PDA

View Full Version : Palacze



Anonimek
22-07-2007, 05:16
Hejka, chciałbym tutaj byście pisali, jakie palicię papierosy i od którego wieku zaczeliście i skąd się dowiedzieliście o nich ?? Pochwalcie się tutaj.

Więc ja pierwszy:


Nazwa: Red White
Wiek Zaczęcia: 13 lat
Pierwszy raz: Poczęstowali mnie koledzy.

Tidey
22-07-2007, 08:54
ja pale juz od 5 lat zaczelem w wieku 14 lat jezeli chodzi o marke to nie mam ulubionej pale to na co mam ochote.

Elvan
22-07-2007, 09:12
Oemgie ...
Widać, że świat schodzi na psy ... Dzieci mające po 13-14 lat zaczynają palić ... Lepiej żeby takie świństwo jak fajki, nigdy nie powstało -.-

Matello
22-07-2007, 09:27
@up
Za późno na to;)
@topic
Nie pale(14 lat)

Shagrat
22-07-2007, 09:30
Yyy... @ElvanQ

Masz rację, fajki to syyyf <bleee> w moim domu nie palący to tylko:
1. Ja
2. Pies ^^
3. Siedmiomiesięczny siostrzeniec ^^
I mi to wystarczy, jak widzę te kłęby dymu papierosowego (a co dopiero czuję) to idzie pier***ca dostać _._

A to dla palaczy, alkoholików i innych niedorozwojów myślących, że picie/palenie to przejaw dorosłości:

Żal.zjednoczone_emiraty_arabskie.demokratyczna_rep ublika_konga.republika_macedonii.związek_socjalist ycznych_republik_radzieckich.stany_zjednoczone_ame ryki_północnej.br

Ucho666
22-07-2007, 09:38
Mam 13 lat i paliłem. Koledzy mnie w to wciągnęli. Dali pierwszy raz dla spróbowania, drugi raz też, a trzeci już sam kupiłem papierosy. Jednak paliłem około 2 tygodni i rzuciłem ponieważ uznałem że to bez sensu i szkoda na to kasy i zdrowia. Dla mnie ważne jest że już nie palę bo to jest naprawdę wielkie gówno i najgorsze co można zrobić w tak młodym wieku. Tak jak Elvan powiedział to świństwo nie powinno wcale powstać. I jeszcze nie napisałem tego wcześniej naprawdę żałuję że zacząłem palić. Ludzie weźcie pomyślcie 3 razy zanim spróbujecie!

Johnny Knoxville
22-07-2007, 10:32
Hahaha 14 lat i to świat schodzi na psy? Z tego co wiem mój stary zaczął palić w wieku 8 lat ;] Ja nie palę i nie zamierzam :D :cool:

saduwa
22-07-2007, 12:36
ja pierwszego zapalilem jak mialem12 lat ; ]
a obecnie juz bardzo rzado pale
a marki ktore palilem to: red white, lm, cristal

Avatar
22-07-2007, 12:43
Zapaliłem pierwszego, gdy miałem 16 lat (poczęstowali mnie koledzy).
Ale przestałem palić (17 lat).
I nadal nie pale (22 lata).

Dangerous
22-07-2007, 12:52
Mój pierwszy i ostatni raz był parę dni temu... (mam 16 lat)
Spróbowałem i myślałem, że wypluje płuca.
Dusiłem się kaszlałem itp.
To jest ohydne i nie mam zamiaru tego palić...
Nie wiem jak inni luzie mogą to palić... Po prostu nie wiem...

Teraz coś dla wszystkich.
Prędzej czy pózniej każdy tego spróbuje i zobaczy czy mu to smakuje czy też nie.

@down
Nie, wciągnąłem do płuc i się prawie udusiłem... =D

Anonimek
22-07-2007, 13:54
Mój pierwszy i ostatni raz był parę dni temu... (mam 16 lat)
Spróbowałem i myślałem, że wypluje płuca.
Dusiłem się kaszlałem itp.
To jest ohydne i nie mam zamiaru tego palić...
Nie wiem jak inni luzie mogą to palić... Po prostu nie wiem...

Teraz coś dla wszystkich.
Prędzej czy pózniej każdy tego spróbuje i zobaczy czy mu to smakuje czy też nie.

