PDA

View Full Version : Ulobiony wrestler



Master Maniek
05-01-2011, 15:41
UWAGA: JEŻELI MASZ PISAĆ RZECZY TYPU "UDAWANE TO HUJOSTWO", wiedz, że to nie komuna i nie masz obowiązku czytać tego... Lepiej idź na inny dział, albo idz poskiluj.

1. Jaki jest wasz ulobiony wrestler.
2. Jakie są wasze ulubione finiszery.
3. -||- wejściówki <piosenki>.
4. -||- triki i kto je wykonuje

p.s mam cyfrowy polsat pakiet familijny, miałem ex przez tydzień i wywalili mi :<. Nie wiecie co mam zrobić, żeby mieć ex bez koniecznosci dokupywania innego pakietu? Jeżeli da się. Bo teraz wrestling oglądam tylko na eurosporcie i pulsie. :<. Pozdro dla wrzystkich miłośników wrestlingu.:D

A więc.

1. Kofi Kingston, Rey Mysterio, CenAA, Randy Orton, Edge, Triple h, Big Show, Johm Morrison.

2. R.K.O<orton>, Trouble in paradise<kingston>, spear <edge>, 619<mysterio>, morrison <finisher to star ship pain>

3. Wejsciówka ceny, mysteria, kingstona, alberto del rio, mvp, triple h.

4. Drop kick <głównie kingston>, big but <all>, choke slam <all>, tombstone pill driver <undertaker>, huricarrana <czy jakoś tak, mysterio>, 619 <mysterio>, finisher to star ship pain <john morrison>.

NAPRAWDE NIKT NIE KARZE ŻEBYŚ TO CZYTAŁ I LEPIEJ NIC NIE PISZ NIŻ GŁUPOTY. Może i kapke udawane ciosy niektóre, ale to rozrywka a nie sport.

Wypowiadajcie się. :)

.Khuramek.
05-01-2011, 15:51
John Cena jeżeli chodzi o UFC [ słychać o nim tylko jego znam Xs']

A jeżeli mowa o 'wrestlerach' w sensie zapaśnikach to

Adam Saitiev , Buivasar Saitiev , Georgy Ketoev, Arkadiusz Kordus, Adam Blok to tak z tych aktualnych z wolniaka a z klasyka to Alexander Karelin i Marcin 'kruszyna' Olejniczak.

ps. pisze sie ulubiony nie ulobiony. i nie wiem po co to GŁUPIE KOMENTY ŚWIADCZĄ TYLKO O TWOJEJ GŁUPOCIE. POMYŚL, ŻE TAK SAMO MOGE MYŚLEĆ O TOBIE, TWOJEJ STAREJ, PSU, ITP.

Dareluss v0.5
05-01-2011, 16:12
1. Rey Misterio , Big Show , Triple H , Edge , Undertaker , Jeff Hardy , The Great Khali
2. Ceny ( Fu , chyba) Misteria (619) Edge (spear) batista bomb (batista) pedigree (triple h)
3. Wejsciowka Ceny i Undertakera.
4. Wszystkie co wymienilem w pkt drugim. + od Shawna Michalesa - sweet czin music.

Elite Filutek
05-01-2011, 16:23
Randy Orton , John Cena , Rey Mysterio , Triple H , Jeff hardy , HBK - Shawn Michaels


Attitude Adjustment , R.K.O , 619 , Scal crashing final , Peddigree , Swanton bomb , Sweet Chin Music , Tombstone Piledriver

Wejściówka Ceny , RAndiego Ortona , Miza.



Attitude Adjustment - Cena R.K.O - Orton 619 - Mysterio Miz - Scal crashing final Pedigree - Triple H - Sweet chin music - Shawn Michaels

Adasik
05-01-2011, 18:26
Nie interesuję się zbytnio wrestlingiem ale widziałem parę walk Johna Ceny i Randy'ego Ortona i prezentowali się imponująco :D

ave666
05-01-2011, 18:52
1 Edge
2 Spear
3 Nie wsłuchiwałem się nigdy xd
4 Wszystkie akcje Reya Misterio i Jeffa Hardyego (nie wiem czy dobrze napisałem)

Old Shidishi
05-01-2011, 21:50
1.Cena, Orton, Edge, Big Show.
2.RKO(Orton), You can't see me - Attitude Adjusment(Cena), Spear(Edge), no i 619(Mysterio) ;)
3.Cena, Rey Mysterio, Big Show.
4.Attidute Adjusment, You can't see me(Cena), i wszelkie Reya ;)

Sub Zero 2
05-01-2011, 22:29
1. Edge , mój podpis już o tym mówi.
2. Spear , Swanton Bomb
3. Voices - Orton , ??? - Edge , Santino Marella
4. Cobra - Santino , Jakiś obrót R-Trutha , Irish Whip w schody.

Ja baaaaaardzo lubie wrestling.Ostatnio podjarany byłem jak Edge został Mistrzem Wagi Ciężkiej.Czekam , aż Kofi będzie Mistrzem Interkontynentalnym.

Zapraszam do mojego tematu o Wrestlingu.

Old marsi
06-01-2011, 16:18
1. Mitsuharu Misawa , Kenta Kobashi , Kenta , Wladek "Killer" Kowalski , Daniel Bryan , El Generico , Claudio Castagnoli , a z WWE to Dolph Ziggler i niedawno zwolniony Kaval
2. Brainbuster , Emerald Flowsion , 630 Senton , Lariatooo , Cripller Crossface.
3.Cm Punk - Cantare ( Stary Theme ) , Kenta i Aj Stylesa.
4. Wszystki rodzaje Shinining Wizardow , Duzo typu : Inverted Headlock , Diving Headbutt by Daniel Bryan i MMA Combination by Cm Punk ( 2 uderzenie i kopniecie w glowe).

Prosze , wyjdzcie stad z WWE i niech ktos pogada o "prawdziwym" Wrestlingu a nie dla dzieci ~12...

Simi
06-01-2011, 16:39
1. Undertaker i Hulk Hogan.
2. Sweet Chin Music / Tombstone / Hells Gate
3. Jeffa Hardiego jak był w WWE jeszcze i Hulk Hogan.
4. Chodzi Ci o show ? Chyba największe Undertaker i Kane.

Farenthide_M
09-01-2011, 01:27
1. Edge, Rey Mysterio, Big Show, Kofi Kingston, John Cena, Randy Orton, Kaval
2. Spear, 619, starship pane (jakoś tak J. Morrison to wykonuje), RKO
3. Wejście Del Rio najlepsze, muzyka Edgea, wejście Undertakera
4. DDT, Splash, leg drop, dźwignia Ceny, Del Rio.

Kapitan Alkohol.
09-01-2011, 21:17
1. Randy Orton, Triple H, Kofi Kingston, Daniel Bryan, Edge no i czasem Cena
2. RKO, Trouble in Paradise, wszystki akcje Johna Morrisona, Tombstone Piledriver, sumbmision Bryan'a
3. Wejscia DX Generation rozwalały system :D, wejście Triple H, Undertakera, Reya Mysterio
4. Różne akcje hight flyerów i te ataki z pkt 2.