PDA

View Full Version : Zbanowany - dlaczego?



Ktoś II
14-02-2009, 12:43
Witam

Proponuję, aby na forum APO weszła taka opcja, że po zbanowaniu kogoś, na jego e-mail zostaje wysłana wiadomość o tym za co dostał ostatniego warna.

Wiele osób zostaje zabnowanych, a nawet nie wiedzą za co...

^Gpiotras~
14-02-2009, 13:09
Jestem za ! ;D Ale nei na e-mail tylko jak sie bedzie logowalo na konto to bedzie pisalo
,,twoje konto zbanowane!!Powód:XXX''

\/to samo napisalem :PP a po zatym go go 1 k post xD

Silkroad
14-02-2009, 13:29
Wysłać ma E@Maila, i gdy dostaniesz bana, to Cię wyloguje, a gdy się zalogujesz, będzie pisać ; Zostałeś zbanowany za nabijanie postów : O. Jestem oczywiście na tak.

Cash
15-02-2009, 12:46
Wiesz, jak dostajesz bana to wiesz chyba jaki regulamin zlamales ...

old Don Mateo
15-02-2009, 13:30
Tak trudno napisać do jakiegoś modka np. Mc Maćka i spytać się go na PW za co dostałeś ostatniego warna ??? czy to aż takie hardcore ? ale mimo tego jestem na tak a wejdzie to w życie pewnie za rok ^.^ albo w ogóle


@down

Jest jeszcze jeden modek ;s

Tettii
15-02-2009, 13:42
@up
Mc Maciek ci odpisze, ale Dexoti cię oleje - on nie ma na głowie tylko forum. Zajmuje też grą.. (?)
@topic
Nie, bo po co? Jeśli taka opcja byłaby w panelu (?) forum to może.. ale jeśli sam modek miałby wysyłać ci maila? Pfff.. Od samej tej roboty by mu się znudziło.

adrianeq :)
15-02-2009, 15:04
Jestem jak najbardziej za :))
Magiczne znaki Magiczne znaki Magiczne znaki Magiczne znaki Magiczne znaki Magiczne znaki Magiczne znaki Magiczne znaki Magiczne znaki Magiczne znaki Magiczne znaki Magiczne znaki Magiczne znaki Magiczne znaki Magiczne znaki Magiczne znaki Magiczne znaki Magiczne znaki

Bondi
15-02-2009, 18:56
Jestem na tak, bo nigdy nie wiesz za co dostałeś ostatniego warna, aczkolwiek powinieneś się domyśleć xd.
Według mnie każdy użytkownik forum powinien mieć wgląd do warnów tak jak to mają moderatorzy.

Axeleq
16-02-2009, 14:13
Nie, bo prędzej mu palce spuchną jak takie pajace (nie wymieniam nicków) będą codziennie spamować i dostawać bany tak żeby go zdenerwować..

Niech przychodzi wiadomosc : Zosałeś zbanowany! i powód jak na pw.