PDA

View Full Version : Flama..



Duffenzho_bżdonc
20-11-2008, 16:50
Wiem, że ten temat zostanie zaraz usunięty, ale nie mogę się powstrzymać :D

Chciałbym wam przedstawić pewną sytuację która działa/dzieje się na tym oto temacie:
http://forum.toproste.pl/showthread.php?p=327471

To jest dział 'Gildie' w którym orka zrobiła temat, który wogóle nie pasuję do tej podkategorii..
Co ma pvp do gildii? Oczywiście Flama wypowiedziała się, ale nie do orki, ale do tych co pisali posty pod wypowiedzią orki..
Orka zapewne nie dostała warna bo to haj level, ale ja np. dostałem.. A napisałem tylko swoje zdanie.. Moja propozycja to 'wywalenie' Flamy z posady moderatora. Zaraz wyślę link do tematu mortiisowi. Zobaczymy co on na to ;|.

xxXTibiomanxxX
20-11-2008, 16:53
No chyba normalne że jak wyzywaliście się w tym temacie to was nagrodzila warnami :/
Człowiek nie robot popełnia błędy.
Mortiis i tak nic z tym nie zrobi...

@2 Down
No przecież tam chodziło o bitwę pomiędzy gildiami...

Mc Maciek
20-11-2008, 16:54
I bardzo dobrze zrobił wlepiając Wam te warny ;| Zbeształeś zapewne jakimiś wulgaryzmami pianke i płaczesz, że Cie ukarał? Nie bądź dzieckiem... Za brak kultury są warny... Zauważyłeś, żeby pianka w jakikolwiek sposób obraziła kogoś z NLN? Bo ja nie...

Duffenzho_bżdonc
20-11-2008, 17:00
@Mak ...
Nie rozumiesz, że ta twoja pianeczka dała temat o pvp czy czymśtam w dziale gildie? Rozumiem jakby to bylo w dziale 'Humor' czy tam 'Pytania' Ale gildie?

Techniks
20-11-2008, 17:02
Wiem, że ten temat zostanie zaraz usunięty, ale nie mogę się powstrzymać :D

Chciałbym wam przedstawić pewną sytuację która działa/dzieje się na tym oto temacie:
http://forum.toproste.pl/showthread.php?p=327471

To jest dział 'Gildie' w którym orka zrobiła temat, który wogóle nie pasuję do tej podkategorii..
Co ma pvp do gildii? Oczywiście Flama wypowiedziała się, ale nie do orki, ale do tych co pisali posty pod wypowiedzią orki..
Orka zapewne nie dostała warna bo to haj level, ale ja np. dostałem.. A napisałem tylko swoje zdanie.. Moja propozycja to 'wywalenie' Flamy z posady moderatora. Zaraz wyślę link do tematu mortiisowi. Zobaczymy co on na to ;|.
Dział Gildie tak?
Więc 1 gildia zaprasza 2 na pvp..

@Flama
***** Ty jestes az tak niedojebany/a? To jest dzial gildie.. To czemu pianka (idiot men) nie dostal delete? Tylko my mamy dostac jak 'normalnie' odpowiadamy na pytanie? To sie chyba leczy :||||.. A idz w chuuuuuja :<<<<

Twoim zdaniem jest to normalne wypowiadanie się?
Dostaliście zaproszenie ,zamiast pisać normalnie tak bądź nie to spamujecie cały temat bez odpowiedzi .. Takie jesteście koxy.

Is'KiSii
20-11-2008, 17:03
Debilu ! dała w gildie bo chce z wami wojne psy z NLN.... i tak nikt z NLN nie stawi czoło "krs" bo się ich boicie jesteś kolesiem który ma jakiś sredni lvl i kozaczy bo jest w zasranym NLN wypad 12-latku

Duffenzho_bżdonc
20-11-2008, 17:05
Bez odpowiedzi? Może nie wiesz co to jest delete post? Wszystkie posty zostały skasowane, tylko ten z bluzgami o nim/niej ;o zostawił/a. Pewnie dla tego właśnie, żebyście to cytowali..

PS: Nie płacze o 2 warny, bo mogę sobie zrobić tysiąc takich kont :<

Nakomi takahata
20-11-2008, 17:05
Debilu ! dała w gildie bo chce z wami wojne psy z NLN.... i tak nikt z NLN nie stawi czoło "krs" bo się ich boicie jesteś kolesiem który ma jakiś sredni lvl i kozaczy bo jest w zasranym NLN wypad 12-latku

On tego nei rozumie mogles nie pisac zaraz bedzie CIe wyzywal :P

Duffenzho_bżdonc
20-11-2008, 17:08
@Is'KiSii, Idiota wyżej.
Is costam, jesli nie dostaniesz warna to ja nie wiem co jest z tym forum.. ;o
Ten wyzej, nie będę nim. Chce wyzywać, niech wyzywa. Może się spotkamy na pefaópe? Bo na forum widze zakozaczyłeś.

@Down
Dałeś tego warna? Bo coś o tym nie piszesz, pochwal się, bądz best moderatorem..

Flama
20-11-2008, 17:08
Nawet nie chce się pisać ;/

Temat pianki jest w odpowiednim dziale, nie złamała w żaden sposób regulaminu więc nie dostała warna.
Jeśli uważasz ,że jestem złym moderatorem to pisz skargi.
Prosta sprawa i myślę ,że nie ma tu nic więcej do dodania.

Jestem chłopakiem.... to tak na przyszłość


Piszę jeszcze raz... możecie napisać skargę. Na kolejne bezsensowne posty nie mam zamiaru odpisywać.

Undead Pall
20-11-2008, 17:11
http://i38.tinypic.com/2ilhv1f.jpg



Ahh niestety Flama po wlepieniu mi pkt karnego zapytana czy ma jakis dowod nie odpowiedziala :(




@up chociazby Babcie Fele z Palolandii... znasz?? ;o dalej prosze o dowod bo jak narazie to co zrobilas jest nazywane pomowieniem

@jeszcze raz up to jak jestes chlopakiem to gz nicku :* moze sie zaprzyjaznimy? traktuj to jak podryw <lol>