PDA

View Full Version : [ARMIA 7.6] Loot! Ob??d!!!11



HaWkInS
26-08-2008, 13:33
Witam! Prosze o zwiekszenie loota z potworkow! Za loota nawet nie zwraca sie na manasy, nie wspomne o sl lub kupowaniu rare itemkow ;d. Loot z ms jest tragiczny..Nie mowie juz tu o bally czy ots kingach. Ten kto mnie popiera niech wypowie sie na temat.

Splaxor
26-08-2008, 13:38
Wiesz to logiczne, że 99% Ciebie poprze bo chcą więcej zarobić :)

Ja expie na Queen i nie podoba mi się, że leci z niego od 1-3cc. Jest to dość silny potwór i jak dla mnie powinno dalej wypadać 1-5cc.

Dark Pajdochleb
26-08-2008, 13:39
No racja loot jest chujowy ale Mortiis i spółka :) odpieprzają coś że za dużo kasy jest na serwie i zmniejszają loota ale co Im to przeszkadza że jest dużo kasy? nie kapuje, ceny idą jak chuj w dół niech coś z tym zrobią i zwiększą loot. To tyle .
Ps. było już wiele takich tematów i to pewnie nie wejdzie w życie i Cię zwyzywają zaraz all :D :D :D
Pozdro

Chir
26-08-2008, 13:42
Ja Cie nie popieram, ale i tak się wypowiem. W tamtym temacie, który został usunięty niektórzy pisali, że trzeba zwiększyć loot bo oni teraz lootują z ms 600cc lub 3 gbp itemów. Ten loot wcale nie jest tragiczny tylko wy się przyzwycziliście, że zawsze będzie lootować 3kcc+. Mortiis bardzo dobrze zrobił, że zmniejszył loot przynajmniej zmniejszy to ilość kasy na serwerze. Z bally i ots kingów loot jest troche słabszy, ale jeżeli ktoś chce zarobić to niech expi na ms lub msc. Co do kupowania rare itemów i sl, teraz gracze będą musieli oszczędzać kase żeby kupić to co będą chcieli. Niech zostanie tak jak jest, na APO i tak jest za łatwo.

Grulix
26-08-2008, 13:48
http://forum.toproste.pl/showthread.php?t=26997

Do all up lot Mortiis zwiększył gdy był crash na servie.

Dziękuję.

Biały Daro
26-08-2008, 14:05
Ja popieram siedziałem na ms 9 godzin a ja je bije bardzo szybko (480 rp) i co z loota 1.1 k cc zall.pl

Psujekbanned
26-08-2008, 14:52
Ja popieram siedziałem na ms 9 godzin a ja je bije bardzo szybko (480 rp) i co z loota 1.1 k cc zall.pl

Uhueheueheueheuehu rozjebałeś mnie :]

9h i 1.1ksc lol2... To jest chyba nie możliwe ; o

W 3h powinieneś mieć min. 1ksc. Jak masz pierdolić głupoty to się nie wypowiadaj.

Rase Aberi
26-08-2008, 15:31
Racja loot powinien być wiekszy o jakies 5-10% kiedys na ms sie dało zarobić a teraz?

Nemiksiol
26-08-2008, 15:34
zgadzam sie ze Splaxor bo to jkest lkogicne ze kazdy noob by chial miec full gbp sc ale to by wszytjko wylo grosze ja mam 5 k cc to jest malo a abus sprzedawal 500 k cc na allegro wiec sory ze ci kasy brakuje jak on z 500 k cc niema co zrobic i ile jeszcze bendei mial ...

Knight Lukas
26-08-2008, 15:53
Popieram, loot z tych silniejszych potworów jest tragiczny
Ostatnie kilka dni grałem postacią 100-200 lv i expilem na demcach to looot spox ale co knightem też mam expic na demcach?

