PDA

View Full Version : EVUL..Co z Wysp? EVUL

ARMEDIS
29-12-2009, 13:41
Uważam że wyspa Evul jeszcze "niedawno" była jedną z lepszych wysp nie licząc Capital City. Czy nie można byłoby dodać do niej jakieś ciekawe respy dla Pacc ?? Moja propozycja to małe respy Dracul, I może Dark Lordów.
Co wy na to ?:)

Tu właśnie jak kolega wspomniał Ev nie ma praktycznego zastosowania. To miasto jest po prostu nudne brakuje w nim czegoś. Pytanie czego? Respy to tylko moja propozycja.

v.37.0 Azbestowy v.37.0
29-12-2009, 13:43
A ja na to, że nie bo dracule i darki powinny być dla pacca. Phaha! No i oczywiście uważam ze twoja propozycja jest bulwersująca

Patryk1441
29-12-2009, 13:44
Hmm mogli by cos tam dodac, ale nie Dracule i Dark Lordy tych potworkow jest juz duzo. Jakby mieli cos dodac to najlepiej pojedyncze respy queen,msc,wise

Seth Drut
29-12-2009, 13:47
nie.. respow jest wystarczajaco, a i tak lepiej isc na CoD.. wiec nie ;)

Indeveresto
29-12-2009, 13:48
Moja propozycja to respy wardow na evul :| Dostęp po zrobieniu innego questa, wardy np po 1. :)

!!sQaua!!
29-12-2009, 13:53
A ja na to, że nie bo dracule i darki powinny być dla pacca. Phaha! No i oczywiście uważam ze twoja propozycja jest bulwersująca

Ty chyba każdą propozycje/wypowiedź uważasz za bulwersującą.

@Topic.
Mimo, że na Evul sa demony, orshe i kingi, to ta wyspa jest żadko odwiedzana przez ludzi. Myślę, że drakul jest już duzo na cod i ank, jednak dark lordy to strzał w dziesiątke. Do tego mogliby dodać jakiś quest, albo cuś.

Jaros Jaroz Jaro
29-12-2009, 13:53
Uważam że wyspa evul jeszcze "niedawno" była jedną z lepszych wysp nie licząc Capital City. Czy nie można byłoby dodać do niej jakieś ciekawe respy dla Pacc ?? Moja propozycja to małe respy Dracul, I może Dark Lordów.
Co wy na to ?:)

Najlepiej jakby usuneli to evul. bardzo mnie kiedys denerwowalo.

albo dodali tam dracule wiski itp.....

Ale jestem na TAK.;)

Azielu$
29-12-2009, 14:00
Evul teraz nie ma praktycznego zastosowania. Na ev sie szlo tylko na pvp a teraz nawet tego nie ma. Moim zdaniem jakas renowacja by sie przydala (niekoniecznie nowe respy).

ARMEDIS
29-12-2009, 14:03
Tu właśnie jak kolega wspomniał Ev nie ma praktycznego zastosowania. To misto jest po prostu nudne brakuje w nim czegoś. Pytanie czego? Respy to tylko moja propozycja

ReMover
29-12-2009, 14:11
najlepiej oddać PVP Island na Evul, bo ta wyspa pvp na COD jest beznadziejna. kiedy pvp island była na ev to gracze musieli polegać na swoich umiejętnościach. jedynym miejscem gdzie można było uciec na redzie był budynek z zombie. a na cod???? nawalone jest tam skałek za którymi łatwo sie chować i to bardzo drażni. więc moja propozycja to przywrócenie pvp island na evul!!

Habemus Papam
29-12-2009, 14:19
No, bardzo trafny temat, od dawien dawna nic sie tam nie dzieje... ruch jest tylko na trainach :< przebudować evul!

xD Lukki xD
29-12-2009, 14:21
Noo pamiętam jak to 3 lata temu na evul na kingach, demonach było zawsze pełno wiary
A teraz niestety pustki. Jestem zdecydowanie na tak.

