PDA

View Full Version : Screen by Rookslayer Team! Teletubisie!



Bloody_Butterfly
24-11-2008, 22:18
Oto nasz screen teletubisowy. [Jak cos ja jestem Maly Rookslayer ;p]

http://images37.fotosik.pl/34/e71335bb504cbc28.png (www.fotosik.pl)

Kate a.k.a Kisse
24-11-2008, 22:33
gratuluje bota ": D a po second dziecinna gildia :/ ale zycze wam wielu sukcesow ;d

Heroes Rooker III
25-11-2008, 01:10
Zapowiadam że to nie będzie dziecinna gildia , sam do niej należe.
Mam nadzieję że przetrwamy jak Hedson Team i będziemy przyjmowali graczy porządnych z dobrą oceną wśród innych ale zobaczymy.
Pozdro :) i czas wziąść już za porządniejszą która przetrwa aż do exodus Armii.

Roftl Master
25-11-2008, 12:06
Hahaha nie moge xDDD zajebisty pomysl z tymi Teletubisiami :D Na następny raz odcinaj paski a nie zakrywaj... bo tak to sie kazdy skapnie :P

Arhain
25-11-2008, 14:03
gratuluje bota ": D a po second dziecinna gildia :/ ale zycze wam wielu sukcesow ;d

Że pasek zakryty to niezawsze znaczy ze bot, ale w tym przypadku też myśle ze bot :P


Zapowiadam że to nie będzie dziecinna gildia , sam do niej należe.
Mam nadzieję że przetrwamy jak Hedson Team i będziemy przyjmowali graczy porządnych z dobrą oceną wśród innych ale zobaczymy.
Pozdro :) i czas wziąść już za porządniejszą która przetrwa aż do exodus Armii.

Ty tez juz upadles... Prosisz o itemy itd itp jak jakis noob, dzieco.
Z Drugiej strony ta gildia to cos dla ciebie, nooby ktore chca byc fajni kiedy udaja teletubisie. Dzieci !!!

@Topic
Żal mi was, i tyle

Heroes Rooker III
25-11-2008, 14:51
Widać że cię pogieło totalnie jak jego.
Jesteś noobem jak Capitan Rook odejdż i nie życzę sobię abyś komentował moich wypowiedzi !!
Co do teletubisów to głupi pomysł.
Będzie lepsza i nie będzie noob gildia :)Tym samym będzie jak Never Alone Ponurego albo Friends :)

Roftl Master
25-11-2008, 15:28
A właśnie, czemu Friendsy sie rozpadły? :/

Rook.Men.Mariusz.
25-11-2008, 16:28
A właśnie, czemu Friendsy sie rozpadły? :/

1.Coraz więcej ludzi zaczeło odchodzić.
2.Na czacie porozmawiasz raz na tydzień ?
3.Wole iść do jakieś innej gildi,duzo ludzi na czacie.


Ja też jestem w tej gildi jak narazie noobków nie widziałem więc zapraszamy.

Arhain
25-11-2008, 16:41
Widać że cię pogieło totalnie jak jego.
Jesteś noobem jak Capitan Rook odejdż i nie życzę sobię abyś komentował moich wypowiedzi !!
Co do teletubisów to głupi pomysł.
Będzie lepsza i nie będzie noob gildia :)Tym samym będzie jak Never Alone Ponurego albo Friends :)


Sam jestes noob. Bede Chcial to komenty dodam. Tak to mozesz mamie zabraniac.
Ta Gildia z toba nigdy nei dorówna Never Alone, jezeli w niej bedziesz za góra 2 miesiace jej nie bedzie, no chyba ze cie wywalą, lub znowu hakna:D:rolleyes:
kto tu jest dziecko, sam nie potrafisz nawt sie zabezpieczyc... Jak mozna stracic pare kont z dobrymi lvlami. Gdybys nie widzial istnieja Firewall'e Antyvirusy i inne. (look:
Instalki.pl
Dobreprogramy.pl
Także kiedy wpiszesz w google.pl, {antyvirus lub firewall} wyskocza ci strony z dobrymi programami)
Grzesiu życze ci kolejnego haka ! :)

A Teletubisie bez ciebie napewno dalej zajdą :):):):):)

@Topic
ZObaczymy jak dlugo przetrwacie :D

Griwelda
25-11-2008, 16:49
Hehehe fajny pomysł z tą guildią:p
Życzę samych sukcesów i szanowania się nawzajem:D
Tylko żeby komuś nie zachciało się biegać po Rooku z fioletową torebeczką:D
Ja też założę własną guildjie ;)

DannRook
25-11-2008, 19:24
Sam jestes noob. Bede Chcial to komenty dodam. Tak to mozesz mamie zabraniac.
Ta Gildia z toba nigdy nei dorówna Never Alone, jezeli w niej bedziesz za góra 2 miesiace jej nie bedzie, no chyba ze cie wywalą, lub znowu hakna:D:rolleyes:
kto tu jest dziecko, sam nie potrafisz nawt sie zabezpieczyc... Jak mozna stracic pare kont z dobrymi lvlami. Gdybys nie widzial istnieja Firewall'e Antyvirusy i inne. (look:
Instalki.pl
Dobreprogramy.pl
Także kiedy wpiszesz w google.pl, {antyvirus lub firewall} wyskocza ci strony z dobrymi programami)
Grzesiu życze ci kolejnego haka ! :)