JoVEKRoVeK
26-08-2008, 16:05
Na Queen mamy w 1h 200c z samych Crystali które z nich lecą do tego lot więc wyjdzie około 1kcc w 1h. Z Ms nie powinno byc dobrego lota bo to są Cipki -.- Kingi tak samo! Queeny, Wise, Flubby- z tego powinien byc dobry lot bo to dobrze wali! Lot powinien zależec od mocy potwora

LeoO
26-08-2008, 18:33
Bez sensu troszke bo jakby taki Neko ktory ma moze ze 150kcc mial miec tego jeszcze wiecej to by cena pandemki spadla do moze 5.5kcc??poprostu by bylo za duzo kasy tyle ile juz jest to i tak duzo

Silkroad
26-08-2008, 20:36
Leoo nie mów o 150k cc neka jak Abu selał na allegro 500k cc i mniał jeszcze dla Siebie duzoo. Poprostu macie pecha ludzie wlepiają lota 100 mpa pełno golden butsów i wg. Mortiis patrzy widzi że za duzy lot i zmniejsza specjalnie dla was dlatego że pokazujecie swój pro Evul lot jest on zmniejszany kiedyś to pisali. Albo poprostu macie pecha ;/

Evil Knight
26-08-2008, 22:02
Buahauhahuauhhahahua jest duzo kasy na serwie?
a to wszystko dzieki komu? Wtajemniczeni wiedza o co chodzi pozdro ;)

Co do zwiekszenia loota osobiscie sie zgadzam na 1h na mystic scarabach 400cc to jakis zart ;o :| ?

old Don Mateo
26-08-2008, 22:14
Leoo nie mów o 150k cc neka jak Abu selał na allegro 500k cc i mniał jeszcze dla Siebie duzoo. Poprostu macie pecha ludzie wlepiają lota 100 mpa pełno golden butsów i wg. Mortiis patrzy widzi że za duzy lot i zmniejsza specjalnie dla was dlatego że pokazujecie swój pro Evul lot jest on zmniejszany kiedyś to pisali. Albo poprostu macie pecha ;/

Mortiis zarąbiście wie co ile i co jaki czas będzie wypadac taki przedmiot a taki i nie zwalaj winny na ludzi że pokazują swój pro Evul loot

@topic

hmm no można by zwiększyc loot od głupich hero do hmm Wise manów bo np. z demonów jest taki dupny loot że nawet 100 lvl może prosic o free itams bo jest zryty loot a na Bally kiedyś jak leciał loot że huhu a na ms teraz jak dupnie że żal gadac ;s


No loot najlepszy nie jest ale po co go zwiększać ?? Musi być też jakieś utrudnienie ^^ A jak się nie zwraca za manasy to zapraszam na demony z nich zawsze dużo loota leci ;)
zarąbiście dużo expiłem na nich od 80 lvl do 190 i wiesz ile loot mi wyszedł ??? 350+ cc a nie zapomnij że są jakieś wydatki bo w tym 3x razy kupywałem manasy i z 5x plecaków uhów kupywałem więc hmmm na minusie kasa mi poszła ^.^

Selrien
26-08-2008, 22:36
Z ms lot niezly jest jak na moj pro lvl (262) Ale z kingow i bally mogl by byc o troszeczke lepszy a tak to ok;)

EsSaY
26-08-2008, 23:13
Uhueheueheueheuehu rozjebałeś mnie :]

9h i 1.1ksc lol2... To jest chyba nie możliwe ; o

W 3h powinieneś mieć min. 1ksc. Jak masz pierdolić głupoty to się nie wypowiadaj.

1ksc to 100kcc, zastanów się co piszesz, potem pisz.

@Topic
Nie problem w częstotliwości wypadania ale w respach... Mr. M zrobił respy queen x10, a teraz pierdoli, że kasy za dużo. Piękny przykład hipokryty. :)
Pozatym w dniu, w którym dowiedziałem się o Soni, wiedziałem już, że serw spotka się z takim rozpierdolem jak jest teraz.

major inteligenty pies
26-08-2008, 23:30
no rzeczywiście loot jest bardzo mizerny...teraz tylko quueny ratuja ludzi ;.
mortiis przesadzil.

Lepekxx
27-08-2008, 09:14
Popieram , bo loot jest słaby z ots kingów itd.

Ankarius
27-08-2008, 09:15
Masz racje loot powinni zwiększyć bo to się teraz dzieje to śmiech na asali. Człowiek idzie na OTS kinga a na nim z lootow może ma max 100cc i nie zwraca mu sie na gbp mmax. Powinni coś z tym zrobić!! Teraz podrożeje all!!:mad:



http://r5.fodey.com/1d1701c476fb745f8a3ba2bd0e19effb2.1.gif (http://www.fodey.com/generators/animated/wizard.asp)

Shimanos
27-08-2008, 09:29
Hah. Nie macie kasy ? Allegro kid jak to robi 3/4 serwa ;(

LOoT jest mały, proponuje zwiększyć go o 5-7% dużo to nie da ale jak powiedział Biały Daro że maniaczy 9 h w tibie (obłęd, to mi jego żal bardziej niż loota) jak się tyle będzie grało to 5% zawsze coś da.

