PDA

View Full Version : Nowe dedy Look!



Aristes
20-04-2009, 18:53
Witam!
Wpadłem dziś na jeden pomysł. Jeśli on był to przepraszam, nie widziałem nigdy. W grze mamy nowe outfity:
Dwarf i Elf (Nimfa)
I tu rodzi się mój pomysł :)
Skoro są nowe outfity, to może dedy nowe tzn. jeśli ktoś ma deda a ma outfit dwarfa to ma deda jak Dwarf, a jak ktoś ma deda i outfit nimfy to ded Elfa. Co wy na to? Głosujcie w ankiecie!

.Bart.
20-04-2009, 18:56
A po co takie coś komu? mi to nie jest potrzebne do życia, w ogóle kogo obchodzi to czy kogoś ciało zamienia się w zwykłego deda czy w dwarfa/efla?

Pogromczyni zla
20-04-2009, 19:10
Niestety ale ".Bart." ma rację. Osobiście nie zwracam uwagi jaki jest mój ded - czy w postaci Dwarfa/Nimfy, czy też Dziewczyny/Chłopaka. Jest to zbędne w grze. I tak do niczego nam się nie przyda. A nawet jakby paru osobom spodobał by się ten pomysł to wątpię, że Mortiis / Tygrys itd. byli zainteresowani tą propozycją. Większość "ofert" składanych przez użytkowników forum jak i graczy jest nierealizowana, a w większości przypadkach moderatorzy czy gm nie patrzą jakie są propozycje innych.

Kuosa
20-04-2009, 19:15
Wszyscy co tu sie wypowiedzieli maja racje ,bo po co to komu ???:D

Dylus Knight
20-04-2009, 21:17
Nie będę kretynem jak większość up więc uzasadnie to porządnie.
Jak by było mniej do roboty ... bo i tak wszyscy narzekają to można by to wprowadzić dla urozmaicenia gry.
Jednak w obecniej sytuacji jest to raczej nie możliwe, gdyż prace są nad 8.4.1 szkoda ze o 7.6 zapominają :/

Ardo
20-04-2009, 21:26
Bez sensu nie maja co robić ? tylko robić coś takiego? Nc

Daaron
20-04-2009, 21:41
A po co takie coś komu? mi to nie jest potrzebne do życia, w ogóle kogo obchodzi to czy kogoś ciało zamienia się w zwykłego deda czy w dwarfa/efla?

Najlepsza odpowiedź "po co?".
Dla urozmaicenia gry.

@Topic
Zrozumcie wreszcie, że to i tak nie wejdzie w życie możesz zebrać 1500 głosów na "TAK" a ja wątpie czy Mortiis w ogóle wejdzie w ten temat. W każdym bądź razie "good luck".

Domcio
20-04-2009, 21:45
Po co to komu tak by to nie weszlo w zycie!!!!

Zezikan
20-04-2009, 21:52
to nie jest ciekawe

patrzeć na deda czy dwarf czy elf itp

najbardziej cieszy gracza gdy nie padnie i brak deda ;P

Takarji
24-04-2009, 15:48
Po co to komu tak by to nie weszlo w zycie!!!!

Hah a jednak już weszło, Mortiis to zrobił , ale tak średnio to wygląda :p

Ktoś II
24-04-2009, 16:44
Jest to zbędna rzecz...
Bez tego jest dobrze.
Zagłosowałem na nie.

GladeQ
24-04-2009, 16:47
By dwarfami śmierdziało :sss Lepiej zeby gieemy sie czyms ważniejszym zajeli...

Legionista 10
24-04-2009, 17:45
Najlepsza odpowiedź "po co?".
Dla urozmaicenia gry.

@Topic
Zrozumcie wreszcie, że to i tak nie wejdzie w życie możesz zebrać 1500 głosów na "TAK" a ja wątpie czy Mortiis w ogóle wejdzie w ten temat. W każdym bądź razie "good luck".


a jednak weszlo w zycie :)

- Po śmierci osoby z outfitem dwarfa zostaje ciało krasnoluda, po śmierci nimfy zostaje ciało elfa.

Buniek
24-04-2009, 17:45
"Po co" Po gówno... czy wy nie czaicie, ze te szczegoly tworza server??... a to nie ma deda dwarfa to tez zabierzcie outy i all pokolei bo to sa "nie wazne szczegoly"... im wiecej jest takich rzeczy tym ciekawsza jest gra...