PDA

View Full Version : Balans Postaci & Energy Ring.



Euzebio.
23-05-2010, 07:50
Witajcie. Mam do zaoferowania wam dwie propozycje, jesli chodzi o APO 7.6 :

1.Proponuje aby ekipa APO zrobiła balans postaci i wszystko wyrównała.

2. Proponuje, jesli da rade aby zrobic takie cos zeby profesje nie magiczne nie mogły uzywac energy ringa. (najbardziej chodzi o elite knight)

Edit

dlaczego chcesz zmieniać zasady tibi??
ringi są dostępne dla każdego... to z nie potrafisz solo nikogo ubić (auhsau padałeś kosą od 200 lvli mniejszych aushaush)
to nie wina balansu...

Po pierwsze nieche zmieniac zasad tibi.
Po drugie kazdy sie skarzy na to ze ek moze uzywac e ringa, tutaj przykład:

http://forum.toproste.pl/showthread.php?t=72202

Po trzecie , padałem od 100lvl wiekszego rp, ale jak poexpiłem to Ty padałeś jak mucha.

.Zaxer.
23-05-2010, 07:56
1. wtedy sens nie ma gry jak wszystkie profy beda rowne. jedna jest lepsza do pvp, druga lepsza do expa i niech tak zostanie. wedlug mnie balans i pvp na APO jest świetne i nie trzeba zmieniac.
2. tutaj mi to obojetnie :)

Xienus :D
23-05-2010, 08:10
Witajcie. Mam do zaoferowania wam dwie propozycje, jesli chodzi o APO 7.6 :

1.Proponuje aby ekipa APO zrobiła balans postaci i wszystko wyrównała.

2. Proponuje, jesli da rade aby zrobic takie cos zeby profesje nie magiczne nie mogły uzywac energy ringa. (najbardziej chodzi o elite knight)

dlaczego chcesz zmieniać zasady tibi??
ringi są dostępne dla każdego... to z nie potrafisz solo nikogo ubić (auhsau padałeś kosą od 200 lvli mniejszych aushaush)
to nie wina balansu...


@up2x
uahsuahsash ty nigdy nie miałeś lvla takiego jak ja... i nasze solówki kończyły się
tym ze miałeś po 3s tp do temple...
i naucz się edytować posty oke?

Axelo .
23-05-2010, 08:49
Niech każdy sobie używa ringa ale z głową, mogliby coś zrobić w tym kierunku.
Co do balansu to administracja musi coś zrobić bo na serwie są teraz 3 profesje.

.vimpex.
23-05-2010, 08:58
Pierwsza propozycja bardzo dobra, profesje nie są wyrównane.
Co do drugiej propozycji, to jestem ciekaw kto z EK używa 'e ringa'?

Euzebio.
23-05-2010, 09:02
Pierwsza propozycja bardzo dobra, profesje nie są wyrównane.
Co do drugiej propozycji, to jestem ciekaw kto z EK używa 'e ringa'?

Przeczytaj temat który podałem juz troche wczesniej

http://forum.toproste.pl/showthread.php?t=72202
na ostatnich stronach troche o tym jest.

edit/2xdown

Euzebio jaki ty jesteś...... Ty to Lathus chyba, bo robisz takie beznadziejne propozycje i tak nabijasz posty..... Oczywiście jestem za żadną, ponieważ zrobić balans, łatwo napisać trudniej zrobić. Myślisz, że to tak 3 min i jest balans?

Nie jestem zaden Lathus i nie nabijam postów , tylko taka jest prawda kazdemu to przeszkadza, poszukaj w dziale opinie ...

KaZeK
23-05-2010, 09:06
1. Balans? Wystarczy TYLKO zmniejszyć uha i siłę bicia knighta z exori max'a.
2. Ring to ring, każdy może go używać bez znaczenia jaka to profesja.

Myst
23-05-2010, 09:29
Euzebio jaki ty jesteś...... Ty to Lathus chyba, bo robisz takie beznadziejne propozycje i tak nabijasz posty..... Oczywiście jestem za żadną, ponieważ zrobić balans, łatwo napisać trudniej zrobić. Myślisz, że to tak 3 min i jest balans?

Dareluss Banned
23-05-2010, 09:43
1. Knight teraz wymiata a CipSoft sam mowil ze knight to nie postac do PK , MS/ED teraz powinni miec ten swoj czas na to ;)
2. Jeszcze sie z tym nie spotkalem nie wiem czy to mozliwe do zrobienia , ale tak.

Seth Drut
23-05-2010, 10:23
1.Proponuje aby ekipa APO zrobiła balans postaci i wszystko wyrównała.

Super. Więcej takich dopracowanych propozycji...
Może jakiś przykład, co doprowadziło by do tego wyrównania?

Co do 2 propozycji, jeszcze nie widziałem eka z e ringiem, więc się wstrzymam od głosu.

Karpek
23-05-2010, 11:06
Teraz balans jest normalny, każda profa jest w miare dobra.
A siła uha jest dobra, gdyby jeszcze ją zmniejszyli to by było całkiem bez sensu... -.-'

@topic
Żadna propozycja.

Merol
23-05-2010, 11:17
1. Tak już jest jedna profesja jest lepsza do expienia, druga do pvp, bez zmian.
2. Nie, ring do każdej profesji

Zarexoholik?
23-05-2010, 13:24
Oczywiście, że jestem na NIE! Od zawsze można było używać ringów każdą profesją. Po co te zmiany? Naucz się sobie jakoś radzić, rotfl.

Marcelllo
23-05-2010, 21:19
Jestem jedynie za balansem profesji.

A co do energy ringa - Każdy ma prawo go używać...

diamondback#
23-05-2010, 21:48
Jestem na nie . Najlepiej to już niech nic nie mieszają ,bo jest wszystko dobrze:/ ,a tak znów coś zepsują i knight'y będą spamować ,że sorc to jest masakrator nie do zabicia itd ;] ,a energi ring jest dla wszystkich i niech tak zostanie - nie umiesz używać to masz pecha ;/

Brachu!
23-05-2010, 22:05
zgodze się ze wszystkimi, propozycja jakaś nie taka.
Jest dobrze, choć ek, jest teraz najmocniejszy, pomimo tego, ze uh daje o wiele mniej.

Ernii
23-05-2010, 22:21
i co myslisz ze jakis ek uzywa tego ringa ? hasha 2.1k lvl ma 22k many i jak bije sie z rownym lvl albo o 200 mneijszym to i rak 2 strzaly i po manie o.o skad masz te pomysly albo miales bo ban na koncie hsahs; s
balanas hmm
ms/ed mocna vita slaby wand mocne ue- niby jest
rp srednie leczenie srednie czary - zajebisty bolt erex nawet spory
ek mocny mele slabe ue uh srednii - uh sredni jest mele nawet git e max za duzy ;/

Szadoow
23-05-2010, 22:25
Nie wiem dlaczego tak przeżywacie te ringi... zawsze były i niech tak zostanie.