**~~Zorrix Knight~~**
27-08-2008, 09:42
Albo zmniejszyli loot albo to czysty przypadek...
A po za tym po co wiekszy loot? bedzie wiekszy loot to 100-200 lvle beda juz z panda, klapami latac b oich stac bo co drugi demon; mms, golden legs etc. leci, a z msa; sov.... dajcie spokoj.. zwieksza loot i co ? i bedzie jeszcze gozej, ceny spadna bo wszystko bedzie tanie jak barszcz.. popsuje to tylko sytuacje OTSa ;<

dubros
28-08-2008, 19:31
i tak zryty jest ten ots... 0 pvp przez jebane sle bhshhasd

dirk :)

Funnyx
28-08-2008, 19:50
No bez jaj, jak Ci sie tu nie podoba to idz na RL, armia to i tak już łatwy ots, jak Ci sie nie zwraca za gbp manas to idz na innego otsa to może Ci sie zwróci... :)

VergoniX
28-08-2008, 20:24
He z każdego potwora leci a właściwie nie leci już prawie nic najlepiej z wisków jak poleci item raz na 20 to jest dobrze..
A pan Chir tylko nabija posty wszedzie każdy temat jaki jest na forum to pisze w nim chor nabijacz postów

Hrater
28-08-2008, 22:01
Wiecie ile jest kasy na apo?!
Wy juz doszczetnie zglupieliscie ;/
Za malo wam kasy? -> Allegro.pl
I tyle mam do powiedzenia na ten temat;]

Jasny xD
28-08-2008, 22:19
lot jest taki ze chu.. wogole sl nawet se niemozna kupic

Patrol32111
28-08-2008, 22:26
ale Co do DL/Hero "BK"/Elder demonów

też loota up bo nie styka mi na Manasy a co mówić na SD a co mówić o EQ jedym wyjściem to żebrać u bo małe lev nie zarobią więc loot częściej powinnienen leciec typu C shield/C arm/Royal Helmet bo dla takiego medium-lev to nie wielka rzecz a jedynie sie przyda lov więc nie zapominajcie że my też istniejemy Lov level


@2x up

Z twojego postu wynika że bez dobrych znajomości lov level muszą biegać z p setem (maybe Leather) bo z dufy kasy nie wyciagnom a 3cc to nie dużo kupisz broń 1cc zostaje to maluuuutko (w szególnosći palladin/Sorc/Druid) więc jedynie widze że żeby (przeżyć) ten lov lev trzeba mieć kumpla minimum medium żeby dofinasowywali bo inni kasy nie mają jebij sie


@edit

nie laźi mi żeby lov latalo z Shapire armor tylko żeby na manasy przynajmniej starczyło bo dostałem od kumpla z RL 10cc na wydatki poexpiłem 3h i loot=3cc nawet nie zarobiłem -.- bo żaden items nie wyleciał

Hupefupe
28-08-2008, 22:32
No loot najlepszy nie jest ale po co go zwiększać ?? Musi być też jakieś utrudnienie ^^ A jak się nie zwraca za manasy to zapraszam na demony z nich zawsze dużo loota leci ;)

Petromancer
28-08-2008, 22:39
tak popieram ja kiedys po 3,5kcc wychodzielm a teraz ledwo 2,3kcc co sie stalo z lootem chyba gmowie chyba go zmniejszyli

KomarSorc =]
28-08-2008, 23:06
Jestem za TAK :) Expiłem nieraz na MS'ach i Loot z 1 LvL to (2x Demon Armor, Demon Helmet, 3x Thunder hammer --> Przykład) Więc nieco większy loot by był "Git" Xd

Przemo ziom
29-08-2008, 11:13
Ja jestem temu przeciwny.
Wy chceci zeby Gm zwiskzył lot.
Niech zosanie jak jest.
Ja epxie na bally na 4 lvl wysniosłem ok 2,5kcc i to starczy.

