PDA

View Full Version : [Armia 7.6] Sorcerer



Clizz
26-09-2008, 19:39
Sorcerer powinien być najleprzą profesją w pvp bo przecierz w rl tibii tak jest i tak tutaj też moim zdaniem powinno być a nie że idzie sobie 600pall i 600 sorc to jest już chyba każdemu znane kto wygra tak nie powinno być po pierwsze życia sorca są tak małe że bardzo łatwo jest go zabić na combo z dużo mniejszym levelem proszę o uleprzenie w jakiś sposób sorcerera ale nie tak że dacie mu 1+hp i ma sie cieszyć ze jeszcze ktoś nim gra.

Speedek
26-09-2008, 19:43
Nie prawda ze idze sobie 600 pall i 600 sorc to pall wygrywa ... sorc wali duzo i vita sie za cale hp , a pallek wali slabsze hity i nie vita sie za cale hp ale jego plusem jest wiecej hp od sorca aleplusem sorca jest wiecej many od palla wychodzi na to ze kazda postac jest zbalansowana w swoj sposob ...

GrulixBaned
26-09-2008, 19:46
Mortiis mówił, że doda 1 hp odejmując 1 mp. Jestem za ale powinien zostawić te mp. A co do pvp sorków to nie jest takie złe na apo. Na rl sorkiem kumpla grałem ostatnio z 2 tyg i był hunt pk w venore w trapa padłem i na kilka sd padłem. Uczciwe? A tak na marginesie najlepszy pvp na jest 2 vs knight i shoter.
Na apo:
600 rp vs 600 ms- kto wygra? Jak będą się tylko uchać to nikt. A tak w ogóle to nie zależy kto jaką prof gra tylko jak umie grać.

NA rl:
200 rp vs 200 ms- kto wygra? Otóż nikt pierwszy padnie ten kto mu się runy manasy/ mana skończy.

Orzeszek
26-09-2008, 19:50
1. Apo to nie rl tibia.
2. Sorcerer ma odpowiednie hp, pamietam sork to sork a nie chcie aby mial bóg wie ile hp.
3. Każda prof ubije każdą jeśli ma się pvp.
4. Dużo mniejszy ek nie ubije wiekszego lvlowo o np. 100 ms, bo nie jest to combo na tyle dobre by zabić. Ja musze władować 2-3 e max + mls w sorka na moim lvlu aby padł. Wystarczy, że nie mam many a on spam i w takiej chwili 70% dead (jeśli walka jest w city, jeśli pvp island to 40%szans ze padne, bo uham i nikt nie pcha).
5. Wiele było tematów o balansie i żaden się nie udał bo jeśli masz pvp dobre to wygrasz :)
6. Jak dadzą 1hp to mała różnica do ms, ponieważ 1k ms dostanie 1k hp, a z samego mls wale 2.2k więc może być :) Ale wtedy inne prof bedą zranione bo nic nie dostaną.

Clizz
26-09-2008, 19:54
Szczerze wiedziałem od początku tematu ze mnie tylko skrytykujecie sam niewiem po co to zrobilem
Ale i tak ja jestem za bo zawsze bym tu chciał grać sorcem ale kurw* niemoge bo jak zrobie to juz wiem ze bedzie dużo trudniej i na co komu 1hp+za 1mp- co to za uleprzenie to bedzie sie tak samo toczyć na co komu 1hp+ ?! 500 sorc ma tyle hp i bedzie mnial tylko o 485 wiecej (jeżeli nie spadnie do 1 lev i potem znow nie zacznie wbijac).Grulixbaned co z tego to jest tak ze sorc musi wymiatac na klawiaturze a pall jakis noobek i wtedy maja równe szanse na rl taki 100 sorc wali z sd z 300 a knight z melee tak nie wali ostro a jeszcze do tego sorc moze uciekac czyli tak duzo knight sorcowi na rl nie zrobi na tym samym lv
edit@ wszyscy na dole
mogą dodać wiecej hp niz 1 na level to prawie nic nie da z reszta tak to nic nieda
a i mam sorca 140+ ale zauwarzam ze knightem o wiele lepiej sie klepie itd tak samo pallem co to jest gm sorcow nie lubi tak juz jest od dawna a sorc powinien miec swoje pięć minut pallek juz z knightem mieli.

Marcelllo
26-09-2008, 20:03
Jestem na tak, ponieważ rp/ek wali 2 e maxy (erexy) i hit z bolta/arrow/mls i ms leży a w takiego rp trzeba by walnąć 4-6 ue + 1-2 hity z wanda aby ubić ek/rp. Gdy wali pallek w ms combo to zdane jest mu się tylko uhać a jeśli sorc w tym czasie walnie ue to już leży bo nie zdąży się wyleczyć a pallek zdąży uciec/uleczyć się. A co do many to n/c bo równie dobrze można zmienić tak, że ek będzie miał i 50mp za lvl ale żeby walił e maxa za 2k many.... Jak się liczy ile może każda profa walnąć z całej many swojego czaru to wychodzi na to samo. Sorc i druid są poszkodowani bo nie mają szans w PvP z lvl takim jak rp/ek.

PS żeby ubić siohanego 1010 ek przez 1320ek i 1250ms też trzeba sporo się bawić... A żeby ubić takiego 1k ms/ed wystarczy mieć 900rp/ek :)

Bysiek
27-09-2008, 11:28
Sorcerer powinien być najleprzą profesją w pvp ......
N/C Nie wiem czemu ale zdaje mi się, Ty masz Sorca....Zgadłem?
Powiedz Mi jak Ty chcesz inaczej Sorca ulepszyć niż dając mu hp??
Nowe czary już są.Nie wiem czy zauważyłeś ale Sorc wali dużo mocniej nisz ED,RP,EK......

