PDA

View Full Version : Nie doszed? pacc? Pisz tu!



Kolbas
27-08-2008, 12:24
ZANIM NAPISZESZ, PRZECZYTAJ I ZASTANÓW SIĘ!!!!!!


Widzę, że dużo graczy APO mają problemy rzecz biorąc ze stresem.

Jeśli nie doszedł Ci premium account to są 2 wyjścia.
Źle kwitek uzupełniłeś
Lub dojdzie w najbliższym czasie.
Poczekaj do tyg. Jeśli nie będzie dochodzić premium time to napisz e- maila do Mortisa.
A co do własnych pomyłek, ( TEAM Apo nie jest odpowiedzialny za nasze pomyłki.) Jeśli pieniążki dojdą do Mortisa to bądź w 100 % pewny że dostaniesz Premium Time!
A jeżeli ty pomyliłeś się, wysłałeś do kogoś innego, pomyliłeś cyfry, adres, nr account lub też nick.
To nie miej do nikogo pretensji, tylko do samego siebie.


ZASTANÓW SIĘ CZY WARTO PISAĆ?

Myślę że administratorom będzie łatwiej dojść do porządku i z ochotą was wysłuchać.

Wolfs
27-08-2008, 14:13
Dobry ppomysl. Ja zaczne:

Żenada! Wyslalem dwa maile do Mortiisa a czekam na pacca od czwartku (tydzien temu), wypelnilem dobrze, sprawdzalem 4 x a on se wziol kase a pacca nie dal. Żal i ból! Oddajcie moją kase albo dajcie wkoncu pacca zlodzieje!

@Down:
Kolega wyslal tego samego dnia, godzine po mnie, otrzymal tego samego dnia, 3 godziny pozniej... Wypelnilem dobrze, przelewem, nie pocztą.
@Edit:
To by nie bylo na stronie dzialu PACC i nei meczyl by sie mortiis zeby napisac program do pisania zamoiwen. Szczerze - bylo lepiej jak bylo ze wysyla sie w tytule Numer konta i nick. Wtedy bylo kok$...

Grajcz
27-08-2008, 18:55
@Wolfs
Po pierwsze Mortiis nie ma żadnego interesu w tym żeby ci pacc nie dać (bo dla niego to żaden koszt a ty rzekomo okradziony nie zamówisz następnych pacc), więc albo 4 razy się pomyliłeś przy sprawdzaniu albo nie umiesz wypełniać, jeśli wysyłałeś pocztą to i może iść ze 2 tygodnie taka ta nasza poczta polska już jest...wyślij dowód wpłaty mailem to powinno pomóc a jeśli nie...to się pogódź z stratą tych 10 zł to nie fortuna...
I dziwisz się że ci na maile nie odpisuje? a jak one wyglądają "dawaj pacc złodzieju"? Napisz kulturalnie z dowodem wpłaty i cierpliwie czekaj.
@edit
Jak już pisałem Mortiis cie nie okradł bo nie ma w tym żadnego interesu więc albo zawinił bank (też się zdarza) albo dzieją się cuda (skoro jesteś pewien że się nie pomyliłeś)...a co do tekstu żeby dali kasę lub pacc...wysyłając kasę na pacc dajesz darowiznę więc to nie jest zakup i nie masz żadnych praw do roszczeń choć oczywiście powinieneś dostać pacc skoro dałeś darowiznę (tutaj to jest wyłącznie sprawa dobrej woli Mortiisa).

@Diabolix
Nie jest to wystarczający dowód, w regulaminie jest jasno napisane że jedynym dowodem może być dowód wpłaty.

edit:
Mam jeszcze parę uwag do ciebie...przestań każdego w temacie oskarżać o nabijanie postów bo sam zamiast edytować już 4 posty tu dałeś...
I w 3 bądź 4 poście tłumaczysz że masz ten przelew (znaczy jego druk) i że zapomniałeś go wysłać...to jak ci tam już tydzień nie odpisuje to wyślij drugi mail poprawnie.
I co ty chcesz od Agremena? On nic nie pisze o twojej sprawie a ty się go dowalasz czemu nie czyta twoich postów...A Pall Posion napisał ogólnie co sądzi a ty myślisz że każdy pisze o twoim przypadku i jeszcze tekst "warn ci się należy"... jak już to tobie bo on napisał na temat 1 post a ty 4 posty o tym samym...
A co do tekstu że ci Mortiis ma odpisać a nie "bałwany" (za to też warn się należy;p) to nie licz na to...on ma ciekawsze zajęcia niż odpisywanie gościom co tylko umieją tylko spamować...I coś od 30.08 zamilkłeś? czyżby wreszcie ten "zły" mortiis ci odpisał.

@Gomez Sorc
Twój post jest tak wybitnie głupi że nie warto go komentować...ale ci podpowiem że możesz czekać do przyszłego czwartku/piątku na pacc bo liczy się 5 dni ROBOCZYCH.

Diabolix
27-08-2008, 19:10
Witam.

Wysłałem pieniądze na pacc tylko, że ze złą nazwą przelewu.
napisałem do Mortiisa, że dałę złą nazwę, podałem ją i podałem nazwę taką jaka powinna być.

I nic! kompletne zero informacji na maila od Mortiisa.

czy nie jest wystarczający dowodem, że to ja wpłaciłem kase jeśli znam numer wpłaty? i numer wpłaty jaki powinien byc?

VaReZ
28-08-2008, 01:21
zacznijmy od tego że jesteś kompletnym debilem ale to szczegół

mortiis nie bedzie sprawdzał poczty co 5 min bo jakiś łom źle druczek wypełnił

kostaxD
28-08-2008, 14:43
mortiis nie bedzie sprawdzał poczty co 5 min bo jakiś łom źle druczek wypełnił

Tak, a bedzie sprawdzał poczte jak ktos dostanie bana........
Ile już było przypadków jak ktos dostał bana napisał meila i za 1 h juz nie miał bana.
Apo Spada na psy!:mad:

Kolbas
28-08-2008, 14:51
Wiecie co, rok temu tak prosto nie było wyjaśnione. A teraz gdy macie ten druczek na stronie głównej w zamówieniu to boże!!! Mój brat 12 letni to wypełnił a gra 2 miech w tibie. Weźcie się zastanówcie. I gdyż piszecie do Mortiisa lub Tygrysa to grzecznie i kulturalnie, bo jeśli napiszesz inaczej to GM ma free items!
Kultura to podstawa którą APO musi się nauczyć
Pdr
Kolba$!

Diabolix
28-08-2008, 19:18
dla pana upx3

Wiesz chociaż kto to jest debil?
Ja to wysłałem już w ubiegły piątek i nawet odpowiedzi nie dostałem.

pan up

jalbyś nie widział to ja sobie zostawiłem zapis tego przelewu i z rozpędu dałem tylko kwote do zapłacenia i zapomniałem zmienić nazwy przelewu, więc jak nie wiesz co się stało to po co piszesz? a tak poza tym to ja nie napisałem tego żeby takie bałwany jak wy mi na to odpisywały, tylko żeby wypowiedział się tutaj Mortiis, albo ktoś inny odpowiedzialny za to.

Knight Lukas
28-08-2008, 22:36
Bla bla bla

ja wysłałem dzisiaj kase na pacaa i nie płacze ze jeszcze go nie mam poczekam kilka dni jak nie to napisze do mortiisa

dotąd pacc dochodził normalnie, max 2 dni (i mam nadzieje ze tym razem tez tak bedzie)

wiec jak nie potraficie dobrze druczku wypełnić to już wasz problem :)


I już pacca mam niecałe 8h :)

Argemen
29-08-2008, 10:32
Ja już wysłałam e-mail do Mortiisa bardzo kulturalnie i nie odpowiedział... Ale może dam mu więcej czasu, ale jeśli minie miesiąc i nie dostane pacca to znaczy, że Apo już nie schodzi na psy tylko na odchody...

Diabolix
30-08-2008, 13:50
Argemen, a przeczytałeś może mój post, który jest nad twoim? Bo chyba nie. jakbyś to przeczytał to byś wiedział dlaczego wypełniłem to źle.



Mortiis mi już odpisał.

down@

A umiesz czytać? Przeczytałeś wszystkie moje posty? Przeczytałeś dlaczego źle wypełniłem ? Jak nie to po co sie odzywasz? A poza tym to nie jest temat do nabijania postów. Warn Ci się należy.

