PDA

View Full Version : [Armia 7.6] Domki

JoVEKRoVeK
21-09-2008, 19:07
Proponuję banowac osoby które posiadają kilka domków na osobnych acc.

Jedna osoba (człowiek) może posiadać tylko jeden domek!

Wiele osób posiada po kilka domków a regulamin mówi że 1 osoba=1 domek. Myślę, że ban na 3 dni, oraz utrata wszystkich domków przekraczających normę była by dobrą karą.
(Tak, zazdroszczę że ludzie mają 3 domki a ja nie mam bo nie gram na apo:<)
@edit
http://forum.toproste.pl/showthread.php?t=35047
Przypadkowy temat ;>
@Daaron
Jak powtórzyłem. Proszę o linka z tematem innej osoby z podobną propozycją.

Osecik
21-09-2008, 19:11
Hmm nawet dobry pomysl ;) Wiele osob chce miec domki narzekajac ze sa prawie wszystkie zajete... No ale coz ;p Trudno bedzie wykryc osobe ktora na np. 5 acc ma 5 domkow

Daaron
21-09-2008, 19:11
Tak zdarzają się takie przypadki (bez nazwisk) i najlepsze to że, ich to na dodatek bawi. Na takim czymś można się dobrze dorobić mając 1 domek swój prywatny a drugi na sprzedaż. Dlaczego napisałeś to w dziale propozycje przecież tu składa się propozycje co do Forum/Gry, Ty nie dałeś propozycji tylko ją powtórzyłeś, szczerze gdybym był Modkiem już byś warna miał. Ale istnieje druga strona... skąd GM ma wiedzieć czy to ta sama osoba posiada 2 domki? jedyny sposób to sprawdzenie IP dwóch delikwentów. A to może o ile się nie mylę tylko Mortiis.

*Myssqa*
21-09-2008, 19:42
Jaki żal.. nie umiesz czytac ze zrozumieniem ... hah 1 osoba to chodzi o 1 postac , poniewaz da sie tylko 1 dom na charze a na osobnym mozesz nastepny.. itd.

Bysiek
21-09-2008, 19:50
Jak dla Mnie to bym zostawił tak jak jest.. Po co robić zamieszanie? Niech sobie kupują nawet xxx domków,ale po co??? Bo ja nie wiem czy się opłaca....

Adzik
21-09-2008, 20:34
Mają kase to kupują. Ale jak jest taki punkt w regulaminie, a ludzie maja po kilka domków to go łamią więc kara powinna być. Najlepiej jak znajdziesz takiego delikwenta to jakoś zbierz dowody i napisz do Mortiisa/Tygrysa lub kogokolwiek z GMów, bo ci mają ważniejsze żeczy do roboty niż zajmowanie się takimi pierdołami.

EsSaY
21-09-2008, 20:38
Cena domków spadnie yntelygencie. Po drugie, wyobraź sobie, że masz 2 ville - 1 Ci zabierają - przykro... -.-

lemoneek
21-09-2008, 20:39
wyraźnie pisze jeden domek na jedną postać wiec jak się ma kasę to można zaszaleć ale ja nic o takich rzeczach nie słyszałem..

Jedynie mają jeden domek i GH

Silkroad
22-09-2008, 15:25
Propozycja bezsensowna, jestem na nie oczywiście że Mortiis tego nie wprowadzi ktoś ma na każdej postaci ville to 1000 zł w plecy?

GrulixBaned
22-09-2008, 15:46
Domki - Zasady
# Jedna osoba (człowiek) może posiadać tylko jeden domek!

Chodzi o 1 osobę więc ta osoba może być usuniętym ovnerem tego domku. Tylko powiedzmy szczerze czy gm się chce sprawdzać kto ma a kto nie ma?

@Silkroad
Wiesz co Mortiis pisząc zasady jakie mają dotyczyć domków wziął to pod uwagę chyba.