PDA

View Full Version : Odchodz?.



Enchox
14-10-2008, 21:24
Nadszedł ten dzień, w którym odchodzę już na zawsze.
Mialem tu dużo charów, nie chce mi sie wymieniać.
Pewnie nie mozecie uwierzyc, ale tak prawda Chojrak odchodzi z APO ^^'. Poznalem tu wielu wspanialych ludzi, byly tez wyjatki
Nie mylcie mnie z Enchoxem, Nixon tylko mi dal konto na forum bo lalus mnie zbanowal.




Czas na pozdrowienia;

1.Nixonek, najwspanialsza osoba, która tu poznalem, mysle ze tak zostanie na wieki wieków. Pozdrawiam Cie ;*****
2.Nixonek, najwspanialsza osoba, która tu poznalem, mysle ze tak zostanie na wieki wieków. Pozdrawiam Cie ;*****
3.Nixonek, najwspanialsza osoba, która tu poznalem, mysle ze tak zostanie na wieki wieków. Pozdrawiam Cie ;*****
4.Leonek, dużo sporów ale znamy sie wkoncu te 1.5 roku. Pozdrawiam ; o
5.Hrater, wspaniala osoba, mozna mu ufac <tuli>
6.Loordzix, Ty szmato XD
7.Doder, tez wspaniala osoba.
8.Maskot, to jest pro XD
9.Margoth, Rybciu!
10.GladeQ - XD Miszczó Chojrak je misie panda, pamietasz?
11.Asill - XD
12.Aziel Vara - Ty nóob :<
13.Speed xdd
14.Artas ; o
15.Jonhy Knoxvile XDDD
16.
17.
18.
19.
20.



A teraz serdeczne spierdalaj;



arcusia - od kiedy chomiki mowia?


etc..




Kogo zapomnialem dodac pisac nizej, na pewno dodam
cya all







Assil 15:11:57
a ja kce podkreslone

_JąkoOoŚ_
14-10-2008, 21:31
Chojrak 21:29:27
Moge Cie ew. pogrubic

foch
;s

@topic

plakac nie bd gg mamy ;**** aj lof ju aj ned ju

GladeQ
14-10-2008, 21:34
Chojrak je misie panda !!! hahaha pamietam :P Jak możesz ty sadysto ;( Ty okrutny ty ;( Nie ładnie ;(

I dobrze, ze odchodzisz ja naszczescie dawno przestałem tutaj grać i jestem wolny :P Zagraj ze mna i z innymi (z nasza elita ^^) na novie :D Bedziesz koks tak jak my! :> Kontakt na gg mamy i mam nadzieje, że uda mi się pilnować Ciebie w 'nie zjadaniu misiów panda' xDDD

3maj sie kotq ;]

Selrien
14-10-2008, 21:35
Papatki.Wszystkiego najlepszego w rl życiu.
APO to już nie to samo co rok lub 2 lata temu;<

*Zaxer*
14-10-2008, 21:38
nara.............................................. ............................

Sepacz <3
14-10-2008, 22:08
dawaj kutfa mje do podpisu bo zaraz blok gg _._ det na rokó!!!! XD X D XDdd XdXd D

silver ghostek
14-10-2008, 22:11
Sam kulfa nóp jezdes... xd
Szkoda ze odchodzisz ale i tak pewnie wrocisz bo to wciaga ;]

.:Speed Fireman:.
14-10-2008, 22:15
E nóbie zapomniałeś o mnie xd Szkoda ze odchodzisz bo ciebie polubiłem.

.Artas.
15-10-2008, 19:22
No cóż, na każdego przyjdzie pora.. Nie będę Cię teraz wyzywał tutaj. Powodzenia w rl życiu, wyszło jak wyszło, ale nie żałuję tej znajomości która trwała ponad rok. Było świetnie, ale sie zepsuło.. :cool:
Pozdrawiam. : o

Bieliczanka
15-10-2008, 19:23
Idź w pizdu;) (Liż dupę Vikusi - Kurwusi)

Spójrz w lustro ;>

<znaczki> ;D

@Viki
Mam wyjebane na ciebie.. i twoje teksty mnie nie ruszają...nudna jesteś
Dla mnie byłaś, jesteś i będziesz DZIWKĄ (mogę dostać warna...zwisa mi to)

~Johny Knoxville~
15-10-2008, 19:34
Witam,

Dobrze Chojrak że skończyłeś gre na tym 'gównie' apo Upada lub już upadło na psy, takie jakie zaraz niżej wymienie;)

Nie powracaj już na to dno, graj z Wujkiem Johnym na RL Guardia ^^

Pozdrawiam .


