PDA

View Full Version : Pacc Runa



Chunky
30-06-2009, 13:40
Lepiej by bylo jak na otsie by byla pacc runka mniej noobkow ktorzy pisza sell pacc 1kcc :D

Zuy Pan, Wręcz Okropny
30-06-2009, 13:43
Czy ja wiem ? ;d
Byłoby Sell PACC Rune 1kcc :D

Kox Roku2009
30-06-2009, 14:06
Nie było by oszutów . Dlatego jestem na nie

Chunky
30-06-2009, 14:39
Nie było by oszutów . Dlatego jestem na nie

a co ty jestes oszustem ? ze tak piszesz xD

Grulix!
30-06-2009, 14:43
Tak na ron ots jest. Dobry pomysł za sms zamawiasz pacc runkę pokazuje się oan w dp i teraz będzie mniej oszustw. Szczerze mówiąc tylko raz dałem się na tym oszukać, a mam 150 dni pacc :d.

Chunky
30-06-2009, 15:05
Tak na ron ots jest. Dobry pomysł za sms zamawiasz pacc runkę pokazuje się oan w dp i teraz będzie mniej oszustw. Szczerze mówiąc tylko raz dałem się na tym oszukać, a mam 150 dni pacc :d.

na wiekszosci ots tak jest niech gm zrobi ta pacc runke i bedzie dobrze :D i tak nic na tym nie tracice kasy ;p

KaZeK
30-06-2009, 16:31
Moze i to dobry pomysł ale pozniej byly by tematy -


Pacc runa mi nie doszla
Zniknela mi a mialem w depo
Oddacje zlodzieje runke !


Dla mnie to jest nie potrzebne, kupujesz na własna odpowiedzialnosc za sms.

Nathav
30-06-2009, 20:26
Moim zdaniem to dobry pomysl przynajmniej zlikwidowalo by to mozliwosc oszukiwania ludzi ale pewnie i tak to nie wejdzie:p

Greyback
30-06-2009, 22:54
Tak!Tak!Tak!
Dobry pomysł powiem tak ja nie gram i tak na APO ale było by miej oszustów i by było można elegancko kupować pacc za kcc :D


EDIT
Było zrobić ankietę :P

IrysBanned
01-07-2009, 10:26
***** wszystko robicie jak Mazurski... Chcieliście do chuja że tak się wyrażę PACC za SMS macie. PACC runy nie bedzie na pewno. Close topic...
Chcecie pacc rune idzcie na otsy które trzymają 2 tygodnie lub na mazurka na którym 30k lvl wbija sie w 2 tygodnie... To ma być i jest porządny ots a nie jak inne shity.

Quiet v 2.0
01-07-2009, 11:25
@up: a co ma piernik do wiatraka? WypasOT ma od samego początku pacc runy i jakoś działa więcej niż 2 tygodnie a zjebanym OTS raczej nie jest ;s

@top: Pacc runka nie jest takim głupim pomysłem, ale żeby nie było problemów które wypisał Kazek, to można by było zrobić NPC który by odejmował pacc i zamieniał w runke. Wtedy na 100% by nie znikałyby i wszyscy będą zadowoleni. Tak jest na WypasOT.

Wolly
01-07-2009, 11:49
Na APO, raczej administracja unika robienia czegoś co posiadają "inne" OTS'y. Piszecie, że byłoby mniej oszustw. Przecież to od nas zależy, czy zostaniemy oszukani. To my decydujemy się na tranzkacje, lub nie.

Myśle, że powinno zostać, jak jest.

Severyn
01-07-2009, 14:44
#Moim zdaniem, nie powinno byc kodu, nie powinno byc runki.

Po wyslaniu smsa powinien odrazu byc tylko na stronie w zakladce pacc napis


- Aktywuj konto pacc teraz - <- oczywiscie po wyslaniu esa, jak bysmy nie wyslali bylo bo to nie do klikniecia, wpisywal by tylko swoj nr fon'a z ktorego wyslal smsm'a i klikal Ok.. xD

Troche to pojebane ale nie wiedzialem co napisaxc :p

L4D
01-07-2009, 15:32
Moze i to dobry pomysł ale pozniej byly by tematy -


Pacc runa mi nie doszla
Zniknela mi a mialem w depo
Oddacje zlodzieje runke !


