PDA

View Full Version : [Armia 7.6] Czary na Rooku

Aredosek
30-08-2008, 23:13
Tak pomyślałem, aby zwiększyć liczbę czarów. Co to dla Rookslayera zrobić 3 mlvl ? Lepiej by było jakby był jakiś cel w mlvlu, a nie 2 czary tylko.

Proszę o opinie.

@down
Tez sie z tym zgadzam i jestem na 99% pewny, że poleci to hasło, co powiedziałeś.

Omg od dawna nie patrzylem w ten temat a tu tak sie rozwinelo(Nabijanie postow) i nie mowicie ze sam nabilem a sami robicie spam

TEMAT DO ZAMKNIECIA

Hupefupe
30-08-2008, 23:16
Mi to akurat zwisa można by dodać ale co najwyżej exure ;] Znając życie zaraz wszyscy cię będą wyzywać od noobów itp ;] Na 100% poleci hasło aby nic nie dodawać bo to rook :P

Zezikan
30-08-2008, 23:42
Dodać można xd nawet ue xD ale żeby nie bilo potworków xd hehe już było parę propozycji takich ;P

Shuriken
31-08-2008, 00:04
Kolego Aredosek ;]

Czary te zostały dodane tylko dlatego, że były problemy ze światłem u playerów, np w Cave, gdyż ,,torch'' nie wystarczał.
Moim zdaniem inne czary są niepotrzebne!
Rook to rook;]

Silkroad
31-08-2008, 11:18
Na 6 magic levelu exeta res
Na 7 magic levelu utani hur
Na 8 magic levelu exura
I tyle, Napewno nie dodamy exori vis... albo exevo mort.
A tak wogóle to NIE! Rook i tak jest prosty.

CC Squad
31-08-2008, 13:25
A niby jakie czary miały by być? Może Exure co? To jest rook i niech nim zostanie, bo na rooku to już za dużo złego jest zrobione.

Babus
31-08-2008, 13:52
I po co zakładacie durne tematy o roku? -.- Tygrys wyraźnie napisał ŻE CHUJA DOSTANIECIE! -.^

Lepekxx
31-08-2008, 15:00
Po co dodawać nie potrzebne czary na rooku

old Don Mateo
31-08-2008, 15:00
osoba @ 2 up wystarczająco wyjaśniła sprawę

i teraz mam do was pytanie czy wy jesteście głupi czy udajcie Tygrys napisał wyraźnie że ch*a dostaniecie a wy nadal te swoje debilne tematy zakładacie. Może do tego pierdyknąc wam exura vita i zaraz taka Nolia czy inne gówno przyjdzie do tematu, napisze a co wy macie to na mainie to my na rooku nie możemy miec jednym słowem żal

mateuszkosz 2.0
01-09-2008, 21:22
Czlowieku mało ci na rooku jak na rooku masz nawet sla...
Czary powstaly na rooku ( ktos to mowil juz ale dobra xD ) zeby ludzie chadzacy z bow nie musieli grac z light hackiem czy z tibia gg ...

Kornas Pall
01-09-2008, 21:25
Chcecie sobie poszalec z Exurką?? To wyjdźcie na maina ;<
Rok to rok ;>

Nolia
05-09-2008, 02:49
osoba @ 2 up wystarczająco wyjaśniła sprawę

i teraz mam do was pytanie czy wy jesteście głupi czy udajcie Tygrys napisał wyraźnie że ch*a dostaniecie a wy nadal te swoje debilne tematy zakładacie. Może do tego pierdyknąc wam exura vita i zaraz taka Nolia czy inne gówno przyjdzie do tematu, napisze a co wy macie to na mainie to my na rooku nie możemy miec jednym słowem żal

po 1 troche szacunku do kobiety chyba ze mamusia cie nie wychowala..
po 2 nie jestem za tym zeby byly jakies czary.. jak juz to tylko exiva..
a po 3 mam rook dalej w D**IE jak i pana /\

pozdro

Kolbas
05-09-2008, 11:25
Z tego co wiem, mortiis i tygrys wyraźnie powiedzieli!
(Że już nic na rooku nie będą dodawać...)
Temat myślę że do zamknięcia...

Knoox
05-09-2008, 11:45
Napewno nie dodamy exori vis... albo exevo mort.

Rofl... Piszesz, jak byś był kimś z ekipy APO...

Przemo ziom
05-09-2008, 14:02
Grasz na rooku??
Rook to moim zdaniem nie gra (ani pvp,ani nic i wogóle daremnie)
Rook to nie jest main.
Na rooku nie powinno byc zadnych czarów.
Zreszta teraz rook to jest bardzo pododbny do dawnego Main (chodzi o itemki,monstery a nie o mapke xD).

Do rooka nic nie dodawać.
Pozdro.

lemoneek
06-09-2008, 13:26
po 1 troche szacunku do kobiety chyba ze mamusia cie nie wychowala..
po 2 nie jestem za tym zeby byly jakies czary.. jak juz to tylko exiva..
a po 3 mam rook dalej w D**IE jak i pana /\

pozdro

Cwel jesteś wiesz?? Transwestyta plax!!!

Ja bym za każdy temat o czarach na roqu banował konto....

Albo bym wyjebał all czary a zrobił tylko taki co by 0 many zabierał i by byl tylko light...

@down....Kto ma? Ja ciebie mam dość....
I powiedz mi gdzie wyzwałem starszą osobę jak nawet nie wiesz synku ile mam lat?

