PDA

View Full Version : Odpracuj



*Razor*
19-06-2009, 00:10
Siemka więc tak mam taką propozycje by stosowali sie wszyscy moderatorzy a nie jak niektórzy tylko kiedyś :> bo było takie coś u Mc Macka <Boże 1 błąd i odrazu za frajera mnie mają:/> i u kogoś

dobra przechodze do sedna sprawy



Dostałeś warna np za bluzgi ? ale masz np 300 postów i szkoda ci ich bo np jeszcze jeden warn i banned.I tu wkracza mój pomyśł odpracujmy !


Sposoby odpracowania

1.Podanie moderatorom min. 3 tematy/posty które zasługują na czerwone pudło a 5 te które potrzebują żółtej kartki

2.Pomoc innym nie taka
skąd ściągne np

CS'a

tylko prawdziwa taka jest bardzo potrzebna np Naprawde dobre doradzenie np w kupnie Skutera na czyli w takich sprawach które potrzebują rady fachowej ręki


3. dobry poradnik
nie przekopiowanie ale napisanie dobrego poradnika o tym czym jeszcze nie było


Tyle odemnie

Czy dobry pomysł ?

Głównie zależało by mi na ocenie tego postu przez moderatorów bo użytkownicy zabardzo nie mają tu władzy


pozatym jak ktoś dostanie bana to jest

"jezeli dostałeś bana widocznie nie chcemy cie w naszym społeczeństwie" a tak możemy się ochronić

@down

Jest

Seviper 2.0
19-06-2009, 00:12
Dobry, dodaj sondę.


..............................

Kamor ^Inter^
19-06-2009, 00:12
MC macieka

Fail :/

#top
Moim zdaniem,nie potrzebne,teraz Jest OK.
Poprostu trza uważać na warny i nie otrzymywać ich.

Ogólny Pomysł orginalny :)

Ktoś II
19-06-2009, 00:24
Pomysł całkiem, całkiem, ale moderatorzy dostawaliby spam wiadomości :D
Nooby robiłyby głupie poradniki nic nie wnoszące, fachowych rad nie doradzaliby fachowcy tylko dzieciaki nie mające pojęcia o danej dziedzinie.

Jestem po części za wprowadzeniem takiego czegoś.

Techniks
19-06-2009, 00:35
Myśle ,że mogli by to zaakceptować ,bo dostaniesz warna ,ale możesz dostać 2 szanse i odpracować ;D.Myśle ,że to by było dobre dla forum i również zapobiegło by zakładaniu 100 kont przez zbanowanych : P

.Bart.
19-06-2009, 00:56
Jak dla mnie trochę za łatwo by było. Moja propozycja - być w miarę aktywnym użytkownikiem i przez 10 miesięcy-rok nie dostać warna - zdjęcie jednego warna ;)

roman-17
19-06-2009, 01:29
Jeśli nie jesteś użytkownikiem a tylko nosicielem własnego mózgu i nabijasz po 300 postów, pisząc o byle czym a potem płacz bo "jestem fajny bo mam 300 postów i nie dawajcie mi już banów" to wybacz ale uważam, że za samo to już ban sie należy. Nie mówie, że wszyscy którzy mają po kilkaset postów na swoim koncie są spamerami.
Ludzie weźcie się troszkę wysilcie i powiedzcie po co wam te 300 postów ?? co z tego macie ?? Nie najecie się tym a w podstawówce nie dają piątek za dużo postów na forum APO!

Pamiętajcie nie ilość a jakość!!

zdecydowanie nie dla tego pomysłu!!

Aniołek ]:->
19-06-2009, 02:40
Jest dobrze... Dostanie taki jeden z drugim bana na konto lub ip i się nauczy. W taki sposób i mnie zrobili xD. A możesz mi powiedzieć co Ci po tych 300 czy tam 500 postach? ;]

KaZeK
19-06-2009, 08:11
Jak dla mnie trochę za łatwo by było. Moja propozycja - być w miarę aktywnym użytkownikiem i przez 10 miesięcy-rok nie dostać warna - zdjęcie jednego warna ;)


Mi by sie takie cos przydało ;d ( Mój ostatni warn )
http://i41.tinypic.com/t7h001.jpg


Chyba ten pomysła nie wejdzie w zycie, poniewaz dzieci nie umia czytać :
http://i43.tinypic.com/2eptz0m.jpg


Jestem za pomysłem .Bart'a.