Dla mnie to jest nie potrzebne, kupujesz na własna odpowiedzialnosc za sms.

j/w .

Pampalini
01-07-2009, 17:34
Jest to nie potrzebne, apo nie musi być jak nie które otsy które maja pacc rune .. po za tym nie wystarcza wam to że jest już pacc za sms ?
jestem na nie -.-'

Sir Tom'ek
02-07-2009, 00:23
Bardzo dobry pomysł :) Jestem na tak ...

Marik
02-07-2009, 02:20
moim zdaniem po co to ? nie chcesz byc oszukany nie kupuj pacca za gp u ludzi ktorych nie znasz ;]


Ps glupota tez bylo to ze zostal wprowadzony pacc za sms

Gonzalo
02-07-2009, 02:43
Jestem na TAK ale pomimo wszystkiego i tak wg mnie nie zostanie to wprowadzone .

Ibos
02-07-2009, 09:51
NIE NIE NIE!!!.
Mortiis już dodał wam Pacc SmS. Truliście mu od X miesięcy.
A jak by mortiis dostawał kase ?. Znów SmS ?. Bez sensu. To mu sie nie opłaci.
Kiedyś jakoś ludzie wysyłali przelewem do mortiisa i było dobrze. A teraz Pacc SmS
to już więcej noobków sie wpie*** na respa.
JESZCZE RAZ NIE !!

Kapitan Alkohol.
03-07-2009, 02:29
Ten pacc przez sms to głupi pomysł - stworzony chyba dla ludzi typu Torus którym zal czasu i musza expic >.>
Co do pomysłu to dobrze sie to sprawdza na polskim ots, ale na apo graja takie dzieci ze jak napisał ktos up zaczeli by wyludzac od gm - pacc runka nei doszła, znikneła itp ...

Fatalnie
03-07-2009, 09:00
Moze i to dobry pomysł ale pozniej byly by tematy -


Pacc runa mi nie doszla
Zniknela mi a mialem w depo
Oddacje zlodzieje runke !


Dla mnie to jest nie potrzebne, kupujesz na własna odpowiedzialnosc za sms.
Tak Ale jak nie ma tych pacc runek to sa takie teksty:
*Zabral mi pieniadze a kodu nie dostalem!
*Gm pomoz on mnie okradl na kod!
*Oddaj kase za nieprawidlowy KOD zlodzieju!
xD
Moze to i lepiej bylo by mniej spamu Ctrl+V I GM nie musieli by w tym spamie szukac raportow np.o botach.
Pozdrawiam

KaZeK
03-07-2009, 11:06
Tak Ale jak nie ma tych pacc runek to sa takie teksty:
*Zabral mi pieniadze a kodu nie dostalem!
*Gm pomoz on mnie okradl na kod!
*Oddaj kase za nieprawidlowy KOD zlodzieju!
xD
Moze to i lepiej bylo by mniej spamu Ctrl+V I GM nie musieli by w tym spamie szukac raportow np.o botach.
Pozdrawiam



Powtarzam, kupujesz kod SMS na własną odpowiedzialnosc !
Ekipa APO nie ponosi za to odpowiedzialnosci.


5 - Game Master/Tutor nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie transakcje dokonywane przez graczy. Gracz nie może prosić o pomoc w przypadku oszustwa.

To tyle.

Marcin <3
03-07-2009, 12:16
jestem za. kupuje pacce, i zawsze kupie 1, 2, 3 i na 4 mnie juz ktos oszuka. ;p

Jan
03-07-2009, 20:40
Moze i to dobry pomysł ale pozniej byly by tematy -


Pacc runa mi nie doszla
Zniknela mi a mialem w depo
Oddacje zlodzieje runke !


Dla mnie to jest nie potrzebne, kupujesz na własna odpowiedzialnosc za sms.

W takich przypadkach kopiujesz takie coś:

3 - GM/Tutor nie ponosi odpowiedzialności za straty graczy spowodowane ewentualnymi błędami serwera.

lub:


5 - Game Master/Tutor nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie transakcje dokonywane przez graczy. Gracz nie może prosić o pomoc w przypadku oszustwa.

i masz z głowy problem "wyłudzacza", a GM reaguje tylko wtedy jeśli faktycznie wystąpi konkretny błąd, np. dużo osób w jednym czasie napisze, że PACC rune nie doszło. A takto najlepiej olać.

