PDA

View Full Version : Plebania



Poziomkuwa
16-12-2009, 21:44
Co sądzicie o Plebanii?

W ostatnim odcinku Andrzej przechodzi do kościoła, nie ma się gdzie podziać. Całą noc spędził w samochodzie. Wyznaje Antkowi, że uderzył żonę. Jest też mordercą - to fakt, z którym nie może się pogodzić. Nie nadaje się ani na męża, ani na ojca, ani na żołnierza. Antek prosi Andrzeja, żeby próbował za wszelką cenę odbudować dobre relacje w domu. Sugeruje, że w Leśniowie jest sanktuarium paulinów, którzy prowadzą rekolekcje dla małżeństw. Pomogli wielu rodzinom. Jaro opiekuje się matką, nie chce znać ojca po tym ja ją pobił. Ada próbuje mimo wszystko bronić męża. Andrzej przychodzi do domu, prosi żonę, żeby zechciała z nim pojechać do Leśniowa. Prosi o jeszcze jedną szansę.

Epicka fabuła.

Azonka
16-12-2009, 22:13
Gowno jakich malo.

Tyle w tym temacie. ;oo

Τettmeier
17-12-2009, 08:09
Oglądam czasami(w tym samym czasie leci Pierwsza Miłość, jak jest reklama to przełączam:D). Szczerze to największym sku*wielem z tego serialu jest Tracz. xd Jak ja go nienawidze! :D

*-r

Demon Huntter
17-12-2009, 09:56
#up
jo

#topic
jak kablowka byla nie czynna to ten program byl dosc popularny u mojej starej w porzadku dziennym XD!
fajowy ; )

.Carlos.
17-12-2009, 15:45
moja babcia oglada zawsze ^^ tracz niezly skurwiel XD!

Maximus2.0
17-12-2009, 19:42
-Pierwsza miłość
-M jak miłość
-Na wspólnej

Może wam pomoge i jutro założe temat o Plebani ??
O moj Boże ...

Dzieki za mnie wyreczyles :*

Wiadomość którą wpisałeś jest za krótka. Prosze wydłużyć swoją wypowiedź do przynajmniej 40 znaków.

bydle_
18-12-2009, 20:46
czasem zerkne dla beki na plebanie
serial dla mocherow i ministrantów xd

Storm
18-12-2009, 20:46
Mi tam sie to podoba, czasami jak nic niema w telewizji to sobie obejze.

Habemus Papam
19-12-2009, 00:55
zróbcie temat o modzie na sukces ;|

świetni jesteście, a co do serialu nie oglądam, zupełnie nie mój gust.