PDA

View Full Version : Problemy z zalogowaniem sie na konto



Bergusek
15-08-2008, 14:54
Mam problem, nie moge sie zalogowac na swoje konto, gdyz wpisuje poprawne passy to po jakism czasie wyskakuje mi komunikat ze server jest offline jak wchodze na storne APO pisze ze server jest online. Nie wiem o co chodzi ale przydala by sie pomoc :(

Chir
15-08-2008, 15:16
A użyłeś ip changera? Jak nie masz go zainstalowanego to go ściągnij ze strony www.tibia.org.pl

Bergusek
15-08-2008, 15:29
To nic nie dalo tibie zainstalowalem jeszcze raz ip changera tak samo resetowalem neo i robilem duzo innych czynnosci :confused:

Fifeks
15-08-2008, 16:06
Zobacz czy masz poprawnie wpisane IP w Ip changerze... I czy zmieniasz na dobrą Tibię tzn. że zmieniasz Ip na Tibie 7.6 potem wpisz literka po literce passy i jak nie podziała to wyrzuć komputer przez okno. ; )

Bergusek
15-08-2008, 16:24
Zal dalej nic nie dziala, co sie moglo stac ?? :mad:

Chir
15-08-2008, 17:32
Hmm a jakiego masz ip changera? Może jakiegoś syfnego, który nie zmienia ip, też tak kiedyś miałem. Ściągnij go z www.tibia.org.pl jak nadal nie będzie działać to nie wiem.

@down
Już wiem chyba. Sprawdz w Tibii czy nie masz zaznaczonej opcji Test Login Serwer. Jeżeli jest zaznaczona to ją odznacz i wtedy będziesz już mógł normalnie grać.

Bergusek
15-08-2008, 17:48
Wlasnie mam tibia multi ip changer 7.45.65 i zamienia ip, a najlepsze jest to ze wczoraj sie logowalem normalnie a dzisiaj juz nie moge wbic:confused:

Plener123
15-08-2008, 19:49
Nie wiem.Może masz tego APOClienta tego co był problem z Ip changerem.Sam nie wiem..

Bergusek
15-08-2008, 19:59
nie znaznam nigy tego test server login ale to i tak nic nie daje bo dalej amm to samo ze serv online a ja sie wbic nie moge bo mi komunikat sie pokazuje ze jest offline server:mad:

Bergusek
15-08-2008, 21:38
Mortiis albo inni gmowie jak mozecie to zobaczcie co sie stalo :eek:

Swierszczu
15-08-2008, 22:44
Masz taki problem jak ja kiedyś, nie mogłem wejść nawet na rl, skontaktuj sie z adminem sieci bo możesz mieć coś z portami tak jak ja (dzień wcześniej się logowałem a nazajutrz już był off) Sprawdź też proxy.

Powodzenia:D


P.s:
Najlepiej idź na dwór.:)

Wrobel
16-08-2008, 11:46
Ja też miałem i wiem o co kaman :PP Mi zawsze problem znikał jak robiłem takie coś :
1) Start
2)Panel Sterowania
3)Opcje internetowe
4)Strona główna : www.armia.toproste.pl lub www.google.pl
__________________________________________________ ________________________
Sposób drugi...
1) Resetuj i włączaj neta można wyłączać z modemu i zaraz podłączyć, albo z usb...
__________________________________________________ ________________________
1)Ciągle klikaj 'Change ip' wbij passy i nawet jak bedzie długo czytało czekaj i czekaj i jak znów wyskoczy ze offline jeszcze raz wbij passy i czekaj i czekaj to jest najskuteczniejsza metoda..
__________________________________________________ ________________________
Ps. Masz tak dlatego że na OTS dużo ludzi wbija naraz... I server jest przeciążony. Oraz masz MOŻE coś z łączem... Najlepszym rozwiązaniem jest format, no ale to twój wybór.

/Wrobel

@down Ale ty tępy jesteś, miałeś taki problem ? Brak Ci muusku ;< Jeszcze te komentarze na mój temat... Oh ah dziecko .. No musiałeś rozumiem. I tyle co do tematu wniosłeś to aż NOOB'la dostaniesz =)

major........
16-08-2008, 11:55
czekasz do restartu i tyle zal psa................

Grauper
16-08-2008, 14:05
Sprawdź sobie pingi może masz za małe i dlatego niemożesz sie lognoć ;>

Major...... Jeśli Tibia to dla Ciebie wszystko to byś innych mógł nie wyzywac bo raczej na realu byś tego <może> nie zrobił

Viseko:<
16-08-2008, 22:47
A kupisz mi rower?............................................ ..