PDA

View Full Version : [ARMIA 7.6] Propozycja na temat ludzi bez pacc



GrendFader
28-09-2008, 14:14
Prosze mnie wysłuchać do końca

Chodzi mi o to że expienie dla facc jest praktycznie nie możliwe
niechodzi mi o to że chcę korzyści czerpac dla siebie ja posiadam pacc
chodzi mi tu o inne osoby. Nowe tereny dla facc bardzo by się przydały


Naprzykład
15 level - 30 level - nowe tereny z hero cyce
30 level - 80 level - hydry demony bo expienie city podziemia sie nie oplaca za dużo noobkow ktorzy wchodza na repsy
80 level - 150 level - demony demon lord [demon lordy na ev masakra a na kanion jeszcze gożej]
150 level 250 level - już czas sie brac za orsze
250 level 350 level - kingi orszabale [ev kanion za dużo ludzi prawie pol miasta tam expi xD[]

od 350 levela radze kupic już pacc dla noobkow bez niego xD [zart] przynajmniej jakies tereny albo coś w stylu expa tylko bez orszy i bez kingow

To Jest Tylko Moja Opinia Nie Chcesz Nie Rob!!

Ale wy ludzie z paccem tego nie zrozumiecie i bedziecie pisać że nie potrzeba ależ oczywiście że potrzeba
To Na Tyle NaRqa

spaX
28-09-2008, 14:26
No i z tegoi wynika po co jest pacc :P Jezeli chcesz miec to wszystko to kup pacc. To drogo nie kosztuje. A pozatym niezrobia tego - czemu ? Nastaly czasy, że dla mortisa liczy sie tylko kasa. Jak bedzie gdzie expic to po co kupywac pacc ? Wiec 0 szans

Arcik
28-09-2008, 14:36
a więc moja odpowiedź to NIE !! mimo że przez długi czas nie mialem pacca to twoja propozycja jest żałosna poprostu... np.
respów demonów jest dużo... m.in. podziemia city ev can na powierzchni i pod nią i te tereny są odpowiednie... jak masz pacca to masz więcej terenów żeby poexpic na demach o których wiele osób nie wie...
demon lordy są na can pod city na ev lepsze tereny zapewnia Ci pacc
orsze są pod city i na ev standardowo...
a kingi masz na ev na can :D

jeżeli ci się te tereny nie podobają to poprostu kup pacc... przecież 10 zł to nie duzo !! a da sie wbic 200 bez pacca bo sam to zrobiłem... tylko poprostu trwa to dłużej... :/ tak wiec te twoje udziwnienia są nie potrzebne...

P.S.
zapomniałeś o tagu ;]

DranFrek4
28-09-2008, 14:51
Tak tak wyślijcie mamonkę na pixelki Mortiis będzię very happy ;) Będą expowiska, będzie pomoc ;)Pamiętajcie żeby Mortiis zareagował trzeba mu przed nosem pomachać PLN'ami ;D Nie ma innego wyjścia... Mortiis pamiętasz 2-3 lata temu jak wchodziłeś graczom w tyłek żeby tylko tu grali xD Owned

funnyx ^.-
28-09-2008, 15:31
Hehe, porównaj sobie armie z rl tibia ^^, czip soft robi wszystko dla PACC i olewa FACC, wiec uszanuj to, a expienie na facc jest możliwe :)

Malffoy
28-09-2008, 15:59
Powtorze to jeszcze raz nie podoba sie to wyjazd!
Zeby nie bylo offtopu
Nie mozesz expic masz problem? KUP PACC! Mortiis pojedzie na koncert długo włosych w koncu nalezy mu sie to bo gdy by nie on to by nie bylo tego serwera.

Dinne
28-09-2008, 17:33
Koleś co Ty wpier***** że na ev czy can na kingach expi pół miasta .... o której tam nie pójdę to zawsze z 2-3 respy mam wolne .... a Ty pierdol*** że pół miasta. ... nawet kłamać nie potrafisz ... Graj sam a nie przejmuj się Noobami bez pacca ... wyraźnie pisze że pacc za rl kasę to jak nie chcą grać na faccu to niech nie zaczynają gry... Patrz na Siebie a nie innych ciekawe czy ktoś się Tak Tobą przejmuje ..... jednym Słowem n/c

Ser@fin
28-09-2008, 18:05
Beznadziejny pomysl. Jest wystarczająco duzo respow dla low leveli, a wg mnie za malo np dla 600 lvla, nawet z pacc. ;/ Pomysl Ci nie wyszedl, ale skoro prez 3 lata grasz 20 levelem to przykro mi. :<

Marlan
29-09-2008, 19:23
Na faccu spokojnie można wbić 150 - 200 lvl. Na czym? Jak nie wiesz przeglądnij forum.
A co do low lvleli... Bez komentarza. Nie wiesz gdzie expić? Przeglądnij forum.