Heroes Rooker
06-09-2008, 14:42
@lemonnek

Szacunek do starszych osób..
Sam siebie wyzywaj chyba że ci to nie wychodzi...
Mamy dość takich ludzi..

@topic.
Hmm można by dać coś np dla 4 mlvl..
Jakiś czar na chodzienie w stylu utani hur...
Żadnych exura..

Kamilos xD
06-09-2008, 15:53
Mi to akurat zwisa można by dodać ale co najwyżej exure ;] Znając życie zaraz wszyscy cię będą wyzywać od noobów itp ;] Na 100% poleci hasło aby nic nie dodawać bo to rook :P

dałem kiedys take propozycje zeby exure dla rookstylerów ale ..
1 dostałem warna
2 zaczeli mnie wyzywac od noobów itp.

wojtek_14-94
06-09-2008, 19:15
Moim zdaniem to nie jest dobry pomysl poniewaz rok to jest rok a nie ktorzy chcieli by zrobic z niego mini main

Babus
06-09-2008, 22:32
I po co się wypowiadacie jak i tak to nie wejdzie w życie omg kur-wa czy wy naprawdę macie tic-taca zamiast mózgu? -.- Weźcie to sobie do serca:
TYGRYS POWIEDZIAŁ, ŻE ***** DOSTANIECIE NA ROKU!

[Mc Maciek] Małe ocenzurowanie ;)

@Mc Maciek
Sorry poniosło mnie ;s Nie lubie jak ktoś piszę bezsensownie, byle by nabić posta. Takie tematy powinny być zamykane.

Nolia
07-09-2008, 03:21
Cwel jesteś wiesz?? Transwestyta plax!!!

Ja bym za każdy temat o czarach na roqu banował konto....

Albo bym wyjebał all czary a zrobił tylko taki co by 0 many zabierał i by byl tylko light...

@down....Kto ma? Ja ciebie mam dość....
I powiedz mi gdzie wyzwałem starszą osobę jak nawet nie wiesz synku ile mam lat?

transwestyta to chyba twoj stary..

zamknijcie temat qrwa bo tylko debile posty nabijaja!!!!!!!!!!!!!!!

BiałyDaroBanned
07-09-2008, 03:41
HMMM.
A może by zrobić quest na pandemke na rooku?
Demon do rozwalenia solo :D

Clizz
26-09-2008, 20:04
ja jestem na nie nawet luxa niepowinno być bo rook to 0 czarów powinniscie sie cieszyc ze macie tego swojego utevo i gran luxa bo exura moim zdaniem to spora przesada
BiałyDaroBanned nie niech zrobia quest na rook na pandeme c arrow g bolt i caly sapphire set oraz magic mace itd

Marcelllo
26-09-2008, 20:10
Na 6 magic levelu exeta res
Na 7 magic levelu utani hur
Na 8 magic levelu exura

Z tym się zgadzam :) Myślisz, że ktoś wbije 8 mlvl? a na 6 mlvl'u bardzo exeta res się przyda ^^ będzie można nareszcie pobloczyć qmplom potworki i pomóc w questach xd Pierwszego utani hur na rooku można by się spodziewać za jakieś 2-3 miesiące od wprowadzenia :) a exury to chyba nie będzie do końca APO ^^

funnyx ^.-
26-09-2008, 21:16
Ja bym był za. Wiem, że troche głupio jak rookslayer bedzie miał czar ofensywny, ale przynajmniej może być exura od jakiegoś wiekszego mlvla. Tak, żeby mlvl na rooku miał jakiś sens :)

mateuszkosz 2.0
04-10-2008, 09:36
na rooku nie powinno byc nawet utevo lux i gran lux (moglo by byc tak jak na mazurku ze many sie zrzeraja ...)
Rook to rook macie potiony ...

sebaa1994
04-10-2008, 11:05
CZłowieku jak chesz czary to idz na Maina a nie Rook to rook przygotowuje na maina moze jescze checie sonie... sapphire set BH klapy itp.

Tico
04-10-2008, 22:41
Hmmm...
Na dobrą sprawe można jeszcze dać rookslayer'om exori, a co tam niech
mają o i może exure żeby jak będą uciekać to mieli sie czym uleczyć niech mają.
Byłbym zapomniał o exevo gran mas vis bez tego żyć sie nie da muszą wkońcu jakieś porządne obrażenia zadawać potworom a co tam niech mają.
Ooo, mnie chyba skleroza dopadła na śmierć zapomniałem... runy Uh'y i Sd'ki
jak to tak bez rzeczy niezbędnych rookslayer'om można wogule grać.
Przecierz bez tego żaden gracz na rook'u nie przeżyłby ani jednej chwili.

Powiem tak, czy CipSoft (twórca Tibi dla "niezainteresowanych")dodał czary na rook'u? Nie. Czy wybudował domki dla rookslayer'ów? Nie. Czy stworzył miejsca z potworami idealnymi do nabijania poziomów? Nie.
Rookgaard jest poto aby powszechnie znani Newbie mogli poznać grę i wyszli na Mainland. Porównaj sobie prawdziwą Tibie (Global) ,a OTS APo.

Najlepiej będzie jak powiem tak.
Nieprzesadzaj koleś rook na APo jest bardzo rozbudowany już za dużo wg. mnie zostało stworzonych udogodnień dla gracza.
Ulubiona odp. innych forumowiczów. Idz na Main'a tam masz czary...