Hehe, to co ty nosem wciągałeś ^^

Bobo
22-07-2007, 14:12
Heh, mi to nie przeszkadza, że ktoś sie truje, sam się o to prosi, ja paliłem kilka razy, ale nigdy mnie to nie wciągneło, i dobrze :P

Gallant
22-07-2007, 14:37
ja jestem przeciwnikim palaczy w mojej klasie mnie do baki namawiali itp ale nigdy w zyciu tego gowna nie wezme tylko mi zycie psuje-.- pozniej same klopoty i jak ktos mnie wkurvia tymi fajkami to w w morde mam 14 lat i nigdy w zyciu tego nie sprobowalem nigdy!!

wiatrak
25-07-2007, 16:29
palicie bo kumple pala i chcecie byc SPOX ? jednym slowem ZAL

Cygar do Cristo
25-07-2007, 17:12
@up : odezwal sie wielki ..

ja ? chodze teraz ide do 3 gim pale od 6 klasy z przerwami.. nie jest mi zle .. tylko kondycja spadla i tyle .. sram na to co wy o tym mysliscie ; ) w sensie ze piszcie coc chcecie o tym ; )


co do marek ? szlugi teraz w gore poszly .. byl czas ze palilem malboro .. 6.90 byly teraz 7.90 maskara.. : viceroye light /czerwone , palmale , lmy ..


@edit : down ; ) no jestes down ; 0 stary palilem 2 na osiedlu moi koledzy nie pala .. 1 pali i tyle ; ) przykrosci ale nie wiesz to moze sie nie odzywaj ok ? ;] sam mwoisz ze nie zapaliles wiec lepiej sie nie odzywaj ; *

Tripp
25-07-2007, 18:48
UP: Jesteś śmieszny :). Palisz, by przypodobać się kolegom... Haha xD Gdybyś nie palił, koledzy odwróciliby się od Ciebie?
Do autora tematu: chwalcie się? Tu nie ma się czym chwalić. Gdybym kiedykolwiek zapalił papierosa, nikt by sie o tym nie dowiedział...
Osobiście po przeżyciu 17 zim nie zapaliłem ani razu papierosa, nie ciągnie mnie do tego. Moi rodzice palili, ale rzucili, lecz przez okres palenia bardzo mnie do papierosów zniechęcili. Na zawsze zniechęcili ;]/

Fanfra Sorcererka
25-07-2007, 18:49
Ja tam probuje sie odzywczaic ale jakos zabardzo mi to niewychodzi ^.- a pale juz bardoz dlugo ;]
Pytacie sie co pale?? Takie jakie akurat mam ^^
pZdR ;]

Elvira
25-07-2007, 22:12
Czasami to mi się płakać chce jak widze dzieci mające po 13-17 lat, którzy palą żeby poszpanować przed 'kumplami' i się tego nie wypierajcie ;>(będę kiedyś psycholoszka x d)
Osoboście paliłam w wieku 4 lat x D mama mi dała zapaliłam w kuchni i potem na balkon(czyt. kolo balkonu) chodziłam i paliłam papierosy przez tydzien(czyt. 1 papieros XD) potem mi tata dał sprobowac piwo i czuję obrzydzenie do alkoholikuf palaczy cpunuf itd ;/

Aleks
25-07-2007, 22:44
Ja palę od dziesiątego roku życia z przerwami.

Shagrat
25-07-2007, 22:48
@Elvira

Co prawda to prawda ;] Papierosy to teraz element "szpanu"... Świat schodzi na psy (cytat Elvana xd) ja nawet nie zadaje się z tego typu towarzystwem bo aż mnie brzydzi ono (Buee) ! Ja nigdy nie próbowałem piwa czy czegoś tam innego, co najwyżej lekki szampan na Sylwka ale to inna bajka xd Wystarczy mi sam zapach piwa to mnie kręci w żołądku i mam ochotę pawia puścić na pijącego _._ A papierosy!? A fe! Jak napisałem @up jestem jednym z trzech niepalących (kto nie pali u mnie przeczytajcie w moim poprzednim poście ;])

Viki
26-07-2007, 00:26
Papierosy to jedno wielkie gowno;/
Palilam jak mialam 12 lat;/ Bylam mala i glupia;/ :P
Obecnie nie pale ;D i sie z tego ciesze..Nigdy juz niewezme tego do buzi..<obrzydzenie>;/
A co do picia to hmm;D Czasem trzeba (okazyjnie) xd

JaCkAsS
26-07-2007, 01:25
Dla mnie fajki są najgorszym gównem, wku**ia mnie jak ktoś przy mnie pali.
Nie wiem jaki jest sens wydawania tyle kasy po to żeby sobie skrócić życie, lepiej zamiast na fajki kase rozdać potrzebującym, a sobie w łeb strzelić z gnata (napewno taniej wyjdzie i mniej boleśnie:D).

