PDA

View Full Version : [ARMIA 7.6] Moja Propozycja



Nemiksiol
18-10-2008, 18:10
Witam czytelnikó moja propozycja jest taka zeby zrobic wiecej respów takich jak na magic z ots kingami te respy mogły by sie znajdowac na nowym miescie jak bendzie juz gotowe i mogły by byc nawet plane za kilka sc

Domerus3
18-10-2008, 18:44
Pff to ma być propozycja? Takich tematów było xxx razy...po 1 nic nie wskórasz po 2 wymyśl coś godnego uwagi a nie jakieś smuty tu przelewasz o respach...daj spokój człowieku

Hrater
18-10-2008, 19:00
Witam czytelnikó moja propozycja jest taka zeby zrobic wiecej respów takich jak na magic z ots kingami te respy mogły by sie znajdowac na nowym miescie jak bendzie juz gotowe i mogły by byc nawet plane za kilka sc

heh. Zaraz zarobisz warna jak ja :P

@topic
Co do propozycji to niezła ;P

Silkroad
19-10-2008, 21:25
Propozycja Super :P Był taki temat ale to nic :) Bardzo się przydadzą Respy expią tam naprawde duże lvl a małe nie mają gdzie :P Na nowej wyspie niech zrobią dużo. Jestem na tak!

BroxiQ
20-10-2008, 07:41
Powinny być takie respy bo na Kingach jest najlepszy exp bo mają dużo mniej hp od bally :) Szybciej się bije w w ogóle... :) Można by płacić nawet po 2 sc xD.
Pozdrawiam.

Ser@fin
20-10-2008, 08:31
Stworzylem juz temat z sondą na ten temat. Bylo 100 glosow na tak. Tzn jest. Mowie bylo, poniewaz Mortiis wypowiedzial sie ze nie bedzie zmian na magic island poniewaz nie ma czasu, zapalu i miejsca na mapie.

N/c

BroxiQ
20-10-2008, 15:52
Czas zawsze się znajdzie... Miejsce na mapie też :) Tylko tego zapału i ochoty trochę brakuje... Ale jak gracze dalej będą odchodzić w takim tempie to nie ma obawy :* Na pewno robota szybko ruszy.
Pozdrawiam.

Metalsider
22-10-2008, 07:57
ja tam jeszcze nie wiem bo expie na max elder demonach ale wywnioskowuje ze jest za malo elder demow i demow ...