PDA

View Full Version : Eldo o beefie Tede / Peja / Borixon - "Ta awantura musi czemu? pos?u?y?"



Kokos
29-10-2009, 14:57
http://www.wykop.pl/ramka/252818/eldo-o-beefie-tede-peja-borixon-ta-awantura-musi-czemus-posluzyc-quo

czesc .

Τettmeier
29-10-2009, 15:15
Widziałem to już wczoraj, Eldo pokazuje tu swoją inteligencje, widać że jest jednym z najmądrzejszych raperów w Polsce, jestem ciekawy czy Peja potrafiłby się tak wysłowić przy wypowiedzi.. oczywiście bez obrazy. ;-)

^Deduś.
29-10-2009, 15:16
o ku rwa, dokładnie to samo myśle, no słowo w słowo!

Mejgerq
29-10-2009, 15:26
o ku rwa, dokładnie to samo myśle, no słowo w słowo!

no to wzywam cie do tablicy, ziom XD

#Topic
Widziałem wczoraj, Eldoka ma rację, rispekt.

`Carlosek
29-10-2009, 16:41
ale uszol z niego XD .

Kokos
29-10-2009, 16:56
ale uszol z niego XD .

ale bialy murzyn z majkela XD
nie podoba sie, wypierdalac sluchac majkela

Drako o.o
29-10-2009, 17:13
ale pajac = ) \ @edit
i wale mi nie chodzi o jego wyglad bo kazdy wyglada jak wyglada :)

Białas
29-10-2009, 17:43
Nie powinno Was to interesować jak wygląda Eldoka, gdyby przeszkadzały mu jego uszy to z pewnością by sobie je zoperował bo ma na to pln'y ale najwyraźniej nie przeszkadzają mu one.
Leszek bardzo inteligenty człowiek, ma swoje zdanie i nie boi się jego wygłaszać, szacunek za ten videowywiad! obiektywizm po całości.

*Tanuki*
29-10-2009, 18:25
Człowiek z wielkim potencjałem, tyle ode mnie. :)

Habemus Papam
29-10-2009, 18:57
: OOO
Najlepszy wywiad dotyczący wypadku tego incydentu w ZG. i wgl. o przemocy w kulturze h-h.
Eldo pokazał swoją inteligencje.. Bardzo mądry człowiek..
wgl. jego kawałki mają zajebisty przekaz..
Pozdro.

Kokos
29-10-2009, 19:57
ale pajac = ) \ @edit
i wale mi nie chodzi o jego wyglad bo kazdy wyglada jak wyglada :)

podaj chociaz jeden powod dlaczego uwazasz go za pajaca _/

Crayon
29-10-2009, 20:14
Mądrze chłop gada. Swoje zdanie ma i się go nie boi. Mam wrażenie że w wywiadzie propsuje Tedzika. W sumie i dobrze, bo racje ma.

Jedyne co mi się nie podoba, że wywiad dzielą na dwie części.

@Down
Chyba raperów mylisz

`Carlosek
29-10-2009, 20:26
omg, kokos ja nic do tego typa nie mam, po prostu ma smieszne uszy XD a ten twoj pseudo 'idol' ktory rzuca kurwami na prawo i lewo nie dorowna nigdy temu, co zrobił `bialy murzyn` jackson ; ]
pozdro

Kokos
29-10-2009, 20:39
omg, kokos ja nic do tego typa nie mam, po prostu ma smieszne uszy XD a ten twoj pseudo 'idol' ktory rzuca kurwami na prawo i lewo nie dorowna nigdy temu, co zrobił `bialy murzyn` jackson ; ]
pozdro

yyy ciekawe gdzie? : <

Techniks
29-10-2009, 21:41
http://www.youtube.com/watch?v=gMXuQF2_mQM
Część 2.

Arcano
29-10-2009, 21:45
a ten twoj pseudo 'idol' ktory rzuca kurwami na prawo i lewo

po co sie udzielasz jak nie wiesz?


nie dorowna nigdy temu, co zrobił `bialy murzyn` jackson ; ]


mówisz o pedofili?

#topic

dobrze gada, ale gadaj cieciom [Peji, Tedemu i innym Borixonom] a oni i tak to mają w dupie

*Esende Mylffon*
29-10-2009, 22:14
Nie ma madrzejszego czlowieka w polskim hip hopie od Eldoki. Mowi tak mądrze, ze nie dziwie sie, ze jest w moim 'TOP3' xd Podsumowal wszystko tak, ze lepiej bym tego nie ujal ;d

Kapitan Alkohol.
29-10-2009, 23:22
Gada naprawde mądrze, ale i tak sądze że to nic nie da. Poprostu polski rap to teraz tylko i wyłącznie komercja ...

