PDA

View Full Version : Zal expa x 10 ://



Megereess Onwed
13-12-2008, 20:18
Wedlug mnie to nie potrzebne jest ;// Wypowiadac sie ;D

@ Marcin <3
Wiecej graczy zagra owszem, ale starszy straca na tym to nie fer wobec nich
@ Mc Maciek
Zauwaz ja tam nie pisalem ze chce exp x 10

Puttana
13-12-2008, 20:19
Chcą mieć więcej graczy... Słyszałem na game-chat że zrobili to bo były problemy z restartem. Kiedyś nie było serwera 2 dni i nic takiego nie robili ;)

Thus Astud 2.0
13-12-2008, 20:25
Jak juz tak robia to niech do gazety napisza.Albo wezma exp x300 tak jak na mazurkiskim.
Abo zamkna server.Mortiis wtedy zobaczy ze trzeba szanowac graczy i odpowiadac na kazdy e-mail.

Techniks
13-12-2008, 20:31
Abo zamkna server.Mortiis wtedy zobaczy ze trzeba szanowac graczy i odpowiadac na kazdy e-mail.
To raczej powinno być na odwrót.


Czemu nie exp x10 i tak wtedy jest cieżko zabić jakiegoś potwora z powodu przeludnienia :)
Przecież na zawsze tego nie ma ,a naprawde gra po 1klvl staje się nudna i monotonna więc eventy tego typu sa potrzebne : P.


Ja Was kompletnie nie rozumiem... Najpierw są propozycje, żeby raz na jakiś czas zwiększać exp rate, a jak już to zrobią, to sie nie podoba ;|

Weźcie się zastanówcie, czego w końcu chcecie!
Po prostu każdy ma swoje zdanie na ten temat ,a dzięki większej ilości tych pozytywów dzieje się coś takiego.

Mc Maciek
13-12-2008, 20:35
Ja Was kompletnie nie rozumiem... Najpierw są propozycje, żeby raz na jakiś czas zwiększać exp rate, a jak już to zrobią, to sie nie podoba ;|

Weźcie się zastanówcie, czego w końcu chcecie!

Daaron
13-12-2008, 20:43
Jak Mc Maciek stwierdził... dopiero co było w dziale Propozycje o tym żeby na święta zwiększyć otrzymywany exp. Według Mnie to bez sensowny pomysł, są lagi wszystkie respy zajęte nie ma jak expić. Lepiej żeby Mortiis Coca-Cole zrobił ;>.

Pall Posion
13-12-2008, 21:02
No jest przeludnienie na respowiskach zróbcie żeby exp 10 trwalo z 20min albo 15 na 10minut lub 5

^Gpiotras~
13-12-2008, 21:05
http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=39861

Tyle osob prosilo w tym temacie/\ zeby byl exp na swieta awy co teraz
rzal pomysl wogule wesi mortiis to wyloncz bo to rzal na kulkach jest

Jak będziecie tak podchodzic co ekipa apo zrobi to nic nie bedzie chcieliscie nowe qesty/item sa i 90%apo to sie nie podoba chcieliscie wiecej modow/gm tez wam sie nie podoba i tez 90% graczy sie nie podoba.

Podziwiam mortiisa ze chce jeszcze prowadzic apo...

.Bart.
13-12-2008, 21:08
Ja Was kompletnie nie rozumiem... Najpierw są propozycje, żeby raz na jakiś czas zwiększać exp rate, a jak już to zrobią, to sie nie podoba ;|

Weźcie się zastanówcie, czego w końcu chcecie!

Pewnie chodzi ci o ten temat: [ARMIA 7.6] Experience Na święta (http://forum.toproste.pl/showthread.php?t=39861)
może i są takie propozycje, ale jest wyraźna przewaga głosów na nie..więc oczywiście fail. jest dużo fajniejszych propozycji, ale jak zawsze muszą wybrać najgłupszą..ci którzy głosowali w tym temacie na tak, to nooby które nie umieją expić i chcą wbić chociaż raz 5lvli w dzień -,-

@topic
Idiotyczny pomysł, n/c nie wiem po co to wprowadzili..

Marcin <3
13-12-2008, 21:24
Według mnie to dobry pomysł z tym expem, przynajmniej więcej graczy zagra.

Maks
13-12-2008, 21:26
Pewnie chodzi ci o ten temat: [ARMIA 7.6] Experience Na święta (http://forum.toproste.pl/showthread.php?t=39861)
może i są takie propozycje, ale jest wyraźna przewaga głosów na nie..więc oczywiście fail. jest dużo fajniejszych propozycji, ale jak zawsze muszą wybrać najgłupszą..ci którzy głosowali w tym temacie na tak, to nooby które nie umieją expić i chcą wbić chociaż raz 5lvli w dzień -,-

@topic
Idiotyczny pomysł, n/c nie wiem po co to wprowadzili..

