PDA

View Full Version : Zmniejszenie vity pallkowi !



Solson.
09-11-2010, 16:31
Siema propozycja moja jest następująca .
Proszę Mortiisa o zmniejszenie pallkowi vity.
Gdyż za dużo się leczy. Waląc 2590 edem nie da się wyspamować 2150 RP :D!
Miał być balans ;D A jest co ? :O

Lesny Ludek
09-11-2010, 16:32
Jestem za ta propozcyja, bo to jest prawda. na respie gdy rp nie chce sie bic tylko stoi i sie vita nic mu tak naprawde nie zrobimy.

Strycnine
09-11-2010, 16:35
Nom, z ta vita to pallek teraz tez jest przesadzony, w sensie leczenia.

Zarexoholik?
09-11-2010, 16:35
2600 msem nie jestem w stanie wyspamować 2,1k rpka. Taka jest prawda. Jestem na TAK. Czy tak ciężko jest zrobić oddzielny czar leczący dla pala, czy sorca?

Akuz
09-11-2010, 16:39
Rp uha sie za duzo jak na jego hp, faktycznie. 2.6k ms zabijał mnie jak chcial [2.1k ek] ogólnie to balans mnie juz pierdoli co do eka bo go i tak sprzedaje xd, cze

Strycnine
09-11-2010, 16:40
Cos w stylu "Exura Pall" Xd

^Hmm^ o.O
09-11-2010, 16:43
co Was ku*wa wszystkich poje*alo? nie dosc ze mamy najgorsze combo to mamy sie najmniej leczyc? moze jeszcze frytki do tego co?

rp jest dobry a to ze Wy macie 0 pvp to nie wina balansu , pvp na allegro nie kupisz....:/:/

Combo dla EK powinno zostac zmniejszone

a jeszcze jedno , przed podniesieniem vity pallowi , vitalem sie po 7.5-9k (na 1180+lvl) a teraz sie vitac 7,9 - 9,4 k maxymalnie....z full eq... wielka ta roznica no nie? jakby nie napisali ze zwiekszyli vite palkowi nawet by nikt nie zauwazyl , a Don Ja (2k + ek) na tym lvlu(2,1k+) po zwiekszeniu UHa sie po 2k wiecej :o:o jak sam mowil wiec nie beczcie o rp bo tylko byscie go chcieli JESZCZE BARDZIEJ UDUPIC.....mamy taka mocna vite? prosze zaczac grac RP a nie beczec...

Ile Wam ms/ed dodali co? macie combo tak jak chceliscie , vite lepsza co jeszcze malo?

Ms/ed jest dobry moze i za dobry ale neich zostanie , ale napewno ZMNIEJSZCIE COMBO DLA EK bo ma mocniejsze niz RP a RP to polmag/polczolg
a EK to profesja WOGOLE nie magiczna....

@Davx
a co wykresow COMBO nie widziales? moze na nim wali mniej niz rp co?
http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=84045&page=5 <prosze wykresy

jak nie dowidzisz , ZOLTY PASEK - RP
CZERWONY PASEK - EK
i co EK nie ma wiekszego combo od rp no nie? hahaha rozbawiles mnie.....swoim debilizmem

Keszuwa
09-11-2010, 16:47
#Zarex
Dokładnie, trzeba to dac na propozycje.
#topic
Zmiejszcie vite temu palkowi.

DaVx
09-11-2010, 16:47
Taa moze zeby knight bil po 3k max a wy bedziecie napierdalac po 10k... dobrze jest z czarami knighta.http://img155.imageshack.us/img155/8545/ayfkmc.png

#edit
Knight wali wieczej od RP? buahahaha zdrowy jestes? ; )

Solson.
09-11-2010, 16:51
co Was ku*wa wszystkich poje*alo? nie dosc ze mamy najgorsze combo to mamy sie najmniej leczyc? moze jeszcze frytki do tego co?

rp jest dobry a to ze Wy macie 0 pvp to nie wina balansu , pvp na allegro nie kupisz....:/:/

