PDA

View Full Version : Zadanie domowe!!! Przydatna pomoc!! P?ac? xD



Sorc King
10-11-2008, 21:48
Witam. Już piszę, że nie wiedziałem w jakim dziale umieścić ten temat dlatego proszę ewentualnie o przeniesienie.
Kto zna odpowiedz na takie pytanie dostanie o ile gra na apo 1 sc ;d:

"kultura nas nie ogranicza, ale daje nam poczucie bezpieczenstwa" Minimum 50 słów :D. Pozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc.

GrulixBaned
10-11-2008, 22:01
Hmm.. Z chęciom Ci pomogę. Tylko zapisz pytanie.

Wiele Miałem Kont
10-11-2008, 23:55
Dobra to ja się za to zabiorę, bo ostatnio miałem o kulturze :D
"kultura nas nie ogranicza, ale daje nam poczucie bezpieczeństwa"

Moim zdaniem dzięki kulturze człowiek ma poczucie bezpieczeństwa, każdy podświadomie wieży w to że ma do czynienia z kimś dobrym, kto nie zrobi mu krzywdy. Kultura nie może nas ograniczać ponieważ choćbyśmy się starali to zawsze ona się w nas zmienia i daje nam więcej perspektyw oraz możliwości rozwijania się.

Mam nadzieję że Ci pomogłem.
Jak coś nie chcę tego 1sc, bo nie gram na apo :p

@down
trochę się mija z tematem, niby wszystko jest, ale jakoś dziwnie :p coś nie ej :p

Nie ma za co, jak coś to napiszę jakbym kiedykolwiek potrzebował pomocy, ale jak Ty będziesz potrzebować możesz pisać na prv tylko nie wiem czy zawszę pomogę i na czas zdążę(net) wrazie co możesz liczyć :)

Veto
11-11-2008, 08:19
"kultura nas nie ogranicza, ale daje nam poczucie bezpieczenstwa"

Moim zdaniem, ta wypowiedź jest w pełni zgodna z prawdą. Kultura daje nam poczucie bezpieczeństwa w najprostszej sytuacji - rozmawiamy z kimś, kto ma inne poglądy, wyrażamy swoje zdanie. Jeżeli ta osoba zachowa kulturę, to wysłucha naszej wypowiedzi i uszanuje nasze zdanie, nawet z nami na ten temat podyskutuje. Jeżeli natomiast nie, to będzie nam przerywać, będzie kierować w stosunku do nas różne nie miłe zwroty, a nawet grozić! Dlatego, chciałbym aby wszyscy ludzie zachowali kulturę w stosunku do siebie, ponieważ będzie nam wszystkim lepiej.

My się już umawialiśmy. Jeżeli pomogłem, to wystarczy jedno słowo ; )

Sorc King
11-11-2008, 12:47
Hmm.. Z chęciom Ci pomogę. Tylko zapisz pytanie.
"kultura nas nie ogranicza, ale daje nam poczucie bezpieczenstwa"


@Wiele Miałem Kont i ^vETo^

Bardzo dziękuję wam za pomoc i odpowiedzi, Jeżeli będziecie kiedykolwiek potrzebować jej także chętnie pomogę. Dziękuję !!!