Pozdro :))

Ribox
26-07-2007, 02:53
To, że nie lubicie papierosów to rozumiem bo sam ich nie lubie ale co wam przeszkadza piwo??:eek: . Osobiscie je lubie i myśle, że raz na jakiś czas nie zaszkodzi :). Co do fajek to miałem nie raz ochote spróbować ale teraz juz nie i wku**** mnie ich smród.
Pozdro.

Zieniu07
26-07-2007, 04:32
@do autora
No i co cieszy cie to ze palisz od takiego wieku chcesz sie komus podlizac?
all wiekszosc co pisza ze zaczeli palic przed 18 to sa dzieci co papierosa mieli w ustach moze kilka razy i nie wiedza co to znaczy zaciagnac sie(ale napewno sa wyjatki)... tak samo ja moge powiedzec ze pale od 10 roku zycia... wtedy ciagnalem ale sie nie zaciagalem wiec?? Takiego palenia nie nazywajcie paleniem... nawet nie zaczynajcie palic zeby sie komus przypodobac mam kumpli co pala od 15 zaczynalem razem z nimi(ale nie jestem taki glupi skonczylem) a teraz bez fajki nie wytrzymaja, dziennie jada 4- do xxx cygarow.. Ja pale jak chce sie naj*bac(woda,piwo + fajki) mocniej daje w leb... i tyle

Pandora
26-07-2007, 11:05
ehh ja pale od 13 roku zycia ? ( koledzy powiedzieli ze jak sie zaciagne to dadza mi 10 zl no i dali ;p ) mam juz 15 lat ( czyli pale 2 lata ) i jakos mi to nie przeszkadza. Nic nie wydaje na nie kasy bo zawsze kumple maja xd Najczesciej Pale Nexty , czasami LM ( niebieskie ). Mozecie mowic na mnie co chcecie , ze chce sie popisac przed kolegami itp. ale i ja tak wiem swoje.. sory , kazdy ma swoje poglady i trzeba je uszanowac :)

Exstasy
26-07-2007, 11:05
No cóż sam nie pale, ale to czy ktoś inny pali czy nie, to już nie mój interes, każdy robi to co lubi, ale jeżeli ktoś pali to staram się podczas tego nie przebywać w jego otoczeniu, aby się samemu nie truć.

Co do Viki 12 lat i paliłaś?... chyba trawe skoszoną przed domem :D w tym wieku to się nie nazywa paleniem tylko marnowaniem papierosów, bo się nawet nie potrafisz dobrze zaciągnąć tylko dusisz się... i jeszcze do tego byłaś mała, o jaaa teraz masz 14 lat, jesteś duża :p ;) :D :)

Iakovlev
26-07-2007, 11:16
Mam 16 lat i nigdy nie paliłem papierosów. Uważam że to świństwo i śmierdzi. Nie czuję się gorzej od tych "dorosłych" 12-16 latków. Wręcz przeciwnie, wiem że oni są po prostu głupi a to szpanowanie z fajką w ręku obróci się na złe. Nie wiem jak można truć samego siebie. Co innego alkohol... Przynajmniej jest wesoło :D:D

Aleks
26-07-2007, 12:08
@do autora
No i co cieszy cie to ze palisz od takiego wieku chcesz sie komus podlizac?
all wiekszosc co pisza ze zaczeli palic przed 18 to sa dzieci co papierosa mieli w ustach moze kilka razy i nie wiedza co to znaczy zaciagnac sie(ale napewno sa wyjatki)... tak samo ja moge powiedzec ze pale od 10 roku zycia... wtedy ciagnalem ale sie nie zaciagalem wiec?? Takiego palenia nie nazywajcie paleniem... nawet nie zaczynajcie palic zeby sie komus przypodobac mam kumpli co pala od 15 zaczynalem razem z nimi(ale nie jestem taki glupi skonczylem) a teraz bez fajki nie wytrzymaja, dziennie jada 4- do xxx cygarow.. Ja pale jak chce sie naj*bac(woda,piwo + fajki) mocniej daje w leb... i tyle
Dobry jesteś, zaczynając kilka miesięcy się nie zaciągałem, bo nie wiedziałem jak : ) Potem to już tylko przez jakiś roczek lub dłużej 'halikopterek' a teraz już w wielku trzynastu lat jaram okazyjnie, i nie wmawiaj mi tu dzieciaku (nie w sensie, że jesteś dzieckiem), że nie umiem palić.

