PDA

View Full Version : Dla wszystkich psychofanów "Firmy"



Kowalu$
31-10-2009, 16:57
http://www.hip-hop.pl/news/projector.php?id=1256979213

Nie będe tego komentowac sprawdzcie sami :)
Taka jest prawda, wrzucili ich do worka z muzykami ktorzy reprezentuja ten sam poziom muzyczny i umyslowy co Firma haha :)

@Jeden Down i drugi Down nizej
Ale nie spinajcie sie :(
Oddychajcie głęboko firma jeszcze bedzie na szczycie :) Haha

Arcano
31-10-2009, 16:58
Czytałem. Nie rusza mnie to. Jesteś żałosny.

_Spajki_
31-10-2009, 17:15
Nie będe tego komentowac sprawdzcie sami
Ty nie umiesz komentować tylko napinki uprawiać.
@Topic
No i?

*Esende Mylffon*
31-10-2009, 17:26
No co tu sie dziwic.. Boski Roman i wszystko jasne XD
#_Spajki_
Do kazdego sie plujesz, a sam "uprawiasz napinke" AHAHAHAH :O
Lubisz Peje i Firme, no, no. Inteligentny Polski hip hop preferujesz widze?

Białas
31-10-2009, 17:36
rap dla szczeniaków, bez przekazu z kompletnym brakiem flow u 'artystów', JF NA 100%.


Weź do ręki jointa i zajeb macha
Uhuhuhu... hahahaha...
Weź tego jointa i znów zajeb sztacha
Uhuhuhu... hahahaha...

tego chyba nie trzeba szerzej komentować, totalne dno i beztalencia.

HEJTOWAĆ.

//Muflon
Signed!

Duff
31-10-2009, 18:14
Firma nigdy nie byla dobra. Jedyna wg mnie piosenka to Misja. Reszta to tylko wyzywanie policji itp. A czym by byla polska bez policji? Zostawie to bez kometarza :)

Demon Huntter
31-10-2009, 20:25
Oprócz Firmy w 14-osobowej grupie znaleźli się DJ Remo, DKA, Doda, Doniu, Farba, El Dupa, Ewa Farna, Feel, Magda Femme, Ewelina Flinta, Isis Gee, Happysad oraz Ivan i Delfin

XDDDDDDD!
pwned lol

#topic
zawsze tak sadzilem , JF =)
peja + firma = el dupa? <rotfl>

ChamTrzymaPion
31-10-2009, 23:41
A ja mam takie pytanie do wszystkich fanów FIRMY i wyznawców JP...

Gdzie zadzwonisz jeden z drugim, kiedy ukradną Ci np. samochód?;>
Pozdro 600!

pogromcaszczurow II
31-10-2009, 23:51
Wszyscy niby JP JP, a jakby co, to dzwonią na suki. Nie lubię czegoś takiego, ja nie mówię nic publicznie JP, tylko po prostu nie lubię policji, za to co robią, ale nie okazuje tego, nie szpanuje ani nie robię nic w tym kierunku. To, co firma śpiewa jest po prostu żałosne, nie mam więcej określeń na ten temat :p

Kapitan Alkohol.
01-11-2009, 00:11
To ich dotypowali :D W sumie nie wiem czemu wszyscy się tak czepiają tej Firmy ...

Trikol <3
01-11-2009, 05:50
To bylo wiadome. Nie trzeba bylo tego publikowac w internecie bo kazdy (prawie) wiedzial , ze to szit.Rozp@#$!%!$# mnie takie dzieci po 12 lat biegajace w koszulkach firma jp. ;/

Τettmeier
01-11-2009, 07:44
Znalazł się tam Feel i Happysad, a jak grają koncerty to ludzie ze wsi mało się nie posrają jak widać tych pierwszych (Hity na czasie chociażby, kilkadziesiąt tysięcy debili śpiewa piosenkę) i co, to jest niby najgorszy zespół? Nie wiem kto to wybierał. Co do Firmy to sie zgadzam, można ich wyjebać z muzyki, niech reprezentują JP w Chinach, tam na pewno znajdą wielu zwolenników.:)


W sumie nie wiem czemu wszyscy się tak czepiają tej Firmy ...
Bo to grupka idiotów, która macha łapami i myśli że ma przesłanie w tym o czym rapuje, jeśli mogę to tak w ogóle nazwać. Powiedz, jak tu sie nie uczepić takiego tekstu:
Mam wyjebane na was hieny,
wyjebane na was trutnie
ja nie zejdę z mojej sceny to ty drżyj fajo przed jutrem,
wyjebane na fałszywych,
wyjebane na show biznes,
wyjebane na pedalstwo, które niszczy tą ojczyznę!