Combo dla EK powinno zostac zmniejszone

a jeszcze jedno , przed podniesieniem vity pallowi , vitalem sie po 7.5-9k (na 1180+lvl) a teraz sie vitac 7,9 - 9,4 k maxymalnie....z full eq... wielka ta roznica no nie? jakby nie napisali ze zwiekszyli vite palkowi nawet by nikt nie zauwazyl , a Don Ja (2k + ek) na tym lvlu(2,1k+) po zwiekszeniu UHa sie po 2k wiecej :o:o jak sam mowil wiec nie beczcie o rp bo tylko byscie go chcieli JESZCZE BARDZIEJ UDUPIC.....mamy taka mocna vite? prosze zaczac grac RP a nie beczec...

Ile Wam ms/ed dodali co? macie combo tak jak chceliscie , vite lepsza co jeszcze malo?

Ms/ed jest dobry moze i za dobry ale neich zostanie , ale napewno ZMNIEJSZCIE COMBO DLA EK bo ma mocniejsze niz RP a RP to polmag/polczolg
a EK to profesja WOGOLE nie magiczna....


Ty ***** nie rozumiesz? Nie wyspamujesz go ;/
Czym ty chcesz sprawdzać balans? Tym 1100 pallkiem ?
Przestań ;(

@down
Idioto jak byś nie zauważył to ja zrobiłem temat a nie Zarex ;(

^Hmm^ o.O
09-11-2010, 16:53
@keszuwa
zacznij czytac wszystkie posty i wnies cos do tematu a nie powtarzaj za Zarexem
@solson
Idioto ale on napisal to co zarex i nic nei wniosl do tematu?
czytaj ze zrozumeiniem , jak masz takie pvp jak czytasz to sie nei dziwie ze nie wyspamujesz 2,1k rp HAHAHHA


@Davx
nie wystarczy Ci ze EK ma najwiecej hp i najwiecej sie leczy na wyzszych lvlach? (przedstawiaja to poprzednie wykresy Mortiisa

leczysz sie wiecej od rp , walisz wiecej od rp , i masz wiecej hp od rp i to jest balans?

EK JEST ZA MOCNY , o wiele za mocny


@Solson.
to co ***** moze jeszcze masz za male combo? a pozatym jak kogos chcesz fragnac to sie namecz , chociaz mniej bedzie takich pizd ktore bija o 500 mniejsze lvle....i nie 1100 tylko 1200 , takich lvli jest zdecydowanie wiecej niz tych waszych 2k+ i nie tylko Wy sie liczycie na tym servie bo wiekszosc 2k+ to dziecka ktore pokupily chary na allegro

Coterson
09-11-2010, 16:54
2600 msem nie jestem w stanie wyspamować 2,1k rpka. Taka jest prawda. Jestem na TAK. Czy tak ciężko jest zrobić oddzielny czar leczący dla pala, czy sorca?
Ty chyba sobie żartujesz? Taki rp musi od Ciebie spierdalać na m kliku, a jeśli Ty nie ogarniasz tego żeby go dogonić to jasne, że go nie zabijesz..
@top
Nie, vita dla pallka jest w sam raz, wystarczy polepszyć sio dla ed a całą resztę zostawić.

1st R. Boonek
09-11-2010, 16:56
Tez jestem za ;d gram 1350 druidem, 1k rp lajtem sie wyleczy z mojego spamu

^Hmm^ o.O
09-11-2010, 16:59
@boonek
lajtem sie wyleczy 1k rp? a jak przedstawiasz ssy z tym kogo to nie zabiles to jakos leza tam nawet 1,6 k rp czyli podsumujmy: albo klamiesz tutaj po to by miec latwiej bic sie z RP albo jestes zerowcem ktory tylko dobija te 1,6k rp.....hmmm?? co Ty na to?






@top
zostawcie juz tego palka w spokoju , bo to EK mial byc najbardziej oslabiany w balansie w prawie wogole go nei oslabili.....a RP udupiony najbardziej , ale juz to pominmy niech rp zostanie jaki jest , tylko oslabcie combo ek i bedzie dobrze....wtedy bedzie wyrownane....



