PDA

View Full Version : Trainery

MalyKSG
07-12-2009, 14:11
wpadlem na pomysl siedza dzis na trainach zeby gm nie wyciagal tak pochopnych wnioskow ze kazdy kto siedzi na trainach i nie odp ale tez nie przesuwa dzwigni to bot ..... chcialem dzis exitnac na trainach ale balem sie o bana a trainery chyba sa od tego ?? zeby dac exita albo afkowac ??nie??
pomysl jest taki aby gm dawal tp i ten czerwony napis i zaczekal az przesunie dzwignie gdy nadal nie bedzie nic odp a przesunal dzwignie ban ... a jak nie odp a nie przesuwa dzwignie to moze afker ?? albo exitnal ??

@! Bardaha !
no chyba nie .. mialem na roku sytuacje ze trenilem przeciagnolem dzwignie i poszedlem sobie cos zjesc przychodze wyskoczyl mi napisek i odrazu odp wiec nie pojawia sie ten napis jak przesuwasz dzwignie :D

@Aziel
nie dostalem bana ani nie chce go dostac za to ze afkuje ....

M4A1
07-12-2009, 14:12
Jetsem za
Mimo to ze nieskiluje mialem kilka banow za takie glupie rzeczy

Kewins
07-12-2009, 14:13
Oczywiście, że jestem na Tak! Wiele osób już dostało bana jak dało exit w trainie...

Savater
07-12-2009, 14:14
Jestem na tak. Czesto sa bany za takie cos. Ktos powie ze dal exita a gm dal bana. Jezeli exitasz tibie to postac nie uderza trainera... Wiec trzeba tez na to patrzec.

Pan Xim
07-12-2009, 14:15
Bany powine być dawane tym co siedzą w trainach i bocą m lvl lub skile, jednak jak gracz po 10 minutach sie wyloguje to wiadomo ze afkował i za to bana nie powino być

Lord Morgan.
07-12-2009, 14:15
Jestem na Tak.
Jesli dales exit w trainer to jak mozesz dostac bana jesli po 10 min Cie wywala to jak gm moze dac bana jesli nie przeciagnoles dzwigni ?

Franuś
07-12-2009, 14:17
Oczywiście że tak , dużo osób dając exit`a dostało bana za free \_ pjontka .

Noob Char
07-12-2009, 14:20
Oo a mi to zwisa :p . Mogę się teraz przyznać, bo mi to lata - bociłem 2 dni na trainach dzień i noc i żadnego bana i upomnienia nie miałem :P. Skille mam wyćwiczone więc trainery mi latają na pulpicie. Bye.

! Bardaha !
07-12-2009, 14:20
O ile mi wiadomo, to gdy Gm chce Cie sprawdzic czy jestes i ciagniesz dzwignie, czy Cie nie ma i ciagniesz dzwignie, to Gm po pierwsze gdy dzwignia zostanie przesunieta odrazu pisze na czerwono, a gdy nie odpiszesz to czeka po raz kolejny i robi to samo , gdy nie odpiszesz po raz drugi to , wtedy dostajesz bana, ale jezeli zle napisalem to jestem a TAK!

Wolly
07-12-2009, 16:05
Oczywiście, ale GM robią tak jak napisałeś, wątpie, że któryś zbyt pochopnie podejmuje decyzje o banie.

Azielu$
07-12-2009, 16:16
Zapewne dostałeś bana skillując na wosso i nie zdążyłeś dobiec do komputera, kiedy dostawałeś bana. Z własnego doświadczenia wiem, że gdy GM sprawdza kogoś na auto traina, to jest cierpliwy. A co do exita to widać, że nie bijesz z broni. Ew. GM może sprawdzić kiedy zakończyłeś połączenie z serwerem.

Saylor
07-12-2009, 16:42
Nie zgadzam się. Gm pisze w tym momencie co kliknie ktos na dzwignie...

Saju
07-12-2009, 16:49
jestem na nie,jeśli dasz exita to i tak cie wyzuci z gry a dźwignie wtedy nie przesuniesz wiec wiadomo ze nie masz bota.A to ze jesteś afk to bana nie dostaniesz,gm napisze do ciebie na czerwono a ty przesuniesz sobie drzwignie i jest pewne ze bot,wiec nie.

Zarexoholik?
07-12-2009, 20:23
Najpierw popracuj nad składnią, bo jeśli wyskakujesz z nową propozycją, czy swoją opinią to postaraj się ją tak napisać, żeby było można ją zrozumieć.

Co do tematu: Przecież administracja tak robi? -.-'

. ! _DominiK_ ! .
15-12-2009, 20:41
Jestem na TAK ostatnio siedzialem na trainach w Villi ev skiilowalem i ogladalem telewizje i co 8 minut mi pikało w kompie ( tzn. Budzik w komputerze )
i podchodzilem i wciskalem a neiwiem czy gm pisal czy nie bo mam rp i caly czas miaem obarzenia od trainów i nic nei widzailem zaraz podchodze do kompa patrze wylgowany mysle sobie pewnie kick albo cos albo net sie zmulil i wyzucilo wlanczam wpisuje *******/ ****** wybieram postac i Connect i zong :eek:

[11/12/2009 09:47] Santano -> Azbit was banished because of Uzywanie macro/botow itp.

Żal.pl :mad:

Ryonal_R
16-12-2009, 20:12
Jestem jak najbardziej na TAK!!!! Sam tez czesto wale exita/afk aby klikam co 5min lub daje siorce zeby klikala i se na gry.pl ona gra xD

Seth Drut
16-12-2009, 20:30
gm i tak poczeka.. nie ma czegos takiego jak bany za free (tak mi sie wydaje xD )
mysle ze pomysl niepotrzebny

Vojska
16-12-2009, 20:45
ZAINSTALUJ SOBIE MOZILLE
SPRAWDZAJ W WORDZIE CZY NIE POPEŁNIŁEŚ BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH
KUP SŁOWNIK

@topic
zwisa mi to

Senshi
16-12-2009, 21:02
jestem na tak fajny pomysl najlepiej jak GM by sie o tym wypowiedzial