Pietro
26-07-2007, 12:24
Nigdy nie paliłem i nie mam zamiaru palić. Po co mi troche przyjemności, którą odczuwają inni przy paleniu. Ja wole dłużej pożyć. +).

Tripp
26-07-2007, 13:48
Potem to już tylko przez jakiś roczek lub dłużej 'halikopterek' a teraz już w wielku trzynastu lat jaram okazyjnie, i nie wmawiaj mi tu dzieciaku (nie w sensie, że jesteś dzieckiem), że nie umiem palić.

A teraz już w wieku 13 lat... Wielkie słowa mikroczłowieka :D. To Ty jesteś dzieckiem i myślisz jak dziecko.
Nie komentuję dalej, skurczająca się przepona nie pozwala :D:D:D. Podrośnij....

Zieniu07
26-07-2007, 14:10
Dobry jesteś, zaczynając kilka miesięcy się nie zaciągałem, bo nie wiedziałem jak : ) Potem to już tylko przez jakiś roczek lub dłużej 'halikopterek' a teraz już w wielku trzynastu lat jaram okazyjnie, i nie wmawiaj mi tu dzieciaku (nie w sensie, że jesteś dzieckiem), że nie umiem palić.

jesli umiesz sie zaciagac to po co mnie cytujesz? myslisz ze jestes fajny bo napisales ze umiesz palic? (czymac cygara miedzy palcami? tak to i dziecko umie...) a co do zaciagania poczatki sa najgorsze(kaszel itp.)... puzniej wchodzi bez problemow... i nie wypowiadajcie sie na moje posty bo wiem co to znaczy byc w nalogu rodzice pala nie wiem od kiedy i kumple tez... i fakt najdebilniejsza zecza jest jak ktos pali przy mnie... i prosze nie jestem dzieckiem moze nie mam 18 lat ale jak dziecko sie nie zachowuje wiec sory ale tam ktos mnie obrazil... jestem za siebie odpowiedzialny

wlasnie kto umie rozroznic kto sie zaciaga a kto nie? chce zobaczyc jak kozaczycie... >>>jesli ktos sie zaciagnie jego dym zostaje przefiltrowany (z, ja to nazywam smolka), jesli ktos sie nie zaciagnie jego dym ktory wydycha(?) jest gesty nie wime czy dobrze powiedzialem a jesli ktos sie zaciagnie dym jest prawie nie widoczny poniewaz syfy zostaly w plucach...

kajojek
26-07-2007, 19:24
Ja nie pale tak jak to robia inni :D zapale sobie papieroska raz na tydzien albo jak sie upije lub jak sie dobrze wkurwie :D najczesciej jakies ruskie :p bo granica niedaleko a one 2 razy tansze xd

Winchester
27-07-2007, 11:55
@Elvira

Co prawda to prawda ;] Papierosy to teraz element "szpanu"... Świat schodzi na psy (cytat Elvana xd) ja nawet nie zadaje się z tego typu towarzystwem bo aż mnie brzydzi ono (Buee) ! Ja nigdy nie próbowałem piwa czy czegoś tam innego, co najwyżej lekki szampan na Sylwka ale to inna bajka xd Wystarczy mi sam zapach piwa to mnie kręci w żołądku i mam ochotę pawia puścić na pijącego _._ A papierosy!? A fe! Jak napisałem @up jestem jednym z trzech niepalących (kto nie pali u mnie przeczytajcie w moim poprzednim poście ;])


Taa... jasne. Nie znam takiej osoby która nie spróbowała fajek więc nie bujaj ;)

P.S
Ja też nie zaprzeczam ale to conajmniej dziwne jest :P

_________________________________________________

Nazwa - Fox
Wiek Rozpoczęcia - 10
Skąd miałem - Od kumpla ;)

