PDA

View Full Version : Help



..:KoMBoj:..
14-11-2010, 10:39
A więc tak : jak nacisnąłem b to zawsze pisze mi jakas reklama serveru i dostaje bany...Ale jak kupić broń niepisać b? Popytałęm się ludzi i ProNewbie powiedział żebym napisał unbinball czy coś takiego i napisałęm. Potem nic niemogłem zrobić ani pisac ani chodzić Nic !!! i wkurzyłęm się i odinstalowałem cs'a:D

Może mi ktoś dać jakiś dobry link co fast się ściągnie cs?

`Arcuś
14-11-2010, 10:47
Sciągnij sobie nowy cfg, na pewno pomoże, możesz też spróbować komendą undbindall.

..:KoMBoj:..
14-11-2010, 10:50
Ale odinstalowałem cs;P Masz link moze żeby ściągnąć Cs'a?:P

Orson_Pall
14-11-2010, 11:28
Dlatego sie nei wbija na jakies chujowe ruskie servery, bo potem dodaje Ci do cfg takie bindy :) znajdz w cfg linijke odpowiedzialna ze bind b, i usun ja. Pomoze na 100%.

Diabolix
14-11-2010, 20:29
Dlatego sie nei wbija na jakies chujowe ruskie servery, bo potem dodaje Ci do cfg takie bindy :) znajdz w cfg linijke odpowiedzialna ze bind b, i usun ja. Pomoze na 100%.

Nie radze tak robić, dzięki temu nie będziesz mógł kupować broni pod "b". Nie radze ci słuchać 3/4 hejterów z APO, bo wyjdzie na to, że będziesz musiał od nowa instalować cs'a albo inne magiczne rzeczy.

Nie rozumiem, po co pisać w cfg? Przecież to niepotrzebne.
Dobra, powiem ci, jak to zrobić szybciej, nie męcząc się. Wchodzisz w opcje, Keyboard, szukasz napisu "Buy Menu" (pewnie tam nic nie masz zapisanego) i podpisujesz go pod "b".
Być może, to ci nic nie da. w takim razie piszesz w consoli: bind "b", co pozwoli ci na sprawdzenie, co masz pod tą literkę zapisanego. Jeżeli jest to ta reklama, to wpisujesz unbind "b". Dzięki temu, ta reklama zniknie. Następnie wpisujesz bind "b" "buy" I WSZYSTKO NAPRAWIONE! łał, nie?

@down
Jea, pode mną następny wymiatacz. Szkoda, że czytać ze zrozumieniem nie potrafi... Nie ma to jak być "dalnem" i nie wiedzieć, że każdy idiota wie, skąd CSa ściągnąć. Było pełno poradników, więc my nie będziemy mu tego następny raz pisać. Nie nabijaj postów.

Songoku v.2.0
15-11-2010, 08:36
dalny on chce link do cs'a bo odinstalował . a wy mu rozwiazanie tego binda dajecie
kolego sprawdz to http://pl.unidownload.com/downloading-Half-Life-Counter-Strike_250_1.html
mi działa :)


a tak swoją drogą to pierwszy czy drugi link w google po wpisaniu magicznych słów counter strike 1.6 download , wiec kolego na przyszłość pogoogluj troszkę