Nie gram, ale jest to w 100%-tach trafione! Popieram:)

Mortarius
04-07-2009, 01:02
Jak dla mnie to mógłbyś bardziej rozwinąć swoją wypowiedź ;d Takie troche bezsensowne uzasadnienie... A tak apropo...ktoś cię zmusza do sprzedawania tego pacca ? Zarób sobie.Może wydaje się to niemożliwe ale można dojść na APO do czegoś nie wspierając się allegro i sprzedawaniem pacca ; o

Lord Piachu
04-07-2009, 09:33
Jak czytam niektore wypowiedzi to aż mi ŻAL ich autora <-- Nigdy nie gadalem slowa ZAL
Ale do tematu:
Po Jakiego **** ma byc taka runa? CHCESZ SOBIE KUPIC PACC?? TO ZAWAL NA POCZTE ALBO DO BANKU !
Kiedys tak bylo, Kazdemu to pasowalo.
Najlepiej by bylo JAKBY MORTIIS ZLIKWIDOWAL PACC ZA SMS !
Byłoby o polowe mniej kradziezy na serwerze !
Pozdro

Dżablona
04-07-2009, 19:26
jestem na nie, jest to niepootrzebne.
__________________________________

Daaron
04-07-2009, 23:46
Jeszcze więcej by takich noobków było, i kupno takiej runki przebiegałoby w dość ciężki sposób nowe skrypty, nowe pomysły, nowe błędy. A tak w ogóle to i tak żadna propozycja nie wchodzi w życie a to na dodatek nie jest w dobrym dziale.

Kox Roku2009
05-07-2009, 14:46
nowe skrypty, nowe pomysły, nowe błędy
Pozytywne myslenie...on jest najlepszym dowodem na to
@topic
jestem na nie

J e l o n e k
05-07-2009, 16:03
Chcieliście PACC za SMS macie. To po co jakis zdymany pomysł o runie pacc :confused: Może jeszcze itemy za sms ? pff. Wg mnie to na 100% nie wejdzie w życie na Apo :p

Mot
16-07-2009, 01:59
zlikwidowalo by to problem okradania ale co z tego??
15 lvl z sapphire setem i klapami.
a co do ron ots : RON TO H** i G*****
ale pacc za sms is cool

Dark Devorious
16-07-2009, 09:17
Wypierdolic wogole te ***** smsy.Zal wam dzieci 10zl? Poproscie mame zeby zamiast doladowania dala wam 10zl do reki.Wyjdzie was to duzo taniej.Otoz przez sms macie tylko 21 dni i placicie 98 gr wiecej.Przez przelew macie 45 dni.Wiec ponad 2x wiecej niz za sms.A wypelnienie druczku nie jest trudne.Przy zamowieniu na stronie macie all wypelnione...

Backus
04-08-2009, 11:08
Bardzo dobry pomysł, nie było by oszustw.

Pampalini
04-08-2009, 11:20
Bardzo dobry pomysł, nie było by oszustw.

@Fajny archeolog z Ciebie.
2. twoja wypowiedz jest żałosna mówisz dobry pomysł ? takie coś tylko na noob servach jest :| więc szczerzę Ci powiem wyjdz nie wracaj.

Co do tematu to jestem na nie .. bo moim zdaniem wystarcza sms pacc, i przelew -.-'

Orlen Ochrona
04-08-2009, 12:27
Moze i to dobry pomysł ale pozniej byly by tematy -


Pacc runa mi nie doszla
Zniknela mi a mialem w depo
Oddacje zlodzieje runke !


Dla mnie to jest nie potrzebne, kupujesz na własna odpowiedzialnosc za sms.

Moze i tak ale bylo by mnie tematów typu pacc- poczta/bank

Gaston
04-08-2009, 19:42
mi sie pomysl podoba bo widze teraz noobow ktorzy probuja okradac "sell kod pacc XXX Kcc..."
a tak dostaje sie rune (21 dni) po zakupieniu pacca i mozna ja sprzedac normalnie na trade a nie "Mamo/Gm on mnie oszukal!! odajcie mi pacc/kase."



