PDA

View Full Version : [Armia 7.6] Quest, helmet

Wrona
02-08-2008, 20:02
Wpadłem na pomysł questu na nowy helmet. Jeśli posiadacie map edytora pod tibię 7.6, znajdźcie itemy od id 2335 do 2341. Jest to siedem elementów nowego hełmu. Quest byłby bardzo rozbudowany. Głównie chodziłoby o wykonanie 7 zadań. Gdy ktoś wykona zadanie dostanie jedną część. Można dodać solo roomy do końca każdej misji. Po wykonaniu i zebraniu tych 7 części, jeden z npc złożyłby hełm za symboliczną opłatą. Chodzi mi głównie o to, aby dość dużo nabiegać się przy wykonywaniu, aby quest był czasochłonny. Jego całkowite wykonanie to przypuśćmy... Godzina ? Hełm nie musiałby być najmocniejszy na serwerze, mógłby np. służyć jako rzecz do kolejnego questu na najlepszy axe, armor, legs, cokolwiek. To tak w skrócie, co o tym sądzicie ? ;> I nie piszcie, że to nie wejdzie w życie, bo administratorzy mają za dużo roboty. Wiem, że teraz jest saphire helmet, ale nie mówię, żeby to robili już teraz. Można to zrealizować za jakiś czas, w wolnej chwili.

@Chir
Pisałem wyżej, że ten quest mógłby zostać wprowadzony za jakiś czas... Nie teraz.

@edit

Screen z częściami i moimi propozycjami co do wyglądu hełmu:

http://img299.imageshack.us/my.php?image=31607078up8.png

Mi najbardziej podoba się środkowy. Co do propozycji, to chyba jedne z niewielu które nie zostały wykorzystane na serwerze.

Aristes
02-08-2008, 20:19
No, mnie się bardzo podoba, dobrze kombinujesz!

Pozdrawiam!
Aristes

Dark Pajdochleb
02-08-2008, 21:57
Moim zdaniem to dobry pomysł jeśli miałby się składać z 7 części.Bardzo fajnie opisałeś ten quest ale mógłbyś jeszcze podać właściwości (o ile by takie posiadał) tego hełmu i od którego levla. Jestem na tak.

Chir
02-08-2008, 22:13
Nowe questy są niepotrzebne, niedawno został dodany quest na Saphire Helmet więc po co nowy quest na helm?

Helian -.-
02-08-2008, 22:41
Daj zdjecia tego helmu jak ma wugladac caly i te zdjecia tych czesci ID helmu! ;)

Piaskun1990
02-08-2008, 22:59
nowe questy są zbędne -.- już każda kategoria eq ma dodany item który jest najlepszy nowe rzeczy nie są potrzebne już

Nullo Knight
02-08-2008, 23:32
Calkiem tworzczy pomysl nie powiem , ale mozna by bylo zrobic tak (Wiekszosc osob pisze ze 200-300+lvl´e sa pokrzywdzone) to mozna zrobic quest np od 250 ale te solo roomy (jak sama nazwa mowi)robic solo i ze kazdy room trudniejszy od drugiego mogles zrobic ankiete popieram ;)

Silkroad
02-08-2008, 23:42
Lookne w map editora i zobaczymy ;] A pomysł bardzo mi sie podoba 7 części 7 misji solo roomy czego jeszce chcieć ;) Oczywiście się zgadzam ;) Chociaż jest Hełmów dużo.

Matii Knight
06-08-2008, 14:21
Pomysł świetny, uwielbiam questy rpg. Części ok, ale wygląd hełmu mi się nie podoba ;< Jakby tak, znaleść coś lepszego to by było super. No ale jak narazie był update, zresztą bardzo udany. Ale zawsze można zrobić następny :D.

Pessto
06-08-2008, 18:29
Pomysł mi się bardzo podoba ale uważam ze Qest nie powinien być na helmet tylko jakieś legi :p:p:p

Sioher
06-08-2008, 20:10
Mi sie bardzo podoba. Chodz Magic Mace Quest tez jest trundy :)
Aha i zeby bylo zalozmy od 400lvl zeby tez mniejsi lvl mogli sie cieszyc dobrym itemem :D

Hrater
06-08-2008, 20:40
Bardzo dobry pomysl. ;]
Malo jest tutaj czasochlonnych questow. A to byloby bardzo ciekawe. Np. All ten set zmniejszalby obrazenia od magii tak jak pandemka.

Godne przemyslenia.