PDA

View Full Version : Jak sprawdzi? czy kto? ma steam czy gra na non steam.

.Spajki.
30-01-2010, 22:37
Witam.
Przedstawiam tutaj sposób na to jak sprawdzić czy ktoś ma steam czy non steam.
Jest to dość proste.
Podczas gry wciskamy przycisk "~".
Otworzy nam się konsola wpisujemy tu:
http://i50.tinypic.com/2rhskes.jpg
Status
Pokarze nam się coś takiego:
http://i48.tinypic.com/30w431w.jpg
Gdy przy nicku danego gracza pisze "STEAM_ID_LAN" mamy do czynienia z graczem non steam.
Natomiast gdy pisze tylko "STEAM" gra on przez steam-a.
Mam nadzieję, że ten poradnik komuś pomógł.
Pozdr.
@Edit
To jest poradnik dla tych co nie wiedzą jak sprwadzić...
To, że jesteś pro neo 1hp gejmer mnie nie obchodzi są ludzie którzy nie potrafili tego zrobić przed powstaniem tego poradnika.

MateoZ
31-01-2010, 00:14
wiedziałem o tym, ale dobrze że napisałeś. Reput leci.

Wolly
31-01-2010, 00:17
W sumie nie wiem, po co ten 'poradnik'. Ktoś jak gra na non steam to jest gorszy?

Co do wykonania to wszystko dobrze opisane.

Anusiak Wielki
31-01-2010, 14:01
No no reput leci przyda sie :P

Kornas Pall.
31-01-2010, 14:05
Może komuś się przyda 9/10 za chęci ;D

Eiyael
31-01-2010, 14:15
W sumie nie wiem, po co ten 'poradnik'. Ktoś jak gra na non steam to jest gorszy?

Nie. Ale pewnie chodzi o to, że jak ktoś NS to na 100% cheater :)

@top: mógłbyś w ogóle zrobić poradnik z przydatnymi komendami np: na zmianę koloru celownika, utrzymywanie go w bezruchu (to rozszerzanie się przy skoku itp), itd. Przydałoby się.

Quki18
31-01-2010, 14:15
To akurat to wiem o tym ;p ale na pewno się przyda "newbie" gdy mówią ,że czitują i są ns + reput

handlarz_narkotykow
31-01-2010, 15:06
dzięki za poradnik, gdybyś jeszcze opisał czym się różni STEAM od NON-STEAMA byłoby świetnie.

Osecik
31-01-2010, 15:40
Dzięki, że to pokazałeś. Ten sposób działa również pod wersję CS Source?

Wujaszek
31-01-2010, 16:08
Dobrze opisałeś to ale zrób jeszcze poradnik z komendami itp ;d

Dark Devorious
31-01-2010, 16:34
Dobry poradniczek , na pewno sie komus przyda. Mogles dodac ze konsole otwiera sie tym przyciskiem ` znajduje sie kolo 1 :D Za poradnik daje 10/10.

Saylor
31-01-2010, 16:41
Poradnik może być, chociaż nic z tego nie czaje, ale po wypowiedziach innych daje 10/10:)

Azbestowy - KRUL FETYSZUW
31-01-2010, 18:35

Może nie gorszy, a gorzej postrzegany przez graczy ze steamem.
#topic
Może i nie gram, ale poradnik od strony czysto technicznej b fajny

Takanori~
31-01-2010, 19:28
Fajny i przejrzysty xd
Rob wiecej do 'cs' bo teraz wyszedl ten server... A wiekszosc pewnie nie wie jak sie polaczyc xD

Raptorq
01-02-2010, 10:23
Z tego co wiem, na steama tez sa czity;p

Been
01-02-2010, 22:02
Hmm... Poradnik bardzo fajny... Napewno mi sie przyda... 10/10

.Storm.
27-02-2010, 14:39
No postarales sie , brawo. Fajny i przejzysty poradnik przyda sie napewno. 10/10 i repucik dla tego pana :D

Karolus
28-02-2010, 00:27
Niezly poradnik nawet skorzystam :)

Pozdrawiam

Reputka +1:O

Daaron
21-03-2010, 13:01
Nie. Ale pewnie chodzi o to, że jak ktoś NS to na 100% cheater :)

@top: mógłbyś w ogóle zrobić poradnik z przydatnymi komendami np: na zmianę koloru celownika, utrzymywanie go w bezruchu (to rozszerzanie się przy skoku itp), itd. Przydałoby się.

Mylisz się, nigdy w życiu nie korzystałem i nie mam zamiaru korzystać z żadnego rodzaju wspomagaczy a nie mam steama.

Pokarze nam się coś takiego:

Pokaże pisze się przez ż z kropką : )

Elite Pablo&Master Bombka
21-03-2010, 18:31
Po 1. Jest to oczywiste.
Po 2. Nie wiem po co to dałeś , jeżeli myślisz ,że jak ktoś ma steam to nie może miec (wh,aim,sh itd.) to jesteś w błędzie!!!!!!

To tyle ; >

Lagga
21-03-2010, 19:49
Po 1. Jest to oczywiste.
Po 2. Nie wiem po co to dałeś , jeżeli myślisz ,że jak ktoś ma steam to nie może miec (wh,aim,sh itd.) to jesteś w błędzie!!!!!!

To tyle ; >

dokladnie . gracze steam takze maja cheaty wiec nie wiem po co ten poradnik ;d

9/10 za checi?:D

TuK!
21-03-2010, 20:38
Poradnik zrobiony na zachętę, nie podałeś wszystkich możliwości. Widać, że dostałeś warna, i chciałeś zrobić poradnik.
Steam:
STEAM_0:0, STEAM_0:1.
NonSteam:
VALVE_ID_LAN, STEAM_ID_LAN, STEAM_0:4.
Wszystko.
Prawie każdy wie jak sprawdzić, kto ma steam, a kto nie.