Pall Posion
30-08-2008, 14:33
Nie drażnijcie Mortiisa to nie jego wina że nie doszły do niego pieniądze to wasza wina nie umiecie wypełniać to lepiej nie zamawać pacc

Traus knight
31-08-2008, 11:52
ja jak kupowałem PACC to max 3 dni i był :):):)

Kolbas
31-08-2008, 11:59
I chce dodać że jak wyślecie w piątek o 20 pieniążki na premium account to nie dojdzie przez sobote i niedziele w tedy banki nie kursują kaski. Więc don't worry byy happpyyy

gomez sorc
31-08-2008, 16:59
siema wplacilem pacca w piatek o 8.00 i nie doszedl do tej pory jesli nie dojdzie w pon to co mam zrobic ;/???

Pelson
31-08-2008, 17:45
@up
Grales w tibie jak rozum rozdawali?

Banki nie dzialaja w weekendy!

Mateusz86
08-09-2008, 15:31
Siemka :)
Pieniązki wyslalem wczoraj ( NIedziela ) wiem ze bank wczoraj nie pracowal :)
Ale wiem ze pracuej dzisiaj :)
I mam takie pytanko czy preium bedzie dzisiaj naprzyklad przed godziana 20 ?

Pozdrawiam i zycze milej zabawy :) :cool:

Cineks 2 Rasta Pall
08-09-2008, 15:46
Pieniądze wysłałem w środę w banku spółdzielczym. Do dzisiaj nie mam pacc,a minęło 5 dni :) Druczek wypełniłem w 100% dobrze. Proszę Mortiisa o jak najszybszą aktywację PACC. ;)

Berafito zmienia konta =O
08-09-2008, 15:46
czesc wyslalem kase a pacc nie ma mozesz mi go dac? nick Leady Night daj na 60dni za to, ze musialem czekac ;/.

Kimbusiek
08-09-2008, 17:10
Witam, ja mam taki problem mianowicie dzisiaj wysłałem pacca i w tytule przelewu mialem wpisac numer zakupu czy cos w tym stylu a zamiast wpisac w tytule to wpisalem nizej a w tytule wpisalem miasto czy pacc dojdzie?jak cos nick to Kimbusiek jak cos to wysylalem za 10 zł Edit : dobra pacc juz doszedl Huh po 2 godzinach :P Dziekuje z gory i prosze o delete post

Michlo
16-09-2008, 17:44
wysłałem pacca wczoraj, dokladnie o tej godzinie, na stronie pisało ze bedzie w ciagu 12 godzin, napisalem dobrze bo mam odbitke tego co pisalem i porownywalem z tym co bylo na stronie, i pytanie czy dojdzie ten pacc za jakis czas, ze 10 zł poszlo i nie wroci

v@ okej dzieki ; d

@dannrook
co za debil, juz mi oddpisal Mc Maciek, a Ty nie wiem co chcesz zrobic, nabic postac byc fajnym, czy sie przylizac komus, ze pojedziesz jakiegos nowego co sie nie zna, masz juz az 23 posty , to chyba jestes juz fajny, czy jeszcze za malo postow?

Mc Maciek
16-09-2008, 17:54
Pieniążki wysłane pocztą idą max 5 dni, bankiem max 3 dni :) Musisz jeszcze trochę poczekać...

DannRook
17-09-2008, 00:26
wysłałem pacca wczoraj, dokladnie o tej godzinie, na stronie pisało ze bedzie w ciagu 12 godzin, napisalem dobrze bo mam odbitke tego co pisalem i porownywalem z tym co bylo na stronie, i pytanie czy dojdzie ten pacc za jakis czas, ze 10 zł poszlo i nie wroci

v@ okej dzieki ; d

Jakbyś umiał czytać i potrafił używać mózgu to wiedziałbyś, że do 12 godzin od zaksięgowaniu pieniędzy na koncie( wiem, wiem nie rozumiesz co to znaczy, otóż znaczy to, że jak np. wysłałeś o 15 wczoraj a pieniądze dojdą np. dzisiaj o 15 to Mortiis teoretycznie powinien się wyrobić i aktywować ci pacca do tej 3 rano, ale różnie to bywa ponieważ konto jest sprawdzane 2 razy dziennie i jak np Mortiis sprawdzi o 12 i np. o 18 a kasa dojdzie o 19 30 to na pewno będziesz miał pacca na następny dzień po 12)
Maam nadzieję, że to jest zrozumiałe...

Orson_Pall
17-09-2008, 22:01
Pieniążki wysłane pocztą idą max 5 dni, bankiem max 3 dni :) Musisz jeszcze trochę poczekać...

czyli jeśli kolega wysłał mi pacca tydzień temu w poniedziałek, a do dzisiaj go nie ma to co? Jaka jest możliwość, pozatym że mnie oszukał?

[Mc Maciek] Jeśli mówi, że wysłal 8 września i nie ma do teraz, to możliwe, że Cię oszukał... Poproś go o zdjęcie/kopię dowodu wpłaty.

Danielq
19-09-2008, 18:01
Witam.
Czekam na pacc-a juz prawie 2 tygodnie i nic niema ani b ani m.Prosze o przeslanie pacc-a jak najszybciej.Nick-Maly mistrz miecza.
Ps:muj kolega tez wyslal ze mna w 100% dobry druczek i pacca niema ale to juz problem kolegi ja czekam na mojego pacca.
Pozdro dla wszystkich ;)

Mc Maciek
19-09-2008, 18:18
Już wyżej pisałem jak długo idzie kasa pocztą i bankiem.

Jeśli 2 tygodnie nie dochodzi Ci PACC, napisz na e-mail, który jest podany przy zamawianiu Premium na stronie APO i podaj tam wszystkie te dane, które wpisałes w przelewie, a najlepiej wyślij jego zdjęcie/skan.

Kamilek OF Druid
22-09-2008, 15:46
Ja tez Wyslalem pacc i nic.
Czekam juz 6 dni :((
Zróbcie cos z tym plaxxxx:D

Kolbas
29-09-2008, 13:27
@up jedyne co Ci mogę powiedzieć to to że Ci nikt w to nie uwierzy w szczególności GameMaster. Bo takie wiadomość jaką nam przedstawiłeś są setki. Typu wysłałem na pacc a jajko mam.
Potrzebujesz na odzyskanie Pacc jeśli woglę jest tą prawda.
Mocnych dowodów, zdjęcia druku z potwierdzeniem wysłania.

Promet
24-10-2008, 23:09
ja tez mam problem, w tytule przelewu zamiast INTERGAMING wpisalem "INTERGAMINIG" wiem to przez moja nieuwage ale mam nadzieje ze pacc dojdzie xd licze na ciebie mortis :D

juz raz pisalem ale hyba cos nie weszlo moj post a wiec wyslalem przelewem 10 zl ale zamiast INTERGAMING ŻOŁNIERZI I AWP WPISALEM INTERGAMINIG czy pacc dojdzie

Mc Maciek
25-10-2008, 13:37
Tak, dojdzie, czekaj cierpliwie :)

Old Knighcik
31-10-2008, 23:09
Witam wszystkich. Wyslalem kase na pacca w poniedzialek przez inteligo i do dzisiaj nie mam pacca a juz jest piatek raczej wszystko dobrze napisalem napisalem emaila do Mortiisa czy doszla kasa to nic nie odpisal ... -.-

@edit.
Juz wiem chyba co zle zrobilem , bo ja mialem zapisany nr.konta Mortiisa na kartce i tam chyba w tytule wpisalem tak o moje passy czyli np. xxxxxxx Rosstein. A kumple mi mowili , ze trzeba tam wpisac nr zamówienia a ja tego nie zrobilem i dlatego mam teraz pytanie czy pacc dojdzie czy musze jescze raz wysylac ? :P

Pozdro

Amedine
01-11-2008, 10:14
Witam. Czekam Już 5 Dni Na Mojego Pacc. Kolega Zrobił Mi Przelew, Pokazał że przelew doszedł i coś tu nie gra. mój nick to Amedine

Mc Maciek
01-11-2008, 10:45
@Old Knighcik & Amedine
Skoro czekacie już na PACC dłużej niż 5 dni roboczych, a macie potwierdzenie wpłaty, to zeskanujcie ten druczek (albo zróbcie screena, jeśli przelew poszedł internetem) i wyślijcie na maila, którego podano Wam podczas zamawiania PACC na stronie... No, i oczywiście napiszcie w mailu o co chodzi ^^

Później trzeba tylko cierpliwie czekać na odpowiedź albo PACC'a ;P

Bieliczanka 2.0
08-11-2008, 14:11
Wysłałem 10 zł na pacca przelewem internetowym wczoraj koło godziny 18. Kiedy mogę się spodziewać pacc?