Pozdrawiam.

Soi
29-09-2008, 20:08
Pfff... np ktos zaczyna i co nie chce mu sie odrazu po 2 dniac hgry wylorzyc 10zl zeby zobaczyc czy na pacc lepiej a jesli lepiej to nikt nie pokarze expowisk... i jescze nie wie czy bedzie tu gral na dlurzej ;<

Daaron
29-09-2008, 20:52
Jeśli chodzi o FACC przydałyby się respy od 600+ jak wspomniał Ser@fin.

@BtW
I co to za pieprzenie że, wpłacając kase za PACC to taka darowizna przecież nie ma innego sposobu na zdobycie PACCa więc nie nazywajmy tego jakąś darowizną tylko zwykłą opłatą za PACC bez którego gra jest bez sensu myślę żę, przybrało to taką nazwą z obawy o urząd skarbowy : ]. Taa VAT.

Baczeq
30-09-2008, 16:26
nie znasz mapy i tyle ;* demony są w city podziemia przez latarnie ev can na poh orsze na ev can poh kingi ev can są respy aby spokojnie wbić 300 ale jak padasz i lvl w dol to moja wina? dobrze jest kup pacc i od 100 na drkaule ; x

GrulixBaned
01-10-2008, 16:50
Dużo demonów jest na mapie, hero itd. Co będzie tak dużo respów Facc jak myślisz będzie dobrze? Zdecydowanie nie. Wtedy nie będzie się opłacało bo tylko ja bym kupił pacc bo na sl chcę.

DeDemon
02-10-2008, 08:23
Mylffon czy jak ty tam masz. Ty tylko krytykować umiesz. Wszędzie mówisz "wypierdalaj, jak ci sie cos nie podoba". Ile ty masz lat że na necie się tak wyrażasz?
W domu też jak idziesz do przedszkola to słyszysz serdeczne "spierdalaj"?

Ja jestem za, bo ci którzy mają facc i im się apo spodoba, kupią pacc. A jak wbije ziom i zobaczy że wszędzie pełno ludzi, to stwierdzi że ots jest beznadziejny i pójdzie na jakiś "exp x5000"
Pomyślcie nad tym. W końcu każdy co ma premium, zaczynał od standardowego konta.

Sys3k
02-10-2008, 10:30
No ale sa nuuPqi ktorzy chodza 450+ bez pacc
Ostatnio 480 knight bez pacc wbil Mi na resp magic <<, kingi blokalem qumplowi zabilem go i napewno z 2-3 lvl spadly + mlvl (% ), skille itd

mateuszkosz 2.0
04-10-2008, 10:28
Ja jestem facc i powiem ci ze sie zblazniles po co nowe tereny ja na faccu da rade nawet wbic 1700 wbijasz 300 i juz latasz na magic kingach i quenach ...
zrobili wise na faccu (pulapka na soran ..) i czego tu jeszcze trzeba
a po 2 to mortiisowi trzeba sypnac kasa na pacca bo on tylko cos robi dla pacca zeby ludzie kupowali pacci

Clizz
07-10-2008, 16:12
dla mortiisa sie liczy kasa?Hhahaha smieszny jestes i kto to mowi koles co pewnie pisze raporty ZHCAKOWALI MINIE PLAPLPXLPALPLXPALx pomoz daj eq jakies plax a on nie odpisuje to rozumiema jak napiszesz cos o paccu to odpisze to jest jasne po co on ma odpisywac na tak pzdurne pytania?
Nie zgadzam sie co do tematu Mateuszkosz co on tam ma z tego pacca? to nie jest forsa

GrendFader
07-10-2008, 19:44
Ludzie wy macie jakieś chyba szare luki w umysle co napisali dzieciaku kup sobie pacc. Przecież napisałem że mam pacc tylko low lewele też chcą więcej respów troche więcej

A pozatym bedzie nowy teren dla facc i będą expowiska więc może pomogło