Tripp
29-07-2007, 01:17
UP: Miło mi, Patryk jestem. Teraz już znasz.
Papierosy to odstresowywacz? Mam pomysł. Zamiast palić, to sobie kupcie gryzak dla niemowląt i go gryźcie i żujcie, gdy się zdenerwujecie. Jaka oszczędność pieniędzy, co nie? ;]

Sławojj
29-07-2007, 01:19
Ja nie pale i nawet nie zamierzam probowac szkoda mi zdrowia i siana

Tre Cool
29-07-2007, 15:19
Oemgie ...
Widać, że świat schodzi na psy ... Dzieci mające po 13-14 lat zaczynają palić ... Lepiej żeby takie świństwo jak fajki, nigdy nie powstało -.-

z tego co wiem, to Ty Elvan masz 15/16 lat, wiec 14 lat to juz dzieci ? :D

Ja nie pale, i nie mam zamiaru. A i mam 14 lat AsuahsuHUAShaushUHASuas

Psujek
29-07-2007, 17:42
Czemu piszecie że jeśli ktoś pali papierosy to szpan .
Przecież myślac logicznie to jest obciach :

- śmierdzi z ust
- żółte zęby
- krócej się żyje
- słaba kondycja
- często się ktoś dusi
- mała pojemność puc (dal tych co pływają)
- policzcie sobie ile kasy wydajeice na fajki , zamiast tego mogli byście sobie kupić coś smacznego .
- Wydajecie pieniądze na skrócenie sobie życia , fajnie , nie ? ;(

Nie palę papierosów i nie mam zamiaru palić -,- .

pitek knight
29-07-2007, 18:32
juz lepiej zamiast 2 paczek fajek kupic sobie pacca albo cos w tym styly a tak wogole to palilem kiedys ale juz nie pale obym nie wrocil na ciemna stone widelca :D

Lord Johny
29-07-2007, 18:33
Zgadzam Sie z Elvanem Ja mam nie pale bo nie chcem ....

Lord Johny
29-07-2007, 18:35
Zgadzam Sie Z Elvanem... NIe Pale Bo Nie Chcem i nie zamierzam nigdy palic xD

radeczekk
29-07-2007, 19:27
palilem od 14 roku do 15 okolo roku ale gdy dostalem zapalenia pluc przestalem ze strachu
palilem SAND GEORGE (czerwone)
tera mam 18 lat i nie pale ;p

Ali Abda
30-07-2007, 02:19
jesli ktos czytal to co bylo tu napisane przez tym jak edytowalem

to chce powiedziec ze zartowalem ;p;p;p;p;p

Anonimek
30-07-2007, 12:35
palicie bo kumple pala i chcecie byc SPOX ? jednym slowem ZAL

W pewnym sensie, na takiej podstawie zaczełem palić, kolega to ja też. Na początku nie zaciągałem się (początki) A potem, już nie było szpan czy cokolwiek lecz nałóg.

Raiden
31-07-2007, 02:18
Palenie papierosów to najgorsza rzecz jaka można robić !!
lepiej wyjść na dwór albo na rowerku pośmigać ;)
(mam 14 lat i przyznaje miałem papierosa 2 razy w ustach ale i tak nie wpadłem w nałóg) Szkoda Zdrowia !!

borowik_szatan
03-08-2007, 17:34
nalogowo pale od pazdziernika 2006
moje pierwsze palenie to bylo z kuzylem jakichs suchych traw jak do 1-2-3 podstawowki chodzilam :)
lubie palic i nie zamierzam jak narazie rzucac
a kurze WEST SILVER, MARLBORO LIGHT, rzado L&M niebieskie

pozdro

Diego
03-08-2007, 17:48
Hejka, chciałbym tutaj byście pisali, jakie palicię papierosy i od którego wieku zaczeliście i skąd się dowiedzieliście o nich ?? Pochwalcie się tutaj.

A skąd pomysł że wszyscy palimy ?
I skąd że wszyscy palą papierosy?
Co do mnie to nie pale papierosów ,czasem (CZASEM <jakiś raz na miesiąc>) tylko pykne se fajkę ,i to tylko naszprycowaną Apmhorą ,bo inne tytonie to świństwo.
A co do tego że niby palisz od 13 lat...ja Ci nie wierzę ,chyba że z kumplami po piwnicach jaraliście.