To tylko moje zdanie
ps. mogles dac sonde.

Kasta :*
04-08-2009, 20:06
Ma ta runa swoje plusy, np. mniej noobów by oszukiwalo na pacc...
Jestem zaa.

Mortarius
05-08-2009, 01:19
Moze i to dobry pomysł ale pozniej byly by tematy -


Pacc runa mi nie doszla
Zniknela mi a mialem w depo
Oddacje zlodzieje runke !


Dla mnie to jest nie potrzebne, kupujesz na własna odpowiedzialnosc za sms.


Ale chyba dobrze wiesz że Modernatorzy nie zaglądają już za często na forum,a gdyby nawet to co ? Nic by z tym nie zrobili,olali i tyle.A takie tematy można pisać do woli bo smsa wysyłasz na własną odpowiedzialność.


@Pampalini
Może i racja ale czy apo nie jest noob serwerem ? ;d

Adobe Man
05-08-2009, 18:21
Moze i to dobry pomysł ale pozniej byly by tematy -

* Pacc runa mi nie doszla
* Zniknela mi a mialem w depo
* Oddacje zlodzieje runke !


Dla mnie to jest nie potrzebne, kupujesz na własna odpowiedzialnosc za sms.

A teraz nie ma takich tematów?

*Kod mi nie doszedł
*Kod doszedł ale nie działa!
*Oddawać kase złodzieje zasrane

:>

Roxinna13
05-08-2009, 18:25
moim zdaniem dobrze jest i tak powinno być!!

chociaż wolała bym jakiś dokument

Ktoś II
06-08-2009, 22:11
Na innych OTSach są PACC runy, a na APO mógłby być parchment.
Liczba noobów sprzedających oszukujących na PACC zmniejszyłaby się o 99%.

Jestem stanowczo za.

Ciapeq Shooter
10-08-2009, 16:17
LOL chyba nikt nie jest taki głupi żeby kupić pacca na ślepo (od nie zaufanej osoby) jak już to każdy może sobie kupić za zł ,a jak już to od ziomka :O

Wielki Maras
11-08-2009, 00:23
2 ;]

Masz koleś 100% racje musi być pacc rune , ale np na 14 dni a sms by też był i było by git :eek::eek::eek:

Smaq
11-08-2009, 10:34
Nie zrobią tego, bo mniej zarobią... koleś zamawia kod dla siebie i chce go sprzedać, oszukał gracza a gracz wkurzony sam doładował konto i pacc kupił...

Rafiii123
11-08-2009, 11:49
Wy Chcecie zrobic pacc rune jak na mazurskim itd ?? :( Noobki jechane !! ;) pacc, musi cos kosztowac a nie sms wyślesz i paca w jakims dokumencie masz zastanów sie :D


__________________________________________________ _________________
żal

Padekro
11-08-2009, 23:10
Krwa mać, mazur wszystko od APO zabiera nawet jeśli na mazurskim nie ma pacc runki.
Wg. mnie pacc runka jest świetnym pomysłem, tutaj jest tak mało crashy, że nikt by tego nie klonował, nie byłoby tyle oszustw w sprzedawaniu / kupowaniu pacca.

Wszyscy co się wypowiedzieli na nie, mówia tak tylko dlatego że sami oszukują sprzedając KODy pacc biorąc zaliczkę (99% są to zaliczki typu 5 sc, czyli śmieci hahash).

Marcelllo
11-08-2009, 23:11
W sumie byłoby to bezpieczniejsze i cena może nie spadałaby dalej w dół... :)

Padekro
11-08-2009, 23:13
Jak czytam niektore wypowiedzi to aż mi ŻAL ich autora <-- Nigdy nie gadalem slowa ZAL
Ale do tematu:
Po Jakiego **** ma byc taka runa? CHCESZ SOBIE KUPIC PACC?? TO ZAWAL NA POCZTE ALBO DO BANKU !
Kiedys tak bylo, Kazdemu to pasowalo.
Najlepiej by bylo JAKBY MORTIIS ZLIKWIDOWAL PACC ZA SMS !
Byłoby o polowe mniej kradziezy na serwerze !
Pozdro

Grasz tutaj ? To wejdź sobie do depo, zobacz ile LUDZI ma pacca? jakieś 15 levele, 10 letnie dzieciaki grające pierwszy raz na apo, nie mogły kupić pacca bo nie miały tyle odwagi żeby pójść do banku : ||.

