PDA

View Full Version : Cya



Malffoy
01-11-2008, 16:25
Odchodze z tego zapchlonego ots ; > i juz nie wroce a wiec bye

Moje osiągniecia

Albercior - 1-818

Malffoy - 1-802

Szkarlatny leon -1300-1310 xd

Elemeledudki - 900-1000

2 chary up kupilem za kcc sprzedalem za rl kase zarobilem około 1400 zl : >

I w hooy noob charów 100+ lvle.

Wszyscy są dwulicowi oprócz skocia :D pozdro :eek:

@edit:
Zapomniałem jeszcze o innych postaciach:

Lord Pih 1100+ ed

Alneestoo 800+ ek

Muflonek 400+ ek

Tras Lowe 800+ ed

Ero Senin 500+ ms

Nie pamietam jakie miały lvle jak nimi grałem wiec napisalem teraz jakie mają : >

Apocaliptiqs
01-11-2008, 16:41
Ciekawe od kogo kupiłes leona xD
Postatci to ty miałeś wiecej ^^
Fajnie sie z toba gadało powidzenia w rl.

~Johny
01-11-2008, 23:13
Wszyscy byli psami tylko nie Skocio?

Albo Skocio był psem a reszta nie...

Stary co ty pierdolisz, za duzo marychy...

No to nara...

Ale i tak powrócisz to jest jak pierdolony nałóg wiem coś o tym..

Cya;*

Bysiek.

On jest żałosny?

Nie powiedział bym... Jakby się nie potoczyło, tak jak się potoczyło, że się z nim pokłuciłem, to bylibysmy dalej przyjaciółmi .

Macie coś do niego? Macie i do mnie...

Bysiek
02-11-2008, 07:51
Jedyne ci powiedzieć to.... WYPIERDALAJ psie jebany,jesteś najżałośniejszą osobą która znam (tylko na 4um) wydupcaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Drako o.o
02-11-2008, 11:41
pokłuciłem


chlopie ty sie ortografi naucz


topic.

spoko byles ale jestes dwulicusem
w oczy kolega za plecami wrog

Hirokumi old Yavimava
02-11-2008, 12:58
Spadaj... masz tyle kasy po pokradłeś co sie dało...sam mam SSy jak Szkarlatnemu zwijasz itemki z domku ... nara ..I..

Rokix
02-11-2008, 13:07
chlopie ty sie ortografi naucz



ty też :) xdddddddddddddddddddddddddddddddd

Scylla xD
02-11-2008, 13:23
Pozdrownienia ja też chyba odejde a tak pozatym ja miałem szkarlatnego leona i go sprzedalem za 420 zl ;p;p nie na allegro tylko kumplowi może on ci sprzedał nie jestem pewnien.

Malffoy
02-11-2008, 13:44
Spadaj... masz tyle kasy po pokradłeś co sie dało...sam mam SSy jak Szkarlatnemu zwijasz itemki z domku ... nara ..I..

Szkarlatny to moj rl a ten co zwijał mu itemki to pallseka gral nim bo mu chara sprzedałem wiec zaknij pi*de glupi gnoju jak nie wiesz... a po drugie po co mial bym krasc jakies itemki skoro w dp mam 260kcc? jestes poje*anym dzieckiem neo.

Hogart 2.0
03-11-2008, 15:19
Szkarlatny to moj rl a ten co zwijał mu itemki to pallseka gral nim bo mu chara sprzedałem wiec zaknij pi*de glupi gnoju jak nie wiesz... a po drugie po co mial bym krasc jakies itemki skoro w dp mam 260kcc? jestes poje*anym dzieckiem neo.

Buahaha sprzedales mi postac no nie rozsmieszaj mnie chlopie;]Powiedz jak bylo rewanz za wszystkich ludzi ktorych oje***;)Jak powiesz ze nie oje***

To pokaze nasze rozmowy na gg jak sie chwaliles ze meczyles sie z pihem miesiac ale go wreszcie hacknolem i zaciesz.Tyle co ludzi hacknoles to poezja.Pozatym jestes noobem do potegi,Zeby sprzedac statek na ev z rs na sobie i to jeszcze miales 300lvl a sellaes 1300 buhah i dales sie zajebac ja bym czekal az rs zniknie boze ale ty jestes zalosny powodzenia w rl zyciu i ucz sie dalej hackowania iditow ktorzy daja sie na to nabrac;]Mnie ani razu nie zlapales ;p

19Fifi64
21-12-2008, 08:57
Jedyne ci powiedzieć to.... WYPIERDALAJ psie jebany,jesteś najżałośniejszą osobą która znam (tylko na 4um) wydupcaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja bym powiedział, do ciebie dokładnie to samo co ty do Niego.

@topic
Dobrze robisz, tibia to gówno. :)