Greko Knight
03-08-2007, 20:13
1. Pall Malle pomarańczowe, malboro czerwone i viceroye czerwone poza tym L&M red.

2. 12lat

3.Jak każdy chciałem spróbować i tak jakoś wyszło :rolleyes:

DedeSdS
03-08-2007, 21:18
A skąd pomysł że wszyscy palimy ?
I skąd że wszyscy palą papierosy?
Co do mnie to nie pale papierosów ,czasem (CZASEM <jakiś raz na miesiąc>) tylko pykne se fajkę ,i to tylko naszprycowaną Apmhorą ,bo inne tytonie to świństwo.
A co do tego że niby palisz od 13 lat...ja Ci nie wierzę ,chyba że z kumplami po piwnicach jaraliście.

Niby czemu w to nie wierzysz? "znam" kolesi. Biegaja po mojej ulicy sięgają mi do klatki a jarają więcej niż wszyscy na tym forum wzięci...dziwne masz przekonania.

Co do mnie
...nie ważne

marcin12
03-08-2007, 22:00
ja nie pale i nie chcialbym palic

moze dla kolegow bede jakims tam powaznym i nie bede zajebisty jak oni ale mowi sie trudno

Karmazyn
04-08-2007, 12:26
Pale ,najczesciej Pall Malle <17 lat> ;)

SyncMaster
04-08-2007, 14:12
Ja nie pale i nie bende palić szkoda mi zdrowia. Nie wiem co ludzie w tym widzą. To sie tylko puca od tego psują.

piotrek_knight
04-08-2007, 18:03
raz tylko zapalilem w tamtym roku zimą i juz wiecej tego nie robilem

a kolega jak sprobowal malo co sie nie udusil :D

nie pale i palic nie bede

Delma
11-08-2007, 13:20
ja nie pale i nie będe palił aha nie wiem kto to powiedział ale bardzo mądrze że świat schodzi na psy :D

Jedwabisty
11-08-2007, 14:12
Ja obecnie mam 14 Lat, palę w piwnicy mamy swoją MELINĘ ^^ Słuchamy Linkin Park palimy i nadaży się 0,7 Ukraińska, a jak brak kasy to gazy po 3,35 xD ^^ Pozdro

DedeSdS
11-08-2007, 15:38
@up
Marna prowokacja

xD Luki xD
11-08-2007, 16:32
Wszystko jest do dupy tylko pasta jest do zębów... tak się dzieje teraz na tym świecie :'< u nas w bloku jest koleś 15 lat co pare dni przychodzi naje**** do domu O_O

Syriusz
11-08-2007, 21:40
Ja nie pale ( 15 lat)
Koledzy już próbowali mnie namówić ale mnie to nie ciągnie może dla tego że u mnie w domu nikt nie pali

Gallant
11-08-2007, 22:16
ehh ja pale od 13 roku zycia ? ( koledzy powiedzieli ze jak sie zaciagne to dadza mi 10 zl no i dali ;p ) mam juz 15 lat ( czyli pale 2 lata ) i jakos mi to nie przeszkadza. Nic nie wydaje na nie kasy bo zawsze kumple maja xd Najczesciej Pale Nexty , czasami LM ( niebieskie ). Mozecie mowic na mnie co chcecie , ze chce sie popisac przed kolegami itp. ale i ja tak wiem swoje.. sory , kazdy ma swoje poglady i trzeba je uszanowac :)

co za noob lama jebana dziwka dali ci 10 zl a w tydzien tracisz 5x wiecej noobie zasrany a przez te 2 laty to bys sobie kupil 3x lepszego kompa jakiego teraz masz

Margoth
11-08-2007, 23:21
co za noob lama jebana dziwka dali ci 10 zl a w tydzien tracisz 5x wiecej noobie zasrany a przez te 2 laty to bys sobie kupil 3x lepszego kompa jakiego teraz masz NIe tak ostro ;PPP xD
Ja nie pale bo niemam zamiaru je..ac fajami ;P (to przeszkadza w calowaniu;PPP)

A palenie dla tego ze qple pala i mowia ze to fajne to najdebilniejsze o moze byc -.-