Vortigen
29-12-2009, 14:31
Według mnie evul jest całkiem niezłe, ale wymaga przebudowy. Albo jeszcze lepiej dobudowy. Evul jest bardzo dobrym miejscem dla lvl 70-250 (zaczynasz na dlach,demonach,a kończysz na kingach). Dobrze byłoby dodać coś na lvl 300+ i np 1 resp dla l lvl dark lordów.
Zadowoleni będą l lvle i te trochę wyższe i może przez parę chwil nie będzie postów:
"Ten update jest tylko dla low lvl, zróbcie coś z tym, bo wyższym lvlom się nie chcę grać..."
I słów mówionych w drugą stronę na temat h lvlowych terenów.

Innymi słowy wilk syty i owca cała.

diamondback
29-12-2009, 14:38
Bardzo dobry pomysł ,kojarzycie może ten zamek proponuje tam zbudować jakiś wielki zamek z OTS Kingami :) podobny do tego z bally w ank (koło ORB quest);)

.Panicz.
29-12-2009, 14:41
Zdecydowanie jestem na TAK.
To miasto nie jest zbytnio ciekawe.
Jedyne co mi się w nim podoba to TRAINERY.
Wiele osób już o nim zapomniało :(

Storm
29-12-2009, 15:27
Jestem na nie , poniewaz gdy cos dodadza do wyspy Evul wtedy ona straci swoj urok :D

Quki18
29-12-2009, 15:51
To jest bardzo dobra propozycja przyda się bo Evul teraz już jest NUDNE

Xelix
29-12-2009, 15:53
Ja jestem za tym zeby dodac respy wardow po 2 np w taki sposob jak sa kingi (tzn podobnie :D)

G_R_U_L_I_X
29-12-2009, 15:56
Nowe respy, ale dla h lv jakieś kingi, quest czy co. Na tej wyspie byłem ostatni raz chyba rok temu, gdy na kingi tam chodziłem.

Axelo .
29-12-2009, 17:15
Tak, wysokie levele już tam przeważnie nie chodzą bo jak pk to w city a na evul od 250/300 + nie ma już żadnego expa.

Orlen Ochrona
29-12-2009, 17:28
Mogli by w evul dodac respa "KŁinów" jakies kingi i ew resp perfektorów : )

Dark Devorious
29-12-2009, 18:13
Zgadzam sie z toba w 100%. Kiedys na evul sie dzialo , a teraz nikogo tam nie ma :\ Powinni dodac cos w tym miescie ( pvp , ktorego nam zabrali ) i pare respow :>

Ancarius
29-12-2009, 18:24
Wg. mnie powinna być zmodernizowana. NIe koniecznie respy dracul ale...
kiedys cieszyla sie powodzeniem

Wolly
29-12-2009, 18:36
Ja jestem na nie, a dlaczego? Nie róbmy z każdego miasta, miejsc do expowisk. Na Evul są Ots kingi dla facc to i tak dużo.

Elite Vegox
29-12-2009, 18:47
Myślę że to dobra propozycja moze jakiś resp wise manów dodać i yło by gitess xD

Elite Pitek
29-12-2009, 18:57
@up

racja vegox swieta racja!!
ale moze cos slabszego jak qeena czy cos ;d

Pan Gonzalezik
29-12-2009, 19:05
Jestem na tak. Ale dać coś dla h lvli bo teraz evul odwiedzają tylko jak jest loteria. Mogliby dodać jakieś respy po 2-3 wiski. Albo niech quest na Magic Axe będzie na evul.

H5N1
29-12-2009, 19:11
Ja bym powiedział:
SORAN..Co z miastem Soran. Przecież tam nic nie ma...

@Top
Z ev nie jest jeszcze najgorzej.
Ale może być lepiej.

Mitek
29-12-2009, 19:37
Mysle, ze na wyspie Evul trzeba zrobic cos nowego. Pamietam jak kiedys chodizlo sie tam duzo, a teraz kto tam zaglada? ^^

Karpek
29-12-2009, 20:21
Jestem na tak, mogliby dodać jakiś nowy resp np jednego Ots Queena dla mniejszych leveli ;).

