PDA

View Full Version : [Armia 7.6] nowe runy



Aviomarinek
02-08-2008, 13:31
Witam jestem nowy na forum ale mam pewna propozycje i wydajne mi sie ze wiekszosc uzytkownikow sie z nia zgodzi :). Mysle, ze na apo powinny zostac wprowadzone runy magic wall. Bedzie je mozna kupic u npc za np 30gp each oraz tak jak w rl tibii mogl robic je sorc. W tym momencie mozna robic te runy oraz inne takie jak fire bomby itp. ale nikt nie moze ich uzywac ;/. Prosze o komentarze co do mojego pomyslu. :]

Vonozaurus
02-08-2008, 13:37
"Wydaje się dobry" - dokładnie. Wydaje. ; -)
M wallami można po 'skosie' blokować wszystkie potwory, więc expienie z nimi byłoby zbyt proste. Cena jest zbyt niska. Fire bomb nie można używać, dlatego że knight trzyma uha pod sob± i można mu w tym łatwo przeszkodzić. Tyle z mojej strony, pozdro.

Leady Nighter
02-08-2008, 13:38
bez sensu propozycja, jestem za nie i co bym na 300 lvlu napie****ł po 3k? A po 2 bylo juz z 50 takich tematow - opcja szukaj nie boli ..

doniczekmateo
02-08-2008, 13:38
wiesz oni wycofali je ponieważ jak wiemy jaki¶ noobek by kupił tak± rune i zapierdział by tym samym city a i chyba kiedy¶ nawet było kilka tematów i pisali tam że niby może to spowodować lagi

Poleq
02-08-2008, 19:11
bez sensu propozycja, jestem za nie i co bym na 300 lvlu napie****ł po 3k? A po 2 bylo juz z 50 takich tematow - opcja szukaj nie boli ..

Ahahahahhahahahaahha koles ty to jestes moj MISZCZU skoro z m walli bedziesz bil po 3k XDDDDDD Bonc mojim krulem plissss


@topic
M walle to dobry pomysl, moze w koncu by byly jakies skille potrzebne do pvp na apo ^^ a nie f1>f2>f3>f1>f2>f3>f1>f2>f3 ; |

Leady Nighter
02-08-2008, 19:43
Ahahahahhahahahaahha koles ty to jestes moj MISZCZU skoro z m walli bedziesz bil po 3k XDDDDDD Bonc mojim krulem plissss


@topic
M walle to dobry pomysl, moze w koncu by byly jakies skille potrzebne do pvp na apo ^^ a nie f1>f2>f3>f1>f2>f3>f1>f2>f3 ; |

Dla ciebie nie jestem kole¶ tylko wladca.

I nie gadalem ze ***** mac ze z m wala po 3k bede napierdalac widocznie dziecko nie zrozumiales mojej wypowiedzi tylko powiedzialem ze z nowej runy by sie tyle nie walilo ja pierdole kup se okulary >.< next neo..

Silkroad
02-08-2008, 21:52
Do apo nie możesz wprowadzić NOWYCH run bo to jest tibia 7.6 i to jest bardzo stary klient. Jeżeli było i nie ma to znaczy że mogło produkować jakie¶ crashe albo tworzyć Bugi,a pomy¶lałe¶ o nóóbach całe miasto M walami by zasypał jestem na nie.

Etabexx
05-08-2008, 19:14
Mi sie nie podoba pomysl! bo taki h.lvl jak ucieka to rzuca m.wala i juz nie wiesz raczej gdzie on jest;/