No nareszcie... Już myślałem, że nigdy tego nie zrobisz. Potrafisz uszczęśliwiać ludzi ^^. Kiedyś byłeś spoko, ale okazałeś się fałszywą sz**tą. Sorry, ale taka prawda. Krzyżyk na droge.

Nawet nie czytałem twojego wręcz 'metalowskiego' 'postu'.

Wyjdź i nie wracaj, uszczęśliwisz mnie...

Chodź i tak znamy twoją przyszłość


http://www.kildenett.no/imagearchive/Auschwitch2.jpg

Prosze wejdź, tam skończysz swój żywot, życze ci tego z całego serca.

Enchox
15-10-2008, 19:40
No nareszcie... Już myślałem, że nigdy tego nie zrobisz. Potrafisz uszczęśliwiać ludzi ^^. Kiedyś byłeś spoko, ale okazałeś się fałszywą sz**tą. Sorry, ale taka prawda. Krzyżyk na droge.

PS
Artas 'jebanym' thiefem? A pamiętasz jak go okradłeś?
Szkoda, że wyszło jak wyszło, ale sam tego chciałeś.


Ej swiętoszku, a kto go tez opierdolil, kto wykorzystal ze ma pass do chara i zajebal domek? No kto, a falszywa szmata to ty jestes, wszystko ladnie wyspiewales swojemu chomiczkowi.

.
Tylko, że ja mu oddałem all ;)//Laluś



aha do lalusia, DAJ MI WARNA PLZ


a taki maly edit

Nix
15-10-2008, 19:54
No nareszcie... Już myślałem, że nigdy tego nie zrobisz. Potrafisz uszczęśliwiać ludzi ^^. Kiedyś byłeś spoko, ale okazałeś się fałszywą sz**tą. Sorry, ale taka prawda. Krzyżyk na droge.

PS
Artas 'jebanym' thiefem? A pamiętasz jak go okradłeś?
Szkoda, że wyszło jak wyszło, ale sam tego chciałeś.


Potrafisz uszczęśliwiać ludziTo jest wypowiedz Viki. Masz prawa autorskie?


Kiedyś byłeś spoko,Nie, nie.. przemyśl to.. może to Ty kiedyś byłeś spoko?:o


ale okazałeś się fałszywą sz**tąNa jakiej podstawie tak mówisz? Bo wolisz chomiki niż przyjaciela?
Poza tym takie słowa bezpodstawnie i bez dowodów rzucone z ust Moderatora.. bez komentarza..



Szkoda, że wyszło jak wyszło, ale sam tego chciałeś.
Nie, nie.. chomik tego chciał, a ty posłuchałeś i teraz udajesz, że wszystko to Jego wina.

I drogi Bartoszu.. nie rzucaj się, bo Twoja fota trafi na forum, a tego obaj nie chcemy.

@Topic
Kontakt gg jest;*

Blacksmith on Tour
15-10-2008, 20:16
No i idz piesku idz :) do swojego Nixonka i Viki moze ci sie wypna :) Nie pozdrwiam :D


To jest wypowiedz Viki. Masz prawa autorskie?

Nie, nie.. przemyśl to.. może to Ty kiedyś byłeś spoko?:o

Na jakiej podstawie tak mówisz? Bo wolisz chomiki niż przyjaciela?
Poza tym takie słowa bezpodstawnie i bez dowodów rzucone z ust Moderatora.. bez komentarza..

Nie, nie.. chomik tego chciał, a ty posłuchałeś i teraz udajesz, że wszystko to Jego wina.

I drogi Bartoszu.. nie rzucaj się, bo Twoja fota trafi na forum, a tego obaj nie chcemy.

@Topic
Kontakt gg jest;*


Co do twoich wypowiedzi......Idz liz dupsko swojej Vikusi i tak ci nieda :D ona ma swojego Gromika (Pana wiecznego wzwoda) jestes dzieckiem ktore tylko napina w sieci a na rl bys dostal jak bys tylko na podworko wyszedl frajerze nie mam slow do takich debili jak ty.....

Nix
15-10-2008, 20:29
@Up
"W dupie byłeś, gówno widziałeś."