Powiem tyle

BUSINESS IS BUSINESS.

pozdro.

No to jeszcze dopowiem jedno.

Wiele h-lvli oszukuje takich noobów, którzy potrzebują kasy i widzą takiego 1200 ek/rp/ms/ed, i mówią, dam mu pierwszy kod go stać na pewno da mi kase, CHUJA! Oszukują, teraz jeżeli taki noobek, kupi sobie pacca, i dostanie runke do rączki pomyśli sobie, napisze na trade "sprzedam runke pacc", wie że na pewno ktoś kupi! Wiem ile taki 1000+ zarabia, i go stać na wydanie 3kcc, w te 21 dni jak dobrze poexpi to zarobi sobie na kolejne 5 paccy :). Wzrost wysyłania smsów gwarantowany!

wtf69
12-08-2009, 01:22
Mortiis by też więcej zarabiał bo n00b kupi pacc rune sellnie, kase ma nie zostanie oszukany nastpena sprzeda i tak dalej, a jak kod zostanie ojebany to juz nie kupi i nie sprzeda ; D

Padekro
12-08-2009, 10:51
Zdaje mi się że te dwa posty nademną powinny przekonać Mortiisa do zrobienia runki PACC, wysyłanie smsów wzrośnie na 100% :).

Palladynek
12-08-2009, 20:47
Ten pacc to Buy/Sell Za rl kase , ban sie nalezy. xDD

Artchas
14-08-2009, 23:29
Całym sercem za - proste a rozwiązuje 10% problemów servera

Ale tak tu jak i w przypadku innych mądrych pomysłów jest 1% szans na wprowadzenie go w życie

Szc[z]yGon
12-09-2009, 00:55
Mogla By Byc Mniej By Bylo Tkzw. "Thiefow" ! ;);):):):) Wpozo Pomysl ;D

handlarz_narkotykow
12-09-2009, 08:09
gralem przez jakis czas na innym otsie i wiem już co to pacc runa więc zróbcie to kur** h lvle nie bd tracic rl zl zeby miec pacc jak maja w hu*** kcc i po co im to kcc az tyle...


Nie zrobią tego, bo mniej zarobią... koleś zamawia kod dla siebie i chce go sprzedać, oszukał gracza a gracz wkurzony sam doładował konto i pacc kupił...

Dlatego właśnie głąbie chcemy pacc rune ty dajesz pacc rune na trade a koleś kcc i accept, potem ta osoba daje use with z runy na siebie i ma już pacc'a.

Wnorekkk
12-09-2009, 13:06
"Z jednej strony tak, ale z drugiej nie jest to do konca bezpieczne
rozwiazanie... ale pomysle o tym..."
To napisał mi Mortiis, gdy napisałem do Niego maila o Pacc runie.

Sivato
12-09-2009, 20:49
Jestem za, twój pomysł jest świetny. Masz 100 % racji :)

Daaron
12-09-2009, 21:34
Moze i to dobry pomysł ale pozniej byly by tematy -


Pacc runa mi nie doszla
Zniknela mi a mialem w depo
Oddacje zlodzieje runke !


Dla mnie to jest nie potrzebne, kupujesz na własna odpowiedzialnosc za sms.

Sam odpowiedziałeś sobie na pytanie. W regulaminie po prostu pojawiłby się punkt, że kupujesz na własną odpowiedzialność i problem znikającej runki byłby rozwiązany.


@Topic
Jestem na tak, jednakże zrobiłbym coś żeby nie można było dać trade zbyt często, takie zabezpieczenie przed złodziejami po prostu odechciewłoby się im oszukiwania gdyby mogli dać tą runkę na trade raz na 5 min.

Aha i runka mogłaby być tylko w Depo nie możnaby jej było wyciągać bo co jak ktoś padnie zabójca ma 30 dni pacc za free albo zgniłaby w trupe?