@N-series
dokladnie dac im palec to chca cala reke....


@Xenius(pudel)
pierwszy raz sie z Toba zgadzam :o

Solson. = Torus
Torus: na dachu mam lagi
i jak takie cos chce poskladac 2,1k rp jak on tak gada? widac dzieciak/0pvp

Xienu$
09-11-2010, 17:02
to ze macie słabe pvp to nie znaczy ze vita palka jest za mocna.. ed/ms to i tak najlepsze profy... a wy jeszcze narzekacie... nie trzeba było kupować eda jak nie potrafisz nim grac ;/
Torus: na dachu mam lagi

N-series
09-11-2010, 17:03
dobrze jest , podnieśli wam sile leczenia i hity z wanda ,a rp ma słabszego bolta, może byś chciał bić jak pall z bolta? i mieć najlepszy czar , kur**a daj palec a chce ręke

#Lordzik#
09-11-2010, 17:13
Najlepiej to zrobić jakiś nowy czar leczący dla rp, lub też osłabić tą vitę. 1.1k ms'em mogę gówno zrobić 1k rp...

Oczywiście jestem na TAK.

Solson.
09-11-2010, 17:14
to ze macie słabe pvp to nie znaczy ze vita palka jest za mocna.. ed/ms to i tak najlepsze profy... a wy jeszcze narzekacie... nie trzeba było kupować eda jak nie potrafisz nim grac ;/
Torus: na dachu mam lagi

Ja kupiłem postać ? Masz jakieś na to dowody lamo? :O
Nie potrafię grać powiadasz ? Może solo na daszku (:
BO MAM!


dobrze jest , podnieśli wam sile leczenia i hity z wanda ,a rp ma słabszego bolta, może byś chciał bić jak pall z bolta? i mieć najlepszy czar , kur**a daj palec a chce ręke

Jak chcesz to vita zostanie :)
Ale na pewno Mortiis podniesie combo ed/ms .

Joogi
09-11-2010, 17:17
No vita jest zwalona, ale i tak dla pvp aka allegro nic to nie pomoze. na 680 lvl'u 890 rp lapal redy czesciej niz ja + padl. ale jak bije sie dwoch ogarnietych ludzi, to pall sie vita tak duzo ze ledwo yellowa lapnie, juz jest green ;) Jak 2 vity wejda to jeszcze lepiej -,-

Jestem za. ;) Mozna przeciez zrobic oddzielny czar dla ms, exura sorc? ;X

Xienu$
09-11-2010, 17:18
Ja kupiłem postać ? Masz jakieś na to dowody lamo?

mam

Ty Łebku co ty pierdolisz ? Jakie 400 zł za Torusa? Dałem postać Woder Bone + domek -.- Widzę że ***** więcej wiesz ode mnie ;D! Ty ale naprawdę jesteś aż tak pojebany? Ty powinieneś się leczyć idioto.. Skocio mnie jebie (: Jest to złodziej zajebany.
Nie mówił jak opierdolił mnie na 700 kcc ;DD??
Myślisz że skąd Old wulf ma Luka? BO ode mnie go kupił ;D!
Kupiłeś chara za kcc'ki kupione na allegro ;D!!

Zabawny z Ciebie chłopak :) Napisz coś jeszcze. Ale proszę popraw ortografię.

zastanów się co piszesz jednego dni ze kupiłeś a drugiego ze nie ;/
poćwicz pvp a potem pisz takie bzdury

^Hmm^ o.O
09-11-2010, 17:20
@Solson.
no moze Ci jeszcze hp podniesie? to chyba Mortiis wie co zrobi a nie Ty

chuja Wam podniesie a nie combo i tak macie juz najwieksze , a rp ma najgorsze combo i najmniej sie leczy ( bo ek tez leczy sie wiecej)




Jaki zjeb boże ;d!
Ty lepiej na siebie popatrz , tym tematem potwierdziles swoje slowa ale bardziej bym je kierowal do Ciebie


sam sobie possij albo popros kolegow , widze juz Ci argumentow zabraklo :(

Solson.
09-11-2010, 17:22
mam


zastanów się co piszesz jednego dni ze kupiłeś a drugiego ze nie ;/
poćwicz pvp a potem pisz takie bzdury

HAHA ! No to kupiłem postać ? Czy zamieniłem ;d
Ogar jesteś jak chuj ;D
Jaki zjeb boże ;d!