Kapitan Alkohol
30-08-2008, 15:20
Ja osobiscie jestem ZA, bo jedze na ms/kingach/urge i 0 lootu, lub tez sioham na queenach i leci po jakies wiesniackie 1cc, ale wiem ze Mortiis nei zwiekszy loota, była juz o tym mowa przed update ze jest za duzo kasy na servie i dlatego loot zostanie zmniejszony, wiec teraz Mortiis go nie wiekszy bo xxx ziomków tak mówi. Niestey :(

Aniulla
30-08-2008, 20:12
Moim zdaniem jest dobrze... Zero zwiekszania... Mas zpecha koles... Bylam dzis na kingach... 5 minut i 3 golden helmety. ;] Jakies mpa itp. ;] To nie jest zly loot... Z bally moglo by byc lepiej... ale wiesz. ;]
Co do Queenow do Splaxor ma racje... Zeby nawt 3-7 cc wypadalo... bo latwo zawbic nie jest...

Wiem, wiem ze nie pisze polskich znakow ale narazie mi sie nie chce. ;] Mam dola jakiegos... A temat uwazam za bezsensowny. ;] Bo wszystko super jest jak narazie.

Pelson
30-08-2008, 21:10
Ile by nie bylo to i tak jest za malo. Wystarczy pomyslec i juz jest kasa ale jak wy jestescie bezmozgie dzieci to nie moja wina.

Lu$hOoOoOfy Cineq
30-08-2008, 22:49
Loot powinen zostać o 50% zmiejszony.Taka prawda... Chcecie wyciągać 1kcc z hunta.

BaToNiK
30-08-2008, 22:54
Boże ludzie najpierw narzekacie , że rare items jest za tanie a teraz jak zmniejszyli lot to odrazu jest problem . Kiedyś jak sie z 300cc wyciągneło na dzień to było dobrze.... Nie było żadnych ms do lootowania tylko na 600+ dalej sie na kingach ciągneło i ludzie sie cieszyli.

ÓnDet
31-08-2008, 03:10
zal zal i jeszcze raz zal... tak sie idioci chwalili tymi swoimi "boskimi" lootami to zminiejszyl mortiis :| a prawda taka ze z kinga i ms powinno leciec tak jak lecialo... tylko to zenada lekka bo z flubbera msc itd leci to samo... moze troszke czesciej.. powinni dodac nowe itemy...

Rasmus
08-09-2008, 01:08
ja expiac ek 390+ przez 6 lvl na kingach uwaga zlocilem 1GOLDEN HELMET NIE? SPOKO zal.com.pl wy piszecie ze quenny stykaja ale lov lvl niepowinny miec na uhy czy manasa???mls niewidzaielm od 240 lvla

Adzik
08-09-2008, 05:36
Ludzie wkurzacie mnie tym swoim gadaniem, Mortiis to, Mortiis tamto. Na apo jest za łatwo! Chcecie mieć lvl? - nie ma nic za darmo, trzeba zainwestować ^^. Chcecie mieć lvl, a nie chcecie tracić kasy? - rotwormy są do waszej dyspozycji. Nie zawsze musi wam się zwrócić za uhy itp. itd.... Straciliście ileś tam kasy, ale w zamian macie level.

Dann
08-09-2008, 07:34
Mówicie, że na manasy wam nie starcza a dziwne, że wam na sle starcza jak przed city sie bijecie;o
Po chuja kupujecie sle za 100 cc, można kupić aola i nie padać to się wtedy zarobi...

Pawlos Knight
08-09-2008, 15:27
@up popieram ;]

@topic wcale nie taki maly ten loot... -.- ja na draculach zbieram all razem z platynkami, do tego demon lordy i demce i mi sie zwraca i zostaje 30+cc ... a kupuje gbp mmax i bp uh... mi tam loot odpowiada

Poing
09-09-2008, 20:42
Juz nie macie sie czego czepiac...
Co by nie zrobili to zle...
Co by nie powiedzieli to zle...
Zastanowcie sie czasami co w ogole chcecie...

Chwalicie sie Bog wie jakim lootem na forum, ze macie z niego po XXkcc i BUM

Oczywiscie ze kazdy by chcial wiecej kasy, ale bez przesady...

Citko7
12-09-2008, 14:58
Co Wy chcecie.. Loot jest dobry przynajmniej mi leci ;|
Przez 3 lvle na Kingach zarobiłem 1.2kcc za same G hełmy.

To słabo?

