PDA

View Full Version : Edzio first - solo i nie tylko ; )



.Bart.
04-03-2009, 03:42
Filmik ma raczej na celu udowodnienie mortiisowi, tygrysowi i wszystkim tutorom, że edzio first używa bota na zakładanie might ringów, a ewidentnie się tego wypiera. Przypatrzcie się hitom jakie mu zadaje, kiedy jest hit z miecza ~2k-3k to z exori max bije po ~6.3-6.6, a przy hitach z miecza 3k~-4k~ bije w niego po 6.5-~7k może jeszcze manasując się zmienia z full ataku na defense? wtedy hity z exori max by nie były aż tak zróżnicowane. Miałem jeszcze dwa filmiki, ale coś się popsuło i nie chcą się odtwarzać. Zwróćcie uwagę również na to jak się manasuje, bo podobno bot robi to za mnie :(.

i przez ostatnie parę minut filmiku spójrzcie na to jak edzio się manasuje, przez ponad godzinę ani razu nie zrobił dymka. Aż taka celność? pewnie wyrobił sobie to puszczając cavebota na bally na noc ;).

link do filmu: http://www.speedyshare.com/891778585.html



przy okazji wstawię parę ss'ów z zachowaniem edzia, bo w dziale 'Zgłoszenia' nikt nie reaguje.

2 - Kradzież przedmiotów, kont, 'respawnów' i innych dóbr należących do gracza, jest karana.
wbijanie na respa+atakowanie moich potworów
http://i43.tinypic.com/2ai4woh.jpg
http://i44.tinypic.com/2e2p9hs.jpg
to się tyczy do destruktywnego zachowania, ja kiedyś za atakowanie nie swoich potworów, dostałem bana na 9dni.

i inne:
http://i41.tinypic.com/26279qb.jpg
http://i42.tinypic.com/2m2w39t.jpg
http://i42.tinypic.com/b86c8m.jpg

na koniec pytanie do edzia: zdradź mi sposób pisania, manasowania, suwania i uhania w tym samym czasie.

kumor15
04-03-2009, 07:50
Ewidentnie ma bota :)
ale niestety Bart nawet gdyby Edzio pojechał do mortiisa i napisał mu na ręce "używam Bota"
to bana i tak by nie dostał ;)
ale możne tym razem będzie inaczej...............

Patryk1441
04-03-2009, 15:53
jak nie za bota to powinien dostac bana za obrazliwe wyrazanie sie bo tylko wyzywac potrafi nupek ;/

Fox <3
04-03-2009, 17:08
Rozjebało mnie to:

-przeciez czesto sie wbijasz na respy queen
-jak chuj
-jak na quenach dobre 50 lvli nie expilem
-no od 50 lvli
-czyli od 2dni

XDD

@topic

Banik plx?

Black Morn
04-03-2009, 17:32
Moim zdaniem wy dwaj jesteście o kant dupy warci... każdy wie, że czubass, edzio first jadą na cave bocie. Dlaczego nie mają jeszcze delete? Tego to ci nie powiem tylko mortiis. Powinieneś dostać bana za słowo "kurwo"

Slashek xD
04-03-2009, 17:37
Edzio to lamka jest... Ja miałem 1123 a on 1420~ i sie bal ze mna na pvp... później jak go zabiłem to wyzywał od botów a później powiedział że miał debuga, ale dziwny był ten debug bo sie uhał ;d
To jest 0!
Takiemu psu dajesz ignore i nara ;p

pozdro

Pampalini
04-03-2009, 21:31
z tego co widze na filmiku , edzio manasuje sie caly czas tak samo,co wynikalo by ze ma bota :< ostatnio go widzialem jak na cave jechal xD zal go -.-

Haqumen
05-03-2009, 15:33
Sorry bart ale ty jesteś w .... głupi. Wiesz ze s set wczoraj nie działał dlatego takie hity na ciebie siadały?Dzisiaj s set już działa wiec może teraz powalczysz z edziem zobaczysz ze jesteś noob. A po za tym cave bota to ty masz jak bierzesz po 4 qenny biegając i uh i piszesz + to ze się nie zatrzymujesz jak expisz.Nie bronie tu brata ale proste pisze jak jest. Pozdro i naucz się przegrywać Dzieciaku.