benek20cm
19-06-2009, 08:28
Pomysl dobry ale ja i tak mam permabanned od Dexotiego jak tylko zrobie konto, teraz calkiem dlugo sie trzymam o.O

Arcik
19-06-2009, 08:54
Szczerze... To jestem za :) Padoba mi się Twój pomysł i mam nadzieje że zostanie wprowadzony w życie :p
Na forum jest dużo osób które mają bardzo długo konto i po kolejnym warnie mogą dostać bana... xD

Takarji
19-06-2009, 10:07
Z jednej strony dobry pomysł, a z drugiej nie bo będą tylko szukać postów i wysyłać o byle co moderatora i ten ktoś dostanie zaraz warna -.-

*Razor*
20-06-2009, 00:40
nie koniecznie i po co ? np jakby poradnik był zły to musi napisać2x dobre poradniki by zabrać warna a pozatym tutaj jest troche za przeproszeniem nie dawać warna POJEBANY system kar ? czemu mamy tylko dostawać nagany ? NP: taki Grulix często nabija posty i może chce zachować konto żeby nie robić next kont bo z czego pamiętam to taki jego kont był szlaczek

Grulix - ~Grulix~~ - Grulixbanned - ~GrulixBanned~ = Żal 4 konta :<


Niech Moderatorzy obejżą to

tera wyśle na pw adminą link do mojej propozycji

ﻯWiceps
20-06-2009, 13:07
Szybszym sposobem będzie założenie nowego konta :)

Crayon
20-06-2009, 13:36
Albo warny czasowe, jak to ma miejsce na innych forach.
Dostajesz ostrzeżenie i jest ono 'aktywne'. Po trzydziestu dniach od otrzymania ostrzeżenia automatycznie oznacza się jako 'nieaktywne'.

5 warnów aktywnych - ban 30 dni.
Uzbieranie 10 warnów(aktywnych & nieaktywnych) - ban 30 dni.
Każdy kolejny warn(11, 12, 13 itd.) - ban 30 dni.
Uzbieranie 15 warnów(aktywnych & nieaktywnych) - ban permanentny.

I wtedy można karać za multi-konta...


PS: A Twój pomysł nie do końca mi się podoba. Odpracować dobrym poradnikiem perma i mieć tą 'ostatnią' szansę(jedno ostrzeżenie i kolejny perm) - okey, ale nie pierwsze lepsze ostrzeżenie.

@Down
A na co komu posty? Pomysł mi się nie podoba, jest głupi. Zarzuciłem lepszy, ciekawszy, skuteczniejszy i przede wszystkim wypróbowany sposób. Bo system kar szwankuje i fajnie byłoby coś z tym zrobić.

Emo
20-06-2009, 13:38
@up
Chodzi o to by nie robić nowego konta, żeby nie stracić postów.

Co tematu, jestem na nie. Dobry użytkownik nie powinien łapać warnów, a niektórym z dużą ilością postów wydaje się, że mogą wszystko. Najlepiej jak każdy będzie dbał o siebie i będzie pisał zgodnie z regulaminem i wtedy nie będzie płaczu, że dostał warna. Mimo tego zaznaczyłem "Hmm Bez różnicy".

Veto
20-06-2009, 14:31
Mam lepszy pomysł. Wyłączcie licznik postów w pi*du, i będzie spokój - dzieci się ogarną i nie będą spamować. Kthxbye.

MasterQ
20-06-2009, 14:44
Mam lepszy pomysł. Wyłączcie licznik postów w pi*du, i będzie spokój - dzieci się ogarną i nie będą spamować. Kthxbye.


Haha, nie pamiętasz ja wyłączyli posty co się działo?
PO 20 tematów dziennie "włączcie te posty, bez nich odechciało siedzieć mi się na forum".

@topic

Bardziej popierałbym pomysł Crayona, niż twój.

Arigori IksDe
20-06-2009, 14:48
Tez popieram pomysl Crayona tylko, aby te bany byly na ip, bo przeciez jesli ktos dostaje bana to chodzi o to aby go nie bylo na forum, a tak to nawet przy banie na 30 dni zrobi sobie i tak nowe konto

Daroo
20-06-2009, 14:57
Jestem na tak.
Sam mam 4 warny ;z a wolę miec ten nick dalej niż inny jakiś ;z
Zróbcie takie coś plax xd

Crayon
20-06-2009, 14:58
przy banie na 30 dni zrobi sobie i tak nowe konto
Które wtedy byłoby bezzwłocznie banowane.

