PDA

View Full Version : Nasza-Klasa "Zapoznajmy si?"



Is'KiSii
07-11-2008, 21:40
Cześć ;P odrazu mówię ,że to nie temat dla Lamusów ;p:)
Jeśli ktoś sie Boi to nie podawaj swoich Danych :)

Oczywiście chcę aby Forumowicze się bardziej ze sobą zapoznali ;p Piszemy swoje dane jeśli ktoś chce to oczywiście rozsyłamy Zaproszenia ;p

No więc do Roboty ;p

Mój Profil ;p-http://nasza-klasa.pl/profile/1205326 w jakimś czasie musze pyknąć sobie zdjęcie ;p no i oczywiście te imie i nazwisko to tym czasowo dla jaj :)

Pozdrawiam

rzet xD
07-11-2008, 21:45
Szccczerze ? Nasza klasa jest dla frajerów tak samo fotka ^^ ale to tylkko moje zdanie róbcie se co chcecie

Domerus3
07-11-2008, 21:47
Weź człowieku jesteś żałosny, tu wyzywasz odlamusów bo ktoś danych nie chce podać itd?

Małe sprostowanko, patrzcie na jego profil na nk:

Imię: Wtf`?

Nazwisko: 粵語吴语文言

Telefon: 0700888232

Pseudonim szkolny:

Miejscowość: UkF#

Wiek: 98 lat

"no i oczywiście te imie i nazwisko to tym czasowo dla jaj"

Jaj powiadasz, a przed chwilą coś pier....eś o baniu się o własne dane osobowe...Taki z ciebie kox?

A tak btw po ch... mi małolaty po 13-14 lat w znajomych, żeby siare robić? No litości...


Edit@ I po co teraz rżniesz głupa? A tak btw to po co zmieniasz na siłę tekst na "pszepraszfam miscu " itd? Ten sarkazm już się przejadł, każdy noob już tak pisze, naprawde nie jesteś fajny ;D Pozdro lamusie

A tak w ogóle warn dla Is'KiSii za nabijanie postów ;]

Is'KiSii
07-11-2008, 21:49
^^ Dobra Koleś Szacun zmieniam dane ;p pszepraszfam miscu kurce boje se ciebia nie opierdalaj mje tylkjo :)

Do Modków ;p Jeśli bedą sie powtarzały tego typu sytuacje proszę o usunięcie Tematu :-) aha.. i warn dla pana Up proszę bo pisze nie na temat ;p

Rase
07-11-2008, 22:19
Robisz temat bo chcerz ogladać twarze dzieci z apo. Jesteś pewnie jebanym pedofilem xD. Nie licz ze dodam cos. Dopuki nie pokazesz foty ja nie dam swojego nk

Is'KiSii
07-11-2008, 22:43
Dobrze przerasham was :( jestem Gejem i chcialem popatrzeć na wasze tyłeczki ale nic z tego ;x:)