DragonQ
12-08-2007, 10:28
Ja nie palę. Ale spróbowałam, kiedyś, dawno temu (w trawie xD). No więc siedziałam na podwórku z bratem, miałam wtedy może z pięć lat (młoda, głupia, naiwna). A braciszek poszedł po Colę do sklepu, miałam poczekać na niego. Zawołali mnie gówniarze, niewiem mieli z 15-17 lat. Jeden palił papierosa, i dał mi spróbować, no i ja oczywiście wzięłam (nie zwyzywajcie mnie, miałam 5 lat, nawet nie wiedziałam co to jest papieros). Potem powiedziałam bratu, brat zawołał kolegów i tamci już się na naszym podwórku nie pokazali :p . Ale to był pierwszy i ostatni raz. Nie zamierzam palić, no ale nigdy nie wiadomo co przyneisie przyszłość. Postaram się już nigdy nie wciągnąć tego ochydztwa do płuc.

Destroyer Pall
12-08-2007, 20:59
Raczej nie bede palił (12 lat) jak czuje dym z papierosa to ... rzygac sie chce

Tre Cool
12-08-2007, 21:18
U mnie Ojciec pali, wiec przywyklem do wdychenia tego gówna.
Gdy spróbowalem, nie doznalem jakiegos olśnienia, szoku jak moi rówieśnicy.
Nie pale aktywnie, jestem raczej 'biernym palaczem' . Wdycham to gówno co mój ojciec jara ehh... :/

Wrangler
12-08-2007, 21:59
U mnie mama pali.
ja pale raz na miesiac jak czasem wygrzebie inedopałek na uspokojenie

Graydon
12-08-2007, 22:47
Aff... palenie tytoniu powoduje raka i choroby serca. To tak na start.

Moja mama miała ostatnio operację, 4 dni w szpitalu, przestała palić(po ponad 15latach).

Jeszcze mój ojciec powinien przestać;] Mówi, że przestanie, ale na razie jakoś mu nie wychodzi.

Może nie uwierzycie, ale gdy brat miał 6lat(ja jestem 3 lata młodszy), to paliliśmy... :/ Żałuję tego do dziś i już nie palę.

NIE POLECAM PALENIA TYTONIU! TO GORSZE NIŻ TIBIA!

Chociaż, moja teza o paleniu jest taka:
- Palisz, bo chcesz pokazać, jaki Ty jesteś dorosły.
- Palisz, bo myślisz, że to jest fajne i modne.

Nie rozumiem ludzi, którzy mówią: "Ale mi się chce palić:/" itp.

Po prostu nie mogę tego pojąć... Jak może się chcieć palić?

Albo tekst: "Nie mogę rzucić, to nie jest tak łatwo!".
Omg, to jest w podświadomości, muszę zapalić i już. :rolleyes:

Yawex
13-08-2007, 10:44
u mnei starzy pala ja nie no moze raz na tydzien z kumplami ;p

Dementis 2.0
17-08-2007, 18:59
Paliłem miesiąc ? (styczeń-luty) i dałem sobie z tym spokój, bo na dłuższą metę to strata kasy i marnowanie zdrowia przede wszystkim...

Okulista
17-08-2007, 19:10
Nie pale i nie bede palic :) pala tylko ci którzy chca sie popisac i sa debilami. Palenie zabija ...

flypek
18-08-2007, 10:50
W domu u mnie nikt nie pali, moi niektorzy koledzy pala a ja nie! To jest ohydne! Nie zamierzam palic =) Jak sie ludzie chca troc to niech sie troja!

@offtopic

Dziwny jest fakt: Marycha jest zabroniona a fajki nie =/

Rafalcznik
18-08-2007, 21:08
Ja pale od tygodnia przez mojego glupiego kumpla bo mnie wciagnol do tego w namiocie;p mam 13 narazie jakos nie chce przestac palic
moje ulubieno to west ice;d najlepiej je dac do zamrazarki jak nie ma starych xD

Ogel
18-08-2007, 21:12
Lol, nie pale, jak miąłem ały to ze 2 razy paliłem...
Od 10 lat nie zapaliłem papierosa i mam nadzieję, że do końca życia nie zapalę.
Papieros, nie dość że jeszcze się za niego płaci to jeszcze jest trutką dla organizmu... no i dla środowiska i w sumie dla niepalących w dużej mierze też.

sankuu
21-08-2007, 17:48
ja raz sprobowalem ale spalilem ze 1mm xD brzydze sie tym gównem jak i osobami ktorymi mysla ze jak pala to im wszystko wolno.

borowik_szatan
21-08-2007, 20:37
Aff... palenie tytoniu powoduje raka i choroby serca. To tak na start


i tak kazdy bedzie zyl tyle ile ma zyc...

