PDA

View Full Version : [STRONA APO]Dodanie nowego dzia?u o nazwie Cytaty z APO.

Lost Girl
04-08-2008, 02:34
Wymyśliłam taką propozycję co do nowego działu na stronie armi. Pewnie dużo z was widziało tą stronę www.cytaty.tibia.pl. Na apo by to wyglądało tak samo tylko gracze by zamieszczali cytaty z APO. Wytłumaczę to dokładniej. Był by taki dział o nazwie Cytaty. Gracze by tam wchodzili i by mogli poczytać, rozweselić się w wolnym czasie np. gdy siedzi się w trainerze lub nic się nie ma do roboty. I było by coś takiego jak dodaj cytat i tam by się wpisywało śmieszne cytaty na których napotkaliście się na apo. I tam by się jeszcze powybierało odpowiednich/niego moderatora/ów i by zatwierdzali który cytat się nadaje do wklejenia na stronę. Co o tym sądzicie?
Proszę o komentarze.

Kornas Pall
04-08-2008, 05:00
Bardzo dobry pomysł , jak czytam cytaty z tibia.pl to czasem zaliczam zgona xD
POPIERAM ;>

Wolfs
04-08-2008, 07:30
@Up:
Ja podobnie xD :P

@Topic:
Pomysl bardzo dobry. Np. Poczytac sobie cytaty niektorych Neo/Allegro Kidow ^^ Uwielabiam dzialy w ss typu "zal czlowieka" xd Bo kazdy z zakladajacych rowniez jest noobem ;p

Malkin
04-08-2008, 09:06
Tak, chyba jesteście nie poważni, na oficjalnej stronie serwera cytaty dawać?

Możecie umieścić cytaty na FanSite, a nie na stronce apo.

mrufka potenrzny zwież
04-08-2008, 09:10
pomysł fajny, lecz z tym jakby się dodawało i modek musiał zaakceptować to by lipa była ;/ tak samo jak jest z działami poradniki i wywiady ;/ nikt nie raczy zajrzeć -.-

Tetti
04-08-2008, 10:26
Malkin: Na oficjalnej stronie T.pl są cytaty ciole.
Topic: Bardzo dobry pomysł. Tylko jedno mi nie pasuje.. Ktoś sobie sfake'uje Neka (przykład: 10:25 Neko Knight: jestez nie do rozwinientym dzieckem kture nie omie pisadz) i co wtedy? Nooby zaczną wklejać teksty niezgodne z prawdą i powstanie spam.. Sam nie wiem..

Lost Girl
05-08-2008, 22:59
Malkin: Na oficjalnej stronie T.pl są cytaty ciole.
Topic: Bardzo dobry pomysł. Tylko jedno mi nie pasuje.. Ktoś sobie sfake'uje Neka (przykład: 10:25 Neko Knight: jestez nie do rozwinientym dzieckem kture nie omie pisadz) i co wtedy? Nooby zaczną wklejać teksty niezgodne z prawdą i powstanie spam.. Sam nie wiem..

Słuszna uwaga ale jest na to sposób. Zamiast nick to można napisać "xxx" lub coś w tym stylu i by tu nikt nikogo nie obrażał

Mosuke
07-08-2008, 09:37
No mi sie pomysl podoba.
Mozna np jakby sie skilowalo poczytac i sie posmiac.
Kto wie...moze to keidys powstanie.

Dawidsoni
07-08-2008, 10:12
Naprawde good pomysl.
Tylko jestes ciekaw czy powstanie:D

Arhadus
07-08-2008, 10:25
Nie, gdyż to będzie kolejny "niewypał", który Wam się znudzi po kilku tygodniach użytkowania, pomijając kwestie dodawania tych cytatów, czy akceptacji ich przez moderatorów. To samo stało się z APO Trade Center.

Aristes
07-08-2008, 11:24
Tak, tylko można by było wysyłać te cytaty na dany e-mail, np na e-mail autora strony, on po sprawdzeniu by dodwał, ale musiał by być częsty update strony.

Matii Knight
07-08-2008, 19:09
Pomysł świetny, ale tak jak wspomniał Arhadus okaże się nieywpałem. Dlatego wymyśliłem coś! Niekoniecznie musi to być stronka, może to być podklejony temat na forum. Sam miał bym już kilka takich cytatów xD

Lost Girl
07-08-2008, 21:02
@up
Zrobiłam własnie taki temat i za dużo osób nie było chętnych o wstawianie swoich cytatów ;x
Jak chcesz to wstaw swoje http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=30142

Gottri
12-08-2008, 08:07
No pomysł fajny:)
Nieraz jak czytam na tibia.pl to niezła beka jest ;p
Na stronce to chyba nie wypali
Pozdro$$

19Fifi64
12-08-2008, 16:04
Nie jest chyba problemem zrobić taką stronkę, można by ją połączyć ze stroną główną zamiast robić kolejną ;p

A ktoś z obsługi np. od tutka w górę mógłby akceptować cytaty.
Automatyczna zmiana nicku na 'x' 'y' 'z' (chyba wystarczyłoby)

Pozdrawiam.