@up
Ek się leczy więcej od palla? Dobrze wiedzieć :)

Ps. SSAJ ;O

.Vimpexx.
09-11-2010, 17:27
Jestem na Tak, moim zdaniem Palladynowi 'praktycznie' nic nie zmienili, widać minimalną różnicę... :f

Shelog
09-11-2010, 17:28
Jestem na NIE!

RP zostawcie w spokoju ;)

^Hmm^ o.O
09-11-2010, 17:31
Jestem na Tak, moim zdaniem Palladynowi 'praktycznie' nic nie zmienili, widać minimalną różnicę... :f


RP - Oslabienie g bolta (znaczne) podniesienie vity (minimalne)
ED/MS - zwiekszenie combo (znaaczne) zwiekszenie vity i oslabienie SIO
EK - zwiekszenie sily uha

Balans mial oslabic najbardziej niezniszczalnego ek , poczzm go jeszcze poprawil , poprawil tez ed-ms (bardyo dobra zmiana) i pogorszyl RPka

wiec
MS/ed - neich zostanie
RP - neich zostanie
EK - ZMNIEJSZENIE COMBO !!!!!!!!!!!!!

Domcio666
09-11-2010, 17:32
jestem za pomiejszeniem vity u palka czemu poniewaz 600 ek i 500 rpo nie moge zabic palla :< niech zmiejsza to vite i bd git i niech juz zostanie tak jak jest po zmiejszeniu vity :)

Coterson
09-11-2010, 17:41
Poza tym przez wzgląd na poziom jaki reprezentuje sobą założyciel tematu proponuje odsunąć propozycje!XD

Voomex
09-11-2010, 17:44
i znowu placz o jakas profe kupcie sobie na allegro 4 profesje i w razie balansu zmieniajcie sobie hary to tyle ode mnie bye ;]

Stoner
09-11-2010, 17:47
Jestem na nie ponieważ palladyn jako jedyna z profesji nie ma broni z krytycznym uderzeniem.

Zarexoholik?
09-11-2010, 17:48
Ty chyba sobie żartujesz? Taki rp musi od Ciebie spierdalać na m kliku, a jeśli Ty nie ogarniasz tego żeby go dogonić to jasne, że go nie zabijesz..
@top
Nie, vita dla pallka jest w sam raz, wystarczy polepszyć sio dla ed a całą resztę zostawić.

A co da polepszenie sio druida w zabijaniu paladynów?

I nie pisz mi tu o ogarnianiu tej gry, bo spokojnie mogę napisać, że ogarniam ją lepiej niż ty i twoi koledzy razem.

Paladyn na 2,150 lvlu może stać i się tylko leczyć przy spamie od 2600 msa. Wiem testowałem - mam full eq więc nie pisz farmazonów skoro grasz 15 sorkiem.

^Hmm^ o.O
09-11-2010, 17:51
@Domcio666
jak sie bic nie umeisz to nie dziwne :(



ZOSTAWCIE TEGO RP W SPOKOJU , NAJBARDZIEJ DOSTAL PO DUPIE PRZY BALANSIE , NA TEST SERVIE RP JUZ JEST ZA BARDZO OSLABIONY , POWINNISCIE TYLKO OSLABIC COMBO EK (WZGLEDEM NORMALNEGO SERVERA OCZYWISCIE , BALANS NA TEST SERV = PORAZKA)

Knight Lukas
09-11-2010, 17:56
Paladyn na 2,150 lvlu może stać i się tylko leczyć przy spamie od 2600 msa. Wiem testowałem - mam full eq więc nie pisz farmazonów skoro grasz 15 sorkiem.
Tak ale walnie 1 hit i musi uciekać żeby się wywitować ;o?
Równie dobrze 2500 ms może stać spama od 2700 rp jak się vita/sioha więc o co biega?