A Bart czemu te pierwsze ss na qeenach to bez paska co cave bot tam był?? A ze ci się przerabiać nie chciało to najlepiej uciąć pasek i spokój. Proste masz bota a oskarżasz innych popatrz na siebie je... bocie.<Śmieć jesteś>

.Bart.
05-03-2009, 16:26
Sorry bart ale ty jesteś w .... głupi. Wiesz ze s set wczoraj nie działał dlatego takie hity na ciebie siadały?Dzisiaj s set już działa wiec może teraz powalczysz z edziem zobaczysz ze jesteś noob. A po za tym cave bota to ty masz jak bierzesz po 4 qenny biegając i uh i piszesz + to ze się nie zatrzymujesz jak expisz.Nie bronie tu brata ale proste pisze jak jest. Pozdro i naucz się przegrywać Dzieciaku.

A Bart czemu te pierwsze ss na qeenach to bez paska co cave bot tam był?? A ze ci się przerabiać nie chciało to najlepiej uciąć pasek i spokój. Proste masz bota a oskarżasz innych popatrz na siebie je... bocie.<Śmieć jesteś>

ośmieszasz się idioto ;) set nie działał wczoraj, a ten film jest z przed wczoraj tzn. z wczorajszej nocy, wtedy jeszcze działał. jak mam walczyć z edziem jak on się boi dać yellow? bije tylko jak mam reda albo jak go próbuje fragować..jeżeli miał bym cavebota, to bym wbijał po 10 lvli dziennie, a expie po pół levela-level dziennie, do tego wbije 20% i mi się odechciewa, jak to się nie zatrzymuje jak expie? widziałeś mnie kiedyś, żebym nie zbierał loota z queen? ja wole expić z lootem i level wbijać 10min dłużej, ale mieć 1kcc na sle:o. Przegrywać? zabić solo 6x edzia w czasie kiedy on mnie raz zabije to jest przegrywać? O.O ssy są bez pasków, bo tak mi się podoba i nie muszę się tłumaczyć komuś, kto dostał konto i wbił na nim 50 lvli. Ja bota nie mam i na apo nie będę miał. 'są ludzie i parapety'. Spamując mi w grze na prv podczas pkowania tylko tobisz z siebie kretyna. : )
jeżeli ci coś jeszcze nie pasuje to pw/prv w grze, a nie tu trollujesz. ;)


bart naucz się pisać.Nie widzę sensu gadać z tobą wiec nara.I jak co nie mów że ktoś ma bota bo edzio miał p arma....I dlatego mu tak dużo biłeś..Proste on wiedział ze s set nie działa jako jeden z pierwszych.
Pozdro.
Ps. Nie wierzysz pisz do piha.
jesteś aż tak tępy czy udajesz? pierw piszesz, że s set nie działał, a potem, że pedzio miał założonego p arma. jeszcze może jak się manasował to miał p arma, a jak mnie bił to zakładał blue robe? <lol> `naucz się pisać` - ocb? S SET WTEDY JESZCZE DZIAŁAŁ, ROZKMINIASZ?


19:51 Don Ja: Ale szczerze zejebiscie twoja stara mnie tu uha pogratulowac matki
<zgon> XD


Pozdro i naucz się przegrywać Dzieciaku.
edzio w s secie którego wziął z don ja, wcale nie sharowanie, bana oczywiście nie dostanie : )

1652 06/03/2009 00:53:28 Bart
1652 06/03/2009 00:54:52 Bart
1652 06/03/2009 00:59:07 Bart
1652 06/03/2009 01:03:59 Bart
01:06 Edzio first: ignore
01:06 Bart: twoj brat sie faflunil ze nie umiem przegrywac, ale to nie ja przegrywam ;D
01:06 Edzio first: ignore cepie masz

Pink Majster
05-03-2009, 16:59
Ja tez prosze o bana bo sie przyznaje do bota xddd A zapomnialem kto to bedzie ogladac z GM'ow...