albo tu:

JP ideologie Firma reprezentuje
JP rozprzestrzenia się, Firma wciąż trzyma klasę
JP czy ty znasz ten skrót?
JP każdy pies to fiut
JP z tradycjami klub
JP kopie kurwą grób
JP ogień a nie chłód, elegancko a nie bród
JP, JP, JP, JP to równe szaty dla... dup, dup, dup, dup, dup, dup,
Dupnij sobie lolka człowieku!
Nie no, zajebiste, naprawdę nie ma się czego uczepić. -.-

Dαniel3k =)
01-11-2009, 17:34
*up
Ale chyba każdy wykonawca ma 1 czy 2 "szmiry". Po utworze "JP na 100%" każdy się zniechęciłi krytykuje firmę podając ciągle 1 przykład... Każdy ma inny gust, nie powiem, niektóre nuty to żenada, ale nie wszystkie. W zasadzie bywa tak że czego nie rozumiesz tego nie doceniasz. Ja na prawde szczerze, całym sercem nie lubie policji i najwidoczniej mam swój powód. Nie porównuje Firmy do innych raperów bo to tak jakby inna kategoria, lecz nie popieram krytykowania ludzi o których nic nie wiesz.
To na tyle z mojej strony. Dowidzenia.

_down
Ja nie jestem typem człowieka który podąża za większością. Mnie leje zdanie innych, swoich poglądów nie zmieniam i nie będę. To że ty boisz się być odrzucony i powtarzasz to co ktoś napisał wyżej, to nie oznacza że będzie tak robił każdy.

Ps. Wiedziałem, że jeżeli tu się wypowiem będą aluzje na mój temat, ale mam to gdzieś. =]

Red Rubblaz
01-11-2009, 18:16
@up
To po co ten temat ?
Chyba po to, ze trzeba ocenic.

A ty jak u ciebie sluchaja na podworku firmy nie znaczy, ze tez musisz ;p

@topic
JF 100%

To ja mam flow, mikiel
01-11-2009, 20:12
nie wiem czemu mój post został skasowany, ale pozdrowionka

POZDRO FIRMA DOBRY RAP OD TYLU LAT

bdus
02-11-2009, 19:56
Powiem tak mi osobiście podoba się pare nut firmy :) I mam to gdzieś co ludzie o tym myślą chodź wiem ze firma to hip hop ( o ile to mozna nazwac ) bez przekazy w każdej nucie jest Jebać Policjie HWDP JP NA 100% ITP ci co słuchają wiedzą o co chodzi .

- Przeciwko kurestwu i upadkowi zasad
- Fałszywe dziwki
- Mam wyjebane
- Misja
- Bart


Pozdro ;)

.Serafin
02-11-2009, 23:24
Wszyscy niby JP JP, a jakby co, to dzwonią na suki. Nie lubię czegoś takiego, ja nie mówię nic publicznie JP, tylko po prostu nie lubię policji, za to co robią, ale nie okazuje tego, nie szpanuje ani nie robię nic w tym kierunku. To, co firma śpiewa jest po prostu żałosne, nie mam więcej określeń na ten temat :p

Ja żygam firmą, bo to co oni próbują wcisnąć jest zalosne. Ale fakt faktem, nie wyjdziesz sobie z domu i nie zajarasz, co jogi?

pogromcaszczurow II
02-11-2009, 23:30
A co ma jaranie zioła do Firmy? :o
Fakt, jaram sobie dosyć często ostatnio, ale nie ma to żadnego związku. Najlepiej w domu, lub w zacisznym kącie, policja nic nie ma do tego, bo hooya zrobią, nawet nie patrolują u nas. XD Wypowiedziałem się dokładnie co do tematu wyżej. :)

#Down
to było chyba do Serafinka, nie do mnie xd

Heineken
02-11-2009, 23:32
Nie lubiłem firmy, ale niektóre kawałki sa dobre i jak się wsłuchałem w pierwsze płyty i pokolei potem lecialem to mi się spodobało to że oni nie robia rapu pod publike tylko DLA SIEBIE co można na ostatnich płytach usłyszeć.

ty drah za to jesteś raperem z flow i z przekazem idź ficzuring z verbą nagraj jakiś o dziewczynach ten twój rap jest zerowy nie nadajesz sie do tego nie nagrywaj.