Viki
15-10-2008, 21:54
Idź w pizdu;) (Liż dupę Vikusi - Kurwusi)

Spójrz w lustro ;>

<znaczki> ;D

Vikusi Kurwusi? Sorry ale to nick Kingusi;)
Wymysl cos nowego:(

Spojrz w lustro? lepiej ty spojrz i zdejmij kask...

;) Oj ja nie wiem co gorsze Chomiki czy King Kongi;/
Ty idz do fryzjera a King Kong niech idzie do stomatologa ;/
Ty dla mnie jestes Pieskiem ja moge byc Dziwka;)
Tyle na tem temat :)

@topic
Baju :) Powodzenia :)

@Rebel
Zamknij morde dwulicusie... Prosilam Cie o zdanie?

Rebel 2.0
16-10-2008, 15:38
@Enchox
ŁAŁ jaki Ty ***** jestes uzdolniony,kup se musk frajerze pojebany i tam lepiej daj fotke swoja jak sie zmiesci na ekranie grubasie popierdolony.
@Viki

Idz Pinokio nosek sobie napraw:( Prawda boli ze jestes ***** i na Pereleczke mowisz co ?;>Dobrze ze luster nie masz w domu i na nie nie patrzec bo kinolkiem wybijasz jak probujesz w nie looknac:)

@ Morde masz Ty paskudo wredna tak samo Ciebie nikt o zdanie nie prosil wiec stul jape.
@Topic

Wypierdalaj!!

Laluś
16-10-2008, 16:05
Postanowiłem napisać kolejnego posta, tym razem bez wpływu zbędnych emocji. Szkoda, że wszystko się zepsuło. Nie żałuję tej znajomości. Znamy się prawie rok i nawet spotkaliśmy się w RL (fajnie się w nogę grało). Cały czas miałem nadzieję, że się wszystko naprawi, ale nic z tego nie będzie jak widzę. Mimo tego co napisałeś ja Cię pozdrawiam. Teraz już wiesz co naprawdę myśle na ten temat. Zapewne niczego to nie zmieni, ale musiałem to napisać. Możliwe, że sam niedługo odejdę, pewnie się będą wszyscy cieszyć ;).

PS
Tamtego posta usuwam. (poprostu nie będę postów nabijał i tak jest zacytowany kilka razy^^)

Ales Thon
16-10-2008, 16:11
Nara & dopisz mnie. xdd

Mejger
16-10-2008, 16:55
Nie wracaj ;<************************************************** *************************************

Wiele Miałem Kont
29-10-2008, 16:26
Plx... odejdź, ale już nie wracaj. Jak widzę takich noobków jak Ty, to się zastanawiam po co mi mój 1,2klvl na APO, skoro są tam takie przychlasty jak Ty.

PS: Dzięki za tą przysługę jeśli poważnie odejdziesz.

Oxidosis**
04-11-2008, 14:12
Bye.

Kiedyś Cię nie nawidziłem, a za to bardzo lubiałem Arcusię, sam wiesz jak było.. uważałem Cię za największą kurwe na apo, tak samo jak Ty mnie.. potem znienawidziłem Arcusie po tym co zrobiła i akurat wtedy dało się z Tobą pogadać ;] Myśle że jesteś spoko, ale ja z Arcusią sobie wszystko wyjaśniliśmy i jest ok..

Co do Nixona, mam ochote Cię tak zbluzgać jak nikogo na apo, ale jesteś według mnie wporządku więc tego nie zrobie.....

Co do konfliktu Lalusia z Chojrakiem nie będe się mieszał, ale ja uważam że Laluś to osoba wporządku.

Enchox
04-11-2008, 14:31
Bye.

Kiedyś Cię nie nawidziłem, a za to bardzo lubiałem Arcusię, sam wiesz jak było.. uważałem Cię za największą kurwe na apo, tak samo jak Ty mnie.. potem znienawidziłem Arcusie po tym co zrobiła i akurat wtedy dało się z Tobą pogadać ;] Myśle że jesteś spoko, ale ja z Arcusią sobie wszystko wyjaśniliśmy i jest ok..

Co do Nixona, mam ochote Cię tak zbluzgać jak nikogo na apo, ale jesteś według mnie wporządku więc tego nie zrobie.....

Co do konfliktu Lalusia z Chojrakiem nie będe się mieszał, ale ja uważam że Laluś to osoba wporządku.

arcusia to *****, kto tepi kurwe ten idzie do nieba : o

poz!om
04-11-2008, 15:46
pozdrawiam Ciebie Aj Lof Ju


czemu Mnie Nie Ma W Pozdrowieniach Efereti Pamiętasz