Pedzio first dalej boci i kazdy z GM jak widac ma na to wyjebane ... ehh ;D ciekawe na ile pacc'a kupil, ze w gratisie antybana dostal od Mortiisa O.o




bart naucz się pisać.Nie widzę sensu gadać z tobą wiec nara.I jak co nie mów że ktoś ma bota bo edzio miał p arma....I dlatego mu tak dużo biłeś..Proste on wiedział ze s set nie działa jako jeden z pierwszych.
Pozdro.
Ps. Nie wierzysz pisz do piha.

Ale czy ty tepa cioto nie rozumiesz, ze set w nocy dzialal??:| jezu mowic do slupa a slup jak *****... :|

Haqumen
05-03-2009, 17:22
bart naucz się pisać.Nie widzę sensu gadać z tobą wiec nara.I jak co nie mów że ktoś ma bota bo edzio miał p arma....I dlatego mu tak dużo biłeś..Proste on wiedział ze s set nie działa jako jeden z pierwszych.
Pozdro.
Ps. Nie wierzysz pisz do piha.

James Bond
06-03-2009, 01:31
ŻAŁOSNY TEMAT W CHUYY.. Zazdrościsz mu czegoś? Dlaczego nie robiłeś filmików jak krwa Kicaii botował? jak Viki była na bocie? nie mam nic do niej ale taki przyklad daje.



Wiadomo, Bart i inne plebsy z akwarium orki (domek pianki) to pupilki GM'a.


Edzio może i dostanie bana, ale wiekszosc gmów powinna spojrzeć na samych graczy KRS jak tam wosso to ich 2 tibia, dostane warna za to że zjechałem ich od plebów, ale bart za wyzwanie od idioty kogos tam nic nie dostanie, tutaj panują skurwy**ńskie znajomości któryc NIKT/NIC nie zmieni.

Jesteś przeciwko orce, jesteś INNY. Jesteś zły.

.Sempacz
06-03-2009, 09:15
@up
jestem zly XD

@topic
nie da sie odtworzyc filmiku, w ogole nie moge zaisntalowac tibiacam ng xd

Martin16
06-03-2009, 13:26
Każdy, wie że ma bota xS aha jeszcze jedno 12h przed kompem ? : o tyle spędzsz dziennie przed kompem ?. Gz.

.Bart.
06-03-2009, 15:11
ŻAŁOSNY TEMAT W CHUYY.. Zazdrościsz mu czegoś? Dlaczego nie robiłeś filmików jak krwa Kicaii botował? jak Viki była na bocie? nie mam nic do niej ale taki przyklad daje.



Wiadomo, Bart i inne plebsy z akwarium orki (domek pianki) to pupilki GM'a.


Edzio może i dostanie bana, ale wiekszosc gmów powinna spojrzeć na samych graczy KRS jak tam wosso to ich 2 tibia, dostane warna za to że zjechałem ich od plebów, ale bart za wyzwanie od idioty kogos tam nic nie dostanie, tutaj panują skurwy**ńskie znajomości któryc NIKT/NIC nie zmieni.