[Mc Maciek] Wystarczy poczytać tematy w tym dziale, w większości jest poruszany ten temat... Przelew przez Internet idzie maksymalnie 3 dni.

Gumisiek
16-11-2008, 02:13
Wbilem na stronke APO zalogowalem sie i nacisnalem zamow PACC. Pokazalo mi moj nr zamowienia i na jakie konto mam wplacic kase. Pieniazki wplacilem, ale jak teraz sie loguje na str. wchodze w zakladke PACC to tam nie ma zadnych zlozonych zamowien. Co mam zrobic ?

Dobre hłopaki
16-11-2008, 11:31
W piątek 14 listopada wysłałem kase na pacc a do dzisiaj czyli niedzieli jeszcze tego pacca niema!!!Prosze powiedzieć kiedy mogę się spodziewać pacca?

[Mc Maciek] Poczytaj wszystkie posty w tym temacie, to się dowiesz ;)

Haste Mu
06-12-2008, 14:08
Witam. Ja wysłałem kasę na pacca wczoraj mTransferem i do teraz tego pacc nie ma. O której Mortiis sprawdza konta?


[Mc Maciek]

Pieniążki wysłane pocztą idą max 5 dni, bankiem max 3 dni :) Musisz jeszcze trochę poczekać...

Po co pytacie się za każdym razem o to samo? ;|


Witam. Ja wysłałem kasę na pacca wczoraj mTransferem i do teraz tego pacc nie ma. O której Mortiis sprawdza konta?


[Mc Maciek]


Po co pytacie się za każdym razem o to samo? ;|

mTransferem kasa dochodzi w ten sam dzień i o tej samej godzinie oraz minucie kiedy została wysłana. Powinni zrobić tak jak na rl Tibii, że jak wyślesz im kasę to od razu jest pacc a nie. A ten sposób kartą kredytową z PayPal-a jest lipny bo próbowałem to zrobić 6 kartami kredytowymi po czym każda dochodziła do połowy transakcji a gdy chciałem sfinalizować to pisze, że nie mogą zweryfikować mojej karty. Jeżeli Mortiis chce zarabiać więcej niech coś z tym zrobi bo jak na razie system kupowania pacc jest lipny.

@Topic
Sprawa została wyjaśniona a przelew zrealizowany.
Pozdrawiam

Jaros Knight
08-12-2008, 17:25
Witam !!!
Słuchajcie mam taki problem zrobiłem przelew na poczcie w piątek około 7:30 wiem że w sobote i niedziele poczty są nie czynne więc miałem nadzieje że dojdzie dzisiaj ale wciąż go nie mam na pewno dobrze wypełniłem ale w ostatniej linijce tytułem cd. napisałem datę jak myślicie , czy są szanse cze pacc przyjdzie bo kiedy patrze na stronkę ciągle pisze "oczekuje na wpłatę"

Ile to może potrwać?

@Edit a mieszkam w Przemyślu tu gdzie Mortis

Mc Maciek
08-12-2008, 18:51
Nie no, na litość boską!!! Ludzie, ile razy można Wam powtarzać jak długo idzie PACC? Popatrzcie się na ten temat: praktycznie każdy post to pytanie "wysłałem pieniądze dzisiaj, kiedy dojdzie PACC?"! Ile Wam można powtarzać jedno i to samo:



Pieniądze pocztą idą maksymalnie 5 dni roboczych
(soboty, niedziele i święta się NIE LICZĄ)!


Pieniądze bankiem idą maksymalnie 3 dni robocze
(soboty, niedziele i święta się NIE LICZĄ)!



Jak zobaczę jeszcze jeden post tego typu, wlepiam od razu i bez ostrzeżenia WARNA!


W tym temacie proszę pisać TYLKO jeśli PACC Wam nie dochodzi po 7 dniach od wysłania pieniędzy (dajcie Mortiisowi te 2-3 dni na jego aktywowanie)!

Tadzik Knight
11-12-2008, 23:02
ej kupilem pacc tydzien (4 grudzień 08 r.) temu i co?
I nie doszedl prosze pomocy
Moj nick Tadzik Knight
Nie wiem moze coś źle wypełniłem :(
ja to zawsze mam pecha :(

I kase wyslalem Bankiem A nie pocztą ;/

Slipknotek
17-12-2008, 16:10
Witam napisałem w przelewie zamiast Przemyśl napisałem Przemyśle :( czy z tego powodu pacc mi przepadł czy moge go dostac w puźnijszym terminie mam kwit z banku :(

[Mc Maciek] Jeśli napisałes poprawnie kod pocztowy (37-700), to powinno dojść...


Edit @
O wielkie dzienki na 100% kod dobry na kwitku sprawdzlaem dzienki za odp :)

kumor15
26-12-2008, 14:39
a ja juz z 5 dni roboczych czekam i nic moze zle kwitek uzupelnilem albo mortiis ma swieta i mu sie konta niechce sprawdzic

Kolbas
26-12-2008, 21:14
A czy święta są robocze?

Proste i logiczne jeżeli wysłałeś 21 to nie znaczy że do 24 ma do Mortiisa dojść??

Dostaniesz w Poniedziałek a najpuźniej we Wtorek.

Każdy z was powinien przeczytać przed wysłaniem Kwitku do mortiisa z kasą, i 3 razy sprawdzić, czy błędu nie zrobił. Bo jeżeli nie doszła kasa do Mortiisa. TO JEST JEDNA, JEDYNA ODPOWIEDŹ! KŁAMIESZ! LUB BŁĄD PRZY KWITKU!

Monis
02-01-2009, 16:18
Witam, 31.12.08 r. około godziny 15.00 wysłałam kasę na pacc. Niestety pacc dalej mi nie doszedł. Mortiis proszę zrób coś z tym bo ile można czekać. (Nick postaci: Monis).

[Mc Maciek] Czytaj, co napisałem wcześniej! Jak obiecałem, warn.

Pikus
02-01-2009, 22:30
Witam.

Około tydzień temu wysłałem pacca. Przelewem na konto. Piszę, ponieważ do tej pory nie doszedł. Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję.

Kolbas
02-01-2009, 23:33
Proponuje wysłanie e- maila na konto Mortisa ze zdjęciem potwierdzenia wysłania. Jeszcze wyślij mi Prywatną wiadomość kiedy dokładnie wysłałeś. Bo 31, 1 Poczta chyba nie funkcjonowała, więc może to potrwać jeszcze o koło 2 dni. Myślę że musicie wzionąć pod uwagę, że w święta i jakieś ważniejsze dni, poczta nie będzie funkcjonować jak w dni robocze.

Pikus
03-01-2009, 17:40
Niestety nie mam wydruku ani nic, bo przelew robił mój kumpel :/
A on nie zachowuje takich rzeczy.
Wiem, że jego ojciec przelał kasę w niedzielę 28 grudnia.
Mówi, że wszystko dobrze wpisał. I acc i nazwę postaci. Więc nie wiem, co to może być... :/

[Mc Maciek] 29, 30, 31, [święto], 2, [weekend], 5 - najpóźniej w poniedziałek dojdzie kasa do Mortiisa -.-'

Azumamar
07-01-2009, 00:02
Ja dokonywałem przelwu dokładnie 02.01.2009. Dziś jest 06.01.2009 a pacc mi jeszcze nei doszedł ;( Przeglądałem ten kwitek ale nie wypatrzyłem na nim żadnych błędów ani w numerze konta ani w danych.

Prosze o pomoc i z góry dziekuje.