A ten ban byłby z możliwością przeglądania forum + wysyłanie Prywatnych Wiadomości(skrzynka odbiorcza&nadawcza - dwie wiadomości). To by również ułatwiło kontakt z moderatorem, który nas zbanował, czytaj: możliwość odwołania się od tego 'decydującego' warna. Bo jeśli na temat trzeciego, czwartego ostrzeżenia można pogadać z moderatorem i zastanowić się czy aby na pewno był słuszny, to dlaczego na temat tego 'ostatecznego' nie można byłoby pogadać?

*Razor*
11-07-2009, 07:26
Crayon dobrze kombinujesz ale nadal to nie jest to ;P mi chodzi żeby odpracować a nie gruntownie zmieniać system kar powolutku aż do skutku ;p jak będzie ten pomysł wprowadzony to same plusy i dwa minusy :P

plusy

Będzie taki spam na pw że napewno więcej modków trzeba czyli nowa rekrutacja :D może sie załapiesz ?

Twoje konto jakbym dostać bana na twoim koncie to idk co bym zrobił xD 2 letnie konto z 700 postów dlatego możliwość odpracowana

a do ulepszenia pomysłu żeby istniała możliwość "odpracuj" musisz mieć 200 postów + :P

Minusy

spam na pw

krzykanie o modka :/

Gonzalo
11-07-2009, 11:59
Całkiem dobry Pomył , mam nadzieje , że wejdzie w życie .

Splaxor
11-07-2009, 13:53
Uważam, że jak ktoś chce być na tym forum i zdobyć duży licznik postów to mimo wszystko będzie przestrzegać ZAWSZE regulaminu.
Jedyną dobrym argumentem w Twojej propozycji jest zrobienie dobrego, powtarzam dobrego poradnika, w którym widać, że użytkownik się napracował.
P.S Chętnie zaznaczyłbym jakąś odpowiedź, ale nie ma odpowiedniego punktu w sondzie do mojego stanowiska w tej sprawie :)

Sir Tom'ek
11-07-2009, 14:14
Jestem jak najbardziej na tak ale jak większość propozycji nie będzie cztana czy cos...

Myst
11-07-2009, 14:51
Albo warny czasowe, jak to ma miejsce na innych forach.
Dostajesz ostrzeżenie i jest ono 'aktywne'. Po trzydziestu dniach od otrzymania ostrzeżenia automatycznie oznacza się jako 'nieaktywne'.

5 warnów aktywnych - ban 30 dni.
Uzbieranie 10 warnów(aktywnych & nieaktywnych) - ban 30 dni.
Każdy kolejny warn(11, 12, 13 itd.) - ban 30 dni.
Uzbieranie 15 warnów(aktywnych & nieaktywnych) - ban permanentny.

I wtedy można karać za multi-konta...


PS: A Twój pomysł nie do końca mi się podoba. Odpracować dobrym poradnikiem perma i mieć tą 'ostatnią' szansę(jedno ostrzeżenie i kolejny perm) - okey, ale nie pierwsze lepsze ostrzeżenie.

@Down
A na co komu posty? Pomysł mi się nie podoba, jest głupi. Zarzuciłem lepszy, ciekawszy, skuteczniejszy i przede wszystkim wypróbowany sposób. Bo system kar szwankuje i fajnie byłoby coś z tym zrobić.

Popieram pomysł Crayona fajnie gdyby weszło to w życie

Quiet v 2.0
11-07-2009, 16:25
Podoba mi się. Ja też mam 2 warny, których chciałbym się pozbyć i gdyby twoja propozycja weszła w życie to już dzięki poradnikom nie miałbym ich xD

Pampalini
11-07-2009, 20:12
@Up to w ciągu jednego dnia było by z 20 nowych poradników ? trochę glupie .. odpracowanie oczywiście tak .. ale nie jakimś glupim poradnikem :|

Mortalix
11-07-2009, 20:19
ale masz np 300 postów i szkoda ci ich bo np jeszcze jeden warn i banned.

A co to ma znaczyć, że szkoda Ci 300 postów?
Liczy się to do czegoś? Potrzebne Ci to?
Dostajesz bana- trudno, robisz nowe konto...
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem : )
To tylko forum... Chcesz expić to idź na APO, a nie nabijasz posty żeby być fajniejszym niż jakiś inny przydupas ; o