PDA

View Full Version : Wywiad z "kicaii", warty przeczytania



Dziennikarz
24-07-2007, 18:56
Wywiad z "kicaii" Gracz, który w ciągu 2 miesięcy wbił 750 lvl.


Dziennikarz: Witam, czy mogę przeprowadzić z Tobą wywiad ?
kicaii: pytaj wiec :)
Dziennikarz: No wiec na początku przedstaw sie, gdzie mieszkasz, ile masz lat i jak masz na imię.
kicaii: Witam wszystkich, mam na imie Adam, mieszkam w Katowicach, mam 19 lat.
Dziennikarz: Czy masz może swoja milość?? Chodzi tu o dziewczyne.
kicaii: Nie, nie mam na nic czasu poza Tibia :D
Dziennikarz: Szkoda... Żałuj... =) Dobrze, przejdzmy do kolejnego pytania.
Jak sie uczysz w szkole i czy przez tibie niepogorszyly ci sie oceny??
kicaii: No więc, zanim zacząlem grać w Tibie skończyłem juz szkołe :P
Dziennikarz: Aha rozumiem, teraz pytanie o grze (Tibi) Od kiedy grasz w tibie i od kiedy na serverze APO?
kicaii: Na realniej Tibii zdobylem dziesiaty level, bylo to pod koniec kwietnia. Na Xerenie moze jeszcze zachowala sie moja postac 'kicaii', chociaz pewnie juz zostala skasowana. Na APO gram od 1 maja. Mam nawet pamiatkowego maila :D
Dziennikarz: O to niedawno zacząłeś grać na tym serverze, więc przybliż nam swoja postać na tym Otsie. Jaki masz lvl, mlvl, oraz jezeli jesteś knightem, to prosze podaj swoje skile.
kicaii: Eh, aktualnie mam 740 level, chociaz pewnie dzisiaj wbije 750. Udalo mi sie osiagnac 13 magic level, a moje skille to1 120/122 (wiekszosc wbita podczas kilku ostatnich dni, gdy nie mialem PACC)
kicaii: Troche slabe te skille, ale bede jeszcze nad nimi pracowal :>
Dziennikarz: Widać, że bardzo krótko grasz na tym serverze i moje kolejne pytanie będzie dotyczyć tego ile czasu poświęcasz grze??
kicaii: Kiedys to bylo z 15 godzin (maj, czerwiec, gralem wtedy prawie na pustym serwerze, bo dzieci chodzily do szkoly =)) Teraz rowniez 14 - 15 godzin, z tymze siedze duzo w trainerze, oraz stoje pod depo jak jakis plebs =)
Dziennikarz: Jestem teraz zdziwiony, wręcz z szokowany twoją wypowiedzią "15 godz" poświęcać grze?? Nie sądzisz, że to za dużo?? a może masz kilku ownerów??
kicaii: Jak mowilem to nie jest tak, ze ekspie jak robot przez 15 godzin. Ekspie pare godzin, tak zeby wbic 10 - 15 leveli. Reszte czasu poswiecam na "nic nie robienie". Kiedy nic nie robie, to tylko podchodze zeby nacisnac dzwignie, czy tez ruszyc sie o 1 kratk
kicaii: aha i jeszcze jedno
Dziennikarz: Tak słucham?? Chcialbyś coś dodac??
kicaii: dementuje pogloski, ze w Tibie gra moja mama, dziadek, brat i ojciec dyrektor =]
Dziennikarz: Wiele osób ciekawi jak wyglądasz w rl, czy mugłbyś się opisać w kilku słowach??
kicaii: Naprawde ciezko tak siebie opisac. Moglbys zagadac do maksa, on mnie zna z reala, niech mnie opisze =)
Dziennikarz: Dobra to darujemy sobie to pytanko, a teraz kolejne Czy masz jakiś wrogów na APO ? A jeżeli takowych "posiadasz" to czy możesz nam powiedziec kim oni są??
kicaii: W sumie to takich nie mam. Jestem osoba bezkonfliktowa :) Co prawda zdarzaja sie typy pokroju Tanukiego czy Maffera, ktorzy groza mi, ze sie wbija na chate (xD), ale z grubsza rzecz biarac z nikim sie nie nienawidze =]
Dziennikarz: Czemu oni grozą ci ze wbija na twoja chate??
kicaii: hehe, nie wiem, dzieciaki ;] Zainteresowanych odsylam na moj temat 'kicaii prezentuje' w dziale SS'y