Sheeby
13-09-2009, 18:21
Możnaby zrobić tak :

http://huntera.pl/images/donate/2307.gif
PACC RUNE 10 DAYS - 2,44zł (SMS)

http://huntera.pl/images/donate/2298.gif
PACC RUNE 35 DAYS - 10,98zł (SMS)

albo podobnie :)

Marcelllo
14-09-2009, 21:01
@up - jak już, to byłaby jedna 21 dniowa -.^

@Daaron - Skargi, że runka zniknęła czy coś to są normalne. Tylko teraz się nazywają "Kod nie działa itp"

Jak zgniją to dobrze :D Mortiis kilka złotych więcej będzie miał :) Jak masz zamiar padać bez aola albo z rs to po co byś nosił? ;d Zobacz, że kaptur itp też można tak stracić... Musiałbyś go trzymać w dp ;)

@topic - można by wprowadzić na test :)

Zalin
15-09-2009, 17:47
Pomysł świetny wiec jestem oczywiście ZA!

Padekro
18-09-2009, 22:50
Grasz tutaj ? To wejdź sobie do depo, zobacz ile LUDZI ma pacca? jakieś 15 levele, 10 letnie dzieciaki grające pierwszy raz na apo, nie mogły kupić pacca bo nie miały tyle odwagi żeby pójść do banku : ||.

Powiem tyle

BUSINESS IS BUSINESS.

pozdro.

No to jeszcze dopowiem jedno.

Wiele h-lvli oszukuje takich noobów, którzy potrzebują kasy i widzą takiego 1200 ek/rp/ms/ed, i mówią, dam mu pierwszy kod go stać na pewno da mi kase, CHUJA! Oszukują, teraz jeżeli taki noobek, kupi sobie pacca, i dostanie runke do rączki pomyśli sobie, napisze na trade "sprzedam runke pacc", wie że na pewno ktoś kupi! Wiem ile taki 1000+ zarabia, i go stać na wydanie 3kcc, w te 21 dni jak dobrze poexpi to zarobi sobie na kolejne 5 paccy :). Wzrost wysyłania smsów gwarantowany!

nikt nie przeczytał mojego posta? róbcie runke pacc, tylko pytanie, na jaki serwer ma byc runka teraz nie ? xddd

Palladyn Zlosci
07-10-2009, 21:25
Tak.
To jest dobry pomysl.
Ale i tak tp jest beznadziejne pacc przez sms koszt no prawie 11 zl na 21 dni... OMG:eek::eek::eek:

Baniu
07-10-2009, 22:09
Swietny Pomysl Popieram W 100% :) Pozdrawiam

Sir Tom'ek
08-10-2009, 00:15
Dobry pomysł było by mniej oszustw... :O:O

× Hexolic ×
08-10-2009, 08:46
Dobry pomyśł :d Tylko chyba cięzkie do wykonania na 7.6 Ale i tak noobki znajdą sposób na oszustwa :/

Gaston
11-10-2009, 12:49
na wiekszosci ots tak jest niech gm zrobi ta pacc runke i bedzie dobrze :D i tak nic na tym nie tracice kasy ;p

ta a potem dzieciaki beda spamowac i płakać ze niby Im runka nie doszla albo jaki **** .....


Najlepiej usunac pacc za sms

normalnie przelewem kiedyś było i nikt nie marudził(teraz też jest żeby nie było ;p)

Padekro
11-10-2009, 15:49
ta a potem dzieciaki beda spamowac i płakać ze niby Im runka nie doszla albo jaki **** .....

Akurat takiego kitu nie wcisną, gadałem z Mortiisem co i jak, mówił że coś spróbuje z tą pacc runką wykombinować, co to za problem zrobić skrypt który sporządza raport ile jest pacc runek na serwerze, a ile zostało wysłanych ? anty klon, anty kitowanie że im pacc runka nie doszła. Mógłby być też npc, idziesz do niego i za 7 dni pacca dostajesz runke, którą możesz ponownie użyć u npc, wymieniając ją za 7 dni pacca spowrotem ? :X

Don Cinas
11-10-2009, 16:47
Nie opłaca się robić czegoś takiego, nie porównujmy APO do jakis mazurów czy innych noobskich ots -.-

Padekro
11-10-2009, 19:38
przeczytaj wszystkie wypowiedzi userów, a się przekonasz że pacc runka jest potrzebna, ja pierdole, za takie posty, gdzie ktoś przeczyta temat, napisze jakąś głupotę powinni banować odrazu, głupie nabijanie :|

Speex
12-10-2009, 17:07
Tak , tak jest to znakomity pomysl, nie bedzie oszustow.