Hunter Forever
29-12-2009, 21:39
mi by sie podobalo jakby evul oddzielili od city zeby tam sie nie dalo dojsc na nogach tylko trzeba by bylo plynac statkiem a wtedy mogli by tam dac jakies respy dracul i moze jakies ots kingi

Elite Pitek
29-12-2009, 21:51
@up

przeciez sa juz kingi na evul ;p

znakiiiiiznakiiil;d

Dżablona
29-12-2009, 21:57
jestem na tak
na evul mogli by dać respy wise man po 2
albo tak jak ktoś wcześniej mówił przerobić ten zamek z dragonami na zamek z kingami

G_R_U_L_I_X
29-12-2009, 22:01
Myślę że to dobra propozycja moze jakiś resp wise manów dodać i yło by gitess xD

Nie!. Są jużduze respy na cod.

jestem na tak
na evul mogli by dać respy wise man po 2
albo tak jak ktoś wcześniej mówił przerobić ten zamek z dragonami na zamek z kingami

Zamku nie przerobią bo jest potrzebny do klucza na soft, co do wise manaów to głupi pomysł, może zrobili by tam respy apo za 1 kcc na wejście.

Midas
29-12-2009, 23:13
Problem z Evul to nie problem respów dla h lvli.
Przecież w City też nie ma co zabijać, jedynie orshe, no chyba zeby liczyć 2 Kingi na OTS Quest. Ale dla h lvl tam nic nie ma. A mimo to jest najbardziej zaludnioonym miejscem.

Popularność City to expowiska dla lov lvl, a co za tym idzie duża ilość pk i ludiz specjalizujacych się w polowaniach na rs. Do tego statek w bamboo i ten na północy, dzięi którym dostaniemy się wszędzie. A przecież nie ma tu nawet porządnego respa kingów, tak jak na Evul.

Dlatego sytuację na Ev poprawiłoby coś, co ożywi pvp tutaj. NAjszybciej chyba byłoby dodać resp Dark Lordów:
I dla pacc - taki porzadny jak te główny na CoD, że można po 3-4 naraz brać
II dla Facc - coś jak ten resp między Ankh a Cod. NIewygodny, podziemny, po 1 dark lordzie na komnatę, żeby ni ebyło zbyt dużego ułątwienia.

I do tego jakieś respy słabych mobów. np podziemia z dwarfami, jakaś wysepka z Amazonkami - taki mini amazon Camp.
Może wieżyczka z przekrojem potworków po prawo, jak się idzie na fortece orków. Albo z lewej, za Oceanusem (quest na klucz). Byłyby tam 2 hero na I piętrze, potem 2 bk na II, 1 elder demon na II, 2 demon Lordy na IV i na koniec bonus 1 mad dog - jedyny resp na facc :D Wtedy dopiero byłby walki o respa. A wokoło wieży, niech chodzą te Dark Flamingi czy jak je tam zwał

Assassin Mateusz
29-12-2009, 23:19
No mogliby cos zrobic z ev. ale nie koniecznie... Nikomu to raczej nie przeszkadza :P

Cytexx
29-12-2009, 23:45
Tak, ale dla FACC . .

Senshi
30-12-2009, 00:18
ty z evul COD chcesz zrobic
ale co do respow zgadzam sie
UMy Wise Bally itp.
rowniez moglby sie znajdowac jakis ciekawy quest:)

Sir Tom'ek
30-12-2009, 00:36
A mogli by coś dodac ciekawego :D ZNAKI ZNAKI

Led
30-12-2009, 01:48
Wyjebać w pizdu .

Saylor
30-12-2009, 04:14
Ja myśle, że zadniedługo ma byc next update na main i może w nim coś będzie nowego na evul, a co do tematu do dracul jest jak narazie dość, ale dark lordów nie dodadzą raczej, bo tygrys(albo ktoryś z gm) pisał ze ten potwor ma głownie występować na rook.

ps.
mogli by dodać an evul ten quest(pacc) na nowy axe albo cos, bo mało osob tam chodzi;d