Dziennikarz: Ok rozumiem, więc następne pytanie: Kogo uważasz za najlepszego gracza na APO??
kicaii: Mam wielu idoli
kicaii: wymienic?
Dziennikarz: Oczywiście i powiedz za co ich cenisz.
kicaii: Kolejnosc przypadkowa: 1.Aiwaho (jako pierwszy i samodzielnie wbil Assasinem 1000 lvl, poza tym to spoko ziomek) 2. Peto (moj mentor w PK) 3. Maxxie (nie wiem czy jeszcze gra tym charem, chyba tak. Cenie go za to ze wie chyba wszystko o APO:] no i 4.
kicaii: no i 4.baczeq (jak dorosne chce byc taki jak on' w swietnym czasie wbil swoj wysoki level i na pewno bedzie najlepszy na APO)
Dziennikarz: Masz może jakiś zaufanych kolegów na APO, którym możesz zaufac ?
kicaii: Jedyna osoba (poza tymi z reala) jest Diablo the Alfons, jemu dalbym nawet pandemonium armor ;]
Dziennikarz: Czemu akurat jego tak bardzo tutaj cenisz??
kicaii: To chyba pierwsza osoba, z ktora sie zakumplowalem na APO. Spoko ziomek :)
Dziennikarz: Aha rozumiem, a możesz mi powiedzieć kim są koledzy z RL'u, możesz podać ich nicki??
kicaii: No to pierwsza z nich jest maks (nie dalbym mu Pandemonium armor :P), druga jest Pawel master (chyba jest na wakacjach, wiec narazie nie gra ;])
Dziennikarz: OK, więc nastepne pytanie: Co byś chciał aby zmienili lub dodali na tym ots'ie. (APO)
kicaii: Po pierwsze powinno byc wiecej fragow. Tak z 4 - 5, bo z tym co teraz jest nie da sie pograc . Po drugie, zeby ceny SL'i byly uzaleznione od levela (im wyzszy poziom tym wieksza ich cena. Tak by smierc kazdemu poszla w piety). Jednym slowem mala ingerecja
kicaii: w system PK na APO
Dziennikarz: Moze teraz coś o GM'ach. Których GM'ow lubisz, a za którymi nie przepadasz ?
kicaii: Najbardziej lubie Slave'a, a nie przepadam za Exodem i Mortiisem. Nie to ze uwazam, ze pracuja zle, ale powinni bardziej polegac na tym co maja do powiedzenia zwykli, szarzy gracze. I nie moge zapomniec o Coguarze, ktory codziennie sprawdza czy nie mam
kicaii: botow ;]
Dziennikarz: Pewnie dostajesz wiadomosci od niskich lvli z proźbą o itemki, czym na nie odpowiadasz?
kicaii: Nom, musze przyznac ze to prawdziwa plaga ;] Mam 3 sposoby w zaleznosci od mojego humoru. Pierwszy (zly humor): przestan spamowac bo zrobie ss i dostaniesz bana na 20 lat. Drugi (taki sobie humor) czy wiesz, ze proszenie o darmowe itemki jest karalne?
kicaii: I trzeci ( jak mam czas i dobry humor :)):
kicaii: chodz ci poblocze chwile Demony/ Demon Lordy to zarobisz na te swoje uhy, czy co tam chcesz
Dziennikarz: Aha bym zapomniał, Na czym expi taki h-lvl jak ty??
kicaii: Pewnie to zdziwi 99% graczy, ale ekspie na Orshabaalach. Kiedys napisze poradnik, ktory wyjasni wszystkim jak zdobywac level w 20 - 30 minut niezaleznie od poziomu jaki sie ma.
Dziennikarz: Ok, to juz będzie koniec wywiadu. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić??
kicaii: Pozdrawiam nastepujacych osobnikow : maks, Diablo the Alfons, Maxxie, Pawel Master, Big Tiger, lobo, Lukasz, Speed Fireman, Aiwaho, Peto i oczywiscie parke Tanuki i Maffer i wszystkich, ktorych zapomnialem pozdrowic. A, i wszystkie dziewczyny, ktore
kicaii: jednak nie maja szans z moja prawdziwa miloscia ;]
kicaii: Pozdrawiam tez ciebie, wnikliwy dziennikarzu "{
kicaii: :P
Dziennikarz: Bardzo dziękuje Ci za wywiad i życze sukcesów w grze jak i w "prywatnym życiu"
kicaii: Dzienki, trzym sie :P