`Carlosek
29-10-2009, 23:31
mówisz o pedofili?
Akurat w przypadku pedofilii, to cieszyl bym sie gdyby wyjebal cie w dupe.To bylaby prawdziwa pedofilia, bo za molestowanie dzieci do lat 11 jest wieksza kara : )
pozdro

Demon Huntter
31-10-2009, 09:49
ten to ma ogara ; o
podsumowal wszystko i powiedzial to co musieli uslyszec!
Eldoka BRAWO!

_Spajki_
31-10-2009, 10:13
I co z tego, że dobrze gada?
Nic nie zmieni pies tede skulił ogon.
A Eldo zostanie dla mnie beznadziejnym rapsem.
Pozdro hejty.
@Down (dosłownie)
Husheusha macie tu przykład tedowego fana.
Teraz ja zniżę się do twojego poziomu.
Idź na inne forum kozaku przez kabel internetowy.
Wyżywasz się i wyzywasz na forum za kompleksy w szkole?
All time siedzisz i komentujesz innych.
Może to ty reprezentujesz biede umysłową?
Nie ma to jak anoniomowo wypowiadać się na forum, bo na ulicy leżałbyś na ziemi, z pobitą mordą.
Ostry i pede w 1 profilu.
To mówi za siebie wszystko.
"Lubie kase jestem kasiasty elo ziom wszyscy mi mogą naskoczyć jestem z@jebeisty ***** nikt mi nie dorowna HWDPiratom elo ziom nara"
Z porównujesz masterem flow?
Spierdal@j.

*Esende Mylffon*
31-10-2009, 10:22
#Up
Widze, ze tez reprezentujesz biede umyslowa : / Moze Cie przyjma do SLU gangu, nadajesz sie mega :O Elton _/
[/ironia] Prosze, nie bij mnie mistrzu, zostaw mnie w spokoju, juz nie bede. Przepraszam : ( [/ironia]
Kompleksy w szkole? Aha, aha. 16 latek medium. <hahaha>
Kozak przez kabel? Zastanow sie kto tu jest kozakiem przez kabel, jak wymyslisz to napisz.
Ja reprezentuje biede umyslowa? Z chu*em sie na glowy pozamieniales hejterze.
Anonimowo? Nawet jakbym Ci podal wszystkie dane to nic bys nie zrobil, wiec o ch*j Ci chodzi?
"..bo na ulicy lezalbys na ziemi.." - powiedzial karzel 150cm w kapeluszu.
Ostry i Tede w profilu, zabronisz lubic dwoch naraz? Eldo mowi o tym w tym wywiadzie. Pewnei go nawet nie obejrzales inteligencie.
"Ty ***** pedale, jak ja rapowalem ty dziwko to ty zes ***** nie wiedzial jak sie masz wysrac ty kurwo" aha, aha.

Kowalu$
31-10-2009, 10:38
2x UP
Bieda umyslowa...
Tak dla Twojej informacji to wszystkie uliczniki sie osmieszaja bylem ostatnio w Mega Clubie na koncercie Tedego na murze bylo napisane "Fuck Tede" to jest dopiero propaganda :) smiac mi sie chce z was po**by po co pisac cos takiego?
------Edit

Nie ma to jak anoniomowo wypowiadać się na forum, bo na ulicy leżałbyś na ziemi, z pobitą mordą.
Spajki i juz chcesz sie bic widac ze psycha siada jak u Peji :)
Swojej glupoty piesciami nie wyleczysz :(

@Topic
Kiedys nie lubilem Eldo ale przesluchalem jego praru kawalkow i stwierdzilem ze madrze gada i nie jest idiota tak jak Peja...Co do wywiadu to jeden z lepszych wywiadow jakie slyszalem :) Pozdro

_Spajki_
31-10-2009, 10:51
Idź napraw zeza napisałam, że mu chce najeb@ć?
Pozdro pedowcu :/?

Telewizorex
31-10-2009, 10:52
Widziałem już wcześniej. Według mnie śmieszne jest to wszystko. Szanuje Peje jako artyste ale to co on robi jest jakimś nieporozumieniem. Eldo wspaniale się wypowiedział na ten temat. Propsy.