@UP

jak juz RZygasz to RZygaj poprawnie olo

Flama
04-11-2009, 18:48
A najlepsze jest to ,że jak podejdziesz do kolesia z porytą ideologią JP i powiesz ,że jebiesz firmę na 100 % to nic nie zrobi... nie ma argumentów. BA ! a co dopiero jak zapytasz czemu nienawidzi policji ? Powalone

Wszyscy pieprzą o starej szkole a nie pamiętają ,że nienawiść do policji to nienawiść przeciwko jednostce a nie całej organizacji... proste

Krsix
04-11-2009, 19:18
Hah firma... nic głupszego w Polsce nie ma, no może oprócz gosi andrzejewicz.
Wielkie JP JP na 100% <--- GÓWNO NIE JP, jak im te fury z wypożyczalni zapierdolą to ciekawe gdzie ***** pójdą...

Wkurwiają mnie osoby które jarają się tym całym JP i firmą... w moim gim 99% osób słuchająca rapu słucha właśnie firmy tylko pare osób słucha na prawdę rapu, a nie Disco Firmo.

Jak z pod szkoły zajebali 10 rowerów to dzieci Jp błagały żeby policja im te rowery znalazła... i po co im to jp? na pokaz? jak noszą jp to niech coś z tym reprezentują, a nie...

Dαniel3k =)
04-11-2009, 19:53
Hah firma... nic głupszego w Polsce nie ma, no może oprócz gosi andrzejewicz.
Wielkie JP JP na 100% <--- GÓWNO NIE JP, jak im te fury z wypożyczalni zapierdolą to ciekawe gdzie ***** pójdą...

Wkurwiają mnie osoby które jarają się tym całym JP i firmą... w moim gim 99% osób słuchająca rapu słucha właśnie firmy tylko pare osób słucha na prawdę rapu, a nie Disco Firmo.

Jak z pod szkoły zajebali 10 rowerów to dzieci Jp błagały żeby policja im te rowery znalazła... i po co im to jp? na pokaz? jak noszą jp to niech coś z tym reprezentują, a nie...

To wiesz, są takie dzieci ale czy po czynach jednej osoby osądza się całą ludzkość? Nie. Więc czemu mówisz o wszystkich, skoro nie każdy by tak zrobił. To że nie lubie policji, nie czyni mnie gorszym człowiekiem od ciebie czy kogoś innego. Każdy ma swoje poglądy i niektórzy zmieniają je pod kątem otoczenia, niektórzy bronią ich całym sercem. Większość tracków jest o sprzedajnych frajerach, nie o policji. Więc jeżeli nie wiesz do końca o co chodzi, to proszę nie obrażaj mnie. oO

Krsix
04-11-2009, 20:53
To wiesz, są takie dzieci ale czy po czynach jednej osoby osądza się całą ludzkość? Nie. Więc czemu mówisz o wszystkich, skoro nie każdy by tak zrobił. To że nie lubie policji, nie czyni mnie gorszym człowiekiem od ciebie czy kogoś innego. Każdy ma swoje poglądy i niektórzy zmieniają je pod kątem otoczenia, niektórzy bronią ich całym sercem. Większość tracków jest o sprzedajnych frajerach, nie o policji. Więc jeżeli nie wiesz do końca o co chodzi, to proszę nie obrażaj mnie. oO

Nie mówię że to się tyczy 1 czy 2 osób tylko większości gimnazjalistów w Polsce. Naprawdę sądzisz że wszyscy z symbolem JP na prawde nie lubią policji? Połowa osób która to nosi nie ma za co ich nie lubić. Jeżeli noszą symbole JP, rozpowiadają ideologię Jp niech coś z tym reprezentują, a nie z 50m krzykną do 2 policjantów HWDP czy Jebać Policję i zaczną uciekać...
Jeżeli masz powody by ich nie lubić (nie wnikam jakie) nie lub noś JP nikt ci nie zabroni tylko reprezentuj coś tym, a nie szpanuj... O to mi chodzi

Marcin <3
06-11-2009, 17:46
DJ Remo, DKA, Doda, Doniu, Farba, El Dupa, Ewa Farna, Feel, Magda Femme, Ewelina Flinta, Isis Gee, Happysad oraz Ivan i Delfin

dziwie sie ze tam nie ma wisniewskiego albo mandaryny. Xd