Jedras
13-10-2009, 20:22
Nie opłaca się robić czegoś takiego, nie porównujmy APO do jakis mazurów czy innych noobskich ots -.-

Co ma Noobski ots do Pacc runki ?

No Nic

Ale ja jestem na nie poniewaz Taki noobek ktory jest bogaty w rl i nic nie umie zarobic w grze wysle sobie 10 smsow na pacc runki i sprzeda to w grze i bedzie mial full kasy..

Ps: Moze chcecie jeszcze SMS SHOOP ?

Rumix
23-10-2009, 19:08
Wtedy Mortiis nie miał by na dedyka .

Lord Morgan.
23-10-2009, 20:03
Nie bylo pacc"a przez sms plakaliscie ze chcecie pacc przez sms dali wam przez sms pacc teraz chcecie rune pacc. Moze zaraz bedziecie chcieli za darmo kaptur ?

Ogarnijcie sie.

Mr Folga
24-10-2009, 17:36
Moim zdaniem powinno zostać tak jak jest... ;xx

Master1231
24-10-2009, 22:11
Jestem na tak to bardzo dobry pomysl i tak jak napisal Sheeby ze by tak wygladaly i zeby tak wygladala cena!

.Zaxer.
24-10-2009, 22:54
Chcieliście pacc za sms - to macie, jest już dobrze jeśli chodzi o kupowanie pacca ;d, niech zostanie tak jak jest.

Nanka
01-11-2009, 10:47
Najlepiej żeby PACC był tylko przelewem tak jak było na początku:):D:D

Wnorekkk
01-11-2009, 12:24
Nie bylo pacc"a przez sms plakaliscie ze chcecie pacc przez sms dali wam przez sms pacc teraz chcecie rune pacc. Moze zaraz bedziecie chcieli za darmo kaptur ?

Ogarnijcie sie.

Morgan, tu nie chodzi o darmowe itemy. Chodzi o to, aby zmniejszyć ryzyko kupywania PACC za kcc w grze.. Jak będzie Pacc Runka, gracze nie będą mieli jak oszukać.
#topic
Jest to bardzo dobry pomysł, ale gdy napisałem jakiś czas temu do Mortiisa o Pacc Runce, oto co mi odpisał:
"Z jednej strony tak, ale z drugiej nie jest to do konca bezpieczne
rozwiazanie... ale pomysle o tym..."

Whistler
04-11-2009, 00:13
Pacc Runę można śmiało porównać do kupowania/sprzedawania kasy na allegro. Co prawda będzie to wygodniejsze dla osób które mają wystarczające fundusze na zakup tej runy nie będą musieli oni wydawać realnych pieniędzy na Premium Account. Większość ludzi chce pacc runę właśnie dlatego aby móc na niej zarobić lub żeby zlikwidować oszustwa związane ze sprzedawaniem pacca za sms. Co prawda APO nie straci na tym bo i tak trzeba wydać prawdziwe pieniądze na zakup tej runy. Myślicie że pacc runa rozwiąze te problemy? Dalej będą oszuści którzy będą chcieli bezczelnie okradać ekipę APO tzn. "zamówiłem pacc runę i nie mam jej w depo. Oszukaliście mnie!! Oddajcie mi moje pieniądze!". Moim zdaniem wprowadzenie Pacc Runy jest niepotrzebne jeśli ktoś chce zakupić Premium Account niech wyda na to realne pieniądze.

Xalamer
08-11-2009, 20:05
Jestem na tak !
To by podwyższyło sprzedaż PACCów przez PACC o jakieś 15% ;d a jeżeli by były runki za przelew to może i nawet 25% ;)

Nie chodzi tu o inne ots chodzi oto żeby się na APO dobrze grało, może warto wziąść przykład z innych OTS?

