PDA

View Full Version : [Armia 7.6] Rook



MatioS
26-07-2008, 15:57
Witam.
Mam 2 propozycje.
1.Czary na ROOK-u
Powinny być sprzedawane przez NPC.Podam przykład:
35 Level = Utevo Lux Cena: (2cc)
80 Level = Utevo Gran Lux Cena: (5cc)
2.Trainery na ROOK-u
Powinny być od 30 Level-a i powinny dużo kosztować.Przykład:
10 minut - 1000gp

Proszę o komętować co o tym sądzicie.W jakiś sposób musimy oddzielić Rook-a od Main-a.

Darkanzali Al'boobslim
26-07-2008, 16:55
Ja jestem za zeby trainy na rooku znikly a z czaramu good pomysl
Pzdr

DeDemon
27-07-2008, 18:06
Dolączam się do propozycji skasowania trainów! Powinni pokasować najlepsze itemki, najlepsze potwory. I mieli byście rook od maina perfekcyjnie oddzielony :]

Marcelllo
27-07-2008, 19:29
Zal i ból. Widać że nie gracie na rooku i chuj was to obchodzi, no ale. Jakbyście zaczęli grać na rooku to byście błagali Mortiisa na kolanach aby to przywrócił. Byście mieli wtedy pretekst "Bo jak oni zaczynali to mieli...." <n/c>

@topic - za czarami jestem tak (mogliby jeszcze dodać utevo vis lux :)) a za trainami nie. Nie po to walczyliśmy o nie! Proponuję co do trainerów aby dać je od 70+ gdyż taki 30lvl może sobie iść na ghoule i trenić - odnawia im się hp. :)
A co do ceny to nie 50 a 100 gp. (i nie 1k -.-)

Virson
27-07-2008, 19:34
Trainerom na rooku mówie (pisze) NIE!!
Owszem czary utevo lux, utevo gran lux owszem.
Zawsze trzeba sobie droge oswietlic, ale trzeba za to pewną cenę dac.

Marik
27-07-2008, 20:16
Trainerom na rooku mówie (pisze) NIE!!
Owszem czary utevo lux, utevo gran lux owszem.
Zawsze trzeba sobie droge oswietlic, ale trzeba za to pewną cenę dac.

tak a wy na manie placicie za exevo gran mas vis ? lub inne czary pomagajace w expienu ?
NIE! wiec zagraj na Rooku i wbij przynajmniej ta okragla 100 i zobaczysz ze na rooku nie ma tak latwo i przyjemnie !

doniczekmateo
27-07-2008, 20:22
tak a wy na manie placicie za exevo gran mas vis ? lub inne czary pomagajace w expienu ?
NIE! wiec zagraj na Rooku i wbij przynajmniej ta okragla 100 i zobaczysz ze na rooku nie ma tak latwo i przyjemnie !

ty zapewne na rooku grasz góra kilka miesięcy wiele 100+ lvl męczyło się żeby wbic zasranie dobre skille na Amazonach itp. a ty teraz macie taką łatwizne jak nie wiem oni się męczyli kilka tygodnie żeby jakies wbic a wy 5 min czy 10 i już będziecie mieli lepszy od tamtych osób więc mi to nic nie pindol

@topic

najlepiej trainy skasować i tyle przy najmniej APO będzie trudniejsze a nie wszystko chcecie na łatwizne albo żeby płacić właśnie te 1000 gp za 10 min a czary niech będą tak jak są

Marik
27-07-2008, 20:30
ty zapewne na rooku grasz góra kilka miesięcy wiele 100+ lvl męczyło się żeby wbic zasranie dobre skille na Amazonach itp. a ty teraz macie taką łatwizne jak nie wiem oni się męczyli kilka tygodnie żeby jakies wbic a wy 5 min czy 10 i już będziecie mieli lepszy od tamtych osób więc mi to nic nie pindol

@topic

najlepiej trainy skasować i tyle przy najmniej APO będzie trudniejsze a nie wszystko chcecie na łatwizne albo żeby płacić właśnie te 1000 gp za 10 min a czary niech będą tak jak są



przykro mi bardzo ale nie masz racji ze gram pare miesiecy pierwszy raz trafilem cos w wakacje 2006 wiec wiem jak bylo na starym APO i jak na rooku najlepiej mi pasowalo jak bylo tylko 3 respy Bk a potem dolozyli te inne respy mialem wtedy 87 lvl na rooku (Bushi) Hacked :( czasy panowania Hedsona 120lvl ;p

sam nie chcialem trainerow pomysl mi sie od poczatku nei podobal
ale coz jak sa to niech beda takie jak sa ale by sie przydala wieksza bramka lvla tak od 70+lvla bo jest chyba od 25 czy nawet 20 niewiem dokladnie

Silkroad
27-07-2008, 23:35
Moja opinia : Wywalić trainery wogóle z Rook'a na Zawsze!,Czary dać od Levela i dodać np. Utevo viś lux lub malutką exurke od 6 Magic Levela i 200 levela,zawsze jakieś małe urozmaicenie xd :) Jestem za twojimi pomysłami oprócz Trainerów ( Wywalić To!)

