PDA

View Full Version : Wywiad z ByOut ByNighT



Leady Nighter
31-07-2008, 17:28
To mój pierwszy wywiad :)

Leady Night
ByOuT

Witam Cię ByOucie czy zechcesz bym przeprowadzil z Tobą wywiad?

No jeżeli tak bardzo tego chcesz to nie mam nic przeciwko temu :-)

Dobrze, przedstaw się ile masz lat, pochodzenie, a moze masz swoja drugą stronę?

No więc tak. Mam na imię Łukasz (Crayon :*), mam 19 lat pochodzę z jakże malowniczej krainy jaką jest Zabrze.

Ohh, :> może podzielisz sie z nami ile grasz już w tibię, jaki lvl mialeś na globalu i oczywiście czy tibia popsuła Ci oceny w szkole?

Hmm w Tibię grałem dosyć długo, według mnie to aż za długo. Na globalu osiągnąłem dosyć wysoki lvl. Co do ocen i szkoły.. Sądzę, że na początku tak lecz wiedziałem kiedy zaprzestać i moja postać wylądowała w koszu.

Co sądzisz o Mortiisie i Tygrysie, czy dobrze według Ciebie się sprawują?

Według mnie tak. Wiele osób uważa, że gówno robią, lecz samo utrzymanie tego OTS'a wymaga wiele cierpliwości ze strony hostera, który już dawno mógł go porzucic. Co do Tygrysa to nie miałem z nim przyjemności nigdy rozmawiać ( z resztą z Mortiisem także) lecz sądzę, że jest kompetentnym człowiekiem. Jedynie on zainteresował się forum co doporawdziło do czasowych "porządków". Tak ogólnie to jestem na tak.

Dobrze, kto według Ciebie jest the best moderatorem na forum? I jak by było przybieranie na nowe forum kogo byś polecił?
Najlepszym moderatorem? Wymienie tutaj dwóch: Splaxor, Arhadus. Jeżeli znów miałoby być wybieranie modów nie poleciłbym nikogo.

Najlepszym moderatorem? Wymienie tutaj dwóch: Splaxor, Arhadus. Jeżeli znów miałoby być wybieranie modów nie poleciłbym nikogo.

Mhm, skąd się wziął twój nick "ByOut"?

Bardzo interesujące pytanie ;o. Nick powstał sam nie wiem z czego. Zakładając konto na forum myślałem o nicku, który byłby krótki oraz ładnie wyglądał ^.^, wybór padł na ByOuT'a.

Czy jesteś przeciwnikiem stylu "emo" oraz muzyki "metal" ? - ja osobiście nie ;x

Wypowiadałem się już w większości tematów na forum dotyczących tych zagadnień i zawsze pisałem, że mi to zwisa. Uważam, że ocenianie człowieka po wyglądzie co i tak jest wynikiem dzisiejszych stereotypów nie należy do najlepszych rozwiązań. Czy oni komuś coś zrobili? To, że ktoś lubi się tnąć a zaś inna osoba ma hobby w postaci tnięcia gitary o niczym nie świadczy. Chociaż przyznam, że nie rozumiem EMO.. :s

Przejdźmy do następnego pytania. Kogo sobie cenisz i dlaczego?

Masz na myśli tutaj wszystkie osoby, czy te z forum?xD

Bez komentarza, grasz w inne gry? Może zajmujesz się grafiką, skryptowaniem?

Owszem gram w inne gry, a przynajmniej się staram. Ostatnio zacząłem pogrywać w WoW'a, Mu Online, Kicks Online i pare innych gier. Nie samymi pixelami człowiek żyje. Do moich zainteresowań można zaliczyć grafikę ;-)

Co sądzisz o ostatnich dzialaniach Adiosa ? Na myśli mam dawanie różnych banów.

Hmm jeżeli byłbym świadkiem jakiejś sytuacji mógłbym się wypowiedzieć, tak to nie. Sam dostałem od niego bana lecz to z mojej winy.

Ok, teraz bede pisać słowo, a Ty będziesz mówić z czym Ci się to kojarzy.

Tibia

Pixele

APO

Nooby

Mortiis

Glan <:/>

Elvan

Moderator

Czołg

Lufa

Nixon

CS

^Crayon

Cegłówka

KodeX

Czeczenia

Dobrze, nasz wywiad dobiega końca, chciałbyś kogoś pozdrowić ?

Oj tak ^.^
Kolejność przypadkowa: Ciebie, ^Crayona, KoDeXa, Margotha, Draka, Nixona, Layera, GuildMage, Bysiora, Majora, Tett'a. I tych o których zapomniałem.
Oj sory !! Jeszcze Usera (Ave Elaine :*:*)!