2150 rp ma okolo 44k hp przy twoich hitach 13k + wandy po 5k więc jakim prawem nie możesz go zabić? Nie mów że jego vita daje mu 18khp ?

Arcano Druid
09-11-2010, 17:58
jestem na tak ed/ms powinien dac rade wyspamowac takiego rp ja np na 608 ed nie omglem uwalic 530 rp -.-

^Hmm^ o.O
09-11-2010, 18:00
Równie dobrze 2500 ms może stać spama od 2700 rp jak się vita/sioha więc o co biega?

DOKLADNIE , i co Solson.? moze Wam zmniejszymy vite bo mozesz spokojnie stac i sie TYLKO leczyc na 2,7k rp co Ty na to?





RP/ED/MS ZOSTAWIC W SPOKOJU !!!!

EK - ZMNIEJSZYC COMBO

Coterson
09-11-2010, 18:01
A co da polepszenie sio druida w zabijaniu paladynów?

I nie pisz mi tu o ogarnianiu tej gry, bo spokojnie mogę napisać, że ogarniam ją lepiej niż ty i twoi koledzy razem.

Paladyn na 2,150 lvlu może stać i się tylko leczyć przy spamie od 2600 msa. Wiem testowałem - mam full eq więc nie pisz farmazonów skoro grasz 15 sorkiem.
Ano da tyle, że tylko to odstaje od całego balansu-sio druida.
I spokojnie to co najwyżej możesz się nauczyć na kartkówkę z Polskiego czy Geografii, tutaj możesz jedynie zabłysnąć na tle ludzi którzy cisną hota tak, że im klawiaturę rozpier*** a potem się dziwią, że exh duży, czasami zdarzy Ci się i tak, że nawet 1700rp nie zabijesz bo Ci umiejętnie spierd***! I nie wiem czy Ty chciałeś ściągnąć na dwa ue rp o 400lvli mniejszego? To, że w miejscu go nie weźmiesz na spam wcale nie znaczy, że go nie zabijesz jak biega i biję, a powiedz mi co za idiota stoi rp podczas solo i się tylko vita? Żeby walnąć erexa w Ciebie taki rp potrzebuje full hp bo Twoje dwa szybkie zjadą mu hp do yellow, jak nie reda i pozostaje jedynie uciekać!
@edit

Tak ale walnie 1 hit i musi uciekać żeby się wywitować ;o?
Równie dobrze 2500 ms może stać spama od 2700 rp jak się vita/sioha więc o co biega?

2150 rp ma okolo 44k hp przy twoich hitach 13k + wandy po 5k więc jakim prawem nie możesz go zabić? Nie mów że jego vita daje mu 18khp ?
Dobrze powiedziane!
@down
A co? Wypiąłeś cztery litery żeby kogoś z załogi przekonać? (Bez urazy członkowie owej załogi!)

Solson.
09-11-2010, 18:06
Po waszych wypowiedziach widzę że mam do czynienia z samymi idiotami ; D!
O czym wy piszecie?
Bd vita zmniejszona czy wam się podoba to czy nie ;O
Albo combo poprawione.

@down'ie'

Sam Mortiis napisał na teście że combo zwiększy albo osłabi vite. ;O


Nigdy się nie dało 2500 ed wyspamować 2100 rp...

No własnie ! Dlatego zrobili balans , ale coś im nie wyszło.

@up
Nie Twoja kochana mama zrobiła to za mnie ;)

^Hmm^ o.O
09-11-2010, 18:09
ej Ty sie tu nie rob jakims dyrygentem bo conajwyzej jestes tu tylko graczem....jednym z wielu wiec mozesz sobie mowic , i mowic i mowic a i tak nikt Cie nie poslucha , a czy bedzie zmniejszona vita , zadecyduje ekipa , a nei Ty


@Solson.
naprawde zal az czytac co Ty piszesz...najlepiej neich sie wypowie tu ktos z ekipy a nie Ty bo gowno masz do gadania. ELO

Xelix
09-11-2010, 18:12
Siema propozycja moja jest następująca .
Proszę Mortiisa o zmniejszenie pallkowi vity.
Gdyż za dużo się leczy. Waląc 2590 edem nie da się wyspamować 2150 RP :D!
Miał być balans ;D A jest co ? :O

Nigdy się nie dało 2500 ed wyspamować 2100 rp...