Kornas Pall
27-07-2008, 23:44
Trainery wywalic -.-
A czary zostawic tak jak sa ;]

Traus knight
28-07-2008, 13:35
Zal i ból. Widać że nie gracie na rooku i chuj was to obchodzi, no ale. Jakbyście zaczęli grać na rooku to byście błagali Mortiisa na kolanach aby to przywrócił. Byście mieli wtedy pretekst "Bo jak oni zaczynali to mieli...." <n/c>

@topic - za czarami jestem tak (mogliby jeszcze dodać utevo vis lux :)) a za trainami nie. Nie po to walczyliśmy o nie! Proponuję co do trainerów aby dać je od 70+ gdyż taki 30lvl może sobie iść na ghoule i trenić - odnawia im się hp. :)
A co do ceny to nie 50 a 100 gp. (i nie 1k -.-)


całkowicie się z tym zgadzam :):):):):):):):)

Zezikan
28-07-2008, 17:52
Tak skasujcie wszystko żeby nie było niczego ... i tylko żeby rat były i żeby expa nie dawały najlepiej ! ! ! ^_^ Niech to będzie wszystko patrzcie ze prawie wszystkie osoby na Rooku 150 lvl + nie grają bo nie ma gdzie expic i sie nie opłaca ... -.-

@edit


Ile osób wypowiadających sie w tym temacie gra na Rooku??

Roftl Master
28-07-2008, 18:08
35 Level = Utevo Lux Cena: (2cc)
80 Level = Utevo Gran Lux Cena: (5cc)
2.Trainery na ROOK-u
Powinny być od 30 Level-a i powinny dużo kosztować.Przykład:
10 minut - 1000gp

zapomniales dodac ze wszyscy by mieli lighthacki ablo chodzili w plate secie...
edit
@up jajaja!!!1ononoestojednascie (xD)

H5N1
28-07-2008, 18:32
Co niektórzy zachowują sie jak Kononowicz "Jeśli wszystko jest żle niech nie będzie niczego"

Wracając do tematu:
*Czary- trafiony pomysł
*Trainery-trafiony pomysł

Mortiis i ekipa Apo idą do przodu,
Rozwijają ten server,
Nie stoją w miejscu,

Jak nie chcecie czarów, trainerów i potworów co dają po kilka tyś expa na rooku
to zagrajcie na real Tibii.
Wszystko na rooku jest dobrze:):):)

_odziP_yT_akeiS_
28-07-2008, 18:40
Odjebać im te be ka, gjant spajdery, dark lordy, i te, no yyy... Trainy ; )

To byłby rook.

@Zezikan&Marik
Tak, grałem na rooku i osiągnąłem tam 130 lvl, lecz postacią wyszłem na maina, po czym zrookowałem. Na rl też grałem i na rl bardziej mi się podoba. (rook af kors) na rl osiągnąłem 45lvl (rook af kors), wbijając lvle na minosach : <.
Tak, było to nudzące, lecz nie było tak łatwo jak na apo.

Cya leszczó

Zezikan
28-07-2008, 19:30
Odjebać im te be ka, gjant spajdery, dark lordy, i te, no yyy... Trainy ; )

To byłby rook.

@Zezikan&Marik
Tak, grałem na rooku i osiągnąłem tam 130 lvl, lecz postacią wyszłem na maina, po czym zrookowałem. Na rl też grałem i na rl bardziej mi się podoba. (rook af kors) na rl osiągnąłem 45lvl (rook af kors), wbijając lvle na minosach : <.
Tak, było to nudzące, lecz nie było tak łatwo jak na apo.

Cya leszczó




Bo tak ale to jest ots nie rl tibia na rl tibii grasz i tam jest trudno a tu musi być latwo (niezupełnie ale musi być) bo poco jest ots??? do tego żeby był jak rl tibia ? ? ? (/.\)._.(/.\) ??? Wszystko zostawić jak jest dlaczego to niszczyć ? ? ? jak tego nie było, to co było ? Motriis zrób trainy Mortiis zrób nowego potwora, Mortiis zrób to i tamto Mortiis zrób nowe tereny !!! I On to spełnił na wasze życzenie, a teraz nagle niszcz to ! Mortiis kasuj to Mortiis coraz więcej noobow i szybko wbija lvl i nie ma jak expic i nie ma jak grac i nie ma tyle kasy co kiedyś na rooku bo poszedłem na vampiry i mialem vampierke shield i kosztowała to jak sprzedalem 10 cc -.- tego znów chcecie żeby znów takie ceny byly ?? Bez sensu to może od razu tak jak pisałem wcześniej w innym poście zeby tylko raty byly i to bez expa i bez loota bo poco albo po co rook ? ? ? Rook jest teraz fajny !!! i nie marnujcie pracy Gm i graczy dal których to sie podoba !!!!


Myślę ze to może dal niektórych coś pokaże to co napisałem , ale nie unikne pewnie tez tego Zezikan noobie nie wtrancaj sie ... Ale mnie to wali ja chcę zęby tak było jak jest. o!

kostaxD
29-07-2008, 01:26
Rook To wyspa dla początkujacych, teras jest dobrze po co zmieniaac.
Jestem za nie.

Nolia
29-07-2008, 05:32
ja gram na rooku mam 200+ lvl i mimo tego ze trainery sa od 25 lvla jestem ZA!!!!!!!!!!!!! wam sie tylko tak wydaje ze omg trainery na rooku ale.. 1% skilla idzie mi z 2h!!!!! wiec to wcale nie jest takie hop siup ;/ a zawsze jak nie chce sie expic a wpada sie pogadac z kolegami to mozna sobie poskillowac.. a nie stac pod dp i sluchac jak nooby blagaja o itemy..