PDA

View Full Version : Crown Legs Quest Rook



Lathus
09-04-2010, 15:00
Dzieńdobry

Gdy expiłem moim Rookstayerem wpadłem na pewien pomysł..Myślałem o full EQ na rooku i zauważyłem że nie ma Questu na Crown Legs najlepsze Legs na Rookgardzie.Mam propozycje co do zrobienia takiego Questu tym razem przemyślaną:

Crown Legs Quest
Byłby to Quest dozwolony od 210 poziomu i byłby podzielone na Misje.Misje byłyby skomplikowane a zarazem trudne do wykonania.Byłyby to misje w których trzeba by było zdobyć określone przedmioty które są bardzo rzadkie na Rookgardzie.Reszta Questu co ja będe się tłumaczył i tak jeśli powstanie taki Quest to nie na moich Misjach więc nie będe zamieszczał tych Misji...Ponieważ jedynie Crown Legsy(niewiem dokładnie)można zdobyć z Hero dodałem tę propozycje i Dodaje Sondę!
UWAGA:Jeśli nie grasz na Rookgardzie a zaznaczyłeś "Nie gram na Rooku" jest opcja zaznaczenia jeszcze drugiego wyboru(Sonda Wielokrotnego Wyboru).
#Senshi
Niee Nie 210 xD.
#KaZeK
I właśnie zle bo bardzo trudne do zdobycia...Chociaż niektórzy mogą w 2 minuty już je kupić a szanse że wyloci z Demon Rookera są jak 1/15
#Azbestowy-KROL FESZYTOW
Jeju drogi jakiś 300lv będzie mieć drugą pare i co :DNapisałem że Quest będzie trudny więc trzeba będzie coś poświęcić w tym Queście
#Myst
Prosze aby ten użytkownik nie pisał w moich tematach bo temat jest nawet fajny a ty jak zwykle każdy niszczysz..Wezcie nie słuchajcie tego półgłupka nawet nie przeczytał tematu i od razu(jestem tego pewny) kliknął nie bo mnie nie cierpi(nawzajem)

Zark
09-04-2010, 15:02
Widać że utrzymujesz dzienną średnią ilość postów ;)
A co do pomysłu, to wydaje mi się być jak najbardziej...fajny? Ten akurat mi się podoba ;>

Azielu$
09-04-2010, 15:04
Pomysł do bani. Crown Legi to 'rare item' na rooku. Lecą tylko z Demon Rookera i chyba z Mumii, która jest tylko na najazdach... niech tak zostanie.

Senshi
09-04-2010, 15:05
Chociaz raz ci cos wyszlo... Wielkie GZ:|
Propozycja:Tak, ale 210lvl to za malo
PS:210lvl bo ty masz taki?

KaZeK
09-04-2010, 15:08
Jestem na nie.

Item jest dostępny tylko z loota i niech tak pozostanie.

.Lion.
09-04-2010, 15:30
Wedłog mnie do bardzo dobry pomysł jestem w 100% na TAK.
To Bardzo dobry pomysł.Ale przy wejsciu na quest nie powinno być bramki lvl'owiej by ktoś mogł blokać ten quest :D

Azbestowy - KRUL FETYSZUW
09-04-2010, 15:38
I właśnie zle bo bardzo trudne do zdobycia
Myślisz z perspektywy 100~ lvla. A teraz sobie wyobraź, że masz ten 200 lvl~ i za ciężko zarobione cc kupujesz c legi. A tu nagle jakiś idiota wyskakuje z propozycją dzięki której przybyłoby 25~ par

Krsix
09-04-2010, 15:40
Jestem na NIE
Crow Legs to item który da się wyloocić, a mogą go zdobyć nieliczni. Jak każdy będzie je miał to stanie się to śmieciem jak Knight Legi ;)

Saylor
09-04-2010, 15:44
Już Ci napisałem, że jak nie wiesz nic, to nie pisz durnych propozycjii.