Orson_Pall
10-11-2009, 23:00
mam wrazenie ze polowa osob nie rozumei o co chodzi, m.in. pan 'mortiis nie bedzie mial kasy na dedyka'
PACC RUNKE BEDZIE SIE KUPYWAC JAK ZWYKLEGO PACCA, PRZEZ SMS LUB PRZELEW, TYLKO ZAMIAST PACCA NA SWOJE KONTO, DOSTAWALIBYSMY RUNKE, KTORA MOZNA BY BYLO SPRZEDAC NA TRADE!
@topic: Oczywiscie ze tak, nikomu to nie zaszkodzi, moze tylko pomoc.

Sharks
30-11-2009, 20:14
Nie. bylo bo to bez sensu. bo wtedy apo ponizalo by sie do innych otsów. i nazywali by Je Odgapiacze itp.

Pawelek Rookerek
30-11-2009, 22:02
Nie Nie Nie...!Pacc sms to już mało?? Powinni to wycowac..Jestem ogólnie na NIE

Zodika Rook
18-01-2010, 18:32
Mortis kiedyś pisał że propozycje z innych ots nie będą w ogóle brane pod uwagę pozdro potańcz;)

Diduus
19-01-2010, 15:07
Pacc runa mi nie doszla
Zniknela mi a mialem w depo
Oddacje zlodzieje runke !



By tak było.. jestem na nie..

@edit .. byś sonde chociaż dodał

Melman Shooter
19-01-2010, 19:08
@up
To kopiujesz odpowiednią część regulaminu i z głowy. Wielki pan argument. -.-

@Topic
Pomysł ten jest dobry. Mówicie że tylko noob otsy tak mają ? A co z tym że idioci piszą sell pacc [Xkcc] i ludzie dają kod a Ci kasy nie dają ? A tak to na trade można by było być uczciwym. Nie rozumiecie tego to po co piszecie, że zbędne.

Kosmo
19-01-2010, 22:09
Jestem na nie dobrze że jest chociasz pacc sms ;]

Pankos
19-01-2010, 22:28
całkowicie nie potrzebna ta 'PACC RUNA'. nie wystarcza Wam pacc za sms i przelew?

.Panicz.
20-01-2010, 00:23
A ja tam bym chciał żeby była PACC runka... Szkoda mi czasem kasy na PACC,to kupuje od ludzi ale sporo oszustów... :p

Diduus
20-01-2010, 16:31
Jak czytam niektore wypowiedzi to aż mi ŻAL ich autora <-- Nigdy nie gadalem slowa ZAL
Ale do tematu:
Po Jakiego **** ma byc taka runa? CHCESZ SOBIE KUPIC PACC?? TO ZAWAL NA POCZTE ALBO DO BANKU !
Kiedys tak bylo, Kazdemu to pasowalo.
Najlepiej by bylo JAKBY MORTIIS ZLIKWIDOWAL PACC ZA SMS !
Byłoby o polowe mniej kradziezy na serwerze !
Pozdro

dobrze że jest za sms,bo niektórzy np. nie mają konta w banku albo niechce im sie czekać za paccem(pocztą) wiec wysyłają smsy...
ale pacc runa to przegięcie....

aLiN
20-01-2010, 22:33
Weź już nie wymyślaj, ale można by było zrobić by było mniej jak to się mówi "ojebań"

Quki18
21-01-2010, 11:00
Nie ... głupota poprostu po co runka jak ktoś by w trąbe leciał i mówił ,że mu ukradli runke więc ... lepiej już tak jak jest

sizmon15
21-01-2010, 12:20
ja uwazam ze to dobry pomysl taka pacc runka

TeDoo
22-01-2010, 10:57
Jestem na NIE

Po co wam to... i tak juz sms jest...
Kiedyś nie było sms'a i ludzie i tak mieli pacc...

Death
22-01-2010, 15:57
Jestem na Tak, ponieważ jest bardzo wielu oszustów, którzy piszą "Podaj kod, a ja Ci dam kasę" wiadomo jakie są skutki zgody na takie coś.

Pozdrawiam,
Death.

.Storm.
22-01-2010, 16:01
Mogli by dac cos takiego, albo mozna by bylo zrobic nowy temat i dodac do tego sonde . Jestem na tak.