PDA

View Full Version : Nad czym teraz ekipa APO pracuje??



Lucek
21-06-2009, 10:52
Witajcie!Jak myślicie nad czym teraz ekipa APO,pracuje? Dotyczy to serwera 7.6,8.42,8.42 ROX. Wypowiadajcie się na ten temat.:p
@Santano. Fajnie jest tak zgadywać co może robić,może za kilka dni ekipa APO coś wprowadzi...

SaSa
21-06-2009, 11:14
po co tyle tych sąd robisz? Chcesz być fajny? Nad nowymi respami i potworkami ;D

Santano
21-06-2009, 11:21
Średnio rozumiem, w jakim celu powstaje sonda publiczna dla graczy, która polega na bawieniu się we wróżkę i zgadywaniu, co robi ekipa APO.

Moim zdaniem raczej nikt z ekipy szczegółowo nie będzie opisywał tego, czym aktualnie zajmują się poszczególne osoby; użytkownicy natomiast raczej nie będą mieli wystarczających informacji, aby na pytanie zadane w temacie odpowiedzieć.

Proponuję zamknąć.

Kumor
21-06-2009, 11:40
zaznaczyłem "nad niczym" bo ekipa apo jak coś zrobi w tym wypadku roxa to potem przez pul roku nic nie robi :)

Bastek10
21-06-2009, 11:41
Co cie to boli co robi teraz ekipa Apo?
Moze każdy z nich myśli gdzie pojedzie na wakacje?
Beznadziejny temat.

Arhadus
21-06-2009, 11:54
Pewnie nad niczym, w końcu mamy wakacje.
Btw. Temat proponuję usunąć, a jak tak bardzo go pragniesz, to zmień tytuł na "Jakiego update oczekujesz?"

MaNIeK211294
21-06-2009, 12:04
Boże ale ty tematy człowieku zakładasz... co jeden to lepszy -.-' nie pracują nad niczym - mają APO głeboko :P

Mc Maciek
21-06-2009, 12:14
Jestem ciekawy, dlaczego, chociaż Ekipa APO już nie raz udowodniła, że ciągle nad czymś pracują, najwięcej głosów jest na opcję, że nie robią nic...

@topic
Tygrys zapewne pracuje nad jakąś mapką, a Mortiis nad skryptami lub questami. Z resztą bezcelowe jest takie zgadywanie, jeśli Mortiis lub Tygrys zdecyduje nas o tym poinformować, to to zrobią. Niech ktos zamknie ten temat... :rolleyes:

Lucek
21-06-2009, 12:54
OMFG! Założyłem go żeby później jak Mortiis i Tygrys coś zrobią to kto głosował na co.... Ehh.. Zamknij tematy i zamknij ciągle tylko to. Pff

Ktoś II
21-06-2009, 13:43
Wydaje mi się, że pracują nad jakimś nowym serwerem 7.6(exp x70+), możliwe także, że pracują nad rozbudową mapy 7.6, nowymi questami oraz itemkami ;)

Master Shidishi
21-06-2009, 13:58
Co robic EKIPA?:D Odp jest prosta... WALI KONIA XD

Tak na serio to mogliby jakies nowe tereny z respami/questami na 7.6 dodac bo lipa jest juz ;p

Emo
21-06-2009, 14:54
Myślę, że dorobią jakieś respy kingów do 7.6. Coraz więcej graczy się żali, więc jak coś zrobią to będą mieli trochę spokoju na wakacje.

maro22
21-06-2009, 15:15
Średnio rozumiem, w jakim celu powstaje sonda publiczna dla graczy, która polega na bawieniu się we wróżkę i zgadywaniu, co robi ekipa APO.

Moim zdaniem raczej nikt z ekipy szczegółowo nie będzie opisywał tego, czym aktualnie zajmują się poszczególne osoby; użytkownicy natomiast raczej nie będą mieli wystarczających informacji, aby na pytanie zadane w temacie odpowiedzieć.

Proponuję zamknąć.

A ja korzystając z tego tematu chciałem tylko powiedzieć jedno :) widać , że będziesz dobrym modkiem.
Po odpowiedziach to można zauważyć.W przeciwieństwie do mulfona który na modka nie nadaję się.I te jego posty aż szkoda czytać.

Azonka
21-06-2009, 16:10
Sadze ze gowno robia ;< A jesli sie myle, to pewnie jakies expowiska na Rox.

Tygrys do pracy ! ; d

maro22
21-06-2009, 16:47
@Up. Ja będę dobrym modkiem? LoL wtf? Santanto już jest (to byś napisał widać że jesteś dobrym modkiem.)


Czytanie ze zrozumieniem się kłania!!
On dopiero zaczyna prace moderatora forum.
Dlatego napisałem "widać , że będziesz dobrym modkiem"
A , że Ty nie umiesz czytać tylko grać w tibie to nie moja wina.
Wybacz !

maro22
21-06-2009, 19:09
Po co tyle robić jak w 2012 roku koniec świata ? wyobrażam sobie was no-liferki :D zamiast błagać o życie będziecie błagać żeby serwery apocalipse wytrzymały hahahaha :D

Lucek
21-06-2009, 19:18
@Up. Prawda też oglądam przepowiednie. Póki co żyjemy to żyjmy jak chcemy xD. :D PS. Na polsacie,tv4 i discovery puszczają te przepowiednie.