Dj Gudio
21-08-2007, 21:30
@Okulista

Mam takie same zdanie jak twoje. ;)

Nemezis
21-08-2007, 22:46
i tak kazdy bedzie zyl tyle ile ma zyc...
Ale umrze wcześniej zwykle. A takie tłumaczenie sobie i okłamywanie głównie samego siebie nic Ci nie da...

@Topic
Nie wiem czy wierzycie, ale mam 14 lat i jeszcze ani razu nawet kawałka nie wciągnąłem i nie mam zamiaru. To jest gówno jakich mało. Legalny narkotyk.
Już wole obgryzać paznokci (co robie jak się denerwuje) niż zapalać papieroska i wszystko fajnie. Są ludzie którzy spalają po 2 paczki dziennie...... To jest jakieś nienormalne.

Miałem kumpli którzy kiedyś próbowali palić jak byli mali tyle, że... Herbatę zawiniętą w papier toaletowy. Nie dałem się wtedy namówić, nie daje się i mam nadzieje, że mnie nigdy nie podkusi nawet spróbować...

borowik_szatan
22-08-2007, 01:03
without comment!!!
a czy ja w wieku 14-stu lat wiedzialam, ze będę tym kim jestem?? :rolleyes:

Nemezis
22-08-2007, 02:38
without comment!!!
a czy ja w wieku 14-stu lat wiedzialam, ze będę tym kim jestem?? :rolleyes:
Nie ale miałeś nad sobą kontrolę i byłeś świadomy tego co robisz. Chyba nikt cię nie zmuszał do palenia (jeżeli to robisz) nie groził cię ani nie szantarzował.
Sam wybrałeś drogę którą teraz podąrzasz...

Mrova 232
22-08-2007, 12:44
Ja mam 12 lat nie pale bo po co mi żeby za 20 lat byćw trumnie ? Moi koledzy z klasy mnie częstowali ale nie wziąłem bo po co ? Jeden kolega do lekarza pojechal i jego matka się dowiedziała i miał szlaban na rok:eek:. Bezsens lepszy rzeczy ludzie nie wymyslą

Maczka Hasioorr
25-08-2007, 13:50
Heh ja pale i zyje... Starzy wiedza ale nie chca zebym palil... mam 16lat a szlugi jakie pale to : Viceroy'e / L&M / MALBORO / L-D / Bond /

Wnoras Druid
25-08-2007, 19:14
Ja mam 13 lat i nawet nie mam zamiaru wziasc papierosa do buzi !

Mortarius
26-08-2007, 00:52
Oemgie ...
Widać, że świat schodzi na psy ... Dzieci mające po 13-14 lat zaczynają palić ... Lepiej żeby takie świństwo jak fajki, nigdy nie powstało -.-

Elvan masz świętą racje :p Papierosy to taki syf Bleee nigdy nie bede palić ja pintole jak wy możecie se budyń z płuc robić -.- chodzbyście mi dawali passy neka i assasina to bym nawet na nie,nie spojrzał :/

Arhadus
26-08-2007, 01:06
Oemgie ...
Widać, że świat schodzi na psy ... Dzieci mające po 13-14 lat zaczynają palić ... Lepiej żeby takie świństwo jak fajki, nigdy nie powstało -.-

I najlepiej iść z mamusią i tatusiem do kościoła? <;
Człowieku w jakim Ty świecie żyjesz? Palący 14nasto latek to już żaden wyjątek.

@topic
Nie palę.

*Spiryt*
01-09-2007, 00:06
Ja mam 13 latek raz sprubowałem w wieku 12 lat i nigdy wiecej tego swinstwa nietkne to smiec, ktory niema smaku i nierozumiem jak to mozna kupowac i jarać [ pozatym fajki znaczy cena pujdzie w gore i bedzie all kosztowało ponad 7 zł i policz sobie jak bedziesz palił jedną paczke dziennie ile bedziesz na to gowno wydawał ] srry za słówka ;P