Patryk1551
09-11-2010, 18:23
Czym ty chcesz sprawdzać balans? Tym 1100 pallkiem ?

:o Jakbyś chciał wiedzieć to na apo nie wszyscy mają 2k lvl :( I widzieliście na pewno wykresy, że z lvlem cały balans się rozpierdala. Jak rp spierdala to wiadome, że mając nawet 1k lvli więcej będzie ciężko zabić, ale on też was nie zabije.

W&^
09-11-2010, 18:57
Ja jestem jak nazbardziej za!
Mam tylko 1 warunek..
UH też ma zostac oslabionyhttp://img89.imageshack.us/img89/4876/trollfacec.png

CZokoroko
09-11-2010, 22:36
A ja ***** jestem za tym by usunąć palowi vite niech się z samego grana uha i usunąć wszystkie czary ofensywne! bo jakiś idiota nie mógł ubic 2100 lvla swoim 2500. A czy 2500 pall ubiłby 2100 msa?

Solson.
10-11-2010, 18:19
A ja ***** jestem za tym by usunąć palowi vite niech się z samego grana uha i usunąć wszystkie czary ofensywne! bo jakiś idiota nie mógł ubic 2100 lvla swoim 2500. A czy 2500 pall ubiłby 2100 msa?

AHa! :D
Grubo masz widzę chłopcze ;D
2500 rp ma na spama 2100 ms ;/

Miodzik
11-11-2010, 10:00
Jestem na Nie :D poniewaz gram rp ;) I nie chce zeby mi vite zmniejszyli :P

Blood Raven
11-11-2010, 11:13
Jestem na nie pallek nie bije zbytnio dużo to niech chociaż ma koks leczenie...

Deads
11-11-2010, 11:17
Cie chyba poje**** dziewczynko ?

#nie dość że Ek jest jak czołg, to jeszcze zmniejszać mu vite, wystarczy osłabienie ostro bolta ;x..

Jestem na nie!!

Keni
11-11-2010, 11:50
mega placzesz, a spojrz w druga strone, czy taki 2590 RP na spama zabije 2100 ED O.o??? albo czy ten twoj Torusek na spama zabije EK 2100, wiec o czym ty piszesz, kup full eq a nie w blue robe latasz i placzesz
#Akuz
RP sie vita a nie uha bezmozgu

Zark
11-11-2010, 11:54
mega placzesz, a spojrz w druga strone, czy taki 2590 RP na spama zabije 2100 ED O.o??? albo czy ten twoj Torusek na spama zabije EK 2100, wiec o czym ty piszesz, kup full eq a nie w blue robe latasz i placzesz
#Akuz
RP sie vita a nie uha bezmozgu
XD !

#Nie jest źle, tobie tylko coś nie pasi :D

#Nie zgadzam się z Tobą !
USUNĄĆ VITĘ PALOWI 111111!!ONEONEONE xddd

Acro
11-11-2010, 12:10
Bozze nie chce mi sie sluchac tych co mowia ze ek jest teraz najlepszy i trzeba go pogorszyc... Nie dosc ze calkiem popsuli ek , leczenie jest wrecz zenujace... Ciezko sie wyuhac od podobnego lvla msa juz nie mowiac o wiekszym.. Msem sie expi najszybciej bo wali duzo wiecej niz ek.. Rp jest w porzadku a jesli juz kogos pogarszac to tylko ms/ed. Nie wiem wy chcecie zeby ek jeszcze mniej walil i co moze jeszcze mniej niech sie leczy? a moze jeszcze hp zmniejszyc??

