tylko oceny (moim zdaniem). I napisanie 17-19+ naprawde jest inteligentne... na jedno, a nawet lepiej wyszłoby gdybyś napisał 17+.
Mortiis nigdy nie wybierał obcej osoby (choć czasem i te 'znajome' osoby okazywały się niegodne stanowiska). A co do błędów nie trzeba szukać. Same się rzucają w oczy.

Kimlovs
25-07-2008, 19:35
To już wiadomo, dlaczego zaczyna się od 17 ;p Nie dostaniesz tuta itp. Nie musisz się starać.
Jeśli myślisz, że wiek ma znaczenie to się mylisz... Znam dużo osób, które mają mniej niż te Twoje 17 lat i są bardziej dojrzałe niż 19 itd.
A i mądrość to nie tylko oceny (moim zdaniem). I napisanie 17-19+ naprawde jest inteligentne... na jedno, a nawet lepiej wyszłoby gdybyś napisał 17+.
Mortiis nigdy nie wybierał obcej osoby (choć czasem i te 'znajome' osoby okazywały się niegodne stanowiska). A co do błędów nie trzeba szukać. Same się rzucają w oczy.

nastepna osoba ktora nieczyta do konca, nieinteresuje mnie tutek gm czy cos tam napisalem ten temat bo naczytalem sie wielu skarg na gmow, a kazdy ma prawo napisac wlasno propozycje, a co do bledow jak to powiedziales mialem na mysli inne bledy niz ortografie, mieszkam za granica dlatego niepisze za dobze po polsku, ale tak to jest jak ktos nieumi czytac do konca postu gdzie pisze ze mieszkam za granica to potem sie czepiaja byle gowna.

Adasik
25-07-2008, 19:54
Z jednej strony masz rację (chodzi mi o te dowody)
Ale z drugiej strony jeśli chodzi o wiek GMow etc. to nie myślałem, że ludzie są tak naiwni żeby oceniać po wieku...
Jak już ktos wspomniał "niejeden 13-latek jest mądrzejszy od +20-latka
A co do twojej pisowni to że jestes za granica nie usprawiedliwia cie żebyś robił błędów
"No comment"...

Kimlovs
25-07-2008, 20:03
Z jednej strony masz rację (chodzi mi o te dowody)
Ale z drugiej strony jeśli chodzi o wiek GMow etc. to nie myślałem, że ludzie są tak naiwni żeby oceniać po wieku...
Jak już ktos wspomniał "niejeden 13-latek jest mądrzejszy od +20-latka
A co do twojej pisowni to że jestes za granica nie usprawiedliwia cie żebyś robił błędów
"No comment"...

bardzo piekny przyklad mlodego czlowieka hah a powiedz mi co moze mieszkajac za granica mam sie jeszcze zapisac do polskiej szkoly i uczyc sie ortografi ?? i kupic se polskiego xpeka by miec polskie znaki??
"No comment"...

Druid z Armi
26-07-2008, 11:01
w sumie dużo prawydy w tym jest,ale
Gamemasterzy powinni miec min. 17-19+ lat poniewaz
Lol niektorzy gracze ktorzy maja 10 lat moga to wiedziec
Niektórzy 10-cio latkowie sa bardziej dojrzali od ciebie i nie nabijaj postow, jak ty w, w 1 temacie jest 30% twoich odpowiedzi

Uważam, że Mortiis dobrze robi, że tylko bierze na gm ludzi z rl. By wyral nooba, ktory tylko sie maskuje(udaje kogos innego zgrywa twardziela, pro) a pozniej rozdaje itemy.
A mortiis zna tych ludzi co daje im gm i ma do nich zaufanie. A jak cos zrobia to wjzad na chate i w pi**dol. xP