Pikus
09-01-2009, 16:15
A ja ciągle nie mam pacca... :/ Nie wiem co się mogło stać... :(

[Mc Maciek] W takim razie powinieneś napisać do Mortiisa e-maila (był podany jako mail kontaktowy podczas składania zamówienia) lub napisać do niego w grze. Ponad tydzień to już jest troszkę długo...

czarek1993
14-01-2009, 16:02
ja czekam tez na pacc juz troche i go niema a przeciaz dac komus pacc w grze to pare minut

[Mc Maciek] A może byś tak poczytał wcześniejsze posty?

dalej niemam pacc ja pier.... minielo 3 dni roboczych kumpel przelal kase w niedziele ale wydruku niemam bo przelewal z konta na necie wiec wyslal mi na bank cos jest nie tak niebede czekam miesiac !! ;/ Prosze was o Pomoc

[Mc Maciek] Poraz kolejny pytam: czytałeś wcześniejsze posty? Bo mi się wydaje, że nie raczysz tego zrobić i spammujesz, bo 3 dni pacca nie masz -.-' Tracę cierpliwość...

Dogi
14-01-2009, 22:56
mam problemy z Paccem ponieważ kupiłem go w kupiłem go w inteligo i przez pomyłkę dałem nr. konta do Mbanku chciał bym wyprostować tą sprawę i dostać premium acc. (Pacc kupiłem wczoraj i do dziś nie dostałem)

Kolbas
15-01-2009, 14:47
mam problemy z Paccem ponieważ kupiłem go w kupiłem go w inteligo i przez pomyłkę dałem nr. konta do Mbanku chciał bym wyprostować tą sprawę i dostać premium acc. (Pacc kupiłem wczoraj i do dziś nie dostałem)

Po pierwsze przeczytaj to co podkreśliłem. Zastanów się, czy warto się stresować...
Poczekaj do tyg. Jeśli nie będzie dochodzić to napisz e- maila do Mortisa.
A co do własnych pomyłek, ( TEAM Apo nie jest odpowiedzialny za nasze pomyłki.) Jeśli pieniążki dojdą do Mortisa to bądź w 100 % pewny że dostaniesz Premium Time!
A jeżeli ty pomyliłeś się, wysłałeś do kogoś innego, pomyliłeś cyfry, adres, nr account lub też nick.
To nie miej do nikogo pretensji, tylko do samego siebie.


I myślę, że wszyscy gracze APO powinni to wiedzieć, i pisać z poważniejszych powodów tutaj. Choć jest dużo Moderatorów, to nie znaczy, że wam uwierzą lub też będą się starać byście dostali Premium Time!
Waszym obowiązkiem jest tego dopilnować by Pieniądze trafiły tam gdzie chcecie by dostały się, resztą zajmie się Mortiis!

talarek17
30-01-2009, 15:00
WITAM! Pieniążki na konto premium wysłałem 20stycznia a dziś mamy 30....a wszystko wypełniłem dobrze bo jeszcze sprawdzałem dla pewności..mam nadzieje pieniadze nie zginą:confused::(

^Grulix^
01-02-2009, 00:45
Wysyłałeś kasę przez bank czy pocztę? Możliwe, że kasa na konto jeszcze nie dotarła więc nie miej pretensji do nikogo.

djalex95
25-02-2009, 20:27
Jeśli poszło przez pocztę to zdarza się że niedochodzi ;< ale jeśli przez bank to musi byc ;)

Kolbas
26-02-2009, 17:44
Jeśli poszło przez pocztę to zdarza się że niedochodzi ;< ale jeśli przez bank to musi byc ;)

Cooo? Jak przez pocztę to nie dochodzi?? A co wysłałeś kiedyś przez pocztę żeby do odbiorcy nie doszło? Nigdy chyba że jak są afery co listonosze kradną kasę z kopert, ale on nie wysłał kopertą, więc 100% miało dojść.

I nie wypowiadaj się na temat który był miesiąc wcześniej rozwiązywany.
Czytaj przez datę wysłania wiadomości, 30.01.2009

Qu Baxo Wielki
27-02-2009, 13:03
ja czekałem na pacc tylko 3 dni, a wiem ze wysylalem poczta, podziękowania dla Mortisa i całego zespołu APO za szybkie aktywowanie ! :cool:

Pogromczyni zla
02-03-2009, 22:55
Ostatnim razem jak kupiłam pacc'a przez mBank doszedł natychmiastowo. Do godziny czasu. Lecz jak każdemu - skończył się. Dziś kupiłam kolejnego i wciąż na niego czekam :<

*Grulix
02-03-2009, 22:58
Ostatnim razem jak kupiłam pacc'a przez mBank doszedł natychmiastowo. Do godziny czasu. Lecz jak każdemu - skończył się. Dziś kupiłam kolejnego i wciąż na niego czekam :<

Ojj nie martw się, kaska z mTrasnfera leci około 10 min, ale mortiis za każdym razem musi go aktywować manualnie, więc możesz czekać max 8h. Mortiis pisał sam, że konto sprawdza codziennie około 3 razy. Więc albo pacc dziś dostaniesz, albo jutro nie wiadomo kiedy wejdzie na konto...

Sev
15-03-2009, 18:48
No to tak: złożyłem w poniedziałek zamówienie na pacc. Poszliśmy z kozinem do banku. Wziąłem 2 kartki, jedną wypełniłem ze swoimi danymi, drugą z danymi kozina. W moim przypadku podałem ten nr, który jest podany przy składaniu zamówienia: xxxxxxxxx-yyyyyyy( mam tą kartkę, jak coś to zeskanuje). Kozinowi doszło w następny dzień, a mi?Do tera nie ma. Patrzyłem na stronę APO i tam pisze, że czekają na wpłatę. Analizowałem kartkę i wszystko było dobrze. Może baba w banku sie pomyliła:<

Kolbas
18-03-2009, 15:34
Jeśli twojemu koledze nie doszło to jest logiczne że albo ty albo babka w banku się pomyliła :]
Jak nie doszło do teraz to potwierdzenie do banku, i weź im powiedz jak jest :)
A nr zamówienia daliście do dwóch kont te same??

Armanos
23-03-2009, 21:13
Mam pytanie kiedy może jak najszybciej dojść pacc....??? :)

Mariox
23-03-2009, 21:29
Jeśli masz konto internetowe (najlepiej w MBank lub Inteligo). No i jak nie sprawi Ci kłopotu prawidłowo wypełnić tytułu przelewu;p

Kolbas
24-03-2009, 14:36
Jeśli masz konto internetowe (najlepiej w MBank lub Inteligo). No i jak nie sprawi Ci kłopotu prawidłowo wypełnić tytułu przelewu;p
@up


Nie dodałeś ( prawidłowo wypełnić tytułu przelewu )
Jest szansa że jak wyślesz w dni robocze to przyjdzie po 1h lub na drugi dzień. Zależy o której wysłałeś kase, i kiedy aktywuje Mortis. Powiedzmy wysyłasz o 12:12 w Środę, pacc otrzymujesz o 18 lub na drugi dzień.
Wysyłasz np: w piątek o 24:00 dochodzi w poniedziałek po 13:00.
To tyle.

Ammorroozusz
26-03-2009, 20:16
Czy ktoś mogł by ktoś zobaczyć czy dobrze wypełniłem formularz w inteligo Chcial bym miec pewnosc Z gory dziekuje.


2009-03-26 2009-03-26 Przelew z rachunku Nr rach. przeciwst.:
50 1020 5558 1111 1717 7400 0023
Dane adr. rach. przeciwst.:
INTERGAMING
UL. ŻOŁNIERZY I A.W.P 1/44
37-700 PRZEMYŚL
Tytuł: 673172-118851
-10,00 PL

.Artas.
28-03-2009, 09:49
Witam. Zamówiłem wczoraj około 15:30 pacca. Do dziś go nie ma... Ostatnim razem jak kupowałem był po 1h.. Babka się nie pomyliła, bo sprawdzałem. Oczywiście bankiem wpłacałem..
Dojdzie dziś? :s

Kolbas
28-03-2009, 12:30
Była już o tym tak wiele razy mowa!!!!!
Pieniądze zabierają ostatni raz między 16 a 17!
Więc nie jest to możliwe że by doszła kasa w ten sam dzień, jeżeli wysłałeś o tak późnej porze. Jak byś wysłał o 10 ty byś miał o koło 17...
I kur jego mic w soboty banki nie kursują, nauczcie się wreszcie tego !!!!!!!!!!!!!

.Artas.
28-03-2009, 12:36
Nie wiedziałem, że bankiem pieniądze dowożą autem.. ONA IDZIE DROGA INTERNETOWĄ!

