PDA

View Full Version : Oxi ~

'Oxidosis'
20-02-2010, 13:50
Witam. Chciałbym tutaj zaprezentować demko ze swojej gry na awp_indii. Demko trwa 20 minut, aczkolwiek uważam, że jest godne zobaczenia. Zapewne większości nie będzie się chciało tyle oglądać, ja jednak zachęcam do obejrzenia, tym bardziej ze jechałem na 40 fps :d

http://www.easy-share.com/1909345287/silownia.dem

DonieX <3
20-02-2010, 13:54
Skill Oxiego - 5%
Fart Oxiego - 95%
;<<<<< To jest właśnie przykład jak Oxi potrafi farcić w weekend. ;d

Nie no joke, Mati pogratulować ;)

Crayon
20-02-2010, 20:49
Myślę że po tym co pokazałeś jesteś w stanie konkurować z Viidem na awp_indii 1 v 1. Wyzwij go na pojedynek*! : D

* z chęcią bym go obejrzał

Sempacz__
20-02-2010, 22:19
wpizde dobry skill XD ten el_greco jak wyspal o lol

'Oxidosis'
20-02-2010, 22:44
Crayon

Szczerze powiedziawszy to grałem z Viidem 1 vs 1 na awp_indii i był remis. Jednak uważam, że w tym momencie mój skill nie może równać się ze skillem Viida. Nawet jeżeli bym wygrał na indii to został bym rozgromiony na ruins ponieważ jest to jego mapa i moge sobie tylko wyobrazić jak on gra. Chociaz jak jeszcze troche potrenuje i przy dobrym dniu moge pyknąć.

Sempacz

dzięki xd

Ernii
21-02-2010, 02:33
Crayon

Szczerze powiedziawszy to grałem z Viidem 1 vs 1 na awp_indii i był remis. Jednak uważam, że w tym momencie mój skill nie może równać się ze skillem Viida. Nawet jeżeli bym wygrał na indii to został bym rozgromiony na ruins ponieważ jest to jego mapa i moge sobie tylko wyobrazić jak on gra. Chociaz jak jeszcze troche potrenuje i przy dobrym dniu moge pyknąć.

Sempacz

dzięki xd

zal mi cie kolego naprawde ; [ wykresl o vidzie i bedzie git zostaw od "chociaz.."

Brania
24-03-2010, 20:51
Chcesz może zagrać ze mną ESL'a?

Pisz na steam :brania100

Pozdrawiam.

Dark Devorious
25-03-2010, 07:05
Up
Co ty to sa tylko hajty na serverze steam-ns pewnie nawet konta esl ni ema.

DonieX <3
25-03-2010, 09:01
@Up.
Ahaaaa, ty tutaj próbujesz hajta udawać ? Ma esla,ale ma bloka, ja też mam. Chcesz to możemy zagrać hajcie ;))
@Top.
Mówiłem, fart Mati i tyle ;d

Crayon
25-03-2010, 11:24
Up
Mówisz o Oxieuszu? Akurat z nim możesz zagrać wszystko. Od ESL po zwykłego spara bez zobowiązań.

To dobry gracz, chociaż jeszcze dwa tygodnie temu nie wiedział jak mutować graczy przez steama. I tak jakby obrażasz go. To mnie możesz nazwać hajtem steam-ns, bo mam staty na plusie, mam steama, a nie posiadam żadnych kont GameBack, czy ESLa. A - i tylko czasami tam sobie zwyzywam kogoś od bota, jak ma 0:8 i jeszcze blokuje przejście.

Oxi, umówiłeś się już na ten epic fajt z Viidem? Koniecznie chcę to zobaczyć. Jakieś demko, czy co ; d

'Oxidosis'
02-04-2010, 14:01
Up

Jaki koleś... to, że ktoś nie ma konta esl nie oznacza że jest botem, bo znam sporo osób którzy nie grają esl/gb a niszczą tych wszystkich hajtów jak chcą.. przecież konto na tych stronach jest darmowe i bez wymagań, więc co to za problem założyć? Jednak akurat ja konto esl posiadam, oraz mam około 100 meczy rozegranych, więc skończ pierdzielić jeśli nie masz o czymś pojęcia, ok?

Crayon;

a czemu miałby Cię tak nazywać? to, że nie masz konta esl, to nic nie oznacza ( wyjaśniłem na górze ), bo założe się że przynajmniej połowe tych eslowych hajtów bijesz na głowe, tylko Ty różnisz się od nich tym że grasz forfun, a oni na pkt. Co do Viida, poćwicze jeszcze troche i zagram. No chyba że byśmy grali 2 x awp map, to mógłbym teraz ;d

Brania;

Jeśli jest to aktualne, to mogę zagrać.

Devil murder
02-04-2010, 14:19
Omg, jesteś zajebisty! oO

DonieX <3
02-04-2010, 19:33
Omg, jesteś zajebisty! oO

Debil, pokaż ty mi swojego skilla, plz, kk ? <3

@top
Jak już mówiłem, na APO sobie karaj, na eslu wynik 16:2, 12:6 mówi wszystko, thx bb ;*

Metaxa Kamil
02-04-2010, 19:39
Demka nie oglądalem bo mi się nie chce ale skoro mowa o awp to chętnie się z Tobą zmierzę ;)

W sumie to mogę z każdym grać na awp. Viid i awp_ruins? Nie ma problemu :)

Pozdrawiam,
Bashoo [ paucz? ].

'Oxidosis'
02-04-2010, 20:45
Demka nie oglądalem bo mi się nie chce ale skoro mowa o awp to chętnie się z Tobą zmierzę ;)

W sumie to mogę z każdym grać na awp. Viid i awp_ruins? Nie ma problemu :)

Pozdrawiam,
Bashoo [ paucz? ].

Tylko nie przeceniaj swoich możliwości, bo zdziwiłbyś się jakbyś grał z top 30 i za każdym razem z dupy dostawał banie przez pudełko ;]
Daj nick steam i powiedz jaka mape grasz. Moja awp_map/awp_space jak cuś ;]

@Doniex

Masz racje, ugrałeś 8 rund, gratuluje :D