A Teletubisie bez ciebie napewno dalej zajdą :):):):):)

@Topic
ZObaczymy jak dlugo przetrwacie :D

Odezwała się legenda rooka od siedmiu boleści-.-
Po 1 Never Alone to sux gildia a jeżeli już porównywac do jakiejś gildii ową gildię to tylko do Hedson Team o ile wiesz co to za gildia, bo tylko ta gildia mogła miec miano najlepszej gildii na rooku...
Antywiursy z dobrych programów wykyrwają najpopularniejszego keyloggera jakim jest OwnTibia, ciekawe od kiedy...
Życzę powodzenia w kozaczeniu na Rl.
@edit
Jakbyś nie wiedział to tylko 3 antywirusy wykrywają Owntibie i są płatne, więc tymi dobrymi programami to możesz sobie wiesz co zrobic...

Ales Thon
25-11-2008, 20:34
Zapowiadam że to nie będzie dziecinna gildia , sam do niej należe.

Jak należysz to na pewno dziecinna. =/

#topic
Żałosne. Banda pixeli krzycząca 'Tulimy' co ta gra robi z ludźmi. =/

Thus Astud 2.0
25-11-2008, 20:38
@Up
masz zero poczucia humoru, sztywniak z Ciebie -.-
@topic
od kiedy jest 5 teletubisiow?

alan na otsie II
25-11-2008, 21:38
Myślę, że to co zrobiliśmy (zabawa w Teletubies) nie jest dowodem na to, że Gildia jest dziecinna, kiepska itp.

W gildii panuje miła atmosfera, na Guild Chat zawsze coś się dzieje.

Co do noobów to jeżeli takowi się zdażają to ich wywalamy. Nie chcemy w Gildi sztucznego tłumu... Gildia ma być swojego rodzaju kopią Zakochani w Roqu, która swojego czasu była najliczniejszą gildią na rooku (może ktoś pamięta).

Arhain
26-11-2008, 13:03
Jakbyś nie wiedział to tylko 3 antywirusy wykrywają Owntibie i są płatne, więc tymi dobrymi programami to możesz sobie wiesz co zrobic...

Śmieszny jestes... Poszukaj w necie a znajdziesz... Ja tylko wpisalem odpowiednie haslo w google.pl i mam antyvirusa ktory owntibie wykrywa.
Nie Wiesz? Nie Pisz.
A pozatym ,który mądry człowiek mając duży poziom ściaga niepotrzebne programy. Ściagał boty i był w nich keylogger :). Można zabezpieczyć także komp przed włamaniem, tak jak to u Heroesa było ze mu "okradli" kompa. Aby Wejść na moj komputer trzeba znać 5 haseł, dla srednio-zaawansowanego hakera jest to bardzo trudne. Przy Tych hasłach niepomógłby "łamacz haseł" :)

@edit
Mnie sama nazwa tej gildi troche alan zraźiła juz ;/

DannRook
26-11-2008, 22:25
Śmieszny jestes... Poszukaj w necie a znajdziesz... Ja tylko wpisalem odpowiednie haslo w google.pl i mam antyvirusa ktory owntibie wykrywa.
Nie Wiesz? Nie Pisz.
A pozatym ,który mądry człowiek mając duży poziom ściaga niepotrzebne programy. Ściagał boty i był w nich keylogger :). Można zabezpieczyć także komp przed włamaniem, tak jak to u Heroesa było ze mu "okradli" kompa. Aby Wejść na moj komputer trzeba znać 5 haseł, dla srednio-zaawansowanego hakera jest to bardzo trudne. Przy Tych hasłach niepomógłby "łamacz haseł" :)

@edit
Mnie sama nazwa tej gildi troche alan zraźiła juz ;/
Dobra dawaj nazwę tego antywirusa który według ciebie wykryje own tibie -.-
Idioto myślisz, że jak dasz sobie hasło "123&^%$#&*^%$$#" to haker będzie miał z nim większy problem niż z "andromeda345", widać, że za mądry to ty nie jesteś. Poczytaj sobie o keyloggerach a potem porozmawiamy, wiesz co to keylogger? To taki programik, który odczytuje to co ty piszesz, w oknie np. tibii.
Nie wiem jak mu mogli okraść kompa, po formatce plik dzięki któremu haker miał "rzekomo" dostęp to jego kompa musiałby jeszcze raz dostać się do jego komputera.Pozdro&Poćwicz. Lmao

Arhain
27-11-2008, 15:13
Pozdro&Poćwicz. Lmao

To ty poćwicz :D
na co sie klucisz ja do ciebie nic nie mam :confused: