PDA

View Full Version : [ARMIA 7.6] Konta i Rzeczy które Sie Tylko Marnuj?..



SzmateX
17-11-2008, 00:30
Witajcie

Przeglagam juz którys raz z rzedu statystyki apo i 20 % graczy to sa ludzie którzy sie nie logowali na konta od 4-6 mies na konta i prawdopodobnie sie juz nie zaloguja, a czeka ich tylko delete.
Wiec mam pewien pomysł zeby rzeczy z tych kont oddac na loterie po co maja sie zmarnowac, a konto razem z postacia tez szkoda ale regulamin regulaminem.

Fajnie by było zeby tak sie stało ale zapenie nie ma szans,to jest moja sugestia co ja bym zrobił.

Prosze sie wypowiedziec.

JaCkAzZ
17-11-2008, 00:34
Lepiej wziąć i usunąć te konta całkowicie, razem z itemami ;]
A loterie można zrobić przecież normalnie, Mortiis "wyczaruje" softy i chooy, już można kupować losy żeby je wygrać :D

Zresztą ja bym zrobił loterie taką, że wylosowane osoby i te które nie miały kuponu tracą kasę z konta xDDD To by była jazda, kasa na serwerze by spadła, bo ludzie by nie grali o nagrodę, tylko żeby nie stracić kasy :D:D BAUShbdu

Dobra, tak sobie żartuję, ale ta loteria i tak nie jest potrzebna chyba.

Peace ;]

BroxiQ
17-11-2008, 07:11
@Autor.
A może ktoś się jeszcze zaloguje :P. Może najlepiej tobie te itemy oddać... Nie martw się na kontach na których ktoś nie gra itemów też nie ma :>. Dawno sprzedane albo rozdane kumplom, jak chcesz loterie to idź do budki LOTTO.
Denny pomysł.

Muflon
17-11-2008, 11:49
Nie no trzymajcie mnie, ty jestes chłopie poj**any, chciał bys zeby ktos bez twojej wiedzy brał twoje itemki z dp bo nie grasz? Moze ta osoba woli delete niz dac te itemki jakims jeb**ym noobom (tobie i twoim kolegom).
Żal.rus jestes noobem nr.1

Tal
17-11-2008, 13:44
Hahaha.... Jeśli ktoś ma coś cennego na koncie np. pandemę, klapy itd. To raczej nie zostawia tego wszystkiego do skasowania, jeśli jednak ktoś by coś takiego zrobił to na pewno nie powinien tego dostać ktoś zakładający tak durne tematy jak ten tu... Pomysł oczywiście do bani...
To tyle, baj

poz!om
17-11-2008, 15:08
@ broxiq
Dobra robota nabijaczu postów

@Topic

Hyh po co rozdawać konta z itemami jak na APO jest i tak już za dużo kasy moim zdaniem pomysł do dupy ponieważ jak chcesz konkurs to tak jak ktoś wyżej napisał Mortiiis wyczaruje te items.

Załóżmy na loteri gra 500 osób które kupują przynajmniej 1 los to jest już bardzo dużo kasy wtedy itemki są droższe.

To na tyle

Morfeusz
17-11-2008, 15:14
Kolego po co GM ma się trudzić,jeżeli chce dać na loterie jakieś itemy to może wpisać 1 komendę i to wszystko wiedz temat zbędny do DELETE :]


:):):)

Silkroad
17-11-2008, 15:47
Kolego po co GM ma się trudzić,jeżeli chce dać na loterie jakieś itemy to może wpisać 1 komendę i to wszystko wiedz temat zbędny do DELETE :]

Weź przeczytaj ze zrozumieniem...


Nie no trzymajcie mnie, ty jestes chłopie poj**any, chciał bys zeby ktos bez twojej wiedzy brał twoje itemki z dp bo nie grasz? Moze ta osoba woli delete niz dac te itemki jakims jeb**ym noobom (tobie i twoim kolegom).
Żal.rus jestes noobem nr.1

Popieram. Potem by był spam do Mortiisa że mniał hack'a :)



Dobra, tak sobie żartuję, ale ta loteria i tak nie jest potrzebna chyba.

To po co jest robiona??

Pomysł dno... Duże levele grają, a jak nie grają to nie dostaną delted bo Mortiis myśli że kupią pacc(k)a Pomyśl sobie jak wbijasz i nie masz nic bo Mortiis sobie dał na loterie. Pf. A może jak ktoś nie gra to jego konto wstawić na loterie? Pomyśl troszke zanim napiszesz. Mortiis może wpisać !chce itemka Softy i ma xDD ;d A tak na serio to NIE!

Tibiacz15
17-11-2008, 19:45
Z jednej stromy dobry pomysl a zajs z drugiej zly.....

Dlaczego dobry ?

Poniewaz....np taki 15 lvl nie ma nic...a dzieki looteri wygra softy,dsl itp

Dlaczego zly ?

np... taki 100 lvl ma eq np... mpa , great shield, g legs, Demon helmet, boh...

a taki przykladowo 15 lvl dzieki loteri ma dsl , soft boots , blassed shield itp


^^ Wienc nie popieram....

BroxiQ
17-11-2008, 19:56
@Poz!om.
Skoro tak nabijam intensywnie posty jak ty to twierdzisz to czego jeszcze bana nie dostałem... Masz racje wypowiadam się w wielu tematach ale zawsze każdym postem coś do niego wnoszę więc mnie możesz pocałować w dupę... Jak mi zazdrościsz to też nabijaj tylko na temat... Jak dla mnie całkiem mogą licznik postów wyłączyć bo ja tu nie siedzę dla tych cyferek tylko z nudów.

AvalanchE
18-11-2008, 14:16
Zal i porażka a skad wiesz ze nie będą... Jestem na nie

Undead Pall
18-11-2008, 14:17
takie postacie i itemy trzeba USUNAC i tak na servie jest za duzo kasy... chcesz kase/? kup na allegro jak pies ;]

Metalsider
18-11-2008, 15:29
zal po co takie cos wymyslacie jest dobrze co wam te konta przeszkadzaja?
zel! pozatym jezeli komus sie znudzilo na pul roku i ma 300 lvl a chce jeszcze wrucic a mu usuna to co?! usuncie ten temat ;p p;

Feryn
20-11-2008, 12:40
Ta, jasne loterie... żeby było w "obiegu" więcej kasy i itemków? DELATE IM :D

A postacie żeby się nie zmarnowały to najlepiej dać Tobie? uhauhaUHAUHu

Kate a.k.a Kisse
20-11-2008, 20:47
zdecydowanie nie mozna tak zrobic jakby ktos mi tak moje konto wygral a np bylabym gdzies za granica przez pewien okres przyjezdzasz patrzysz a tu ci ktos wykupil konto.......pomysl.;jak juz to delete ;d

Lord Nightwish
22-11-2008, 09:03
Twój pomysł jest żałosny..Ta reszta 80% ludzi co się loguje może ci to sprzedać, wystarczy że na trade napiszesz, a jak chcesz policytować jakieś itemy to na forum-handel zapraszam.
{pozdro}

Ktoś
22-11-2008, 16:26
Zły pomysł.
To są konta tych ludzi i bez ich zgody nic nie można ruszać. To chyba jasne...
Mortiis wpisuje jedną komendę i ma dużo itemów :D.

Arigori IksDe
22-11-2008, 19:06
Z kazdym dniem trace wiare w inteligencje czlowieka i ilosc madrych ludzi na swiecie