Mniej kasy - większa cena.
Mówicie, że teraz jest loot dobry tylko na Queen, wczesniej był z bally zajebisty wiecie dlaczego zmniejszyli? A dlatego bo nie dość , że sie zapierdalało z expem na Bally to jeszcze loot był marzenie kiedyś tego nie było, ludzie expili tylko i wyłącznie na Bally- M Skeletony i Kingi. Queen'y poszły w niepamięć teraz to wraca i zobaczycie jak się kiedyś grało i zarabiało na APO.

Chcesz kasę? Idź na Queen.
Chcesz lvl? Exp na Bally lub Kingach.

Ps.. Co za dużo to nie zdrowo.

Konrus
19-09-2008, 10:02
Loot Jest za słaby. Ja dzisiaj expiłem na Ms (226 Pall) i wbiłem 10 lvl i zarobiłem około 260 cc i ledwo co mi się zwruciło za Manasy a jak bym padł to na sl bym nie wyrobił ;/, a to i tak im nic nie da ze zmniejszyli loot bo większość osób na Apo ma już inne chary i mają dużo kasy i sprzedają ją na allegro bo nie ma ją co z nia robić. A np. mój kolega zaczoł grać od "0" i ma teraz 160+ palla i expi na Demon Lordach i musze mu dawać kase na manasy bo to co zarobi mu nie starcza, więc lepiej by było jakby loot był taki jak kiedyś.
Takie jest moje zdanie.

M3ntor 0.0
19-09-2008, 14:48
LOL! Loot jest dobry t na apo i tak juz jest za duzo kasy......NIE ZWIAKSZAC LOOTA --.--:mad::mad::mad:

lemoneek
19-09-2008, 16:08
Omg?? Ja wczoraj moim rp na MS'ach wyciągłem 2.8k cc więc to nie mało na 4 godziny expa

Kiedyś na 4 godziny wyciągałem 4kcc na 4 godziny ale loot był wyższy wiec teraz jest dobrze tylko wy nie umiecie expic?

Tylko wy macie manię szybka kasa rare items od razu byście chcieli mieć...

kubus123
19-09-2008, 16:11
Loot naprawdę jest zły expie sobie 3h na monsterach skieletach i tylko nie cały bp lootu mam tak już od kilku dni więc na pewno coś zrobili z lootem i to nie kwestia szczęścia bo napewno każdy tak ma. Jestem za tym żeby zwiększyc loota:)

Konrus
19-09-2008, 17:07
@lemoneek
Ale mi nie chodzi o szybie zarabianie itp. poprostu chodzi o to, żeby też loot z innych potworów był słabszy a nie tylko z MS. Bo takie 1000+ lvl oni maja Dużo Kasu np. taki Abu sprzedał na Allegro 500kcc i z kad on tyle wziął ??? Więc jeśli zmniejszajął loot z MS to niech z innych potworów też zmniejszą lub niech ustawią jak było kiedyś.

lemoneek
19-09-2008, 17:43
@lemoneek
Ale mi nie chodzi o szybie zarabianie itp. poprostu chodzi o to, żeby też loot z innych potworów był słabszy a nie tylko z MS. Bo takie 1000+ lvl oni maja Dużo Kasu np. taki Abu sprzedał na Allegro 500kcc i z kad on tyle wziął ??? Więc jeśli zmniejszajął loot z MS to niech z innych potworów też zmniejszą lub niech ustawią jak było kiedyś.

A może z Nekiem locili broszki?? Hallo! dowiedz się i dopiero pisz....

jak ja od 0 do 389 lvl zarobiłem 67kcc nie wiem jak nawet...

Gogitta
19-09-2008, 18:02
Loot szczerze mówiąc jest jak w sam raz, nic dodać nic ująć. Na OTS Kingach czesto lecą g helmety i g bootsy a jak wam tego za mało idzcie na ms'y ja na lvl wyciągam około 1,5 gbp lootu :eek:

DeDax'sik
19-09-2008, 18:46
I dobrze niech w ogóle nie leci z nich loot, dobrze ze ja tam sobie na bocie jechałem i w dużo zarobiłem, od 700+ do 984lvl sam bot expił, postać sprzedałem na 999 lvl :P, teraz zamiezam kupić pacca na real, zostało mi jeszcze 450kcc, a sprzedałem ponad 500kcc <3 Allegro Kids :>

Malkin
19-09-2008, 21:08
Ta, loot jest troszke zryty, siedę na kingach 3h, a mam tylko kilka mpa, kilka g legsów, oraz 6 golden helmetów = 300cc max.

#Góra
Gy zy