Assasin
24-07-2007, 19:10
Łooooooooooooo masz....no wreszcie ktoś z tym typem zrobił wywiad:D :D.
Ogólnie bardzo fajnie zrobiony jest parę błędów ale to szczegół.Zawsze jakieś info na temat kicaiia :D tego mastaha expa heuheuheu;) No ale ja tyle godzin nie siedziałem przed kompem co Ty..ale każdy ma swojego stolca:D.
Thx za pozdrowienie...szkoda że dział wywiady jest unieruchomiony?:o.

P.S
Maffer to jakieś dziecko :p kolega rembika,oni też są z katowic jakieś Gorole:rolleyes:.
@Down Brechtam z was żale brazylijskie,lol...Kretynie?o_O nie używaj do mnie takich słów jakich uczyli cię od dziecka dwóch tatusiów.

Rembik
24-07-2007, 19:19
@Assasin
Maffer ma 18 lat i nie jest "jakieś dziecko" i z Katowic są HANYSY, a nie gorole kretynie


@Topic
Wywiad całkiem spoko zrobiony,ale widać, że kicaii to nastepny maniak zaraz po Neko Knight i Assasin Knight.

*IksDe*
24-07-2007, 19:29
Bardzo ciekawy wywiad ,chociaż nie ten dział
bardzo dorosłe odpowiedzi co mnie zaszokowało.
Ciesze się ,że mamy następnce Baczq nie noob'a :).
Mam nadzieje ,że go przegonisz.

EsSaY
24-07-2007, 20:16
Haou, Hoeu. Maffer i Rembik to górole

@Topic
Wywiad spoko, pare "usterek" ort. ale da sie znieść. Dobrze skonstruowane pytania.

--
Pozdro, dla MMiW (Master many i Waszka) xD

Tanuki
24-07-2007, 20:20
Haha czytajac to musialem sie trzymac krzesla poniewaz moglem z niego spasc ze smiechu :D kicaii wiedzialem ze kochasz tibie ale ze az tak??:eek: To jest choroba wywiad spoko ale odpowiedzi szokujace trzeba to dac do "Nie do wiary"
bo nie wiarygodne jest to ze mozna siedziec po 15 h dziennie przed kompem (fizycznie niemozliwe).....Strasznie mi jest szkoda ciebie kicaii tracisz tylko czas na granie wyszedl bys na dwor i sie przewietrzyl ale twoja sprawa niegdy i niegdzie nie widzialem wiekszego maniaka :D nara....

Neko
24-07-2007, 20:33
Ciekawy wywiad ... duzo sie o Tobie dowiedzialem. ;) Dzieki za pozdro.

Cenie Cie za to, ze nie uprzykrzasz ludziom jak to robia inny min. Maffer, Tanuki. Tez tak robilem jak Oni jak mialem Neko Knight'a, ale wtedy to calkowite uzaleznienie od Tibii i nie chcialem, aby mnie ktos dogonil ... przyznaje sie, ale na szczescie Ty w sobie tego nie masz .. wazne, ze da sie z Toba porozmawiac i jestes bezkonfliktowy.


Dzieki i jak to mowi kicaii Pozdro&Pocwicz. ;D

Tanuki
24-07-2007, 20:50
No Peto ladny z ciebie lizodupczek nawet sie niespodziewalem :D Lama i tyle ;]

kicaii_88
24-07-2007, 21:12
Hej, hej, Tanuki przecież pisze w wywiadzie wyraźnie, że po 15 godzin przed kompem nie siedzę. Afkuje w trainerze :P A do tego nie trzeba grać, można np. oglądać telewizję i tylko pociągać za dźwignie :P Już za chwilę jadę na wakacje, więc sobie odpocznę od was :P

Peto
24-07-2007, 21:19
@up
Jeśli mówisz na forum to nie mów do kolegi @2up Peto tylko neko :D
Ja jestem na forum Peto ;P

@topic
No ładny wywiad z maniakiem xP
OPzdr kicaii