Shadow Sorcer
27-09-2008, 13:47
sorcowi i druidowi powinni gmowie dodac +2hp na lvl, zwiekszyc obrazenia z rozgi o +20% i podniesc obrazenia od magii mysle ze >7% takie jest moje zdanie

Brandswe
27-09-2008, 15:10
@up
Przesadziles z tym podnoszeniem hitow. Jak teraz jest mi sie cieszko wyuhac od sorcera na moim lev jak nie mam many, bije po 4,8k gue + 1,2k s wand, a ja sie uham po 6k. On w czasie mojego uha zdazy udezyc 2 ue.
@topic
Jak ktos umie grac sorcerem to ta profa wymiata ;P

funnyx ^.-
27-09-2008, 18:24
Omg, wcale nie jest powiedziane, że Sorcerer musi być pro master koksem tak jak na Realu co jest nie prawda ^^. Musisz sie z tym pogodzić, może z czasem coś sie zmieni :)

Bondi
27-09-2008, 21:00
Moim skromnym zdaniem powinni dodać sorcom, druidom te 1hp więcej. Nie można mieć wszystkiego niestety... Magiczne walą przecież dość mocne hity. Z drugiej strony palki mają w sumie wszystko dużo hp, dużo many, silny czar Xd Jak coś też grałem [może wrócę] magiczną postacią ; )

Malffoy
28-09-2008, 09:53
Widze ze wy tego nie mozecie zrozumiec wiec napisze wyraznie: TO NIE JEST RL TIBIA DOWNY, JAK SIE NIE PODOBA TO WYP*ERDALAC NA RL A NIE DAWAC IDIOTYCZNYCH PROPOZYCJI.

Morfeusz
28-09-2008, 11:24
ja gralem druidem i wlasnie z tego powodu ze byl i nbadal jest taka slaba profesja to z Apo odszedlem. Może jak kiedyś Mortiis pomyśli troszke to drudzi benda przychodzić a nie odchodzić.

AMEN

Grajcz
28-09-2008, 11:53
Po pierwsze jak już większość powiedziała to nie jest rl Tibia...nie odpowiada - to żegnam.
Właśnie jak to ująłeś "Sorcerer powinien być najleprzą profesją w pvp bo przecierz w rl tibii tak jest i tak tutaj też moim zdaniem powinno być" - pomijając że taki argument jest bez sensu (niby co ma RL do apo?) to jest to TWOJE zdanie a wszyscy inni będą przeciw. (no może 90% bo znajdzie się paru co cię poprą bo sami grają Sorcerami)
Napisałeś że trzeba go ulepszyć ale nie dodając mu 1 hp/lvl...to jak? hity dwa razy większe? hp tyle co u knighta? Taką profe wybrałeś (zapewne z powodu że na 90% otsów sorcer jest rox i myślałeś że tu też tak będzie) to taką graj lub zacznij grać tym co uważasz za najlepsze...

Quik
28-09-2008, 12:04
Autorze tematu jesteś głupi,czy chcesz wbijać bezsensowne posty?Każda profesja w grze jest równa!Nie ma gorszych ani lepszych...gra byłaby bezsensu gdyby jedna z profesji byłaby najlepsza..powiedzmy rycerz jest najlepsza profesją w grze i co?Cała społeczność apo to rycerze i nudno by było bo by nikt prawie nie wybierał Maga,Druta czy Palka :(.W pvp powinien Sorcerer być lepszy,ale nie najlepszy niemoto!Uważam,że powinno się zrobić mały balans postaci,by wreszcie profesje były równe sobie.
Pozdrawiam Quik

Shadow Sorcer
29-09-2008, 22:04
@up ile jestes na APO 2-3dni? Żal mi cie i wyp*erdalaj z tad jak nawet nie wiesz o co chodzi masz max 20lvl (pewnie palka) i wielki mentor sie znalazl bedziesz mnie pouczal co jest na APO

@Topic
sorek nie ma szans jak walne gue i chce vite w tym samym momencie dostaje spama i spie ja na 600lvl z 123mlvl bije po +4k w ludzi z wanda max 1k ale to w rzeczywistosci jest 700+ palka na 550 lvlu nie idzie ubic za ch*uja wiec o co kaman?Gdzie tu sprawiedliwosc?

Clizz
30-09-2008, 09:37
Wlasnie rl tibia do apo duzo ma to jest jedna i ta sama gra a to jest tak ze gm doda 1hp+ to co to da wogóle 1k lev dopiero jakąś tam rużnice widać a taki 500lv to takiej rużnicy wielkiej nie odczuje powinny być takie czary np dla druida co daja mu przez chwile wiecej arma albo ze knight nie moze wymawiać czaru a nie tylko ofensywne i exury rużne
tak samo z sorcem powinien mieć czary typu walnie z czaru jakiegos np nowego i zabiera knightowi co runde 1khp to by byla gra a nie tylko takie czary jak sio i gran mas visy morty itd

Abó grzyb al muchomor
30-09-2008, 15:03
Lól wiesz dlaczego na realu sorc to mastah pvp?
Bo używa utamy, sd i ma hoty. Pewnie nawet 30 sorcem na rl nie grałeś.