Jesteś przeciwko orce, jesteś INNY. Jesteś zły.
dlaczego nie robiłem filmików jak kicaii botował. bo tego nie widziałem, jeszcze może napisz, że na cavebocie jechał :> to czemu ty filmików nie zrobiłeś? Ja dałem filmik, bo mnie to wkurwia jak ktoś boci na otsie, jeżeli jeden umie grać bez botów, to czemu taki edzio może sobie botować? nie mam żadnych znajomości człowieku, to ty się zawsze do każdego plujesz, że ma 'krzywą mordę' czy coś innego, a jeszcze ci tego konta nie zbanowali, może swoją fotkę pokaż? pośmiejemy się. o co ci chodzi z tym domkiem pianki? każdy kto ma tam inva to dla ciebie 'plebs'? nigdy ze mną nie rozmawiałeś, ale to, że mam inva do chaty pianki to już jestem ten zły botter który ma znajomości. a poza tym nigdy nie byłem w żadnym krs, mim czy innej gildi pianki. SSów nie przyjmują więc specjalnie zrobiłem filmik, TUTAJ ŻADEN GM/TUTOR SIĘ NIE WYPOWIEDZIAŁ WIĘC SPAMOWAŁEM PRZEZ 2DNI W RAPORCIE, ŻEBY KTÓRYŚ OBEJRZAŁ FILMIK, JAKĄ DOSTAŁEM ODPOWIEDŹ? FILMIK TO NIE JEST 100% PEWNOŚCI..edzio oczywiście dostał bana, ale nie za bota tylko za obraźliwe wyrażanie i na ile? na 6-8h, a ja za takie coś bym pewnie dostał na parę dni, jak za bicie kogoś potworów dostałem na 9dni, a edzio nawet na 1h za to nie dostał.
To co zrobić, żeby udowodnić komuś botowanie np takiego edzia? SSY - FAKE, FILMIK - NIE MA 100% PEWNOŚCI <rotfl>


Każdy, wie że ma bota xS aha jeszcze jedno 12h przed kompem ? : o tyle spędzsz dziennie przed kompem ?. Gz.
wiesz, że istnieje coś takiego jak bot blackdproxy, przychodzę ze szkoły, załączę ze 3 chary do zbierania kasy, wychodzę z domu, wracam powiedzmy o 20 wyłączam te chary, żeby nie mieć lagów na apo i zaczynam grać na apo.;)

teraz czekam na spam: 'no jerzeli botujesz na rl to tu tesz botujesz gnoju1!'
powtórzę jeszcze raz na apo nie bociłem i nie będę botował. :rolleyes:

edzio first
09-03-2009, 22:23
teraz ja sie wypowiem. A wiec jeśli chodzi o boty to nie używam a ze taki bart mi zazdrości ze tyle expie to niech tez sobie poexpi. odnośnie bota na might ringi czy jakoś tak to ja nawet nie wiem jakiego bota by trzeba mieć na to. might ringow nie kupuje a tym bardziej nie nosze. Zadnego filmika jak botuje tez nie posiadasz. Logicznie myśląc po co bym expil na ball jakbym miał bota? przecież to wszystko jedno gdzie bym go ostawił, na quenach bym mlvl dobry wbił bo teraz mam trochę za niski jak na lvl ale to tylko moje zdanie. więcej nie pisze bo szkoda mi słów na Ciebie, a GM'y mnie już nie raz sprawdzali i jakoś ani od Adiosa ani od Sieki bana nie dostałem.

-=O Lanser O=-
11-03-2009, 20:04
Edzio first to bot...
kkthxbb

Jaszczur 2.0
18-03-2009, 09:52
teraz ja sie wypowiem. A wiec jeśli chodzi o boty to nie używam a ze taki bart mi zazdrości ze tyle expie to niech tez sobie poexpi. odnośnie bota na might ringi czy jakoś tak to ja nawet nie wiem jakiego bota by trzeba mieć na to. might ringow nie kupuje a tym bardziej nie nosze. Zadnego filmika jak botuje tez nie posiadasz. Logicznie myśląc po co bym expil na ball jakbym miał bota? przecież to wszystko jedno gdzie bym go ostawił, na quenach bym mlvl dobry wbił bo teraz mam trochę za niski jak na lvl ale to tylko moje zdanie. więcej nie pisze bo szkoda mi słów na Ciebie, a GM'y mnie już nie raz sprawdzali i jakoś ani od Adiosa ani od Sieki bana nie dostałem.

Zazdrości, że tyle expisz? Naprawde jest czego zazdroscić:cool:

@top

Edzio bot 100%

Dominik pjes Kofalczyka:<
23-03-2009, 08:57
no tak tak tak Bart. Pewnie sie spociles jak to wszystko pisales. Interesuje mnie jedno:<
Mowisz ze wkurwia cie jak ktos boci. A kto mial 2 razy bana za boty? :<
Wytlumacz mi to a nie napinasz sie na edzia ze boci a sam to robisz/robiles
:<