Duffi
21-03-2010, 21:09
dobry poradnik 10/10 za wykonanie ;)

Sub Zero 2
21-03-2010, 22:07
Dobry poradnik osoby które nie wiedzą jak sprawdzić już więdzą.10/10 a nawet reput. ;p

MorgiBack
21-03-2010, 22:38

Co do wykonania to wszystko dobrze opisane.

Wejdź na cs'a i trochę pograj to się dowiesz, że jest duża różnica w graniu.

Jak możesz to się nie odzywaj jak nie wiesz.

@topic.

Bardzo fajny poradnik 10/10

I oczywiście reput :)

Raidenos
29-06-2010, 11:42
ja akurat wiem o tym.Zrobiłes poradnik dla tych którzy grają chyba 1 raz dla tych osób poradnik super

SedaN*
02-07-2010, 11:46
Dużo się nie napracowałeś, ale krótko, zwięźle i na temat. Poradnik może się przydać naprawdę początkującym graczom.

I błagam nie piszcie, że jak ktoś ma steama to znaczy, że nie cheatuje, bo tego aż się czytać nie chce. Przykładem może być mój kuzyn, który dostał steama na urodziny i pierwsze co zrobił to odpalił wh i nie tracił czasu tylko zaczął skanować. Ostatnio to chyba na jakiś servie z aimem latał z tego co widziałem. Gra na cheatach z pół roku i się z tym w w ogóle nie kryje. A najdziwniejsze jest to, że jeszcze nikt go nie wrzucił na bl i nie dostał bloka na steama. Więc takie argumenty są naprawdę zbędne.

Łukasz
02-07-2010, 11:49
Fajnie ze jest taki poradnik, nigdy nie wiedziałem czy ktos gra na steam czy non steam, poradnik bardzo dobrze wykonany 10/10.

KaZeK
03-07-2010, 09:30
I błagam nie piszcie, że jak ktoś ma steama to znaczy, że nie cheatuje, bo tego aż się czytać nie chce.

To jest standard na każdym serwerze NSteam/Steam =[

#top
2 screeny na krzyż i cały poradnik.. No cóż ale na temat, 7/10, good(?).

Huskar
03-07-2010, 09:51
Po 1. Jest to oczywiste.

To tyle ; >

Pomyśl logicznie zanim coś napiszesz. Między graczami steam a non-steam jest zasadnicza różnica. Ten który gra na steamie ma oryginalną wersję gry (zazwyczaj kupuje key'a za 12~ zł) a non-steamowiec sciąga piracką gre z internetu. Zazwyczaj jest tak ,że naprzykład jak go zabijaja to się wku*wia i włącza jakiegoś cheet'a np. redux etc. i jazda . Bo co mu zależy na pirackiej gierce - jeszcze jak ma neostrade to już wgle... A gracz który gra na steam najpierw się poważnie zastanowi czy wie co robi - bo szkoda mu nawet tych śmiesznych pieniędzy które wydał. :rolleyes:

SedaN*
03-07-2010, 11:59
Pomyśl logicznie zanim coś napiszesz. Między graczami steam a non-steam jest zasadnicza różnica. Ten który gra na steamie ma oryginalną wersję gry (zazwyczaj kupuje key'a za 12~ zł) a non-steamowiec sciąga piracką gre z internetu. Zazwyczaj jest tak ,że naprzykład jak go zabijaja to się wku*wia i włącza jakiegoś cheet'a np. redux etc. i jazda . Bo co mu zależy na pirackiej gierce - jeszcze jak ma neostrade to już wgle... A gracz który gra na steam najpierw się poważnie zastanowi czy wie co robi - bo szkoda mu nawet tych śmiesznych pieniędzy które wydał. :rolleyes:

Po części masz rację, że gracze non steamowi częściej używają cheatów, ale naprawdę argument "ale on ma steama" to nie jest żaden argument, a często to słyszę. Denerwuje mnie to strasznie. A po za tym jak się gra nawet na aimie na steamie na jakimś nieogarniętym servie to i tak jest naprawdę małe prawdopodobieństwo, że komuś się będzie chciało Tobie robić demko i wrzucać na bl.

Osecik
03-07-2010, 14:50
Fajny poradnik, ale wystarczy porównać STEAM ID osoby, która wiesz, że ma na 100% STEAMA ze swoim NS.

Saylor
04-07-2010, 17:48
Dobry poradnik, ale to było pewno. Dużo osób zna ten sposób;>

:) ja tam sprawdzam po avatarze;).

SedaN*
25-07-2010, 11:30
Dobry poradnik, ale to było pewno. Dużo osób zna ten sposób;>

:) ja tam sprawdzam po avatarze;).

Tak, tylko czasami są błędy steama i nie wyświetla avatarów. A po za tym wiele osób gra na rozdzielczości 800x600 lub mniejszej (w tym ja) i nie widać avków.

#topic
Ciesze się, że ktoś w końcu napisał taki poradnik. Początkującym graczom na pewno się przyda.

DonieX <3
25-07-2010, 16:40
W sumie do opisania tutaj nie było dużo, ale dobrze, że to napisałeś. W końcu nie będzie gadania kto ma ST, a kto NS. W sumie jest to serwer NS , więc i ST i NS mogą czitować chyba, że jakaś mądra osoba nagra to i wrzuci na BL ;d