PDA

View Full Version : Mapcycle, nowa propozycja :)



Babka Wojenka
14-04-2010, 20:40
Witam CSiaków.
__
Propozycja brzmi jasno, żeby w mapcycle znajdowały się tylko takie mapy.



de_aztec
de_cbble
de_dust
cs_office
cs_italy
de_train
de_dust2
de_nuke
de_inferno
de_cpl_mill
de_tuscan
de_kabul
de_westwood
awp_india
de_dust2002
de_dust4ever
de_cpl_fire
de_rats_1337
Ostatnie 3 mapki, wystarczy wgrać :)
Sonda włączona;x
Mam nadzieję że administracja to zaakceptuje :].
@down
Czy wy się znacie na mapach w ogóle?

Veto
14-04-2010, 20:50
Nie ***** za dużo tych dustów ja jebie ogarnijcie się, zamiast dodać jakieś ambitniejsze mapy to gówna dajecie, może jeszcze 1hp wam dać? Albo 1hp_he?

DonieX <3
14-04-2010, 20:58
Administracja tego nie zaakceptuje. Dlaczego ? Bo ledwo co są grane te bardziej podstawowe mapy, a co dopiero jakieś every nie every. Pozatym co to za temat "mapcykle" nowa propozycja. Mapcykle jest tylko 1. Dodanie nowych map, chyba o takie cos Ci chodziło ?

Myst
14-04-2010, 21:12
Lol tylko takie mapy??? Ja jestem na nie, gdyż lubię czasem pograć na mapach takich jak de_rats, cs_assault.

SedaN*
14-04-2010, 21:33
Krajon (no z moimi drobnymi poprawkami) ładnie ustawił grafik obiegu. Myślę, że na razie tak zostanie, a potem będziemy myśleć o jakichkolwiek zmianach. Zresztą wynik sondy mówi sam za siebie : ).

Demon
14-04-2010, 21:46
Lol tylko takie mapy??? Ja jestem na nie, gdyż lubię czasem pograć na mapach takich jak de_rats, cs_assault.

signed ; c

_topic
jest dobrze , tylko zrobic gre do X rund :-)

Zoltan
14-04-2010, 21:59
Jestem na nie a przedstawie moja propozycje. Uwazam ze mapcycle jest dobrym rozwiazaniem ale nie moze byc tak ze mapy najczesciej grane najbardziej lubiane sa raz na nie iwem 20 ?? przykladowe rozwiazanie:


de_aztec
de_dust2
de_cbble
de_dust
de_inferno
de_westwood
cs_office
cs_italy
de_train
de_dust2
de_nuke
de_inferno
de_cpl_mill
de_aztec
de_tuscan
de_kabul
de_westwood
awp_india
cs_office
de_dust2
de_dust2002
cs_italy
de_inferno
de_dust4ever
de_cpl_fire
de_rats_1337

TO JEST PRZYKLAD ABY POKAZAC O CO MI CHODZI

SedaN*
15-04-2010, 15:45
Z tego co widzę mapcykle już chodzi i ten obieg na razie chyba zostanie bez większych zmian.

Bassito
15-04-2010, 15:48
Jestem na nie! ponieważ są dobre mapy nie ma co narzekać...

Huskar
15-04-2010, 16:52
Jestem na nie a przedstawie moja propozycje. Uwazam ze mapcycle jest dobrym rozwiazaniem ale nie moze byc tak ze mapy najczesciej grane najbardziej lubiane sa raz na nie iwem 20 ?? przykladowe rozwiazanie:


de_aztec
de_dust2
de_cbble
de_dust
de_inferno
de_westwood
cs_office
cs_italy
de_train
de_dust2
de_nuke
de_inferno
de_cpl_mill
de_aztec
de_tuscan
de_kabul
de_westwood
awp_india
cs_office
de_dust2
de_dust2002
cs_italy
de_inferno
de_dust4ever
de_cpl_fire
de_rats_1337

TO JEST PRZYKLAD ABY POKAZAC O CO MI CHODZI


Dobrze ale wykasować mapy typu de_rats , de_dust2002 itp. Najbardziej pospolite mapy tylko zostawić . Takie jest moje zdanie.

Zoltan
16-04-2010, 07:56
Rowniez uwazam ze sa dobre mapy ale moim zdaniem mapy popularne powinny byc grane w jednykm obiegu wiecej niz raz czy dwa.