PDA

View Full Version : [FORUM] Dzia? Handel ( w Rl )

Rocky Balboa
26-09-2008, 17:53
Witam.

Wychodzę z propozycją żeby dodać do naszego forum dział Handel . Oczywiście żeby tematy/posty były za pośrednictwem allegro , bądź bez. żyjemy chyba w cywilizowanym społeczeństwie , bez realnych złodzieji ( jednak dane osobowe itd. ;) ) Więc nie widzę problemu aby taki dział powstał . Bo na pewno nie jeden z Was chciałby coś sprzedać , a przykładowo Tomek Nowak z Armi akurat tego szuka i kupi. Ale Tomek Nowak sie o tym nie dowie bo każdy temat jest od razu usuwany , niestety . ;) Dam sondę i jeżeli większość byłaby Za to bym napisał email do Mortiisa , bądź Tygrysa :)

Funnyx
26-09-2008, 18:12
No, no. Troche bym polemizował z tym chyba w cywilizowanym społeczeństwie , bez realnych złodzieji heh. Watpie, że takie coś wejdzie w życie, ponieważ dużo pracy by nad tym było. Pomyśl sobie, jakie by dopiero były skargi na forum, jak o błache itemy na trade sa :). Beda sie ciagać po sadach Hyh. . .

Criss
26-09-2008, 18:18
To jest forum gry, a nie jakieś targowisko! Oczywiście jestem na nie.

Mo$uke
26-09-2008, 18:26
Ja raczej nie jestem za tym...
Mowisz ze w cywilizowanym swiecie nie ma zlodziei...i tu sie mylisz...
Zawsze sie znajdzie "czarna owca"...
A jeszcze bez posrednictwa allegro to byloby raczej "Dzial Kradniecia"
Dalem nie

pogromca of apo
26-09-2008, 18:49
beznadziejny pomysl az zal dupe sciska <znaczki>

Techniks
26-09-2008, 19:22
Dac wam palec bedziecie chcieli reke.
Ofc ,ze nie!

Rocky Balboa
26-09-2008, 19:34
Dac wam palec bedziecie chcieli reke.
Ofc ,ze nie!

beznadziejny pomysl az zal dupe sciska <znaczki>

Rozwalają mnie takie posty. :) To jest czysta propozycja , a nie to że ja czegoś żądam ! :) Także ogarnijcie sie Panowie ;)

@topic

Widzę że macie dość surowe zdanie na ten temat , ale gdyby ładnie przypilnować itp. ale dobra ;) Szanuje Wasze zdanie. ;)

Clizz
26-09-2008, 19:50
Na co to komu? to forum o apo a już jest dział counter strike osobiscie moge sie z tego tylko bekac bo co to jest za forum counter strike ?
a to odnosi sie do tematu po co komu jakiś dział handel kurw* coraz dziwniejsze pomysły macie niedługo ktos wyskoczy zeby zrobili dział o dziwk** zeby mozna bylo sie mozna jeb**.

GrulixBaned
26-09-2008, 19:54
Jestem na tak mógłby być to temat w którym reklamujemy rzeczy np. lampa, komputer only allegro. I by był do tego nowy regulamin dotyczący tego nowego działu.