Gdy expiłem moim Rookstayerem wpadłem na pewien pomysł..Myślałem o full EQ na rooku i zauważyłem że nie ma Questu na Crown Legs najlepsze Legs na Rookgardzie

Po1. Teraz Demon Legi są najlepsze na roku.

Po2. Jestem na nie, bo CL są rarem, który nie jest bardzo często spotykany, a co za tym idzie DROGI. Niech zostanie jak jest, bo rook i tak już jest jak Main.

To tyle z mojej strony.

Dziękuje, dobranoc.

lord max
09-04-2010, 15:51
Po1. Teraz Demon Legi są najlepsze na roku.


Lol? ahahahaha jaki idiota myśli że zdjęcie Wicepsa w legach to prawda, obudź się i nie nabijaj postów.

Seth Drut
09-04-2010, 15:56
jestem na nie.
te legi maja tylko hlvl, ktorzy chca miec full eq.
nos knight jak masz mniejszy lvl ;)

Szaloony Zieloony
09-04-2010, 16:21
Jestem na nie. Cena c legów by spadła, a tego przecież nie chcemy. Zresztą knight legi mają tyle samo arma, a są o wiele tańsze.



Ps. Na royal helmet (najlepszy hełm na rooku) też niema żadnego questu i jakoś nikt się nie skarży.

Myst
09-04-2010, 16:33
Proszę administatora forum lub moderatora, aby kasował jego pomysły. Crown legi to taki "rar", więc ma być ich mało, a nie z questu dostępne.

Ps. Widziałeś nikt nie lubi twoich pomysłów, ponieważ są gorsze niż beznadziejne. I tak jutro napiszesz kolejny temat, w którym będę na nie!

Axelo .
09-04-2010, 16:36
#KaZeK
I właśnie zle bo bardzo trudne do zdobycia...Chociaż niektórzy mogą w 2 minuty już je kupić a szanse że wyloci z Demon Rookera są jak 1/15


I dlatego niech zostanie w loocie.
Jestem za NIE dodawaniem questu.

Miarek
09-04-2010, 16:39
Dobry pomysł z dodaniem quest'u jestem na tak.A inni dajcie komuś też szanse na zdobycie tego "rare" item'a.

Marik
10-04-2010, 15:33
Ten pomysł mi się nie podoba

Crown Legs są wyłącznie z loota demon rookera i niech tak zostanie

Devil murder
10-04-2010, 16:02
Rare, to rare i niech tak zostanie. Chyba, że z questu od 500 lvla ;]

Karpek
10-04-2010, 16:05
Nie powinno być questu na crown legsy, bo wtedy cena by spadła...
Niech zostaną tylko w loocie.

Duffi
10-04-2010, 16:44
Jestem na nie i tak crown legs jest dużo na rooku tego kogo stać na full eq to je ma a to że da się tylko je lootnać to bardzo dobrze ;)

Kasta :*
10-04-2010, 17:27
Nie! Legi lecą z Demon Rookera i jest bardzo dobrze. jest ich mało cena jest duza i tak ma byc.

Lagga
10-04-2010, 18:35
Dzien Dobry *

Jestem na nie. idiotyczny pomysl idioty. loci sie je juz z rookera. moze dac od 1 lvl i rat do zabicia ?:s

Sub Zero 2
10-04-2010, 18:46
Jestem na tak.Ale te misje to jakieś hardcorowe,żeby było waste :).Tacy rooksteyerzy pewnie chcą mieć cały domek w Crown Legsach.Pomysł bardzo mi się podoba.

Marcelllo
10-04-2010, 19:54
Jestem na nie. Crown Legs lecą z demon rookera i to powinno wam starczyć...

Grałem na rooku, teraz już nie ale lepiej niech nie będzie tego questa...

Baby Face
10-04-2010, 20:53
Jestem na tak :p
Mi sie podoba ta propozycja :)
Powinni dodac bo na wiekszosc eq na rook jest quest np. dsm, r boots ...

Jankulowski
10-04-2010, 23:31
Niee bo item ztraci na wartosci. Mecz sie idz na demon rookera i se zloc ;/pozdro