PDA

View Full Version : Listek !



Oxidosis!
21-08-2008, 22:56
Tutaj widzimy jak nasz kochany moderator listek, z gry Yorin obraża użytkowników, w tym mnie. Takim osobom nie należy się pozycja moderatora !

http://i33.tinypic.com/2dlksj9.jpg

te "pujde" to przez przypadek xdd

SedaN*
21-08-2008, 22:58
Po prostu żałosne ... Dziecko i nic więcej. I on ma moderatora? Śmieszne. xD

Crayon
21-08-2008, 23:03
Data urodzenia
December 15, 1994 (13)



Wybaczcie mu. Chłopak dojrzewa...

~Johny Knoxville~
21-08-2008, 23:05
Witam,

Znam Yorina, lecz gdy się wkurzy jest źle.

Nie potrzebnie przeklinał, i za co on ma Moderatora :>

old Don Mateo
21-08-2008, 23:06
lol i ja od tego dziecka dostałem warna za to że niby obraziłem użytkownika a on sam nie lepszy po prostu żal ;s

P.S:ciekawe czy bana dostanie na tej postaci xD

BaXiK Dziki Wonrz
21-08-2008, 23:06
A co ma gra do forum ? XD
Ale i tak powinni go wyjebac w chooj

Drako o.o
21-08-2008, 23:10
Co ma gra do forum?
na forum wypełnia swoje obowiazki a wgrze jest rozrywka;D

Lu$hOoOoOfy Cineq
21-08-2008, 23:16
Mówiłem, już dawno mówiłęm, że to tylko dzieciak...
Nie wiem co te dzieci widzą w wypisywaniu jak największej liczby przeklenstw. Przez to nawet pisanie spamem 'ty kurwo' przestaje być obraźliwe.
A gdzie byli rodzice się pytam, gdzie?

Guildmage
21-08-2008, 23:52
LoL.. ktoś tam napisał że yorin to 13 latek.. ale gdybyś z nim porozmawiał na TeamSpeaku nie twierdził byś tak .... normalny chłopak a to że Sida to kapuś to nie moja wina ja mam zdanie o sidzie takie.. PIES I KAPUŚ .. nie wiem po co robi afere jeździłem po nim na Tsie to w tle sama dzieciarnia była.. pieknie.. powiem tak.. ban nie powinien być bo ŁATWO zrobic FAKE'a...

zreszta tak samo mogłem nagrywac rozmowe i robic ssy.. jak chwaliles sie ze hackowales mr folge i połowe apo .ale z "DOBROCI" oddawałes chary..sweet.

Jesteś tak zazdrosny o tego MODERATORA że to poruszasz?.. chłopak nie chciał być rozpoznawany..tyle a ty go sprzedałeś..psie.. a i zauważyłem że nie możesz strawić tego że PADAŁEŚ tak czesto od NAS :)

Jutro polecisz ode mnie na dwa fragi pozdro zerowcu.


PS. Cold Macie też jesteś pajacem dlaczego go ciśniesz? przeciez na guild-chacie sie nie sprzeczaliscie..

bless
21-08-2008, 23:59
yorin ma 13 lat znam go z rl xDD
.............................

HaWkInS
22-08-2008, 07:31
Eh nuby jestescie, jakbyscie znali go z rl byscie tak nie mowili :D to moje zdanie ; p

@edit

A wlasnie co ma gra, do moderatora..W grze sie wyżywasz na nobach xd

Oxidosis!
22-08-2008, 10:09
LoL.. ktoś tam napisał że yorin to 13 latek.. ale gdybyś z nim porozmawiał na TeamSpeaku nie twierdził byś tak .... normalny chłopak a to że Sida to kapuś to nie moja wina ja mam zdanie o sidzie takie.. PIES I KAPUŚ .. nie wiem po co robi afere jeździłem po nim na Tsie to w tle sama dzieciarnia była.. pieknie.. powiem tak.. ban nie powinien być bo ŁATWO zrobic FAKE'a...

zreszta tak samo mogłem nagrywac rozmowe i robic ssy.. jak chwaliles sie ze hackowales mr folge i połowe apo .ale z "DOBROCI" oddawałes chary..sweet.

Jesteś tak zazdrosny o tego MODERATORA że to poruszasz?.. chłopak nie chciał być rozpoznawany..tyle a ty go sprzedałeś..psie.. a i zauważyłem że nie możesz strawić tego że PADAŁEŚ tak czesto od NAS :)

Jutro polecisz ode mnie na dwa fragi pozdro zerowcu.


PS. Cold Macie też jesteś pajacem dlaczego go ciśniesz? przeciez na guild-chacie sie nie sprzeczaliscie..


I tu jest przykład nooba :) Fraguj mnie, tylko szkoda, że ja już z grą tutaj skończyłem :) Od Ciebie ? Kim ty jesteś, ja już sam nie wiem..z tym hakowaniem, lol ja nigdy nikogo nie haknęłem i po co tak kłamiesz, eh.....dobra nie ważne ja i tak nie gram, jakiś koleś haknął mr folge i będzie na mnie i prawdopodonie zabierze mi side, a mr folga zamiast 640 ma 584

Listek
22-08-2008, 10:55
Tylko żal i ból.
Widać waszą inteligencje i co że mam 14 lat ? Pierniczycie ze 13 to dziecko. Oxidosis taki puacz był jak padałeś 6x 4 x i tylko potem sie smiałeś jak skocio przyleciał.
Straciłem cały szacunek do ciebie.
Każdy frag i tyle.