Karpek
11-11-2010, 14:35
Może i rp ma troche za dużą vite, ale ch*j z tym. Widocznie tak musi być.
A ty Fiszu nie zakładaj już takich tematów, bo dla ciebie zawsze jest poszkodowana ta profesja którą grasz. x d

Goatee 2.0
11-11-2010, 14:39
Tez jestem za ;d gram 1350 druidem, 1k rp lajtem sie wyleczy z mojego spamu

Bo masz chujowe pvp ;/

#
Dostaliście większe combo/vitę ale dalej płaczecie o MS/ED..
Żenada

Hide
11-11-2010, 16:16
Ja powiem tak :Mam 2k ed i łatwiej jest mi zabić rp z lv 2k - 2.2k niż z 1.7k- 2k. Czemu? Bo taki 2 k rp myśli, że mu gówno zrobię, napierdala ciągle we mnie i vita się dopiero kiedy ma yellow/red i wtedy jest szansa go zabić. A co zrobi taki rp z 1.7k? No chyba nie będzie mnie bić bez zastanowienia i po każdym moim uderzeniu się vita. Nie ważne czy ma green czy yellow i zabicie go jest możliwe tylko jak bije. Trzeba zmniejszyć tą vite i tyle.

Akazoo
11-11-2010, 16:30
Teraz man Eda, ale kiedys też grałem pallkiem...
Głos oddany ;]

Holz aka Paladyn
22-11-2010, 15:10
Nie ? i tak juz palek malo sie uha ^^ dobrze jest jak jest i juz nie kombinujcie -.-

DaVx
22-11-2010, 15:51
Nie zmniejszać! takto będzie już do dupy profa :/http://img440.imageshack.us/img440/5914/screwyouc.png

Zbigniew Wodecki
22-11-2010, 15:54
Jest dobrze, co z tego że Ty nie możesz, skoro lov lvl nie wyuha sie na jednym demcu.
Jestem na nie.

Sir Phobos
24-11-2010, 19:33
Zmniejszyli Vite teraz 1230 RP nie mogę wyuhać się na 2 Queenach stojac w miejscu a na 1150 bilem tak na lajcie... Zmiencie Vite jak było wczesniej bo sie nie da grać... a co do PvP mowicie, że RP się nie da ubic ale żadnej postaci nie da sie ubic jesli tylko stoi i się UHa.

Sensimila <3
24-11-2010, 21:02
Ue + wand wyspamujesz ;>
Oczywiście jestem na nie. Gdy rp stoi to się ani nie wyuha ani nie wy exuruje, co ty pie***** za głupoty :)
Pewnie chodzi Ci o Scixa, on ogarnia rp i wie co robić by nie zginąć od 2.6k ed, który jeszcze nie ogarnia druida.

1st R. Boonek
24-11-2010, 21:06
09-11-2010, 15:31

data zalozenia tematu..

od tego czasu vita zostala zmniejszona wiec czemu nikt tego tematu jeszcze nie zamknal?

Relonix
24-11-2010, 21:39
A jest gówno nie rozumiecie, że to 7.6 to już historia stara jak piramidy!? a jak się balans nie podoba to idź na inny server bo tu nigdy nie bedzie dobrze, zawsze bedzie coś nie tak!!!!

Mlody Sadowicz
24-11-2010, 22:36
Oczywiscie, ze jestem na nie. :)

Osobiscie gram pallkiem, wiec wiem jak to jest.

Co do tego co napisales, to jednym slowem <haha>

Po 1. 2,5k rp a 2,1k ms to 400lv roznicy, a 2,5k rp na 2,5k ms to ms ma spore szanse z ringiem jak i bez.

Pomysl co piszesz, a potem pisz :)

Mlody Sadowicz
24-11-2010, 22:38
Ue + wand wyspamujesz ;>
Oczywiście jestem na nie. Gdy rp stoi to się ani nie wyuha ani nie wy exuruje, co ty pie***** za głupoty :)
Pewnie chodzi Ci o Scixa, on ogarnia rp i wie co robić by nie zginąć od 2.6k ed, który jeszcze nie ogarnia druida.


up. Popieram w 100% :)

To pewnie jakis allegro kid i sie dziwi, ze grac nie umie