Kolbas
28-03-2009, 12:38
Nie wiedziałem, że bankiem pieniądze dowożą autem.. ONA IDZIE DROGA INTERNETOWĄ!

Weź mnie nie irytuj...
Zaksięgowała o 15:30, ale wcale nie musiała wysłać w ten sam dzień...
A jak by wysłała to i tak by w ten sam dzień nie doszło... DOJDZIE W PONIEDZIAŁEK.

Crazol
28-03-2009, 16:49
Witam.
Mam pytanie, otóż zamówiłem w czwartek PACC odrazu zapłaciłem przez bank przelewem w internecie z mbanku do mbanku i do tej pory nie ma PACC'a a kasa napewno doszła ponieważ to te same banki i czasami kasa dochodzi nawet w 1h.

Z góry dziękuję za odpowiedz.:cool:

PACC JUZ DOSZEDŁ :)

Thorik
04-04-2009, 09:33
Witam.

Czekam juz na pacca tydzien , jestem pewny w 100% ze dobrze wypelnilem druczek jesli GM bedzie chcial moge wyslac kopie.

Czy takie opoznienie mogla spowodowac ,,Zmienia Emailu,, ?

19Fifi64
06-04-2009, 15:51
Witam.

Czekam juz na pacca tydzien , jestem pewny w 100% ze dobrze wypelnilem druczek jesli GM bedzie chcial moge wyslac kopie.

Czy takie opoznienie mogla spowodowac ,,Zmienia Emailu,, ?

Napisz do Mortiisa na maila. Przy zamówieniu podajesz adres kontaktowy. ;)

Xukay
09-04-2009, 14:37
Hey.
Jesli wyslalem 10zl ok. 13:30 w srode 08.04.09 to czy na swieta PACC dojdzie? :(

@edit: PACC doszedl :)

Kolbas
09-04-2009, 20:02
Jeśli wysłałeś przelewem to na 100% dojdzie do piątku. A jeśli pocztą to możesz mieć obawy że dopiero we wtorek dojdzie.
Po wysłaniu, zapytaj się faceta lub kobiety kiedy dojdą pieniądze na adres na który wysłałeś.

Don Vassil
18-04-2009, 15:17
Czekam na pacc już ponad tydzien.Dokładnie od wilekiego czwartku.dzisaj jest sobota tydzien pozniej a pacc nadal nie ma.

maciek26
08-05-2009, 21:55
Wyslalem pieniadze wczoraj rano, pacca jak do tad niema.. I wszystko byloby ok, gdybym nie posiadal konta w banku internetowym tym samym, na ktoro przesyla sie pieniazki, wiec te dochodza w kilka sekund.. Dane w przelewie sprawdzalem juz chyba z 10x, wiec nie ma mowy o pomylce.. Liczylem, ze bedzie tak jak zawsze, tzn pacc max w 1h.... Przeliczylem sie.. Pisac maila?

Qgar

Kolbas
08-05-2009, 22:16
Przelewem internetowym nie trwa to kilka minut!
Przelew góra jeden dzień idzie. Możliwość jest taka że Mortis jeszcze po prostu nie aktywował.
Proponuje by być cierpliwym człowiekiem, i poczekać do poniedziałku. Jeśli w poniedziałek pod wieczór nie będzie, napisz proszę e-maila do Mortisa, z dowodami wpłaty. Nie mówię, że Ci aktywuje za to pacc, tylko będzie próbował to wyjaśnić.

Pdr
KOlba$!

maciek26
08-05-2009, 23:29
Przelewem internetowym nie trwa to kilka minut!
Przelew góra jeden dzień idzie. Możliwość jest taka że Mortis jeszcze po prostu nie aktywował.
Proponuje by być cierpliwym człowiekiem, i poczekać do poniedziałku. Jeśli w poniedziałek pod wieczór nie będzie, napisz proszę e-maila do Mortisa, z dowodami wpłaty. Nie mówię, że Ci aktywuje za to pacc, tylko będzie próbował to wyjaśnić.

Pdr
KOlba$!

Robilem juz dziesiatki przelewow i wiem, ze z mbank do mbanku przelew trwa tylko chwilke, poniewaz robi to automat :) Z banku internetowego tak, zgodze sie, trwa to dluzej ale sytuacji wyzej opisanej to nie dotyczy :P Zobzczymy jak sprawa sie potoczy.. Moze faktycznie "osoba ktora sie tym zajmoje" nie ma czasu lub mozliwosci.. roznie bywa, w koncu jestesmy tylko ludzmi :)

Kolbas
08-05-2009, 23:40
W takim razie się pomyliłem. No ale po prostu mniej trochę cierpliwości. Jeśli Mortis dostał pieniądze to znaczy że Ci w najbliższym czasie aktywuje Premium Time :)
Jeśli do poniedziałku się tak nie stanie, proponuje wysłanie e-maila do Mortisa.

Pdr!

Hipcio Bercix
09-05-2009, 09:31
Witam. Od dwóch lat zamawiam pacca na apo i zawsze dochodzil po tygodniu. Ostatni zamowilem pacca we wtorek 28 kwietnia i jeszcze do teraz nie doszedl :/ Wszystko jest dobrze napisane. Sprawdzalem kwitki dobrze wszystko. To jak dlugo moze isc pacc?? Wysylalem go poczta.

Kolbas
09-05-2009, 09:53
W takiej sytuacji, zeskanuj potwierdzenie i wyślij do Mortisa na e-mail!
Bez paniki, jeśli dobrze wypełniłeś to na pewno doszło lub dojdzie.

Pieniądze nigdy nie znikną, a Mortis na 100% Cie nie oszuka...
Chociażby dlatego, że nikomu się nie zdarzyło by wysłał dobrze ktoś pieniądze i Mortis by nie aktywował.

CIERPLIWOŚĆ, NAJSŁABSZY PUNKT CZŁOWIEKA!

Sir
07-06-2009, 17:33
Człowieku... Piątek, a dziś jest niedziela... Jakbyś nie miał w następny piątek to mógłbyś pisać...
PACC dojdzie z pewnością w poniedziałek...

Aszej123
08-06-2009, 08:58
Witam!
Zakupiłem PACCa w sobotę i wysłałem z INTELIGO do INTELIGO, więc pieniądze doszły w sekundę. Dam cytat ze strony "Konto promocyjne zostanie aktywowane maksymalnie w ciągu 12h od wpłynięcia przelewu na nasze konto.". Tak więc minęło spokojnie 30h albo i dłużej, PACCa nie mam(gratis, ale zaraz się skończy). Nie wiem czy było trzeba, ale e-maila wysłałem dla pewności już przy zakupieniu PACCa, lecz żadnego odzewu, zresztą niech administracja nie odpisuje tylko jeśli piszecie 12h to do jasnej nędzy róbcie to do 12h.
Pozdrawiam, Aszej123.

@EDIT.

Po moim poście tak jakby PACC przyszedł. Dziękuje.

Listonosz
13-06-2009, 14:05
Witam :)
Wyslalem wczoraj okolo godziny 14 na PACC . Z banku PKO BP na INTELIGO . Przewaznie jak wplacalem komus pieniadze mial je w ten sam dzien . Poczekam do wtorku ( wtedy sie konczy gratis ) ,a jak nie bedzie we wtorek to wysle zdjecie dowodu wplaty na e-mail Mortiisa .
____________________________________
Dowiedzialem sie wlasnie ze moj znajomy wyslal na PACC w czwartek czyli 11 czerwca z banku PKO na mortiisa konto w mBanku , a PACC juz mial w ten sam dzien :p

Old Dzolo/Seba :)
13-06-2009, 14:07
#Listonosz - Pacc powinien Ci dojść dzisiaj ok.15, bo tak przeważnie Mortiis sprawdza konto ;) Lecz to różnie bywa.

Kristo
13-06-2009, 14:10
xxxxxx-yyyyyy 28.05.2009 20:06 10zł - oczekuje na wpłatę Zobacz ....
Zamówiłem 28 lecz wpłaciłem dopiero w czwartek po południu...
Z Mbanku do Mbanku czyli automat wysyła [ po 10 sekundach już powinno dojść ].
Zawsze dostawałem pacc w ten sam dzień.. Raz nawet w 40 minut już doszedł a teraz za niedługo już 3 dzień będzie... Sprawdzacie pewnie z 2 razy dziennie więc nie wiem czy omijacie mnie czy jak :/

Lewy
13-06-2009, 16:29
Wpłata w czwartek wieczorem więc w piątek powinno być.Były od Bożego Ciała sprawdzane konta bankowe?