Bart mój wodzu :D nie wiesz po co to jest ?;] domyśl się, jak dla Mnie to szkoda mi graczy którzy siedzieli i expili a teraz exp x10 , miodzio że nie gram :)


ci którzy głosowali w tym temacie na tak, to nooby które nie umieją expić i chcą wbić chociaż raz 5lvli w dzień -,-

ten tekst Mnie rozwalił :D

elder dodek
13-12-2008, 21:40
zgodze sie z tematem expa 10x nie powinno byc bo to jest raczej porzadny ots a nie jakies szajstwo-.- niech apo pozostanie apo a nie jakies exp razy 10 itp to jest wkorzajace wy robicie exp 10x bo chceicie nam zrobic przyjemnosc a jest gorzej niz ze zwyklym bo multum ludu na respach ale nie o tym tu mowa nie? jestem przeciwko exp 10x -.- mogles dac sonde czy chcesz miec exp razy 10 czy nie ;o

~Paso~
13-12-2008, 21:45
Nie!!! Jescze raz nie !!!!
Jest to niesprawiedliwe dla graczy ktorzy WSZYSTKI LVL ponabijali na Exp 5x ;s
a Teraz nooby chca 10x... Checie Exp 10x? Zmiecie OTS....otslist.pl

Sys3k
13-12-2008, 22:12
Nie rozumiem was.
Mortiis wkoncu doj*** wam exp x1 i zobaczycie.
Dopiero bedzie placz -,-
Dobrze, ze czasami daje x10 bo monnotonne wbijanie "powolne" tych lvl sie nudzi.
Ale moim zdaniem na swieta exp x2, zeby ludzie spedzili czas z rodzina a nie z "przyjaciolmi" z tibi.



Cu

Taki se pazdzioszek
13-12-2008, 22:34
No bez przesady...
Exp x 10 był chyba godzinę? Także nie jest tak źle. Później Mortiis spowrotem zmienił na x 5.
Facet był w dobrym humorze i chciał pokazać, że zajmuje się serverem to podwyższył Wam exp rate. :D
W sumie to nie powinno tego być, ale na Waszym miejscu aż tak bym się nie pluł.

DannRook
13-12-2008, 22:38
Fail...
Niestety to nie przyciągnie nowych graczy, bo nigdzie nawet na oficjalnej stronie nie ma takiego newsa, ja się dowiedziałem dopiero wchodząc w ten temat. taki exp nic nie da bo każdy bd walczył o potworki, respy bd zatłoczone, a dobre jest to tylko dla tych, którzy nie mają rl życia i robią sobie tzw. "nocki".
Pomysł beznadziejny bo ja rozumiem coś robić nowego na serwerze ale trzeba kiedyś wytężyć trochę mózgownicę i zrobić coś fajnego a nie exp razy 10.
Co do wypowiedzi Mc Maćka...
Jak pewnie widziałeś większość była na nie i uzasadnili swój wybór a Ci co byli na tak go nie uzasadnili więc to może dać trochę do myślenia.
Ci co byli na tak to dzieci 12 letnie-.-

Lost Girl
13-12-2008, 22:43
Nie no koniec apo. Jak mi się pacc skończył to jest zwiększony exp to się nazywa szczęście. A z resztą róbcie co chcecie mi tam się już tu granie znudziło.

elder dodek
13-12-2008, 22:45
@dann rook

cos ci nie pasuje ze sa 12 letnie? mam 13 lat i sie tym jaram i nie mow na mlodszych bo sam nim mozesz byc ;o -.^

Mareczekk
14-12-2008, 00:44
No jest przeludnienie na respowiskach zróbcie żeby exp 10 trwalo z 20min albo 15 na 10minut lub 5


20-5 min? dziecko goscio co ma ponad 1k lvl nie wbije se pol lvl. A ten exp x10 jest potrzebny raz na dwa dni. Tak chcieliscie zmiany na swieta to ja macie a teraz co? Nie pasi ci? Nie graj. Tym co sie to podoba beda to popierac. A mysle ze 80% graczy sie to podoba. Jesli ty masz z tym problem graj na rl. Tam tylko jest exp x2 na tydzien.

JaCkAzZ
14-12-2008, 01:09
hehe.....Zwałe mam z tego co się dzieje :D:D:D

Zostaw im Mortiis exp x10, co jakiś czas x30 i będzie good :D

Szkoda tylko że nie można cofnąć serwera tak z 1-2 lata wstecz ;/ Oczywiście z wszystkimi tamtymi graczami, bez tych co doszli potem, zapewne bym dalej grał :D:D


LUDZIE EXPCIE!! EXP X10!!!! Ja pie.dole hit!!

Pelé
14-12-2008, 04:25
10x exp - zpalapi mnie ma bocie gratulacje :D
@mc maciek
zeby zrozumiec mmie musisz byc bogiem w ktorego i tak nie urwierze wied nie zrozumiesz mnie napewno wiec mozesz possac jedynie :)

Exevo knight
14-12-2008, 04:39
Dla mnie idiotyczny pomysł. Jak już dają coś takiego to niech to ogłoszą bo ja się o tym dowiedziałem z Game-Chat - u.

Techniks
14-12-2008, 05:02
Dla mnie idiotyczny pomysł. Jak już dają coś takiego to niech to ogłoszą bo ja się o tym dowiedziałem z Game-Chat - u.

Zawsze piszą o tym na kanale DEFAUT.
Przecież nie będą spamować ..

Nie no koniec apo. Jak mi się pacc skończył to jest zwiększony exp to się nazywa szczęście. .
Mam identycznie.

Mo$uke
14-12-2008, 08:34
Moze mi ktos powiedziec co z tym expem 10x???
Bo cos nie w temacie jestem?? Kiedy on bedzie? Czy juz byl??

Jak byl to jak zwykle mnie cos ominelo....
Exp 10x na chwile to nic zlego , ale potem niech zostanie tak jak jest,,,