Sir Paprol
13-06-2009, 16:44
No nie mogę.
Pieniążki na pacc wysłałem w środe po południu, dziś jest sobota czemu jeszcze nie mam Premium ?
Proszę o wypowiedz Game Mastera !

Traus knight
14-06-2009, 13:18
a teraz nie wiem co jest zamówiłem Pacc na poczcie we wtorek i do niedzieli nie ma co jest ?????????????

Elexin
05-07-2009, 20:06
Witam wyslalem kase na pacca 29.06.2009 ( byla to kwota 20zl ) przez pko bp i niewiem czemu jeszcze niema zazwyczaj po 3 dniach byl a teraz to niewiem moglibyscie to sprawdzic czy cos??. ja teraz wyjade na tydzien jak wroce i niebedzie dalej go to napisze na email do admina.

Severyn
06-07-2009, 01:17
20zl? to co ty ***** w tytule dales 2x kod ze strony? yyyyy jest weekend 29 to bylo co ? wtorek jakos, powinno dojsc, i powiedz ocb z 20 zl?:d

# 2x up poczta di 7 dni ;) minely 4 neicale bo sob niedz sie nie licza, nie puacz czekaj :D

Neverous
07-07-2009, 18:49
@up
Na stronie zaznaczasz za jaka kwote cchesz premium :P

Elexin
11-07-2009, 13:54
wyslalem 20zl na pacca 29 juz jakies 10dni i nic co jest?? pomijacie mnie czy jak wszystko wpisalem poprawnie.sprawdzcie to jest moj nr przelewu 302732-675069

Breed Pall
12-07-2009, 17:05
Chcialem powiedziec iż 11 lipca około godziny 12.00 wyslalem sms aby zamowic pacc na postac Breed Pall zostaly pobrane mi pieniadze z telefonu i nie otrzymalem raportu doreczenia a kodu nie widac do dzis..Prosze o zrealizowanie tej transakcji..

Quiet v 2.0
13-07-2009, 23:16
Chcialem powiedziec iż 11 lipca około godziny 12.00 wyslalem sms aby zamowic pacc na postac Breed Pall zostaly pobrane mi pieniadze z telefonu i nie otrzymalem raportu doreczenia a kodu nie widac do dzis..Prosze o zrealizowanie tej transakcji..

Wiesz co, może miałeś źle kod wpisany. Mi się kiedyś tak zdarzyło, że kopiowałem kod i nie wiem jakim cudem, ale w sam środek mi się literka wciepała. Musiałem na maila napisać.


wyslalem 20zl na pacca 29 juz jakies 10dni i nic co jest?? pomijacie mnie czy jak wszystko wpisalem poprawnie.sprawdzcie to jest moj nr przelewu 302732-675069

Też takie coś miałem. Pomogła mi wizyta u operatora sieci. Okazało się, że miałem zablokowane niektóre numery specjalne. Jak coś to napisz reklamację, powinni ci pomóc.

Arcuś
16-07-2009, 09:53
Witam. Wysłałem pieniądze na pacc we wtorek przelewem bankowym. Czyli dwa dni temu, i do dzis jeszcze nie doszedł.

Mc Maciek
16-07-2009, 11:00
Jeśli za 2-3 dni nie będziesz miał PACC'a, napisz na e-maila podanego przy składaniu zamówienia i opisz dokładnie sytuację.

SzCzuRek
17-07-2009, 17:44
Witam wysalem sms na 21 dni pacc za 10zl razy b wydawal mi sue ze zle napisalem czekam pr0sze p0m0c

Krulowiec
18-07-2009, 18:05
Wyslalem pacc dzisiaj ok 16;23 sms'em i przyszla Mi wiadomsoc


' Produkt ap.apo nie istnieje '

10 zł w dupe a pacc nie ma, aha

Pallseka
21-07-2009, 18:05
Niewiem czemu ale Pacc mi cały czas nie dochodzi. Wysłałem go 20 lipca o 11:30 i do teraz pacca nie ma. Wysłałem około 18 pacców i wszystkie przychodziły po paru godzinach

Pankos
21-07-2009, 21:08
Ja wysłałem wczoraj wieczorem kasę za PACC, ale przez IPKO.PL i czekam do teraz... nadal nie ma..

WislakKRK
31-07-2009, 14:29
ZANIM NAPISZESZ, PRZECZYTAJ I ZASTANÓW SIĘ!!!!!!


Widzę, że dużo graczy APO mają problemy rzecz biorąc ze stresem.

Jeśli nie doszedł Ci premium account to są 2 wyjścia.
Źle kwitek uzupełniłeś
Lub dojdzie w najbliższym czasie.
Poczekaj do tyg. Jeśli nie będzie dochodzić premium time to napisz e- maila do Mortisa.
A co do własnych pomyłek, ( TEAM Apo nie jest odpowiedzialny za nasze pomyłki.) Jeśli pieniążki dojdą do Mortisa to bądź w 100 % pewny że dostaniesz Premium Time!
A jeżeli ty pomyliłeś się, wysłałeś do kogoś innego, pomyliłeś cyfry, adres, nr account lub też nick.
To nie miej do nikogo pretensji, tylko do samego siebie.


ZASTANÓW SIĘ CZY WARTO PISAĆ?

Myślę że administratorom będzie łatwiej dojść do porządku i z ochotą was wysłuchać.

Mi nie doszedl ale sie nie zalamuje juz kupuje smsem^^ anie bankiem/^

KarolWielki
08-08-2009, 22:15
mi tez pacc nie przyszedl nie wiem dlaczego baba w banu sprawdzala nr konta i mowila ze jest dobry wiec co jest

Marcelllo
08-08-2009, 22:27
@up - kiedy wysłałeś? I sprawdź, czy dobry numerek wpisałeś ;) Pacc może iść teraz dłużej bo jest weekend ;) Jeśli mówisz, że wysłałeś w banku to powinno we wtorek-środę max być :)

KarolWielki
09-08-2009, 11:55
wyslalem w piątek i do tej pory nie ma. a jak nie bedzie pacca we wtorek-sroda to co wtedy??

ceglathc
12-08-2009, 21:45
w grze zostałem poinformowany o wygraniu pacc, niestety nie nie moge go aktywować bo wyskakuje mi błąd przy wysyłaniu danych :/

"Armia Podkarpacki Ots Twoje konto zostalo wylosowane z posrod 15 osob na serverze APO. Wygrales 90 dni pacc, aktywuj go!
W celu aktywacji , zaloguj sie na swoje konto."

[Muflon] Niestety zostałeś oszukany.

Veto
13-08-2009, 15:57
Witam. Wysyłałem pacca przedwczoraj o 23 przez internet i nie dostałem go do teraz. Mój nick to Bamboleo, pozdrawiam ekipę.

Caiser
14-08-2009, 14:19
Dnia 11.08.2009 wpłaciłem pieniądze druczek jest wypelniony dobrze bo sprawdzalem kilka razy a pacc'a nie ma do dzisaj

Artchas
14-08-2009, 23:32
@up

Dziś mamy 14 ... Poczekaj tydzień jak nie dojdzie to dop. zacznij się martwić a jak nie dojdzie po 10 dniach to dop. pisz tu

Firemoxins
17-08-2009, 13:21
Witam chcialem zapytac co mam zrobic jezeli wyslalem pieniadze w piatek na wieczor okolo 22-23 lecz mortis tez ma w pko wiec dzisaj rano juz powinien pieniadze miec na swoim koncie jak myslicie kiedy pacc dojdzie??;>

Nunak
17-08-2009, 19:54
@up
powinien Ci pacc przyjsc dzis. Ja przelalem kase w sobote i tez nie mam :(

Kumpel Armii
17-08-2009, 21:52
W weekendy nie są przelewy dokonywane.
Musisz zaczekać :-)
jak długo nie będziesz otrzymywał to napisz e-maila.

xMarciNx
27-08-2009, 15:51
Czemu wyslalem sms na pacc i jak chce wpisac to wyskakuje ze zly kod ?

Kolbas
27-08-2009, 17:08
Jeśli jest tak owo prawdopodobieństwo występowania błędu przy aktywowaniu, skonsultuj się proszę z Mortisem po przez E-mail ^^

Z uszanowaniem
Kolba$!

ecik1714
26-09-2009, 15:02
Witam
Kupilem Pacc i wyslalem pieniadze przez konto internetowe i jeszcze nie doszedl piszecie ze po 12h juz bedzie a ty juz minol 2 dzien i nic czekam albo prosze o zwort pieniedzyn.:mad:

ecik1714
28-09-2009, 16:56
Witam czekam na pacc zrobilem przelew 24.09.2009. i jeszcze nie dostalem pacc ila mozna czekac piszecie ze po 12h juz bedzie na koncie a tu czeba czekac czyli ile mam jeszcze czkac??

ecik1714
28-09-2009, 20:14
ZANIM NAPISZESZ, PRZECZYTAJ I ZASTANÓW SIĘ!!!!!!


Widzę, że dużo graczy APO mają problemy rzecz biorąc ze stresem.

Jeśli nie doszedł Ci premium account to są 2 wyjścia.
Źle kwitek uzupełniłeś
Lub dojdzie w najbliższym czasie.
Poczekaj do tyg. Jeśli nie będzie dochodzić premium time to napisz e- maila do Mortisa.
A co do własnych pomyłek, ( TEAM Apo nie jest odpowiedzialny za nasze pomyłki.) Jeśli pieniążki dojdą do Mortisa to bądź w 100 % pewny że dostaniesz Premium Time!
A jeżeli ty pomyliłeś się, wysłałeś do kogoś innego, pomyliłeś cyfry, adres, nr account lub też nick.
To nie miej do nikogo pretensji, tylko do samego siebie.


ZASTANÓW SIĘ CZY WARTO PISAĆ?

Myślę że administratorom będzie łatwiej dojść do porządku i z ochotą was wysłuchać.

Witam mam pytanie ila mam czekac na pacc 24.09.2009r. zrobilem przelew z internetu przez bank i jeszcze do dzis 28.09.2009r. nie dostalem pacc

Kolbas
29-09-2009, 00:39
Przelew trwa mniej więcej 3 dni. Ale lepiej odczekać do tygodnia.
24 był to czwartek, jeśli wysłałeś około 15-20 to kasa ruszyła na następny dzień, tak więc w piątek. Jeśli nie doszła, to możliwe, że mieli "przeciążenie" xD
A przez sobote i niedziele banki są zamknięte, tak więc we Wtorek powinno dojść. Jeśli nie, to skontaktuj się po przez e-mail z Mortriisem :)

Z uszanowaniem
Kolba$!

eliaszekxd
17-10-2009, 01:08
Witam. Zapłaciłem za PACCA przez mBank lecz przelew wypełniałem sam a nie przez zrobiony formularz który sam przekierowywuje . Kiedy patrze w zakładce PACC na stronie internetowej pisze mi że czeka na wpłatę ;/ a zapłaciłem 10 zł . Moje imię jest w przelewie mogę więcej szczególowych informacji podać jeśli chcecie sprawdzić wiarygodność że wpłaciłem pieniądze Pozdrawiam !

Mortiis
17-10-2009, 11:58
Panski PACC zostal zrealizowany dzisiaj. Na stronie status zmienia sie dopiero jak sprawdzimy w banku wyciag i aktywujemy recznie pacc.

Lord Morgan.
17-10-2009, 15:11
Przelew Bankiem trwa do 3 dni max
Poczta trwa do 7 dni ;)
Sms 2 min hehe

Adgare Bron
25-10-2009, 13:45
Mi jak sie zaloguje to mi wyskakuje cały czas ERROR!

× Hexolic ×
25-10-2009, 14:34
#up:

Pisz do Mortiisa.
bosch@o2.pl

Wyjaśnij mu całą sytuację a napewno Ci pomoże.

Siohacz
27-10-2009, 21:13
wyslalem sms za pacc. nie otrzymalem kodu zwrotnego. jedyne co mi zniknelo to 10zl z komorki. prosze o kontakt. juz nie ufam ekipie apo.

sms doszedl po 5 godzinach. ^^>;0

Kolbas
07-12-2009, 15:46
Czasami są przeciążenia.
Proszę po prostu o cierpliwość. Temat został założony o myślach ludzi, którzy po jakimś czasie nie dostają premium account.
Jeśli pieniążki doszły, nie został popełniony żaden błąd przy wypełnianiu czeku, pacc zostanie po upływie dwóch dni aktywowany. Jeśli nie zostanie aktywowany, prosimy o czekanie do 7 dni tygodniowych bez sobot i niedziel, bo w tedy banki nie chodzą.
Jeżeli chodzi o smsy, proszę czekać do dwóch dni. Jeśli nie dostaniesz odpowiedzi, lub premium account, zgłoś się do Mortissa, po przesz e mail, sprawa zostanie wyjaśniona.

Co ekipie apo jeżeli zarobią 10 zł...
Bez sens ludzie kochani ^^

AdVerB
13-12-2009, 19:10
Lepiej bank, w godzinach 12-14. A sms to zależy jak komuś nie szkoda żeby porozmawiać z kimś.

Pawel_W
20-12-2009, 10:34
Konto promocyjne zostanie aktywowane maksymalnie w ciągu 12h od wpłynięcia przelewu na nasze konto.
przelałem pieniądze wczoraj przed 20, konto mam w tym samym banku więc pieniądze zostały od razu zaksięgowane, od tego czasu minęło już ponad 12 h i packa nie ma : (

EDIT: pacek doszedł z 24 h opóźnieniem, ale za to 3 dni gratis ;o

Druid z Armi
23-12-2009, 13:34
@up mam ten sam problem wczoraj o 19 wplaciłem kase, a pacca nie mam do teraz, mortiis pojechał gdzieś na święta, ale ciekawe czy dostane bonusa jeśli pacc nie przyjdzie w ciagu 3 dni ;)

Piorunus
02-02-2010, 22:00
A ja osobiście uważam tak jak jeden z użytkowników tego forum... Dokładnie to powiedział "Mortiis nie ma żadnego interesu na tym żeby nie dać komuś pacc" tylko jak dla mnie nooby!kłamcy oraz inni już bardziej honorowi zeby ich nie wyzywac pomylą się w wysyłaniu danych pacc nie dostają go!
zastanówcie się co piszecie...
Nara!

Inoris
12-02-2010, 23:59
Ja wysłałem pieniądze które doszły we wtorek a do tej pory nie mam pacc, a jest wyraźnie napisane że wciągu 12h od otrzymania pieniędzy jest dokonana aktywacja. :mad:

Stormczester
16-02-2010, 16:24
Wysłałem smsa przed godziną 13stą dnia dzisiejszego. Nie dostałem. Pieniądze zostały mi pobrane, a wiadomości zwrotniej nie ma! Odpowiedni e-mail wysłałem.



//doszedł.

Curly
02-03-2010, 18:59
@edit

Mój błąd, źle wpisałem numer.

Mc Maciek
02-03-2010, 19:12
Jeśli Ci sms zwrotny nie dojdzie, a jesteś pewny, że poprawnie wszystko wpisałeś, napisz reklamację na stronie DotPay.

Gatino
04-03-2010, 04:08
Jeśli Ci sms zwrotny nie dojdzie, a jesteś pewny, że poprawnie wszystko wpisałeś, napisz reklamację na stronie DotPay.

Tak jak Maciek.

#Edit.
Po 48 godzinach napisz reklamacje.

DraQ
10-03-2010, 22:36
Witam. Mam pytanie, odnoscie tego, kiedy sa sprawdzane przelewy ??

Zaplacilem wczoraj tak po poludniu, mam konto tez w Inteligo - wiec doszlo od razu i do dzisiaj nie mam paca.
Pamietam kiedys, ze po przelewie praktycznie natychmiast mialem pacc'a.
A ostatnio to juz nie 1 raz kiedy dlugo czekam :)

Nickczemny
12-04-2010, 17:20
Zamówiłem pacc w piątek przelewem na Inteligo.:) W weekend rozumie, że nie dostałem pacca ale dzisiaj już jest poniedziałek a pacca dalej nie ma. Nie zamawiam pierwszy raz i zawsze był na drugi dzień koło 13:)

Mc Maciek
12-04-2010, 17:27
Weź pod uwagę, że PACC nie jest przyznawany automatycznie po wpłynięciu kasy na konto, tylko Mortiis musi ręcznie go aktywować. Bankiem kasa idzie do 3 dni roboczych, czyli jeśli wysłałeś w piątek, to może dojść nawet w środę.

Nickczemny
12-04-2010, 17:32
No wiem wiem:D dlatego czekam czekam:D no w szczegółach pisze, że kasa doszła:)

SaSa?
28-04-2010, 15:27
Czasami są przeciążenia.
Proszę po prostu o cierpliwość. Temat został założony o myślach ludzi, którzy po jakimś czasie nie dostają premium account.
Jeśli pieniążki doszły, nie został popełniony żaden błąd przy wypełnianiu czeku, pacc zostanie po upływie dwóch dni aktywowany. Jeśli nie zostanie aktywowany, prosimy o czekanie do 7 dni tygodniowych bez sobot i niedziel, bo w tedy banki nie chodzą.
Jeżeli chodzi o smsy, proszę czekać do dwóch dni. Jeśli nie dostaniesz odpowiedzi, lub premium account, zgłoś się do Mortissa, po przesz e mail, sprawa zostanie wyjaśniona.

Co ekipie apo jeżeli zarobią 10 zł...
Bez sens ludzie kochani ^^

Wiem ,że robie offtopa ale czemu zwracasz się tak jakbyś był kimś z ekipy ?

luko
28-05-2010, 23:42
Wyslalem wczoraj kase na pacca okolo 15 i jeszcze nie doszlo xD Przez inernetowy bank. Zawsze dochodzil mi w 2 h mozecie spr?

Fear Factory
10-06-2010, 18:35
Przelew poszedł wczoraj około godziny 11:30, pacca nie ma do teraz.

Dandalf
10-06-2010, 21:48
przelew poszedł 08.06.2010 okolo 14 nie ma go do dzisiaj ( 10.06.2010 )

Midq
13-06-2010, 08:08
Zrobiłem wczoraj do południa mtransfer, więc kasa doszła a pacca dalej nie ma.

yakapushi2
13-06-2010, 20:26
Witam !!!
Ja tez wysyłałem kasę przelewem internetowym 10.06.2010r, dzisiaj mamy 13.06 i jakoś nie płaczę że jeszcze pacc nie mam. Mortiss jak wejdzie i zobaczy to na pewno doda. Poczekajcie cierpliwie a nie zaraz ze kase rano wysłałem teraz jest wieczor a pacca nie ma. Bedzie miał czas to doda, w końcu też ma swoje sprawy i real życie a nie tylko apo....................

Amtibia
13-06-2010, 22:46
Przelew poszedł 20.05.2010!!!
Nie ma go do dziś!!!!

Folinex
16-06-2010, 00:08
siema wplacilem pacca w piatek o 8.00 i nie doszedl do tej pory jesli nie dojdzie w pon to co mam zrobic ;/???
Oczywiście że czekać, banki nie działają w weekendy, tylko w dni robocze, w środę powinien dojść Ci.

Widzej
17-06-2010, 13:14
Nie zebym byl niecierpliwy ale jeszcze nigdy nie czekalem na pacc-a 3 dni :/

Folinex
17-06-2010, 14:37
Nie zebym byl niecierpliwy ale jeszcze nigdy nie czekalem na pacc-a 3 dni :/

No cóż skoro smsy wysyłałeś to nic dziwnego, lecz bardziej opłaca się bakiem/pocztą.

Widzej
17-06-2010, 15:38
Folinex co ty posty nabijasz??
Nie dotyczy Cie ta sprawa to...
Dziub w ziemie i siedz gdzie siedzisz.
To chyba nie jest temat do robienia sobie jaj?? Czy jest??

Przelew poszedl mbankiem tak dla info. I nigdy nie czekalem 3 dni tylko na drugi dzien juz byl.

A pisze to po to bo nie wiem czy cos sie w banku popsulo czy co, a widze ze nie tylko ja mam ten klopot.

Folinex
18-06-2010, 03:54
Folinex co ty posty nabijasz??
Nie dotyczy Cie ta sprawa to...
Dziub w ziemie i siedz gdzie siedzisz.
To chyba nie jest temat do robienia sobie jaj?? Czy jest??

Przelew poszedl mbankiem tak dla info. I nigdy nie czekalem 3 dni tylko na drugi dzien juz byl.

A pisze to po to bo nie wiem czy cos sie w banku popsulo czy co, a widze ze nie tylko ja mam ten klopot.

Nie, nie nabijam postów, po prostu staram się odpowiedzieć..

Sasha
22-06-2010, 14:18
Czekam na pacc od piątku (piąty dzień). Przelew wysłałem około 11:30.

Azonka
22-06-2010, 17:21
Po jaka cholere wy piszecie kiedy wyslaliscie kase i ze jeszcze nie ma?

Takie posty powinny byc warnowane. Chyba, ze pacc nie dochodzi od 5 dni+.

@topic
Mortiis jest uczciwy i mnie nigdy nie oszukal ;>

Arrow
23-06-2010, 00:03
Azonka stul juz pysk bo nie masz gdzie nabijac postow a pozatym sa onne ubogie w sens jak i rowniez Twoje formulowanie zdan pozostawia wiele do rzeczenia, to nie temat dla wypowiadania sie Twojego tylko dla tym ktorym nie doszedl pacc

Old Vienio
24-06-2010, 12:15
Witam. 22 czerwca zostal zamówiony pacc na moje konto na stronie jest dobrze napisane ze dochodzi on w MAX 24h a mineło juz 39h tutaj prosze jest dowod wplaty ten pierwszy z góry
http://i49.tinypic.com/dg3oeu.jpg
pROSZE NIEWZOROWAC SIE STRZALKAMI MOJ PACC TO TEN Z 22 CZERWCA

Pankos
28-06-2010, 15:44
Witam, wczoraj w porach wieczornych zamówiłem pacc przez ipko.pl . Zawsze PACC miałem po na drugi dzień rano. Teraz nic nie doszło ;(

master gonzo
25-07-2010, 17:59
Jak wyslalem SMS Dzis o godzinie 15:00 to kiedy ma mi dojsc Pacc ???

Kotixes
30-07-2010, 10:20
No to tak: złożyłem w poniedziałek zamówienie na pacc. Poszliśmy z kozinem do banku. Wziąłem 2 kartki, jedną wypełniłem ze swoimi danymi, drugą z danymi kozina. W moim przypadku podałem ten nr, który jest podany przy składaniu zamówienia: xxxxxxxxx-yyyyyyy( mam tą kartkę, jak coś to zeskanuje). Kozinowi doszło w następny dzień, a mi?Do tera nie ma. Patrzyłem na stronę APO i tam pisze, że czekają na wpłatę. Analizowałem kartkę i wszystko było dobrze. Może baba w banku sie pomyliła:<
W takim razie czekaj cierpliwie, może jeszcze dojdzie, a jeśli nie, to napisz e-mail do Mortiisa, musisz podać datę wpłaty, nick, może coś poradzi na to.

lama
30-07-2010, 23:46
Ja wysłałem SMS'a na PACC coś przed 01:00 dnia 29.07. Może mi do tej 01:00 dojdzie. Jeżeli nie, piszę reklamacje w dotpay. Oczywiście przedtym napisałem na e-mail bosch.o2.pl. Treść i numer dobrze wpisana.

Allonsey
05-08-2010, 11:02
Witam ja mam pytanie bo jak robiłem przelew z kąta internetowego to wpisałem wszystko ok ale jak wpisywałem adres do kogo ma dojść to wpisałem tak ; ul. Żołnierzy 1 A.W.P 1/14 a powinno być; ul. Żołnierzy I A.W.P 1/44
Chciałbym się dowiedzieć czy ten błąd nie będzie skutkował tego że Pacc nie dojdzie ? Proszę o Odp

TheKendzior
19-08-2010, 12:04
Wyslalem Kase na Pacc
wszystko zrobilem jak nalazy , miallem kwitek do uzupelnienia w domu wiec zrobilem identycznie jak jest pokazane i na 100 % dobrze a pacc juz 4 dni niemam to chyba dlugo jak inni dostaja na drugi dzien

Postac ( Uknow ) 150 Ek